1. powered by Surfing Waves

Dark Souls II [PS3, X360 & PC - 2014] [PS4 & Xbone - April 2015]

Discussion in 'General Last-Gen (Multiplatform)' started by dsst, Sep 5, 2013.

1. dsst

dsst fdggg

3,739
    884
    113
    evo posto je najavljena PS3 closed beta za oktobar, red je da se otvori i zasebna tema. licno ne mogu docekati, pre neki dan sam zavrsio DS, sad igram NG+, bas je uzivancija igra, ne sumnjam da ce druga biti bolja u svakom pogledu.

http://www.youtube.com/watch?v=U6uyuIQYlfY

http://www.youtube.com/watch?v=asgxfHZlQGk

sto se bete tice, idite na PSN, pod Games > Latest > See All

ja sam "potvrdio kupovinu" ali nece da mi se downloaduje.

2. DieH@rd

DieH@rd Winter Knight Staff Member Administrator

29,202
    2,610
    113
    Igra ce biti playable na TGS showfloor-u za 2 nedelje, tako da ce biti dosta novih impresija po netu.

3. dsst

dsst fdggg

3,739
    884
    113
    http://www.youtube.com/watch?v=P-o2KMm-5tQ

DARK SOULS II COLLECTOR’S EDITION and LIMITED BLACK ARMOUR PRE-ORDER EDITION unveil! The Soul Stirring Special Editions will make DARK SOULS II worth dying for on march 14, 2014 on PlayStation 3 and Xbox 360. DARK SOULS II for PCs will launch shortly after in 2014.

DARK SOULS II Collector’s Edition will feature:
    - a premium quality Warrior Knight figurine measuring in at 12 inches / 30 cm in height and weighing in at nearly 16 ounces / 450 grams.
    - an exclusive hardbound art-book filled with never-before-seen images.
    - a full-colour fabric map of the DARK SOULS II game world that can only be had within the Collector’s Edition.
    - a metal game case from the DARK SOULS II Black Armour Edition which will contain both the game disc and the official game soundtrack composed by famed Japanese composer Motoi Sakuraba.

Pre-order the game to receive the DARK SOULS II Black Armour Edition when the game launches; while supplies last. The Black Armour Edition features a metal case that contains both the game disc and the official game soundtrack.

i novi skrinovi:
    https://www.facebook.com/media/set/?set=a.538031719603210.1073741833.119869331419453&type=1

4. the patriot

the patriot philosopher

811
    14
    18
    http://www.youtube.com/watch?v=qqvOll11zdE

5. Ace

Ace 1.000.000

2,782
    551
    113
    Da li je Dark Souls kec iole igriv na PC-ju?

6. Spidey

Spidey Marvel Knight

1,443
    167
    63
    ^ uh ja sam probao kod druga , bez dzojstika ne pokusavaj. Port je ocajan. Rezolucija je zakljucana i frame rate je ocajan. Do dushe mislim da ima neki patch koji popravlja stvari , ali nisam siguran. Konsultuj se sa googlom :)

7. grunt

grunt Celeb Freak

15,508
    2,362
    113
    To da bez pada ne pokusava je istina, a ovo sve ostalo je odavno fixed (mislim na rezoluciju itd..).

8. dsst

dsst fdggg

3,739
    884
    113
    na /v/ sam naisao na poprilican broj ljudi koji tvrdi da je igru presao bez problema sa misom i tastaturom. treba se navici verovatno, ali svakako po mom misljenju bolje igrati s kontrolerom jer je tako igra i zamisljena ocigledno.

sa patchevima bi trebalo da je sasvim ok.

9. Ace

Ace 1.000.000

2,782
    551
    113
    Baš htedoh da kažem da ne mislim na kontrole već na bagove. Btw nema te igre koju ja ne mogu da igram na mišu i tastaturi, samo da ne moram da koristim džojped :D

10. Spidey

Spidey Marvel Knight

1,443
    167
    63
    ^ Sta da ti kazem onda osim srecno :D. Igru sam presao par puta , dzojstik mi je jedva ostao ziv xD.

11. grunt

grunt Celeb Freak

15,508
    2,362
    113
    Uzasne su kontrole na keyb/mouse kombou. Sve je slugish i uzasno neprecizno, igra je skroz naskroz napravljena za gamepad.

12. Ace

Ace 1.000.000

2,782
    551
    113
    Ja isključivo zbog miša i tastature i hoću da je igram na PC-ju. Igrao bih je na Xboxu da mogu da igram uspešno na džojpedu bilo šta sem tuča, sporta, 2D i racing igara :D
    Al da ne kradem više thread, probaću pa ću videti. Tnx for the info :)

13. dsst

dsst fdggg

3,739
    884
    113

figura iz collector's editiona, 30cm, malo mi ovi macevi izgledaju nekako '90s lol

14. Wahad

Wahad Prekidać 4 Life! Staff Member Administrator

11,022
    1,956
    113
    Dear wahadinho,

Congratulations! You have been chosen to take part in the Dark Souls II Beta Trial! Please visit PSN Beta for more information.

The goal of the beta is to perform a variety of technical tests on the online system and to increase the quality of the game. We hope you will help us to make Dark Souls II even better.

:)

15. DieH@rd

29,202
    2,610
    113
    Uzivaj dok mozes [dok te ne banuju i tu :lol:].

16. dsst

dsst fdggg

3,739
    884
    113
    Dear wahadinho,

Congratulations! You have been chosen to take part in the Dark Souls II Beta Trial! Please visit PSN Beta for more information.

The goal of the beta is to perform a variety of technical tests on the online system and to increase the quality of the game. We hope you will help us to make Dark Souls II even better.

:)

vec ti je stigao? procitao sam da notifikacije stizu tek od sutra, ja jos nisam dobio :'(

17. Wahad

11,022
    1,956
    113
    Tu sam skroz legalan :) tako da ono...

18. Kraken

Kraken Disco Bean

9,673
    1,787
    113
    Jel si uspeo da se ulogujes na njiihov beta sajt? Konstantno je preopterecen.

19. Wahad

11,022
    1,956
    113
  20. WolfDC

WolfDC Well-Known Member

1,628
    75
    48
    Skino igru (1.7 GB + 105 MB update). Sada se ceka nedelja da moze i da se isproba.

21. Kraken

Kraken Disco Bean

9,673
    1,787
    113
    Yep, i ja sam sinoc oko 12 uspeo da je skinem. Bas je bila navala jer smo svi dobili mailove istovremeno.

22. dsst

dsst fdggg

3,739
    884
    113
    no email for me.

23. Kraken

Kraken Disco Bean

9,673
    1,787
    113
    Obzirom na predjasnje iskustvo- izgleda da sony daje pozivnice ljudima koji imaju sto vise igara :(

24. dsst

dsst fdggg

3,739
    884
    113
    ljudi kako je prosla beta, jeste igrali ?

25. Spidey

Spidey Marvel Knight

1,443
    167
    63
    http://www.youtube.com/watch?v=mbDmI_2IVQ8

Oce li ova igra da izadje vise??? aaaaa....

26. the patriot

the patriot philosopher

811
    14
    18
    Spoil za prva dva sata ali dobre informacije.

http://www.youtube.com/watch?v=xk9Pq_hmiH0

27. Panzer

Panzer Travis Bickle

649
    23
    18
    Keca sam presao 3 puta sa razlicitim klasama. Ovo ne mogu da docekam! Provereno ce biti jedan od najboljih rpg-a 2014. Nazalost, moracu da cekam pc verziju, koja nece skoro. Uteha je sto su devovi obecali da ce se ovog puta potruditi da sto bolje urade pc port.

28. Spidey

Spidey Marvel Knight

1,443
    167
    63
    bas video na kotaku http://kotaku.com/meet-the-new-sonic-and-his-next-game-1517561472?utm_campaign=Socialflow_Kotaku_Facebook&utm_source=Kotaku_Facebook&utm_medium=Socialflow

Ne znam sta da mislim o ovome :D Cool i guess.

Edit:
    blah postovao u pogresnom tredu , molim moderatore da prebace :).

29. the patriot

the patriot philosopher

811
    14
    18
  30. Spidey

Spidey Marvel Knight

1,443
    167
    63
    U igri sam jedno 7 sati i mogu reci da se igra odlicno drzi. Prvo sa tehnicke strane , mnogo bolje i izgleda i radi nego prvi deo (X360 verziju igram). Igra je veoma smooth i framerate ne opada. Uporedjivao sam odmah prvi i drugi deo i zaista sa tehnicke strane za sada je odlicno, ponekad se pojavi tearing ali samo koliko sam skontao kada autosavuje igru. Igra je i dalje veoma teska, pogotovo zbog limitiranih estus flaskuova. Jedina olaksica je to sto neprijatelji se vise ne respawnuju, tj kad ih ubijes preko 15 puta , gotovo nema ih vise. Kao i prvi deo , vuce te da igras dalje i da istrazujes. Velicinu igre jos ne mogu da komentarisem jer nisam nesto preterano daleko odmakao, ono sto mogu da kazem je da igra posle uvodnog tutoriala te pusti da ides gde hoces i da radis sta oces. Preko bonfire sada moze u startu da se teleportujes na mesta gde si zapalio bonfire.

31. TheNick

TheNick FIGHT! Staff Member Administrator

19,796
    2,331
    113
    Vredi li ovo igrati na X360 u offline modu? Update moze da se skine preko FSD-a ogroman je.

32. Haseo

Haseo Hands off the panda!

2,275
    203
    63
    Igraj da naucis igru. Taman te nece smarati overpowered asian players.

Kad budes hteo full on mazohizam, kupi ugru na nekoj rasprodaji :)

33. Spidey

Spidey Marvel Knight

1,443
    167
    63
    Mozes @TheNick bez problema da igras offline. Nisam znao da je vec izasao TU, moze li se skinuti negde po netu , posto nazalost ne mogu da povezem trenutno box sa netom?

34. Black_Waltz

Black_Waltz Moderator

5,278
    491
    83
    Igranje piratskog/offline Dark Souls

35. howler

howler Well-Known Member

2,420
    551
    113
    ^ Zasto?
    U prvom delu sam proveo nekih 30 sati sa piratskom izdanju i nisam osetio da ista fali u igri
    Onda je i friend postao zesci fanatik, narucio orginal i proveo sam jos 10+ sati gledajuci kako sav taj Full experience zapravo izgleda.....
    Sem one porake ispisane po zemlji koje ti bolje da se ne oslanjas na nima, i po neki ghost-like karakter kako pada u provaliji nisam video nista drugacije.
    Co-op i PVP elementi su bili tako jadno uradjeni da je njihovo otsustvo gotovo neprimetno.

36. Black_Waltz

Black_Waltz Moderator

5,278
    491
    83
    Recimo da sam proveo više vremena čitajući i gledajući co-op i pvp elemente nego što sam igrao prokletu igru, i prestao sam je igrati jednim većim delom baš zbog goreprikazanog osećaja. Jednostavno, nije to to.

Nisam zastupnik mp igranja, osim igara koje su pravljene na takvoj platformi, ali ovde mi je baš nekako falilo.

37. Ratanook

Ratanook Active Member

362
    92
    28
    Meni je i offline dovoljan. Uz sav onaj stres i napetost koju igra pravi još mi samo fali "You have been invaded" preko celog ekrana.

Počeo na ps3, vrlo sam zadovoljan igrom ali ne i svojim učinkom. Hteo sam da proverim svoju veštinu iz prve dve igre i vidim koliko ću izdržati da ne zaginem. Naravno da nisam dugo mada to je više u pitanju izbor lika, odabrao sam swordsmana i učlim kako se igra se bez štita.

38. the patriot

the patriot philosopher

811
    14
    18
    http://www.destructoid.com/namco-bandai-releases-dark-souls-ii-pc-requirements-271692.phtml

39. disturbed

disturbed Well-Known Member

1,944
    604
    113
    WTF, Dark Souls ima co-op ? :D :D :D
    Ma meni je milina igrati offline. Usamljenost mi bas prija u igri ovakvog tipa. Samo ja i hardcore challenge :)

40. DieH@rd

29,202
    2,610
    113
  41. DragonOfTheEarth

DragonOfTheEarth Moderator

3,128
    402
    83
    Apsolutno mi nije smetalo dok sam igrao DS1 offline, i tako ce biti i na dvojci, samo da izadje za PC. :D

42. the patriot

the patriot philosopher

811
    14
    18

43. Spidey

Spidey Marvel Knight

1,443
    167
    63
    Da li je neko probao ps3 verziju igre? Kako radi etc?

44. Ratanook

Ratanook Active Member

362
    92
    28
    ^normalno radi. Samo cepaj :)

45. Spidey

Spidey Marvel Knight

1,443
    167
    63
    Igram x360 , samo me interesuje kako radi na ps3 :). Krenuo sam sa novim likom i mnogo boljim startom nego sa mojim prvim. Na prvog lika nagurao sam nekih 17 sati. Bas je velika igra i dizajn nivoa je odlican.

46. Ratanook

Ratanook Active Member

362
    92
    28
    Radi lepo. Grafika, senke, animacije sve je vrlo dobro. Ali sledeća Souls igra će morati da radi na 60 fps. Zato se zagrevam na PS3 ali ipak čekam PC port za glavno igranje.

47. howler

howler Well-Known Member

2,420
    551
    113
    Odakle je najbolje krenuti?

Otkljucao sam radionicu na onom blacksmith-u i sad neznam gde...da bar ima nekakv cilj ne ovako baca te na plazi imas 20 puteva i sad dupi se 10 sati sa proveranjem gde su neprijateli soodvetni za tvoj lvl.

Skeletori na prvom delu sam ih pobio posle 25 sati igre a igra mi ih servirala u drugoj minuti nakon sto sam pritusnuo New Game.

48. Ratanook

Ratanook Active Member

362
    92
    28
    Glavna taktika za sve Souls igre: bez qurčenja! :D
    Meni se odmah svidelo što su nazjad sredili menije, pregledniji su lakše se barata inventarom.

49. Spidey

Spidey Marvel Knight

1,443
    167
    63
    Odakle je najbolje krenuti?

Otkljucao sam radionicu na onom blacksmith-u i sad neznam gde...da bar ima nekakv cilj ne ovako baca te na plazi imas 20 puteva i sad dupi se 10 sati sa proveranjem gde su neprijateli soodvetni za tvoj lvl.

Skeletori na prvom delu sam ih pobio posle 25 sati igre a igra mi ih servirala u drugoj minuti nakon sto sam pritusnuo New Game.

Pa prvo bi trebao da krnes u Forrest of the Giants , kada ubijes tu prvog bossa , tj jednog od 4 glavna (veoma je lak , kao neko veliko drvo and shit). Imas u istom dvorcu jos jednog optional bossa koji nije preterano tezak , ali bolje ga ostavi za malo kasnije. Kad se vratis u Manjulu krenes u tunel neki suprotno od pravca de si krenuo kao onoj sumi. I tu ces stici do jedno dela gde su neki veliki "Kameni Ratnici" . Odatle ces se snaci sam u tom delu imas dva bossa. Pa te posle vodi put od jednog bossa u No man's Wharf ne bi trbeao da imas previse problema :)

Glavna taktika za sve Souls igre: bez qurčenja! :D
    Meni se odmah svidelo što su nazjad sredili menije, pregledniji su lakše se barata inventarom.

Jeste sredili su dosta stvari. Najbolje mi je sto sada naizad mogu one male soulove sto pronadjes u svojoj avanturi sve od jednom da iskoristim a ne jedan po jedan kao u DS1. :D

50. Ratanook

Ratanook Active Member

362
    92
    28
    Da, inventar a i ikonice - sad ne moraš da razbijaš glavu šta koja označava.

Share This Page