1. powered by Surfing Waves

Gravity Rush

Discussion in 'Sony PlayStation Vita' started by Ryo, Jul 15, 2011.

1. Ryo

Ryo Veteres

1,862
    329
    83
  2. Timemaster

Timemaster Caelondian

10,715
    1,745
    113
    Wow, ovo uopšte ne izgleda loše. U pravu si, baš kao AYIM, ali kompleksnije. Jednog dana će da se lepo odigra i ovo :)

3. Ryo

Ryo Veteres

1,862
    329
    83
    Unosi malo svezine pored ovih ocekivanih stvari (Uncharted, Wipeout, Resistance, LittleBigPlanet, ModNation...) i gameplay-om i izgledom.

More concept art...

4. Ryo

Ryo Veteres

1,862
    329
    83
    Novi trailer sa gamescom-a.

http://www.youtube.com/watch?v=W8JNZScD6tI

I promenili su joj ime u Gravity Rush.

5. Mali Zmaj

Mali Zmaj Member

64
    0
    6
    Super izgleda. Art je prelep.

6. Ryo

Ryo Veteres

1,862
    329
    83
    Ups, zeznuo sam u prethodnom postu link ka artu, ovo je prava adresa: http://gravitydazenews.blogspot.com/2011/06/lovely-high-res-concept-art.html

Redovno se osvezava blog, obidjem ga povremeno.

7. DieH@rd

DieH@rd Winter Knight Staff Member Administrator

31,148
    3,477
    113
    Evo snimka celog demoa, sa kamermanom koji objasnjava sve na engleskom. Preodlicno izgleda.

http://www.youtube.com/watch?v=yY-Lj03BT7o

8. grunt

grunt Celeb Freak

17,114
    3,350
    113
    Najinteresantnija Vita igra thats for sure.

9. Ryo

Ryo Veteres

1,862
    329
    83
    Eurogamer ocena - 9/10. Ne sećam se da li su i jednoj PSP igri dali 9 (edit: Lumines).

Uglavnom, drago mi je da se u moru nastavaka izdvojio jedan novi naslov kao najbolji.

10. grunt

grunt Celeb Freak

17,114
    3,350
    113
    O M G
    Probah malopre Gravity Rush, fantasticna igra. Uz nove sluske sto sam uzeo utisak je stvarno ko da igras mali PS3 :D
    Sto vise igram Vitu to mi svakim trenutkom 3DS deluje ko da je iz prosle generacije, a da je Vita next gen :D

11. DieH@rd

31,148
    3,477
    113
    O M G
    Probah malopre Gravity Rush, fantasticna igra. Uz nove sluske sto sam uzeo utisak je stvarno ko da igras mali PS3 :D
    Sto vise igram Vitu to mi svakim trenutkom 3DS deluje ko da je iz prosle generacije, a da je Vita next gen :D

Agreed, kada sam upalio igru bio sam bas odusevljen i tehnickim mogucnostima vite a i vizijom kreatora [svet je bas zanimljivo odradjen].

12. grunt

grunt Celeb Freak

17,114
    3,350
    113
    @DH
    Svet je ludilo, a akrobacije koje mozes da radis kada se naviknes na kontrole su lude, skocis sa ogromne zgrade stisnes X za dodatno ubrzanje i onda 1cm pred udarac u plocnik zaustavis gravitaciju ala mission impossible style :D

@wolf
    Nisi mogao EU izdanje da sacekas :D Isplatilo ti se USA verziju da uzimas ?

13. Kraken

Kraken Disco Bean

9,673
    1,787
    113
    Evo konacno sam stgao danas da je isprobam i stvarno je igra genijalna i originalna. Art je prelep a izvodjenje bas prija i odlicno je uklopljeno (za razliku od npr mirrors edgea gde mi je izvodjenje zapinjalo). Ovakve igre i jesu sjajne na viti jer mi se ne igraju samo preradjeni naslovi sa ps3 (sa izuzetkom mgs3 :D)

14. Kraken

Kraken Disco Bean

9,673
    1,787
    113
    Zavrsih i gravity rush. Do sad meni najbolja igra koju sam igrao na viti. Bas osvezavajuc naslov sa sjajnim art stilom. Nadam se da ce izbaciti i nastavak.

15. DieH@rd

31,148
    3,477
    113
    Postoji dobra sansa da Project Siren radi na novoj Vita igri, mada ne bi me cudilo da Gravity Rush franshiza "diplomira" i izadje i za druge Sony sisteme.

16. Kraken

Kraken Disco Bean

9,673
    1,787
    113
    Originalno je gravite radjen za ps3 i tek kasnije je ubacen za vitu i blago graficki osakacen. Al bilo bi bolje da je izasao i za ps3 jer bi bio popularniji. Mada stvarno su odlicno iskoristili ziroskop.
    Inace, jos 2012 je pominjan nastavak al nikad zvanicno, makar do sada.

17. Blue

Blue ....................

12,042
    844
    113
    Prešao i ja igru, stvarno je odlična na svim poljima, pogotovo dizajn sveta koji te baš uvuče.

Vredi li igrati DLC-ove?

grunt likes this.
  18. dsst

dsst fdggg

3,913
    1,023
    113
    Odigraj ih ako ih vec imas, ako ne, nije neophodno. svaki u sebi ima po dve sporedne misije, valjda isto toliko challenge misija i jedan novi kostim. sporedne misije su zabavne, ali ne znam da li vrede dodatnih para.

s obzirom da si ovde postovao, pretpostavljam da igras na viti, tako da preporucujem da za koju godinu obrnes i remaster koji ukljucuje i dlc-ove (tako sam ja).

grunt likes this.
  19. grunt

grunt Celeb Freak

17,114
    3,350
    113
    Uh taman sam hteo da pitam da li su se setili u HD verziju da ubace DLC :D
    Ja sam igrao ovo na viti nekih ~5-6h, ali nikada doterao do kraja :( U planu je ps4 verzija koja cuci skinuta na hdd-u i ceka svoj red :D

20. Blue

Blue ....................

12,042
    844
    113
    Koje pare, samo Henkaku. :)

Skinuo sam sad i DLC-ove pa ću i njih da pređem da kompletiram iskustvo.

21. grunt

grunt Celeb Freak

17,114
    3,350
    113
    Presao remastered. Fantasticna igra !! Mnogo vise mi se svidela nego sto sam mislio.
    Remaster su odlicno odradili. Dlc misije su Ok presao sam ih sve, najvise zbog super kostima :) Kat je uber cute <3

Moram dvojku da pazarim for sure.

22. nikola22

nikola22 EmuGlx Veteran

4,622
    1,235
    113
    Uzeo si na Summersaleu?Planiram i ja da odigram.

23. grunt

grunt Celeb Freak

17,114
    3,350
    113
    Uzeo sam je cim je izasla, al je skupljala digitalnu prasinu :)

Uzmi obavezno, stvarno je vrhunska igra a ps4 verzija je super odradjena osetno je lepsa igra nego na viti, a kontrole funkcionisu odlicno i preko gamepada.

24. nikola22

nikola22 EmuGlx Veteran

4,622
    1,235
    113
    Sada je 8 funti trenutna cena tako da uzimam sigurno pa neka i kod mene skuplja digitalnu prasinu, ali doci ce na red.

grunt likes this.

Share This Page