1. powered by Surfing Waves

Da li neko u Srbiji cipuje PlayStation fat?

Discussion in 'Sony PlayStation' started by Otaku, Feb 9, 2017.

1. Otaku

Otaku

370
    9
    18
    Imam super ocuvam PS fat, ali nije cipovan, zelim da ga cipujem ali ne znam ko to danas radi. Da li moze mala pomoc?

2. SolidSnake88

SolidSnake88 Well-Known Member

1,309
    919
    113
    A jel baš mora čipovanje? Pošto mislim da ti je lakša varijanta da uzmeš softmodovanu memorijsku karticu, ili ako je već imaš, da ti neko ko ima čipovan ili softmodovan PS2 na nju stavi FreeMcBoot. To je 5 minuta posla. Ukoliko preferiraš fizički čip, ovaj lik iz Niša ima oglas da to radi (napominjem da nemam nikakve veze s njim, prvi je izašao prilikom pretraživanja), pa se konsultuj detaljnije šta i kako.
    Edit: Mada sad vidim da si napisao samo PS fat, pa ne znam je li u pitanju PS kec ili dvojka, pošto ja fat vezujem uvek za PS2. :D U svakom slučaju i za jedno i za drugo, ovaj lik sa oglasa može da ti pomogne, bar tako kaže. :)
    http://www.kupujemprodajem.com/Servis-i-cipovanje-konzola-Nis-17765848-oglas.htm

Last edited: Feb 9, 2017
  3. darkado

darkado EmuGlx veteran

6,532
    1,347
    113
    Mislim da prica o ps1

Sent from Huawei Ascend Mate 7

4. SolidSnake88

1,309
    919
    113
    Da, da, sad sam i ja provalio i ispravio se. :)

5. Omega

Omega N64 je đubre

14,589
    1,938
    113
    Naruči neki jeftini stealth čip i sam ga ugradi.

6. ljubomir

ljubomir +Excellent

1,334
    397
    83
    Ugraditi ps1 chip je trivijalno jer je broj zica mali, a kontakti su veliki, tako da bilo ko moze to da izvede ako ima iole nekog iskustva sa lemilicom. Takodje, moguce je i napraviti primitivan cip od jednod atmega mikrokontrolera: https://github.com/vxbinaca/modavr

7. Otaku

Otaku

370
    9
    18
    Pa ja imam iskustva sa lemljenjem i strpljenja..iz dobar gajd ako je prosto sto da ne... vec sam menjao kondenzator, uzeo ga na pijaci za 150 dinara u super stanju samo zujao je kad se upali i zamenim kondenzator novim i sad radi kao nov! :D
    Hmm, pa Play Station 1 originalan model je u pitanju, bucko :D
    Pa vidi, uopste nije vazno kako, da li sof ili hard mod, samo da pusta kopije meni je to najvaznije.
    Inace razlog iz kojeg sam pitao da li znate nekoga je da li znate nekoga iz vaseg iskustva, jer mogu i ja da pretrazim veb...mislim ne mislim nista lose, hvala tebi puno, nego, hocu reci vec sam trazio, ali nemam iskustva i n znam ko je ovde to vec radio pa po preporuci da posaljem konzolu :D

8. YOTH

YOTH Well-Known Member

538
    376
    63
    Ало балавче без вређања старих чланова форума које ниси видео у животу

9. Otaku

Otaku

370
    9
    18
    Ti mene vredjas, ali iskreno nije me briga.
    Play station se zove FAT ili Bucko... :rolleyes:

Mislim da je ocigledno

S ovim zavrsavam razgovor jer je van teme.

Last edited: Feb 10, 2017
  10. SolidSnake88

1,309
    919
    113
    Dajte bre ljudi, jel trolujete ili ste ozbiljni? Shvatio sam šta je čovek hteo da kaže, tako da niko nije uvređen, a i nemam za šta da budem jer nisam bucko. :D
    @Otaku Nema na čemu, retko to sad ima, zato su ti jedina opcija oglasi ili neko sa foruma ko ume ako je voljan da ti odradi. :)

Otaku likes this.
  11. Maxa

Maxa opsa!

9,202
    2,614
    113
    supreme troll yoth

SolidSnake88 likes this.
  12. Otaku

Otaku

370
    9
    18
    Da kapiram.... Pa ne znam, videcu za ovok sa oglasa ali postarina joooj muko xD a dobro sad..narucio sam kabal i skart nadtavak za 500 din. Soni dobio za 150, memorijsku za 300, dzojstik za dzabe, cip za 800 plus 500 postarina...vamo tamo.... Wow...haha pa ne znam dal mi se isplati xD

13. darkado

darkado EmuGlx veteran

6,532
    1,347
    113
    Ili kupis ps1 na kilo na buvljaku, od 8 koje sam kupio samo jedan nije bio cipovan

Sent from Huawei Ascend Mate 7

14. Otaku

Otaku

370
    9
    18
    Evo vec sam narucio av kabal i karticu sve za 600 dinara. Sad cu da zovem coveka za cipovanje pa javljam sta se desava :D

15. Otaku

Otaku

370
    9
    18
    Zvao sam coveka (malo se raspricao, a ja reko ajd da ga saslusam, malo mi ode kredit :rolleyes: ali nema veze) prilicno mi deluje ok, i da se bas razume u ono sta radi. Kaze da on cipuje i sredjuje konzole duxilni prodavcu sa kupinda, i da moze da mi sredi ps1 :D

16. gruja

gruja I am God of War

6,263
    836
    113
    Ka imam jedan cip za ps1 ali je problem sto sam trenutno u inostranstvu...

Share This Page