1. powered by Surfing Waves

Jesenja anime sezona 2017 - Sezona nastavaka

Discussion in 'Anime / Manga / JDrama' started by l3fty, Sep 29, 2017.

1. l3fty

l3fty Član biblioteke

1,775
    83
    48

Kekkai Sensen druga sezona stiže. Biće zabavno ako nastavi u fazonu prve sezone, osim one jedne stvari :D.

Foodgasms se vraća ponovo, taman da pogledam drugu sezonu u animiranoj formi pre nego što počne.

UQ Holder, koji iz nekog razloga takođe nosi podnaziv Negima 2, iako prati prvu vremensku liniju, pre 100 godina kasnije kraja i pored toga sto Negima nikad nije valjano adaptiran, OVA epizode su pokrile jedva nešto malo sa isecanjem tone stvari. Gledaće se za milf mod Evangelinu (i standardnu verziju naravno).

3-Gatsu no Lion S2 - Mešana očekivanja oko ovoga, ako nastave da onako dobro dočaravaju situacije i emocije između likova mislim da ću morati da se tankam nečim slatkim da skrećem bes i tugu :D.

2. sCARfiNGer

sCARfiNGer Немој Тата Роговима

1,618
    291
    83
  3. Roronoa Zoro

Roronoa Zoro OMAE WA MO SHINDEIRU!

2,923
    198
    63
    za sada samo, Shoujo Shuumatsu Ryokou

4. zdravkelja

zdravkelja Member

8,630
    1,463
    113
    Ja sam to pomislio, a onda sam video artstyle. No thanks :D

5. Efendija

Efendija зимница мајстор ™

4,623
    694
    113
    Garo: Vanishing Line и друга сезона Blood Blockade Battlefront aka Kekkai Sensen.

6. Roronoa Zoro

2,923
    198
    63
    Kekkai Sensen sam probao, prve dve su me epski smorile i batalio sam na keca. battle shounen anime je poslenje na šta želim da trošim svoje vreme

7. Efendija

Efendija зимница мајстор ™

4,623
    694
    113
    Ма какви, ово ти је X-Men фора. Али да, почетне епизоде (прве сезоне) су страшно конфузне и пребрзе (стил редитеља, који је промењен за другу сезону). Да је ово neverending battle shounen типа Naruto и слични, нема појма (фала богу). Међутим ако ти једноставно не одговара, прича се завршава.

8. zdravkelja

zdravkelja Member

8,630
    1,463
    113
    Btw, i dalje nema One Punch Man-a... Mada sam skoro procitao da su i studio i director promenjeni za drugu sezonu.

9. Roronoa Zoro

2,923
    198
    63
    x-men, to tek ne gotivim, tako da da, priča se završila još tada

10. l3fty

l3fty Član biblioteke

1,775
    83
    48
    JC Staff je studio koji radi OPM 2, mada treba napomenuti da je dosta odlicnog animiranja u prvoj sezoni radjeno od strane vanstudijskih najamnika, sto mogu i ovi da urade ako nisu u stanju da postignu kvalitet prve sezone.

U medjuvremenu stvari koje su najavljene za 2018:
    Full Metal Panic IV - Invisible Victory - Yisssss.
    Toaru Majutsu no Index III - Konacno, jednu sezonu blize TAMNI WW3 sezoni.
    SAO Alicization (S3) - Najavljen sa trenutnim filmom.
    SAO Gun Gale Online spin off bez Kirita takodje najavljen.
    Overlord S2
    Dagashi Kashi S2
    Mob Psycho S2
    ReLife S2 - Ovo ce biti 4 epizode, sa preskakanjem tone razvlacenja kraj koje se trenutno odvija u prici.
    Shield Hero - PV izgleda dobro, engleski narator PVa je takodje zvucao napaljivacki, samo da im svo to popaljivanje ne eksplodira u lice ako zeznu ton serije.

Od trenutnih stvari sam tek ponesto pogledao:
    Kino no Tabi - Prilicno opustajuca serija, nema komplikovanih stvari, Kino je kul dok je neko ne izbaci iz koloseka, onda ih kulerski zezne.
    Mahoutsukai no Yome - Pogledao sam OVA epizode prvo, serija je osetno za zenskinje obzirom na emocionalne teme. Mocni drevni lepi bogati mag sa kozjom lobanjom ceni mracnu djevojkcicu da plati tonu para samo da mu visi oko kuce i tretira je kao stvar, vrlo primetna ciljna publika.
    Inuyashiki - Ovo je od autora Gantza. Posle prve epizode sam procitao mangu i nekako sam izmesanog misljenja. Bas me zanima da li ce ostaviti Donalda i njegov govor u animeu :D.
    Shoujo Shuumatsu Ryokou - Prva epizoda mi je odisala cudnim dahom depresije i posleratnom pustosi produzenog WW2, ali me tripovao onaj dzinovski podzemni bunker, kao i onaj grad napolju u daljini. Onda su dosle do jednog od "drevnih" visespratnih Megalopolisa i bilo je aaaaaaaaaaaha, cek, ovo je jos depresivnije, ali ne mogu da prestanem da gledam.
    UQ Holder - Kletva Negima serijala je da uvek budu adaptirani onako nikako, u ovom slucaju sa veoma kratkom sezonom. Ionako je ovo u vremenskoj liniji koja je ponistena u epilogu Negima mange, valjda :D.

11. Roronoa Zoro

2,923
    198
    63
    FMP se čekao godinama, nadam se da neće sjebati nešto tipa full CGI isl

12. drablj

drablj Stalker

970
    182
    43
    super za fmp, overlord i mob, alicization nema sanse ceo da stane u seriju, a i relife su mogli bolje da odrade. dagashi kashi sam pogledao prvi, ali ne vuce me nesto da gledam dalje. ona klinka je opterecena slatkisima i operisana za sve ostalo, a previse se pojavljuje. kino sam gledao stari i bio mi je fin, pa cu pogledati i novi kad izadju bluray ripovi.
    pozitivno sam iznenadjen nastavcima ovih starijih naslova. daje mi nadu da ce biti nekad nastavljeni baccano, durarara, natsume, arslan, black lagoon, kingdom, seirei no moribito, hyouka, re:zero, ... i da ce konacno poceti vinland saga. izbacaju skoro 200 naslova godisnje, a pola je neko kopi pasta djubre.

13. l3fty

l3fty Član biblioteke

1,775
    83
    48
    I u navodjenju nastavaka sam potpuno zaboravio najsvezije najavljene lol, Date A Live S3, DxD S4 (S3 wtf anime je retroaktivno korigovan kao Terminatorski zaplet jer su previse usrali sa muckanjem, isecanjem i dodavanjem NTR govnisanja), Shingeki no Kyojin S3 je znan jos od kraja S2ke i naravno Boku no Hero Academia S3 je takodje najavljen po kraju 2ke. Macross Delta filmovi su isto najavljeni sa promenama u prici slicno Macross Frontier filmovima, ajde da vidim da li ce uspeti da privedu kraju pricu za razliku od serije gde su bukvalno ostavili situaciju u potpunosti kao neresenu.

FMP je zavrsio pre par godina, a tek sada konacno adaptiraju njegov kraj.

Black Lagoon je trenutno nalik Berserku, autor povremeno izbaci novo poglavlje i onda nestane u maglu, tako da nemaju uopste sta da adaptiraju za novu sezonu.

Licno bih voleo da vidim adaptacije kasnijih Seikai no Senki novela, 12 kingdoms nastavak bi bio zanimljiv ako uopste ta novela ima jos materijala, ReZero 2 je prakticno garantovan da ce biti uradjen, 4 akt ima idealan pocetak price za maksimalno naostravanje i pacenje Subarua, KonoSuba je imao neku najavu za povezani projekat, ali nisu rekli da li je 3ca sezona, neki film ili spin-off o Grimiznim Demonima, Youjo Senki bih isto voleo da vidim 2gu sezonu, posebno posto su naglasili Mary Sue kao sledeceg velikog antagonistu na kraju prve sezone, No Game No Life S2 bi bio zabavan za videti isto.

I naravno DanMachi S2, to bi bilo zanimljivo za videti, dok god ne udare opet foru 1 novela 1 epizoda, ili tretman koji su uradili sa ubijanjem prve novele Sword Oratoria u toj adaptaciji.

14. Roronoa Zoro

2,923
    198
    63
    gledam sve to navedeno što dobija nastavke na keca je uglavnom najgore đubre, a za ovo kvalitetnije ako i dobiješ nešto novo oni zaseru (kao Berserk)

15. l3fty

l3fty Član biblioteke

1,775
    83
    48
    Netflix je pre par dana najavio kako ce da malo usikne para u anime industriju (8 milijardi) pa ce mozda odatle da se pojavi koji solidan anime, mozda.

Bilo bi lepo videti nove price oslobodjene ogranicenja finansijera koji su samo zainteresovani u garantovano prihvatljive serijale i prateceg materijala koji mogu da inkasiraju na njima.

Share This Page