1. powered by Surfing Waves

God of War 3 [PS3] i God of War HD Collection [PS3/PS Vita]

Discussion in 'PlayStation 3' started by DieH@rd, Jan 29, 2012.

1. DieH@rd

DieH@rd Winter Knight Staff Member Administrator

28,461
    2,414
    113
    Upravo predjoh GoW3, fantastican kraj triologije. Ovih dana cu overiti i Ghost of Spartu.

2. grunt

grunt Celeb Freak

14,922
    2,133
    113
    O M G

Znaci upravo sam doziveo NERDGASM NEVIDJENIH PROPORCIJA !!!!

Poceo sam da igram God of War 3, ljudi pa sto nerekoste da je TOLIKO EPIC IGRA DA SAM SE SAV NAJEZIO :D

Ubedljivo nesto NAJMOCNIJE sto sam doziveo ikada FUCK, only on Playstation hell yes.

3. Stanisinjo

Stanisinjo Duh sa śekirom

6,156
    214
    63
    Hahaha jesi ti igrao ranije djelove? :) I moja reakcija je bila slicna kada sam se prvi put susreo sa serijalom :)

4. grunt

grunt Celeb Freak

14,922
    2,133
    113
    Naravno da sam igrao, ali nisam ocekivao ovoliki napredak u EPICNESSU :D
    Apsolutno u igri je sve brutalno odradjeno, grafika znaci otkida, velicina svega je bolesna, a nasilje je za 3 koplja iznad prethodnih delova sto nisam mislio da je moguce :)

5. shin-boyan

shin-boyan Well-Known Member

4,373
    1,058
    113
    Pocetak je brutalan...ostatak malo manje.

6. grunt

grunt Celeb Freak

14,922
    2,133
    113
    Videcu, za sada je komplet iskustvo vrhunsko. Svaki sledeci novi jaci neprijatelj ili boss su pravo zadovoljstvo za gledati, pogotovo za dokrajciti :) Likovi iz santa monice su bas bili mastoviti sto se nasilja tice svaka im dala. Al grafika naprosto odusevljava, ovo je prva igra sto igram na ps3 gde zapravo jos vise detalja vidim kada se nabijem u TV, detaljne teksture, odlican modeling i osvetljenje plus sve to sa finim AA i savrseno glatkim FPS-om, masterpiece tehnickog programiranja.

7. zdravkelja

zdravkelja Member

8,334
    1,302
    113
    Kao sto rekoh pre 15-ak dana: EPIC EPIC EPIC! :D

Meni svakako najbolja igra koju sam do sad igrao na PS3, ubedljivo me je najvise izodusevljavala, ceo playthrough mi osmeh nije silazio sa lica :)
    Secam se kada sam prvi deo igrao, nisam mogao da verujem da tako nesto moze da postoji. Pa me je i drugi deo odusevio. A sad treci, nisam verovao da moze jos :)
    Jedino sto je igra malo laksa od prethodne dve, iako sam odmah na titan mode krenuo. I relativno brzo sam sve max-outovao, mislim da u prethodnim delovima nije moglo sve da se izmaxuje do kraja prvog playthrougha. Mislim da je zbog toga sto je mnogo lakse naci one skrinje, mada je to mozda i do iskustva :D

8. Omega

Omega N64 je đubre

14,585
    1,938
    113
    Konstrukcija labirinta je nesto najbolje sto sam vidio u igrama. Najvise sam zivaca pogubio na Hades bossu (Titan tezina).

9. Krompir

Krompir Active Member

579
    68
    28
    Mene je lavirint prijatno iznenadio jer se pojavio u trenutku kada sam očekivao da će se igra završiti svakog časa....

10. zdravkelja

zdravkelja Member

8,334
    1,302
    113
    ^ takodje :)

Verovali ili ne, ja sam se najvise mucio odmah po zavrsetku lavirinta, kada se vratis dole do ona 3 kipa sto drze lanac. Tu te odmah bace da se mlatis sa Kerberom i jos izlaze oni JE*ENI satiri (ubedljivo most annoying protivnici u celom serijalu uopste, sva sreca sto se pojavljuju samo na 3 mesta u igri). Sigurno sam 20 puta zaginuo. Sto se bossova tice, jedino ona skorpija, tu sam zaginuo 5-6 puta. Had je ok bio.

11. Kraken

Kraken Disco Bean

9,673
    1,787
    113
    Ostrim se za GoW hd jer konacno mi je stiglo GoW kolekcionarsko izdanje :D

Dobra vest je da je sve u perfektnom stanju i da sam ga kupio za smehotresne pare. U poslednje vreme svi ciste ps3 naslove i za deset-dvadeset franaka mogu da se kupe svakakva kolkcionarska izdanja ps3 igara. Npr skoro mi je nudjeno da kupim gt5 signature edition ali sam preskocio jer mi dodatne stvari iz njega nicemu ne sluze (apex je na nemackom, usb mi ne treba, autic mercedesov bi mi klinac oteo, novcanik bi me bilo blam da nosim i jedino me zanima privezak al sta sa ostalim drangulijama?)

Jedini bedak je sto kod za dodatne teme i dzdidze sa psn-a nikad nije iskoriscen vec je istekao 1.1.2013 :( Ali zato sam dobio extra platneni poster za GoW ascension. Inace, pravi hit je pandorina kutija. Otvara se klizanjem gornje stranice tako da deca jos uvek ne znaju da je otvore sto mi daje sjajnu prednost :lol: A unutra ima i duplo dno koje se uopste ne provaljuje :D Kutija je pravljena od plastike koja je veoma kvalitetna i premazana grubom masom pa deluje veoma ozbiljno. Sve u svemu, jedna od boljih kupovina. Sad samo da pocnem po zilioniti put da igram Gow :D

12. gruja

gruja I am God of War

6,258
    835
    113
    Ja nisam igrao gow nikada zbog kutije,inace juce sam presao asentions po 12 put ove godine otkako je izasao,mozda cu jos jednom pre nove godine da ga obrnem ili pre nego sto resim da se osvetim pojedincima,mada kontam da bi onda 3 deo imao prednost :)

13. Kraken

Kraken Disco Bean

9,673
    1,787
    113
    Igrao sam ga na ps2 prva dva dela i posle na ps3 treci, al sve pirati :D Ovo je prvi put da imam original :)

14. gruja

gruja I am God of War

6,258
    835
    113
    Presao god of war 3 na chaos mod po ljubilarni 20 put :D

15. Ryo

Ryo Veteres

1,862
    329
    83
    God of War Collection se pojavio na Vita store-u. Igra je cross buy!

16. Omega

Omega N64 je đubre

14,585
    1,938
    113
    Naravno, nije odvojeno pa se ne može iskoristiti onaj GoW1 sa PS Plusa.

17. Kraken

Kraken Disco Bean

9,673
    1,787
    113
    Cim ga bacaju na crossbuy ocekujem ga na plusu za par meseci.

18. Omega

Omega N64 je đubre

14,585
    1,938
    113
    Ne očekujem da je na nivou PS3 verzije, ali valjda ga nisu mnogo upropastili za Vitu.

19. Gervasius

Gervasius Member

31
    0
    6
    Što je mnogo mnogo je. Odigrao na PS2 oba dijela po nekoliko puta plus držao klub igara tada pa sam gledao i pomagao ljudima dok prelaze bar još 10 puta. Poslije prešao prvi dio na PS3 ali ako bude na PS Plusu za Vitu šta bi opet ću morati odigrati, vjerovatno sa užitkom kao i uvjek.

20. Ryo

Ryo Veteres

1,862
    329
    83
    Ja sam razočaran kako izgleda. Ne mogu da verujem da čak ni GUI nije native res. I još je ovo navodno radio Sanzaru.

Da je u pitanju neki half ass studio pa da razumem, ovako, stvarno mi nije jasno šta je pošlo naopako. Čak ni cutscenes ne idu preko celog ekrana, nego su centrirane i u originalnoj rezoluciji. I sve je tako zamućeno.

Nisam probao drugi deo, navodno bolje radi od prvog, a ne znam ni da li ću. Ako imate 3.5GB slobodnog prostora, probajte sami.

21. howler

howler Well-Known Member

2,297
    469
    83
    Hehe sad citam IGN-ov Review i opis se skroz poklapa sa onim sto je napisao Ryo.
    Ja vec prodao Vitu da ne skuplja prasinu za dzabe. Nema nista dobro u najavi a od onom sto je bilo vredno zapzanja odigrao sve.
    Dodatno nervira sto i sam Sony krenuo ruke od svoji handheld. Kupis konzolu sa nadom da ces imati samostalan uredaj neovisan od dodatne servise i sa vlastitom ponudom od naslova.
    Umesto toga izadje Don Mesa http://www.gamespot.com/articles/economics-for-aaa-games-simply-don-t-work-on-playstation-vita-sony-says/1100-6419548/
    i kaze ti da nove AAA naslove za Viti nisu isplatljive umesto toga dacemo vam ton portova i servis preko kome cemo reciklirati stare igre, a da tu je i Remote Play koji transformise 200$ handheld u periferija za kucne konzole. :bouncing:

22. Kraken

Kraken Disco Bean

9,673
    1,787
    113
    Na zalost vita je pukla ali je necu prodavati jer nema bolje dzepne konzole i igre koje imam me i dalje drze.

23. Omega

Omega N64 je đubre

14,585
    1,938
    113
    Ono što sam dobio na Plus-u (a tu je i solidan broj PSP i PS1 igara) mi može trajati najmanje godinu. A ima potencijala da nekad bude ultimativni emu handheld.

24. Kraken

Kraken Disco Bean

9,673
    1,787
    113
    Yep, da nije plusa ne verujem da bih imao ovoliko pozitivno misljenje o viti.

25. Super Simke 64

Super Simke 64 I hate haters!!!!

4,516
    843
    113
    Zanima me nešto: kada bih ja sad kupio PS4 i Vitu i krenuo da plaćam Playstation Plus da li bih dobio pravo da skidam sve igre koje su do sada izašle besplatno na Playstation Plus za te dve konzole ili samo one koje bi u budućnosti izašle dok budem plaćao Playstation Plus?

26. Timemaster

Timemaster Caelondian

9,862
    1,237
    113
    Samo one koje od tada budu izlazile pa na dalje. Sto si propustio, propustio si

27. Super Simke 64

Super Simke 64 I hate haters!!!!

4,516
    843
    113
    E jbg, mada sam znao da je ovo što sam zamislio i previše lepo. Hvala na odgovoru!

28. Efendija

Efendija зимница мајстор ™

4,585
    688
    113
    God of War III Remastered za PS4, jul 2015
    1080p, 60 fps itd.

https://www.youtube.com/watch?v=pyKPfY-42-8

edit: jebi ga kad nisam čitao ps4 full info thread lol

29. fluffy

fluffy Active Member

741
    204
    43
    hmmm remastered!
    izgleda da ima nesto gore od prequel manije

30. DieH@rd

28,461
    2,414
    113
    http://www.youtube.com/watch?v=bKBgBMpHtto

:D

31. Timemaster

Timemaster Caelondian

9,862
    1,237
    113
    Kaaaakva je ovo igretina bila kada sam je igrao na dan launcha, nikad necu zaboraviti :D

32. DieH@rd

28,461
    2,414
    113
    Penjanje na Olimpus i bitka sa Posejdonom je totalno objasnila... i onda je igra postala jos bolja kada se uvod zavrsio. :D

33. voja87

voja87 Well-Known Member

9,590
    1,655
    113
    igra je bas pocela fenomenalno i to je verovatno najbolji deo igre, kasnije sa tim uvodom moze samo da se poredi borba sa cronosom
    igra(broj 3 xd) iz 2010te i dalje izgleda odlicno:)

34. Kraken

Kraken Disco Bean

9,673
    1,787
    113
    Dakle ova generacija je posvecena ljudima koji nisu imali ps3 :)

Maxa likes this.
  35. DieH@rd

28,461
    2,414
    113
    Ne, ova generacija nudi gomilu odlicnih igara i poneku dobru PS3 igru koja je remasterizovana da izgleda jos bolje.

36. Kraken

Kraken Disco Bean

9,673
    1,787
    113
    Yep, zato se polako privodi kraju druga godina ps4 na trzistu i od nd smo videli remaster tlou a sad i od sm isto remaster. Ko je imao ps3 a uzima konzole zbog ps exluziva u ove prve dve godine i nije imao razloga da zuri sa kupovinom.

Btw gow3 je izasao na trecu godisnjicu ps3 u eu sto mu dodje ekvivalent novembra 2016. za ps4. Ajd da vidimo e3 i sta nas ceka u trecoj godini, mozda sad sledi remaster gt6 umesto najave novog gt7 ili gow-a za sledecu godinu. Da su posvetili resurse novim igrama ne bi odlagali uncharted i mozda bi novi gow bio do sada najavljen. Al cemu, ljudi vole double dip.

gruja likes this.
  37. grunt

grunt Celeb Freak

14,922
    2,133
    113
    Odao pocast ovom fenomenalnom finalu trilogije presavsi Remaster na PS4. Fanstasticno EPSKA igra. Uzivao sam kao prvi put kada sam je obrnuo. Igra i dan danas izgleda veoma veoma dobro. A jedino GoW ima taj pravi EPIC feel, sve je ogromno i mocno, a Kratos je prebrutalan :D
    Jedino je borba losija, posto sam jelte nedavno presao dmc remake tamo mi je borba bila mnogo bolja. Ostatak je cool, npr onaj nivo gde koristis kristal da izmenis perspektivu mi super osmisljen.

Sve u svemu ko ce docekati novi GoW god dammit.

TwiSteR and Timemaster like this.
  38. Timemaster

Timemaster Caelondian

9,862
    1,237
    113
    I ja ga predjoh mesec, mesec i po pre tebe na ps4, cak sam i platinu sa uzivanjem slistio. Odlicna igra i velika je steta sto nisu i ostale delove portovali na ps4,ne bi mi bilo tesko i njih da predjem :D

grunt likes this.
  39. Krompir

Krompir Active Member

579
    68
    28
    Ipak mi je bilo žao onog kovača, a i finiširanje Kronosa mi je bilo odbojno.
    Ali, za Posejdona, Hada, Heliosa i Zevsa važi ona narodna ''psima, pasja smrt.''
    Usput, baš sam prije nekoliko dana još jednom prešao God of War i svaki put mi je toliko krivo što je scena prinošenja žrtve Posejdonu ublažena u EU verziji...

Timemaster likes this.
  40. gruja

gruja I am God of War

6,258
    835
    113
    I dvojci je bilo slicnih razlika pa i u kecu kada guras da spalis one sto vise gore na zidu u eu cerziji spaljujes undedove dok u ntsc verziji su obicni ljudi.

Послато са Lenovo K50-T5 уз помоћ Тапатока

Share This Page