1. powered by Surfing Waves

Jesen 2018 - Toma udara po treći (peti? šesti?) put

Discussion in 'Anime / Manga / JDrama' started by l3fty, Sep 23, 2018.

1. l3fty

l3fty Član biblioteke

1,774
    83
    48

Pred nama je nova jesenja sezona koja sa sobom donosi poneku novu originalnu priču, tonu adaptiranih priča kao i par glasnih nastavaka:
    Index 3 - Tizer trejler je pokazao da će blicovati do Rusije i finala prve serije novela. Malo sam zabrinut jer imam manja očekivanja da će bolje dočarati neke od situacija i učiniti Tomu malo prisutnijim kao likom.
    SSSS.Gridman - Trigger je na redu da upropasti još jedan meha anime melodramom ove godine, već mogu da vidim sve izgovore koje će izbacivati kada ljudi počnu da kipte na njih po drugi put ove godine.
    SAO Alicization - Kirito je bio muški protagonista, yuri zamka i sada je na redu da bude yaoi protagonista sa muškim Arturom ili tako nešto. Najavili su ljudskijih 52 epizode za ovu sagu, odavno nismo imali seriju sa ovakvim brojem epizoda.
    Goblin Slayer - Ovo bi trebalo da bude dobro, čak i ako cenzurišu neke mračnije elemente, mada obzirom na temu serije nešto sumnjam da će preskočiti da na neki način naglase iste.
    Tokyo Ghoul:Re S2 je takođe na redu, tačnije druga polovina pošto studiji vole da rasecaju jedan serijal na dve sezone u manjku jeftine radne snage.

2. Roronoa Zoro

Roronoa Zoro OMAE WA MO SHINDEIRU!

2,902
    192
    63
    najgora sezona za mene, Goblin Slayer će 100% biti cenzor-fest tako da ću čekati BD. tako da ovu lagano preskačem

3. l3fty

l3fty Član biblioteke

1,774
    83
    48
    Rade adaptaciju novele, manga je ta koja se zakacila za pozadinski spomen nekih stvari i otkinula se od prikazivanja "nasilja" te vrste, borbeno krvljanje ce ostaviti posto je cela prica o tome i ljudi bi ih ispljuvali da nije o tome.

4. drablj

drablj Stalker

963
    181
    43
    nisam ocekivao novi yu yu hakusho. goblin slayer deluje najbolje od skroz novih stvari. svakako ne gledam novije anime dok ne izadje bluray rip, pa se ne bojim cenzurisanja scena. a pretrgli su se za re zero... umesto da odrade neku borbu kao sa belim kitom ili resavanje problema vestice, sto su i dva najbolja dela ovog naslova.

5. l3fty

l3fty Član biblioteke

1,774
    83
    48
    Osim standardne japanske tv cenzure (nip i gen) prva epizoda je veoma otvoreno pokazala sta goblini rade sa zenama koje nahvataju i zasto. Goblin Slayer me totalno ne podseca na fantazijski DOOM sa onom muzikom u toku tamanjenja.

Re:Zero OVA ce biti cak 1 sat, sto je previse samo za majonez, sama premijera ce biti u bioskopima takodje, tako da postoji mogucnost najave 2ge sezone.

Takodje su najavili Isekai crossovoer chibi anime sa likovima iz ReZero, KonoSuba, Overlord i Youjo Senki-a. Ovaj projekat me ohrabruje da ce KonoSuba i Youjo Senki dobiti nove sezone jednog dana, ReZero ce definitivno dobiti 2gu sezonu obzirom na popularnost i potencijalno inkasiranje na svim onim zenskim (i muskim) likovima.

A ovamo je Index S3 usred nekakve peripetije protiv engleza i njihovih kolonija posto streaming servis nema epizodu sa engleskim prevodom, svi ostali glavni jezici su prisutni :D.

Share This Page