1. powered by Surfing Waves

Humans (Drama, Sci-Fi) TV Series 2015–

Discussion in 'Movies / TV shows' started by grunt, Feb 15, 2017.

1. grunt

grunt Celeb Freak

15,236
    2,243
    113
    Humans

Ovo je Britansko/Americka obrada Svedske serije Real humans (topic by @stale http://emuforums.emuglx.org/threads/real-humans-aekta-maenniskor-tv-series-2012.1615/)

Serija je odlicna. Prva sezona je super, ali je druga fantasticna. Apsolutni must watch. Gluma i likovi su veoma realisticni, razvoj likova je jako dobro realizovan i bas se vezes za vecinu likova. Iskreno se nadam da ce se nastaviti serija, ekipa koja stoji iza nje zasluzuje to.

PS
    Anita/Mia <3

Efendija and stale like this.
  2. stale

stale bowel disruptor

3,504
    830
    113
    Planiram već duže vreme da uzmem da pogledam ovu verziju. Ide na dl definitivno sad.

grunt likes this.
  3. Efendija

Efendija зимница мајстор ™

4,607
    694
    113
    Гледао сам епизоде друге сезоне уживо на Channel 4 стриму са јебеним британским рекламама. Добра је серија, врло добра. Једино се осети недостатак буџета понекад.

Прва сезона имала одличну гледаност, друга се нажалост прилично срозала.Такође се искрено надам да је неће отказати иако су шансе за наставак не баш сјајне.

Last edited: Feb 16, 2017
    grunt likes this.
  4. Carnex

Carnex Jetrena Pašteta

4,268
    586
    113
    Švedska serija je imala veoma surov ali realan pogled na uticaj realističnih sintetičkih "ljudi" na društvo, porodicu i posebno međupolne odnose. Ako je ova verzija i prići originalu onda treba pogledati.

grunt likes this.
  5. nikola22

nikola22 EmuGlx Veteran

4,164
    925
    113
    @grunt
    To je glumica sa tvog avatara ili mi se cini?

6. grunt

grunt Celeb Freak

15,236
    2,243
    113
    @Efendija
    Rly ? Sad si me smorio :(
    Jbt kako smara kada ovako neka serija ne dobije zasluzenu gledanost, a masa govana muzu u nedogled :(

@Carnex
    Kontam da je original verovatno mracniji od ove verzije, ali mi se dizajn/glumci vise svidjaju ovde, barem po par klipova originala sto sam video. U svakom slucaju predpostavljam da ako se ima vremena obe verzije treba pogledati.

@nikola22
    Yup, Gemma Chan :)

7. nikola22

nikola22 EmuGlx Veteran

4,164
    925
    113
    Ok,vec sam poceo da te poistovecujem sa Taylor Swift. :)
    Stavio sam S1 na dload,do sada nisam cuo za seriju a deluje da obecava.

grunt likes this.
  8. Efendija

4,607
    694
    113
    У току је трећа сезона, гледа се.

9. grunt

grunt Celeb Freak

15,236
    2,243
    113
    Kod mene se skida :D I gleda jednog dana u binge sesiji :)

10. Efendija

4,607
    694
    113
    Готова трећа сезона. Било је онако фино све до самог краја када су (по мом мишљењу) засрали евентуални наставак. Ако се деси четврта тура, нисам претерано заинтересован.

Разлог је хибрид дериште у најави. Сад је као довољно да се помеша "крв" робота са људском и ето будућности за све. Мислим да је серија отишла предалеко од онога што је некада била, умерен sci-fi са "twenty minutes into the future" осећајем. Да све буде горе, преокрет се дешава буквално у последњим минутима (уз Ниску што постаје нешто попут Westworld Мев). Биће другачија серија јбг.

Миа R.I.P.

11. ∞beSkraj∞

∞beSkraj∞ Active Member

789
    64
    28
    Je l neka od ovih mashina jaca od terminatora ili robocop-a?

12. Jörmungandr

Jörmungandr ALL GLORY TO THE HYPNOTOAD

2,233
    813
    113
    Ja krenuo da gledam pre neki dan, odgledao prve dve sezone, baš je dobra serija. Moraću overiti onu švedsku verziju kad završim sa trećom sezonom.

RIP psycho synth waifu Hester :(

13. grunt

grunt Celeb Freak

15,236
    2,243
    113
    Meni je fantasticna s3. Finale me je toliko iznerviralo, ne secam kada sam zadnji put vikao na TV :D Kako neko sme da dira Miu mamice im se najebem :D

Sto se main price tice
    Iskreno ne vidim kako bi drugacije mogli da se integrisu uz ostatak ljudske rase osim ovako da se skroz pomesaju, uvek bi ih smatrali manje vrednim ma sta uradili.

Nadam se da ce biti s4 odlicna je serija. Likovi pogotovo Max,Mia(smrc) i Niska su fantasticni. Od novih moram priznati da mi je prirastao srcu Stanli :) A i mali klinja Sam je bio odlican.

Share This Page