Dragon Ball Universe Thread

Discussion in 'Anime / Manga / JDrama' started by justyce, Mar 19, 2013.

1. l3fty

l3fty Član biblioteke

1,673
    74
    48
    Novi uvod ima Gokua u SS God formi ako nas ne vuku za nos.

Frieza je za par meseci otisao od negde 1kk nivoa na 1kkkkkkkkk nivo, Raditz je bio imun na pucnjavu na pocetku DBZa, Goku popije masnice od pistolja u DB Superu. Kako im iz epizode u epizodu variraju nivoi izmedju smrtnickog i polubozanskog nivoa Super serijal je previse sizofrenican po pitanju toga koliko je ko mocan.

2. Black_Waltz

Black_Waltz Moderator

5,242
    471
    83
    Au, baš sam se raspilavio na rođenje Bra :3 :3 :3

Takođe - Team Krillin&18 FTW :D

3. l3fty

l3fty Član biblioteke

1,673
    74
    48
    Android 17 postao svoj covek, sad samo da ga Goku prikljuci timu :D.

Onaj malac sto ce ga Goku trenirati u buducnosti se rodio i vec je poceo da trenira borilacke vestine, woot.

Zenski Brolli je Karifa, Cabbina zena (lol).

4. ∞beSkraj∞

∞beSkraj∞ Active Member

686
    36
    28
    SSB je nista, koliko vidim, svi su sad u tom rangu :D

5. Game Over

Game Over -INSERT COIN-

323
    51
    28
    Bas jadno.

6. zdravkelja

zdravkelja Member

7,384
    820
    113
    Pustao ih je Goku ;)

Malo sam pauzirao, pa sam bingeovao poslednjih 10-ak epizoda, taman na vreme jer je tim konacno oformljen.

Odakle ti to, vidim da je samo clan bande kod sestre njegovog ucitelja :D I zove se Kale.

Btw, zanimljivi spoileri se vrte po netu, izgleda da ce neko od desetorice da ispadne u korist nekog drugog ;)

7. l3fty

l3fty Član biblioteke

1,673
    74
    48
    Ma to su bile glasine pre nego sto se pojavila, ime je bilo tacno, njen trenutni status nije ali kako deluju u seriji ne bi me zacudilo da se spandjaju u medjuvremenu.

Njeno ime je bazirano na Karfiolu odatle Kali/Kalifa/Kale sa japanskim R, kao sto je Brolli - Brokoli, paralelizam :D.

Da, primetio sam neke uvrnute komentare o Freezi, ali nesto mi ne deluje da bi Freeza mogao da se smiri i pomogne Gokuu ikada. Doduse potpuno se isprestravljivao kad je video Beerusa nedavno, pa je moguce da bi mogao na taj nacin mozda da bude umesan?

8. zdravkelja

zdravkelja Member

7,384
    820
    113
    Ali bi imalo smisla, uz Gokua i Vegetu je najjaci u u7 :)

9. l3fty

l3fty Član biblioteke

1,673
    74
    48
    Ma u DB Super su totalno promenili kako funkcionisu transformacije...

Android 17 se nosi bez problema protiv SSB Gokua, sto ga stavlja na njegov nivo, Gohan je u jednom danu dosao do Mystic forme, Buu se utegao i izgleda ko Evil Buu sad, Piccolo nemam blage veze ali obzirom da se taba sa Gohanom i on je na pristojnom nivou.

18 bi tehnicki trebala biti jednaka 17ci ili bar blizu njegovog nivoa, samo sto je njen buraz naucio da koristi njihove sposobnosti na bolji nacin mozda?

Bilo bi prilicno zabavno doduse videti Freezu kao clana tima dobrica :D.

10. zdravkelja

zdravkelja Member

7,384
    820
    113
    Pustio ga je Goku ;) Gohan je ono, limitless potential i te fore, vraca se u staru formu. A Piccolo ceo zivot po ceo dan trenira, mora napredovati :D

11. ∞beSkraj∞

∞beSkraj∞ Active Member

686
    36
    28
    Ma opet Freeza...bolje Cell-a da su vratili.

12. l3fty

l3fty Član biblioteke

1,673
    74
    48
    Freezu je lakse (opet) ubiti, Cell je preveliki rizik za bilo kakvo ozivljavanje realno.

13. zdravkelja

zdravkelja Member

7,384
    820
    113
    Cell je nezanimljiv, a Frieza je najprepoznatljiviji DB zloca :)

14. ∞beSkraj∞

∞beSkraj∞ Active Member

686
    36
    28
    Sad i Gohad dostigao u mystik formi SSB lvl, ko je sledeci...Jamcha? XD

15. zdravkelja

zdravkelja Member

7,384
    820
    113
    Sto da ne :D

http://mangafox.me/manga/dragon_ball_side_story/

16. l3fty

l3fty Član biblioteke

1,673
    74
    48
    Jako ga je dostigao, nije ostao aktivan posle jednog jedinog udarca :D.

Ajoj ta zvanicna SI manga, bukvalno 99.99% Self Insert fanficova prate tu semu :D.

Video sam jos jednu ilustraciju gde ce kontra sejenski tim imati dve cure? A i sad je pitanje da li ce ozbiljno da zamene Buua sa Freezom ili nas samo tripuju oko neke sitnice.

17. l3fty

l3fty Član biblioteke

1,673
    74
    48
    Buu preterao sa uzbudjenjem pa zaglavio u hibernaciji izgleda, dok preview spominje nesto Krilina i 18cu da cvikaju od izlaska na turnir iz nekog razloga.

Znaci da ce morati bar jednu zamenu da imaju.

Hit u univerzumu 6 je regrutovao altFriezu, ako glasine ispadnu tacne, bilo bi prilicno zanimljivo videti Zlatnog Friezu protiv plavljeg Frieze.

18. Bahamut

Bahamut Well-Known Member

1,069
    169
    63
    Ne znam bas, onaj cheater je totalno nezanimljiv, jos sad ne smije da cheata, u sta sumnjam...

19. ∞beSkraj∞

∞beSkraj∞ Active Member

686
    36
    28
    Elder kai rece da moze da otkljuca Gokuov potencijal, ali mu treba 25 sati, sto se naravno nece desiti kao ni kasnije Gokuova mystik forma...to ce gohan da pokida neku novuu mystik formu a goku neku novu transformaciju...opet mora i vegeta da ima nesto svoje, slabo ga ima bas u zadnje vreme.

20. zdravkelja

zdravkelja Member

7,384
    820
    113
    Confirmed :D Bilo bi kul kada bi preradili opening i makli Buua.

Btw, pre nekoliko epizoda, Kornjacin Vrac dominira :D

21. l3fty

l3fty Član biblioteke

1,673
    74
    48
    "Ovo je skola kornjacinog vraca..." :D

Mr.Satan je stvarno postao likcina kroz seriju. Sad je obavesteniji i zna kakva cudovista su unaokolo, pa je opet spreman da blefira ako treba.

22. zdravkelja

zdravkelja Member

7,384
    820
    113
  23. nikola22

nikola22 EmuGlx Veteran

3,062
    268
    83
    Da li neko mozda zna gde bih mogao da nadjem DB za dl?Mislim da sve epizode od samog pocetka serijala.

24. zdravkelja

zdravkelja Member

7,384
    820
    113
    nikola22 likes this.
  25. ∞beSkraj∞

∞beSkraj∞ Active Member

686
    36
    28
    Jedva cekam sledecu ep. da vidimo malo masakra :D to nedostaje DBS-u bas. Inace ova Golden transformacija bolje odradjena od Blua.

26. l3fty

l3fty Član biblioteke

1,673
    74
    48
    Frieza se naostrio u svom paklu i sad je jednak SSBlue Gokuu, bez kaio-kena doduse.

Ova epizoda je bila raskalasnija sto se tice animacije, sledeca epizoda je konacno okupljanje u areni i pocetak turnira.

27. zdravkelja

zdravkelja Member

7,384
    820
    113
    Next episode preview, throwback to Yardrat :D

edit:

25 epizoda vs 95 epizoda

Last edited: Jun 18, 2017 at 3:18 PM
  28. Bahamut

Bahamut Well-Known Member

1,069
    169
    63
    Drago mi je sto vracaju Friezu kao nenadjebivog intergalaktickog mamojeba!
    Mislim, Cell i Buu su bili jaci i sve to, ali Cell je slaba pijavica koja je usisavala moci drugih boraca, jedina njegova poenta je da malo oslobodi Gohana, dok, sa druge strane, Buu je skoro pa isto, ameba jebena, uveo u pricu Kai-e i fuzije.

Ali Frieza, kakav je to Darth Vader bez pateticnog I-AM-YOUR-FATHER back-story-ja, pravi Gokuov (i ostatku Z boraca) Joker, negativac do srzi, jebena institucija!
    I ne samo to, vec ima ogromnog uticaja na Vegetu i Gokua dok su bili klinci, otvorio Gokuu SSJ mod, gdje je nakon toga sve bilo meh, we've seen that already...

Kako me odusevila ova poslednja epizoda, pravi throwback na Namek sagu kada je ovaj gospodin dominirao, jedva cekam da krene da pegla bogove...

Share This Page