1. powered by Surfing Waves

Dishonored 2 [PC, PS4, Xbone] [Nov 11 2016]

Discussion in 'General Next-Gen (Multiplatform)' started by DieH@rd, Nov 8, 2016.

1. DieH@rd

DieH@rd Winter Knight Staff Member Administrator

31,149
    3,477
    113

Reprise your role as a supernatural assassin in Dishonored 2 – the next chapter in the award-winning Dishonored saga by Arkane Studios. Play your way in a world where mysticism and industry collide. Will you choose to play as Empress Emily Kaldwin or the Royal Protector, Corvo Attano? Will you stalk your way through the game unseen, make full use of its brutal combat system, or use a blend of both? How will you combine your character’s unique set of powers, weapons and gadgets to eliminate your enemies? The story responds to your choices, leading to intriguing outcomes, as you play through each of the game’s hand-crafted missions.

Ajd da imamo thread i za ovu igru, kontam da ima ovde fanova originala.

2. Teoreticar

Teoreticar El Profesor

2,901
    831
    113
  3. Krompir

Krompir Active Member

590
    72
    28
    Ja sam fan originala, igra mi je bila odlična, ko zna možda je prođem još jednom mada sam je odigrao tri-četiri puta i osvojio sve trofeje.
    Volio bih da D2 ima tako dobar DLC kao što je bio sa Daudom u prvoj igri.
    I ''off topic''...Tramp predsjednik!!!:lol::lol::lol:Nemam nikakvih iluzija o njemu, ali kad vidim Neogaf u suzama, HAHAHAHAH:lol::lol::lol:.

Nyarlathotep and TwiSteR like this.
  4. Nyarlathotep

Nyarlathotep Pimmelmann

10,547
    1,568
    113
    Prvi deo odlichan, ali netJu kupovati ovo dok ne testiram sirotinJsku verziJu.
    @Krompir: neizmerno uzhivam u nJihovim suzama, bash mi Je gusht provesti desetak minuta chitaJutJi tu dramu. :lol:

5. Nyarlathotep

Nyarlathotep Pimmelmann

10,547
    1,568
    113
  6. grunt

grunt Celeb Freak

17,114
    3,350
    113
    Ispratio sam nekoliko strimova i igra deluje kao nabudzeni kec sa jos vise izbora posto postoje dva lika koji se dosta razlikuju.
    Svi su skroz zadovoljni igrom, naravno pozurili su sa izdavanjem pa je igra puna bagova i lose je optimizovana, pa bi ja sacekao da malo pecuju to pre kupovine.

7. TheNick

TheNick Administrator Staff Member Administrator

21,607
    3,028
    113
    Goro Manjina likes this.
  8. Chodex

Chodex Well-Known Member

1,746
    326
    83
    Preko 20 sati sam u igri, pri kraju chaptera 8. Verujem da sam blizu kraja. Kakve kilove radim jujuju

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока

9. Jörmungandr

Jörmungandr Poljski Konjušar

2,436
    937
    113
    Samo kolji! Jebes low chaos i posledice, high chaos je mnogo zabavniji, pogotovo u ng+.
    Meni je najzanimljivije bilo da obezglavim clockwork soldier-a i gledam kako pravi dar-mar :)

Chodex likes this.
  10. Timemaster

Timemaster Caelondian

10,715
    1,745
    113
    high chaos mi je uvek bio laksi, hteo sam da mi igra jos bude teza, isao sam na low kills, za razliku od dishonored 1 :)

11. Jörmungandr

Jörmungandr Poljski Konjušar

2,436
    937
    113
    Low chaos je meni bio teži u dvojci u odnosu na prvi deo, pogotovo u pojedinim nivoima.
    Mada dosta bude lakše u ng+ kad kombinuješ moći. Domino, time stop, mesmerize i nema zime :)

12. eufrat

eufrat вештац за сиротиљу

3,805
    1,652
    113
    Prvi prelazak sam odradio s Corvom, low chaos full stealth, a NG+ s Emily high chaos full stealth. Mnogo, ali mnogo mi je bio lakši i brži drugi prelazak.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk

Chodex likes this.
  13. Chodex

Chodex Well-Known Member

1,746
    326
    83
    Krenuo sam stealth ali kada sam da je prilično teško i da zahteva mnogo ponavljanja presao sam na high chaos. Inače igram sa Emily. Probacu i ng+ sa Corvom da vidim ima li razlike

14. zdravkelja

zdravkelja Member

9,453
    2,003
    113
    Jbg, nije svako dovoljno dobar za full stealth.

15. eufrat

eufrat вештац за сиротиљу

3,805
    1,652
    113
    Drugi prelazak je bio prelak u poređenju sa prvim, toliko otključanih moći u startu, još ih kolješ... Ne moraš da brineš za tela, a domino moć kada nabudžiš je maltene cheating, too easy.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk

16. Chodex

Chodex Well-Known Member

1,746
    326
    83
    Full stealth se moze raditi prilikom drugog prelaska kada skapiras neke stvari i kada nabudzis skilove.

17. Timemaster

Timemaster Caelondian

10,715
    1,745
    113
    sreca pa sam ovo otkljucao mislim u poslednjoj misiji, inace je bas bas prelako sa ovime

18. Chodex

Chodex Well-Known Member

1,746
    326
    83
    I da...s'obzirom da igra nije nimalo linearna, gledam da istražim svaku prostoriju, da pokupim svaku runu i bonecharm, kao i svaki item...to mi je najzanimljivije u ovoj igri. Dakle, iako mi point pokazuje da je objective na, lupam 50m, gledam da pre svaku sobu istrazim.U određenu sobu mozeš da uđeš sa krova, s' prozora, kroz prolaz za pacove itd...ma vrh. Zato mi po čapteru ide 3+ časa.

19. Rodilo

Rodilo kenny powers

2,751
    1,193
    113
    Uzeo ovo skoro kada je bio onaj sale na steamu. Fenomenalna igra. Sinoć sam prešao sedmu misiju (sa time-travel mašinom), i oduševio sam se koliko su dobro dizajnirani neki nivoi. Naravno igram low-chaos :)

20. Goro Manjina

Goro Manjina Well-Known Member

1,035
    569
    113
    Ja sam zadnju prešao sve na 0 sa onim vešticama i onda sam kod sledeće stao. Mnogo je bolje kad se igra bez ubistava jer se detaljno udje u priču za svaki nivo kako bi se rešila glavna meta non-lethal. Moram jednom da je završim ali sve što sam prešao mi bilo genijalno. Posebno onaj zamak jbt.

Death of the Outsider sam isto progurao full stelt par misija i isto zaglavio, to isto gledaj da overiš čak bi rekao da je mnogo više naklonjena ful stelt pristupu.

Rodilo likes this.
  21. Rodilo

Rodilo kenny powers

2,751
    1,193
    113
    Uzeo sam neki pack, dishonored 1+2 plus svi dlc-ovi (bilo 12e na popustu), tako da sigurno overavam kada pređem igru.
    Nivoi su ogromni i totalno nelinearni. Za neke mi je trebalo i do 4 sata za stealth pristup.

Goro Manjina likes this.
  22. Goro Manjina

Goro Manjina Well-Known Member

1,035
    569
    113
    Dobro je što mogu stalno da se proveravaju statistike da li je sve nula.
    U kecu nije moglo da se proveri, skliznuo mi bio sa krova jedan kojeg sam uspavao i poginuo, što sam naravno saznao tek kad sam prešao nivo.

TwiSteR likes this.

Share This Page