1. powered by Surfing Waves

Hunter x Hunter [2011- ]

Discussion in 'Anime / Manga / JDrama' started by Maxa, Sep 12, 2013.

1. grunt

grunt Celeb Freak

16,919
    3,198
    113
    @DragonOfTheEarth
    Ajd kad sam vec ovoliko pogledao pogledacu jos taj arc.

@Maxa
    Sto ? Ozbiljno, sta ima da je toliko dobro u ranijim arcovima da mora svima da se svidi ?

2. Maxa

Maxa opsa!

10,708
    3,605
    113
    sve je dobro, treninzi, razvoj likova, borbe. po shonen aspektima, ubedljivo najkvalitetnije.

3. grunt

grunt Celeb Freak

16,919
    3,198
    113
    Dunno, da nisu deca glavni likovi mozda bi mi bolje leglo, posto borbe znaju da budu cool, ali ostalo mi je tesko da svarim, isto ko sto i u DB naslovima presaltam sve sto nisu borbe, nijedan anime ovog tipa me nikada nije uspeo bas toliko oduseviti da gledam stvari koje su izmedju borbi, taj anime humor gde se likovi ponasaju kao najveci debili mi odavno ne lezi, jedini borbeni anime gde nisam ni sekundu premotao bio je One punch man xD

4. Maxa

Maxa opsa!

10,708
    3,605
    113
    grunte, šta ti gledaš? čini mi se da pričamo o dva različita naslova :D
    kakav anime humor, ko se ponaša kao debil? :lol:

5. grunt

grunt Celeb Freak

16,919
    3,198
    113
    Posto sam vec davno gledao vecinu epizoda mrzi me sad da ih gledam ponovo na preskok da bi pisao post potkovan primerima xD
    Ali ono onaj treci lik sto je uglavnom beskorisan doktor onaj, npr on mi nikako nije legao. Sam Gon me smara ne zato sto je losh lik nego sto je klinac i tako se ponasa jbg mrzim klince xD Lik sa lancima i crvenim ocima mi je jedini OK i Kilua je cool iako je klinja dok god je solo, kad je sa gonom je druga prica :D
    Kazem ova riba iz zadnjih par epizoda sto sam gledao me ekstra iritira, ova sto izgleda kao loli a kao je zapravo matora.

6. Timemaster

Timemaster Caelondian

10,649
    1,673
    113
    Ponovo sam krenuo da gledam hunter x hunter, i prosto me je zakucao anime ponovo. Najjače je što je i devojka odlepila, smara me non stop da gledamo, a ja nemam koncentraciju za više od 2-3 epizode po sedenju :D Definitivno jedini anime koji baš baš volim, za sve ostale mogu da kažem da li su dobri ili loši. Ali hunter x hunter se voli :D

Maxa likes this.

Share This Page