1. powered by Surfing Waves

Ballers (TV Show 2015 - )

Discussion in 'Movies / TV shows' started by grunt, Aug 30, 2018.

1. grunt

grunt Celeb Freak

17,294
    3,491
    113
    Ballers
    https://www.imdb.com/title/tt2891574/

Ispravljam nepravdu sto ova serija nema svoj topic. Pogledao sam sve bukvalno u 3 dana :D Za sada ima 3 cele sezone i 4ta je u toku.

Serija je Entourage sa sportistima umesto glumaca :D
    Plus tu je Rock koji je pokidao ulogu ! Lik toliko dobro izgleda u onim odelima da sam zensko ne znam kako bi se suzdrzao da ne naskocim na njega :D
    Ostatak ekipe je isto odlican, partner Joe kida a Ricky je legenda :)
    Prva sezona malo sporije krece, ali vec druga polovina je super, dok 2 i 3 sezona komplet KIDAJU.

Ova nova 4-ta sezona je OK za sada, malo su promenili fokus sa stare ekipe/lokacije na novu, nisam jos siguran kako se osecam zbog toga. Al svakako jedva cekam sledecu epizodu :)

Zakljucak ako volite seriju punu dobrih riba, vise nego solidnog humora, cool mjuze, gomile predobrih kola i sasvim solidne drame koja to sve povezuje, overite seriju :)

Ako nista drugo zbog ekstra cool postave!

2. Wahad

Wahad Prekidać 4 Life! Staff Member Administrator

12,175
    2,517
    113
    Mislio sam da već imamo temu za ovo. Upravo gledam treću epizodu, meni je standardno dobra, ali baš sam pomislio kako su tako besramno promenili fokus sada. Nadam se da će se vratiti.

grunt likes this.
  3. Maxa

Maxa opsa!

10,989
    3,834
    113
    i ja sam bio ubeđen da postoji tema :D

u suštini, počelo malo klimavo, ali kasnije odlično.

bilo mi je otkrovenje kad sam saznao da je Ricky Denzelov sin. :D

grunt likes this.
  4. grunt

grunt Celeb Freak

17,294
    3,491
    113
    @Maxa
    Ne seri, cool.

Ne znam kako sam ranije preskocio seriju posto obozavam ovakve, al bolje late then never :D

I moram jos jednom, fucking Dwayne he is fine as fuck :D

5. Maxa

Maxa opsa!

10,989
    3,834
    113
    odela su mu vrhunska, ali iskreno mi je premasivan, voleo bih da je u svojoj early 00s verziji :D

6. grunt

grunt Celeb Freak

17,294
    3,491
    113
    Malo slabija sezona humor wise i pocela je dosta cudno, ali bila je poprilicno napeta svo vreme, Spenser se bas razmahao na sve strane, a problemi se samo nizu :D
    Dzo je zato pokidao ovu sezonu :D
    Vidim da su poprilicno aktuelni sa desavanjima, prvo ono za stadion u Vegasu, sada sa ovom korupcijom u NCAA.

Iako je nazalost gledanost opala ipak je potvrdjena jos jedna sezona, jedva cekam !

7. Maxa

Maxa opsa!

10,989
    3,834
    113
    odlično je krenula peta sezona, anti-sjw joe ftw :lol:

8. grunt

grunt Celeb Freak

17,294
    3,491
    113
    Videh da je krenulo, overice se :)