1. powered by Surfing Waves

Elder Scrolls V: Skyrim

Discussion in 'General Last-Gen (Multiplatform)' started by howler, Sep 4, 2011.

1. howler

howler Well-Known Member

2,364
    513
    113
    Elder Scrolls V: Skyrim (Official site|Wiki|Elder Scrolls Wikia)

Naziv igre: The Elder Scrolls V: Skyrim
    Žanr: RPG
    Proizvođač: Bethesda Game Studios
    Izdavač: Bethesda Softworks
    Platforme: PC, X360, PS3
    Datum izlaska: 11. 11. 2011.

The Elder Scrolls V: Skyrim is a role-playing video game being developed by Bethesda Game Studios and published by Bethesda Softworks. It is the fifth installment in The Elder Scrolls action role-playing video game series, following The Elder Scrolls IV: Oblivion. It is scheduled to be released on November 11, 2011 for Microsoft Windows, PlayStation 3 and Xbox 360.

Skyrim's main story revolves around the player character's efforts to defeat a dragon god who is prophesied to destroy the world. Set two hundred years after Oblivion, the game takes place in the land of Skyrim in the midst of a civil war after the assassination of the king. The open world gameplay of the Elder Scrolls series is continued in Skyrim, as the player character can explore the land at will and ignore or postpone the main quest indefinitely.

Skyrim is not a direct sequel to Oblivion, but a new chapter in the Elder Scrolls series, set 200 years after the events of Oblivion. In the preamble to Skyrim, the Empire began ceding territory to the Elven nations it once ruled, because there was no heir to the Emperor's throne. The Blades had no one to defend, and gradually died, were murdered, or secluded themselves from the rest of the world. After the king of Skyrim was assassinated, a civil war broke out amongst the native Nord race – the majority being those who wished for Skyrim to secede from the Empire, and the rest being those who wished for Skyrim to stay in the Empire.
    As with previous Elder Scrolls games, Skyrim begins with the player character as an unknown prisoner, on the way to their own execution. The player eventually learns that Skyrim's civil war is last in a sequence of prophetic events foretold by the Elder Scrolls, which also foretell of the return of Alduin, the Nordic god of destruction. Taking the form of a gigantic dragon, Alduin is prophesied to consume the world with his servants, the Jills (a race of black dragons). The player character is the last Dovahkiin (Dragonborn), a dragon hunter anointed by the gods to help fend off the threat Alduin poses to Skyrim and Tamriel. Aiding the player is Esbern (voiced by Max von Sydow), one of the last Blades.

Official trailer:
    [video=youtube]http-~~-//www.youtube.com/watch?v=PjqsYzBrP-M[/video]

Sramota da nemamo thread za ovu igru a izlazi za manje od 2 nedelje. Ocekujem jos bolju i dinamicniju igru nego li sto je bio slucaj sa Oblivionom kojega sam obozavao. Najveca zamjerka su mi bile rusevine zamaka i pecine koje smo istrazivali za po koji extra item i xp. Svaka je bila copy/paste sto poslije odredjenog vremena malo ubije igru, ali ni to me nije sprijecilo da nakupim x sati u tom svijetu. Skyrim ce brzo, i jedino sto me brine jeste kako naci dosta slobodnog vremena i uzivati u njemu.

[hr]

Stari post

Datum izlaska: 11 Nov 2011
    Razvojni tim: Bethesda Game Studios
    Platforma: PC, PS3, Xbox 360

[justify]Peti deo epske RPG franšize "The Elder Scrolls"

Nova priča odvija se 200 godina nakon događaja u Oblivionu. Proročanstvo o povratku zmajeva, čiji su se pojedini delovi ostvarivali u prethodnim delovima serijala The Elder Scrolls potpuno se ostvarilo kada je ispunjen i poslednji njegov deo - građanski rat u Skyrimu. Zmajevi su se pojavili na nebu sejući haos i uništenje, a njihov bog Alduin spreman je da zavlada. Kao jedan od poslednjih Dragonborn-a, vaš lik će morati da se suprotstavi Alduinu i spasi narod.[/justify]

[justify]Skyrim prelazi na drugačiji princip naracije nazvan Radiant Story, ovaj sistem reaguje na igračeve akcije u svetu
    Imate glavne questove, specifične za priču ali ćete dobijati i questove dinamički određivane baš prema vašem liku.[/justify]

[justify]Konverzacije se više ne odvijaju u zumiranom dijalogu, dok razgovarate, NPC će se ponašati prirodnije, okrenuti se ka vama kad nešto želi da naglasi ili nastaviti da povremeno obavlja svoj posao.[/justify]

[justify]Zadnje informacije su da ce Xbox 360 verzija doći na jednom DVD-DL mediju, što je pomalo iznenađujuće obzirom da se developer hvalio s potencijalnih 300 sati gameplaya,
    Skyrim, što se vampirizma tiče, najverovatnije se neće razlikovati od prethodnika. Igrači će takođe imati mogućnost da, slučajno ili namerno, postanu vampiri.
    Also među izbačenim vještinama našao se i Armorer skill, a zajedno s njim odbačeno je i degradiranje opreme s vremenom. Tako ćemo umjesto popravljanja svoje oružje samo nadograđivati[/justify]

etc etc etc......Nadamo se na mnoge neprespavane noci :)

Za kraj da promovisem moji fan made trailer :D Sons Of Skyrim je predobra...

http://www.youtube.com/watch?v=Zha1RZMHJak

2. Stanisinjo

Stanisinjo Duh sa śekirom

6,156
    214
    63
    Ceka se sa nestrpljenjem. Kada izadje spremam se za novi non social life period od jedno mjesec dana :D

3. DragonOfTheEarth

DragonOfTheEarth Moderator

3,111
    393
    83
    Ceka se sa nestrpljenjem. Kada izadje spremam se za novi non social life period od jedno mjesec dana :D

This. Sto je najgore, izlazi mi bas u periodu kolokvijuma. xD

4. Blue

Blue ....................

11,392
    607
    113
    Nadam se da neće biti levelovanja okoline.

5. Panzer

Panzer Travis Bickle

649
    23
    18

Da, to je upropastilo Oblivion! Reseno je kasnije modovima, ali nije to to. Valjda ce promeniti sistem levelovanja, jer su imali mnogo zalbi na prethodni.

6. Sol-Badguy

Sol-Badguy Active Member

1,202
    1
    38
    I valjda će srediti malo animacije NPCjeva, pogotovu njihovih lica. Isto tako, nadam se da neće previše uprostiti sistem (mada, ukidanjem birhtsignova, degradacije oklopa i dr im je lepo krenulo). Ali da, nadam se 200+ sati gameplaya.

7. nedjon

nedjon Primogenitor

263
    10
    18
    Iskreno se nadam da će unaprijediti konje, koji su bili izuzetno nezahvalni za upravljanje i borbu. A gotovo su i bili beskorisni kada je već postojao teleport na mapi.

8. Gatt

Gatt New Member

48
    0
    0
    Iskreno se nadam da će unaprijediti konje, koji su bili izuzetno nezahvalni za upravljanje i borbu. A gotovo su i bili beskorisni kada je već postojao teleport na mapi.

Nece, lol.

9. DragonOfTheEarth

3,111
    393
    83
    I sigurno nece promeniti sistem levelovanja.

10. Blue

11,392
    607
    113

Da, to je upropastilo Oblivion! Reseno je kasnije modovima, ali nije to to. Valjda ce promeniti sistem levelovanja, jer su imali mnogo zalbi na prethodni.

Meni lično je to skroz uništilo igru koja mi se inače svidela,
    samo sam zbog toga prestao da je igram.

11. Stanisinjo

6,156
    214
    63
    Elder Scrolls V: Skyrim (Official site|Wiki|Elder Scrolls Wikia)

Naziv igre: The Elder Scrolls V: Skyrim
    Žanr: RPG
    Proizvođač: Bethesda Game Studios
    Platforme: PC, X360, PS3
    Datum izlaska: 11. 11. 2011.

The Elder Scrolls V: Skyrim is a role-playing video game being developed by Bethesda Game Studios and published by Bethesda Softworks. It is the fifth installment in The Elder Scrolls action role-playing video game series, following The Elder Scrolls IV: Oblivion. It is scheduled to be released on November 11, 2011 for Microsoft Windows, PlayStation 3 and Xbox 360.

Skyrim's main story revolves around the player character's efforts to defeat a dragon god who is prophesied to destroy the world. Set two hundred years after Oblivion, the game takes place in the land of Skyrim in the midst of a civil war after the assassination of the king. The open world gameplay of the Elder Scrolls series is continued in Skyrim, as the player character can explore the land at will and ignore or postpone the main quest indefinitely.

Skyrim is not a direct sequel to Oblivion, but a new chapter in the Elder Scrolls series, set 200 years after the events of Oblivion. In the preamble to Skyrim, the Empire began ceding territory to the Elven nations it once ruled, because there was no heir to the Emperor's throne. The Blades had no one to defend, and gradually died, were murdered, or secluded themselves from the rest of the world. After the king of Skyrim was assassinated, a civil war broke out amongst the native Nord race – the majority being those who wished for Skyrim to secede from the Empire, and the rest being those who wished for Skyrim to stay in the Empire.
    As with previous Elder Scrolls games, Skyrim begins with the player character as an unknown prisoner, on the way to their own execution. The player eventually learns that Skyrim's civil war is last in a sequence of prophetic events foretold by the Elder Scrolls, which also foretell of the return of Alduin, the Nordic god of destruction. Taking the form of a gigantic dragon, Alduin is prophesied to consume the world with his servants, the Jills (a race of black dragons). The player character is the last Dovahkiin (Dragonborn), a dragon hunter anointed by the gods to help fend off the threat Alduin poses to Skyrim and Tamriel. Aiding the player is Esbern (voiced by Max von Sydow), one of the last Blades.

Official trailer:
    [video=youtube]http-~~-//www.youtube.com/watch?v=PjqsYzBrP-M[/video]

Sramota da nemamo thread za ovu igru a izlazi za manje od 2 nedelje. Ocekujem jos bolju i dinamicniju igru nego li sto je bio slucaj sa Oblivionom kojega sam obozavao. Najveca zamjerka su mi bile rusevine zamaka i pecine koje smo istrazivali za po koji extra item i xp. Svaka je bila copy/paste sto poslije odredjenog vremena malo ubije igru, ali ni to me nije sprijecilo da nakupim x sati u tom svijetu. Skyrim ce brzo, i jedino sto me brine jeste kako naci dosta slobodnog vremena i uzivati u njemu.

12. grunt

grunt Celeb Freak

15,238
    2,245
    113
    Igra jos uvek ima ocajan combat ko da udaras vazduh :( Pored kingdom of amalur-a smesno mi deluje :D Al nesumnjam da ce biti dobra igra.

13. WolfDC

WolfDC Well-Known Member

1,624
    75
    48
    Posle Smorovinda i Obliviona koji me je isti smorio ovo čudo ću probati jedino ako budu pisali da je jedna od najzabavnijih igara na svetu.

Plus što reče Grunt osećaj borbe je očajan. Nadam se da će tu nešto srediti. Mada sumnjam.

14. nedjon

nedjon Primogenitor

263
    10
    18
    Ovo je igra koja se igra na duge staze sa veoma kompleksnom istorijom.Ja sam počeo sa Morrowindom, i sjećam je bio podugačak. Mislim da sam sastavio gotovo mjesec dana prelazeći ga i završavajući silne misije. Naravno, sve je išlo regularnim gameplay-om, bez ikakvih eksta pomagala.
    Oblivion je, nasuprot tome, prošao solidno brzo. Valjda je napredak u sistemu teleporta tome doprinio.
    Ovdje mi se ne sviđa što već tri dijela zaredom forsiraju isti početak priče - zatvorenik koji je nekako oslobođen, i ide da riješi neki globalni problem.
    Dobra stvar je da se priča polako privodi kraju, nadam se. Odigraću ovaj dio isključivo zbog priče i predhodnih djelova.

15. Nyarlathotep

Nyarlathotep Pimmelmann

10,547
    1,565
    113
    Probao sam Morrowind barem 4-5 puta, uvek je uspela da me smori igra, Oblivion sam samo 2 puta probao, dosadilo je josh brzhe.

Tako da, osetjam da tje isto biti sa Skyrim, al' se nadam da netje, voleo bih da mi se dopadne igra, jer mi se svidja ideja al' borbe mi deluju, na zhalost, tuzhno :(

16. Stanisinjo

6,156
    214
    63
    Ako uporedimo i izuzmemo VATS sistem u Fallout-u, po meni su brorbe dosta slicne u ova dva serijala. S tim sto je u jednom fokus na melee a u drugom na ranged oruzja. Borbe nisu najblistavije, ali su igre (bar meni) bas zabavni RPG-ovi.

17. WolfDC

WolfDC Well-Known Member

1,624
    75
    48
    To stoji ali pošto je F-u fokus na vatrena oružija pa samim tim imaš targeting ekran to se ne primeti, dok ovde taj loose osećaj tokom borbi dosta smeta. Što ne može da bude više ko Dark Souls ili čak Ridik?

18. nedjon

nedjon Primogenitor

263
    10
    18
    Ako uporedimo i izuzmemo VATS sistem u Fallout-u, po meni su brorbe dosta slicne u ova dva serijala. S tim sto je u jednom fokus na melee a u drugom na ranged oruzja. Borbe nisu najblistavije, ali su igre (bar meni) bas zabavni RPG-ovi.

Endžin igre je isti, pa je prirodno da liče, ali, interesantno da nikad nisam uspjevao da se snađem sa ranged oružjima u Elder Scrolls. Razlog je što su traljavo odrađeni sistemi korišćenja tih oružja. Sa close range oružjima nikada nije bilo problema. Kod Fallouta je obrnuta priča. Uvjek sam sa nestrpljenjem čekao da se dokopam snajpera, a melee oružja su se prodavala prvom prilikom.
    I moj je utisak isti da se samo manvrisanje oružjima moglo daleko bolje odraditi, kao da se ništa iz morrovinda nije promijenilo u oblivionu, a ova nova igra treba da ima istu falinku? Mlataraš okolo kao blesav, i tako minimum 60 i više sati. Da izludi čovjeka.

19. Stanisinjo

6,156
    214
    63
    Ono sto je meni najvise smetalo u ta dva serijala kod borbe je sto dok pucas/udaras protivnika, fizika kao da ne postoji, protivnika kao da golicas a ne resetas, sve dok mu poslednjim metkom/udarcem ne pretvoris glavu u kilo mljevenog mesa.

20. stale

stale bowel disruptor

3,504
    830
    113
    meni je Morrowind jedna od njboljih igara koje sam igrao, Oblivion me je smorio kad sam posta previse nabudzen i ubijao sve protivnike jednim udarcem, inace do tad mi je bio prilicno dobar.

Tako da od Skyrim ocekujem dosta. Jedno je sigurno produkcija ce biti vrhunska :)

21. WolfDC

WolfDC Well-Known Member

1,624
    75
    48
    Ali zar nisu i protivnici rasli zajedno sa tvojim nivom, odnosno što si ti jači tako i svi protivnici u igri?

22. stale

stale bowel disruptor

3,504
    830
    113
    Ali zar nisu i protivnici rasli zajedno sa tvojim nivom, odnosno što si ti jači tako i svi protivnici u igri?

Teoretski da, ali ja nisam napredovao u levelima toliko koliko su mi se neki skillovi nabudzili od koriscenja.

23. DragonOfTheEarth

3,111
    393
    83
    Glava fora u Elder Scrolls igrama je da se u major skillove ne stavljaju stvari koje ne mozes kontrolisano da levelujes. Tako da, vrlo lako moze da se predje igra na prvom nivou.

24. nedjon

nedjon Primogenitor

263
    10
    18
    To je upravo ono što je mene držalo da završim Morrowind do kraja. Tako da jednom uzmeš mač, sa mačem igraš do kraja, Ili trčiš i skačeš što više možeš da nabudžiš jump i athletic skilove. Sećam se koliko sam se ganjao da pokupim Umbra sword. Zatim sam ubio onog nepokretnog dwarfa i pokupio mu kompletan set. Nakon toga igra je bila sprdnja. Prošao sam sa tim setom i Tribunal i Bloodmoon, da skoro ništa nisam promijenio.

25. DieH@rd

DieH@rd Winter Knight Staff Member Administrator

28,832
    2,521
    113
    http://www.youtube.com/watch?v=w1AenlOEXao

26. howler

howler Well-Known Member

2,364
    513
    113
    Very nice.....Inace intersantno Makedonac sedi u direktorskoj fotelji Bethesda Softworks ..Kako li se samo docepao tamo

27. Gatt

Gatt New Member

48
    0
    0
    Glava fora u Elder Scrolls igrama je da se u major skillove ne stavljaju stvari koje ne mozes kontrolisano da levelujes. Tako da, vrlo lako moze da se predje igra na prvom nivou.

Ne nego bas suprotno? U major skillove stavljas stvari koje ti ne trebaju i koje se tesko leveluju. Ostale skillove koje ti trebaju ces svejedno levelovati koriscenjem a bitno je da nikad ne prespavas i ne podignes level kako se monsteri nebi scalovali.

Ili pak jednostavno skines scaling mod. Skyrim ce biti isti kao Oblivion, prosecna igra u 'vanilla' stanju -- dobra/odlicna ukoliko Oblivion modderi zagrizu tu pricu.

28. Dendy Somari Comrade

Dendy Somari Comrade Active Member

772
    219
    43
    Skyrim ce biti isti kao Oblivion

Nece. Ako su glasine tacne, bice kao u novom Fallout-u.

29. Gatt

Gatt New Member

48
    0
    0
    Skyrim ce biti isti kao Oblivion

Nece. Ako su glasine tacne, bice kao u novom Fallout-u.

Nisam mislio samo na leveling sistem, vec ovako generalno. Da, levelovanje ce biti isto kao Fallout neki polu-scaling sa zatvorenim zonama.

Inache, ne verujem kako ljudi pricaju da je Oblivion borba dosadna. Pa ne igra se Oblivion bez FCOM-a, Deadly Reflex-a i serije drugih raznih combat/dungeon/creature overhaul modova. Naravno da je vanilla sranje, to su Elder Scrolls igre. U koliko volite open world RPGove jednostavno morate investirati strpljenja u krpljenje i pracenje mod community-a jer u suprotnom dosta propustate. Dobro zakrpljena i modifikovana Elder Scrolls igra se moze igrati bukvalno desetinama meseci.

30. WolfDC

WolfDC Well-Known Member

1,624
    75
    48
    Odnosno oces da kazes da ovo vredi igrati samo na PC-u, dok za konzole bolje zaobici u sirokom luku. Ili?

31. grunt

grunt Celeb Freak

15,238
    2,245
    113
    Ako neumeju da naprave igru koja je dobra bez modova jebes developere. Nikada zivaca nisam imao da se bavim modovima i ostalim glupostima, treba oni meni da plate da se cimam stim a ne ja njima .....

32. Panzer

Panzer Travis Bickle

649
    23
    18
    Ako neumeju da naprave igru koja je dobra bez modova jebes developere. Nikada zivaca nisam imao da se bavim modovima i ostalim glupostima, treba oni meni da plate da se cimam stim a ne ja njima .....

Velika vecina(neki iskljucivo) emugalax gejmera prevashodno igra piratske verzije igara. Stoga, im nista nece faliti da se malo pozabave sa modovima.... kad je vec dzabe.:D

33. DragonOfTheEarth

3,111
    393
    83

Ne nego bas suprotno? U major skillove stavljas stvari koje ti ne trebaju i koje se tesko leveluju. Ostale skillove koje ti trebaju ces svejedno levelovati koriscenjem a bitno je da nikad ne prespavas i ne podignes level kako se monsteri nebi scalovali.

Nisi me dobro shvatio, na to sam i mislio. U major skillove uvek stavljam crafting stvari koje se lako i kontrolisano leveluju. I neke skole magije koje ne koristim kao i blunt weapons, recimo.

34. Gatt

Gatt New Member

48
    0
    0
    Odnosno oces da kazes da ovo vredi igrati samo na PC-u, dok za konzole bolje zaobici u sirokom luku. Ili?

Da, mislim bolje konzole nego nista ali ako imas prilike da biras izmedju dva sistema to je 'no contest' za PC verziju. Uostalom vidis kakvi su komentari ljudi koji nisu moddovali Oblivion a ja ti mogu reci da sam imao cak vise zabave igrajuci kroz player made kampanje kao sto su Nehrim nego kroz oficijalnu pricu. Ovo sto ja imam instaliranim na mom racunaru nema ni O od obliviona, custom grafika/efekti/animacije, custom muzika/zvuk, custom kampanje/ npcevi/questovi/tamnice, custom sistem borbe/sistem levelovanja/monsteri, custom rase/oruzija/armori cak mi je i interface moddovan... strasno. Na kraju da, mozda sam ja ekstremni slucaj al bez svega ovoga ljudi eventualno predju igru jednom a sa svim ovim glupostima ja sam prosuo sigurno vise od 300-400 sati a da nisam cak jos ni presao Shivering Isles ekspanziju.

Potpuno se slazem. No nazalost pravi RPGovi su manje vise mrtvi i ovo je jedna od retkih fransiza od koje mozes danas nesto i ocekivati. Kad bi video sta sve mozes modovima napraviti od ove igre (Obliviona) sigurno bi se u to upustio. ; )

Nisi me dobro shvatio, na to sam i mislio. U major skillove uvek stavljam crafting stvari koje se lako i kontrolisano leveluju. I neke skole magije koje ne koristim kao i blunt weapons, recimo.

Da, ma sistem je skroz retardiran. Pokusavam da uopste ne cheatujem nikad al je stvarno test nerava kad kroz gradove idem i spamujem neki summon imp spell da bi izlevelovao conjuration koji nikad ne koristim, a onda me tako taj imp prati okolo, smeta i blokira put kroz uske prolaze. : P Dodje mi da addattribute conjuration +100 ili kako vec ide console komanda. : P

35. Omega

Omega N64 je đubre

14,682
    1,978
    113
    Skyrim’s launch is less than three weeks away!! To help you prepare for the game’s release, here’s the recommended and minimum PC requirements:

Recommended Specs
    * Windows 7/Vista/XP PC (32 or 64 bit)
    * Processor: Quad-core Intel or AMD CPU
    * 4GB System RAM
    * 6GB free HDD space
    * DirectX 9.0c compatible NVIDIA or AMD ATI video card with 1GB of RAM (Nvidia GeForce GTX 260 or higher; ATI Radeon 4890 or higher).
    * DirectX compatible sound card
    * Internet access for Steam activation

Minimum Specs
    * Windows 7/Vista/XP PC (32 or 64 bit)
    * Processor: Dual Core 2.0GHz or equivalent processor
    * 2GB System RAM
    * 6GB free HDD Space
    * Direct X 9.0c compliant video card with 512 MB of RAM
    * DirectX compatible sound card
    * Internet access for Steam activation

Konacno igra kojoj ne treba mnogo prostora na disku.

36. DieH@rd

DieH@rd Winter Knight Staff Member Administrator

28,832
    2,521
    113
    Konacno igra koja nece moci da se igra bez 5gb of user created texture mods. :)

37. Omega

Omega N64 je đubre

14,682
    1,978
    113
    Ja te modove nikada nisam koristio niti volio. Igram igre kako su zamisljene.

38. zdravkelja

zdravkelja Member

8,509
    1,398
    113
    Smesni zahtevi :D

39. nedjon

nedjon Primogenitor

263
    10
    18
    Dobro je. Još se držimo u hardverskim granicama. Doduše, donjim :D.

40. Blue

11,392
    607
    113
    Requirements su ok, jedino mozda moj 4870 bude usko grlo posto ima 512mb.

41. nedjon

nedjon Primogenitor

263
    10
    18
    Šta bi meni tek rekao. Ja imam Dual Core na 2.30 i 3850.

42. Stanisinjo

6,156
    214
    63
    Šta bi meni tek rekao. Ja imam Dual Core na 2.30 i 3850.

Da kupis onaj Playstation sto smo pricali i uzivas u igrama na njemu :)

43. DragonOfTheEarth

3,111
    393
    83
    @Gatt: Vidis, ja sam Morrowind i Oblivion uvek igrao bez modova, i sad si me bas zainteresovao da ih isprobam, pa me zanima, koje modove najvise preporucujes?

44. No_LiMiT

No_LiMiT Deus Vult

1,423
    145
    63
  45. Chaos212

Chaos212 Old one

574
    22
    18
    http://www.tesnexus.com/

46. Gatt

Gatt New Member

48
    0
    0
    Smesni zahtevi :D

Blame the consoles! :p

@Gatt: Vidis, ja sam Morrowind i Oblivion uvek igrao bez modova, i sad si me bas zainteresovao da ih isprobam, pa me zanima, koje modove najvise preporucujes?

Sad bih ti radije preporucio da pratis Skyrim tesnexus sekciju od pocetka nego da trosis dosta vremena na Morrowind (koji je prakticno neaktivan) i Oblivion (aktivan) mod community. No, ukoliko zelis da probas sa Oblivionom stoji pitanje sta tacno bi hteo da promenis? Samo grafiku, core gameplay ili ekstra sadrzaj ili pak neka kombinacija ovoga. U svakom slucaju bacicu ti par linkova (ili copy paste filename-a pa ti googlaj) sad nekih stavari koje u svakom slucaju trebao da imas pa ti pocni od toga ako ti se dopada. Imao sam par 'recommended mods' lista al nemogu nigde vise da ih nadjem. (najbolje sto sam nasao je ovo http://vsrecommendedgames.wikia.com/wiki/Oblivion_Mods)

Uglavnom,
    http://www.tesnexus.com

47. DragonOfTheEarth

3,111
    393
    83
    Uzeh danas radeon 6770 tako da cu spreman docekati 11. novembar. :D

48. Gatt

Gatt New Member

48
    0
    0
    Fina je ona figurica zmaja special editiona. Jos samo kad nebi kostala 200 evra. D:

49. Sol-Badguy

Sol-Badguy Active Member

1,202
    1
    38
    [video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=8WmX86GMS0I&feature=player_embedded#![/video]
    [video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=t5mg0xrYIHU&feature=player_embedded[/video]

Jedan od odgovora na pitanje zašto će biti bolje igrati skyrim na PCu. Ali opet, nisam preterano entuzijastičan ni u vezi kvaliteta PC grafike, ali čak i kad bismo to gurnuli na stranu kako bi se udovoljilo "GRAFIKA NIJE SVE" ljudima, opet se ne može poreći smešan VA i užasno krute animacija (takođe, lično me nerviraju one slow-mo scene a la fallout a izgledaju bukvalno kao da su prekopirane odande). No dobro, ako sam prošao kroz Rage zahvaljujući igrivosti nauštrb grafike, kontam da će mi i ovo biti interesantno.

Ali ozbiljno, gameplay deluje gotovo identično, možda malo "akcionije" od Obliviona i to mi je kul. Verujem da ću zbog toga, kao što sam rekao, zanemariti lošu glumu i animacije i ipak odigrati igru, ali se bojim osećaja deža vija.

50. howler

howler Well-Known Member

2,364
    513
    113
    http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=gyCFuP3rM2w

Wooohooo awesome...Donirao sam coveku 1 funta :p

Share This Page