1. powered by Surfing Waves

Kako protiv Eddie spamera u Tekken 3?

Discussion in 'Sony PlayStation' started by DROGi, Nov 24, 2014.

1. DROGi

DROGi Active Member

191
    53
    28
    Imate li neku svoju foru za ovo, sem down parry i down crush poteza? :)

ljubomir likes this.
  2. ljubomir

ljubomir +Excellent

1,334
    397
    83
    Puno skaces i hvatas tajming :). Secam se da sam kao klinac igrao sa burazima, i igranje protiv Eddyja je bilo prilicno frustrirajuce.

3. DROGi

DROGi Active Member

191
    53
    28
    Najjace je kada button masheri pocnu da se tripuju da super igraju... Frustration boost!!

4. nebojsa986

nebojsa986 ...

1,861
    296
    83
    Davno je bilo kad sam igrao ali se secam da mi je veci problem bila brzina od Hwoaranga ili kako se vec zvao nego Eddy, uvek je mogao da se kontira lako sa sidestep i grapple, ili onaj potez kad se uradi 360 sa obe noge, jos sam bio osrednji igrac, nisam umeo da radim launcher comboe i juggling uopste.

5. Coleras

Coleras Active Member

582
    94
    28
    Pa njega je najlakse pobediti! Nikad nisam imao problema sa njim...
    Medjutim ja sam master kada igram eddyem! Zavisi sa kime igras,on uopste nije tezak! :D :D

6. Cipak

Cipak RPG Fan

1,547
    314
    83
    Igrao se Tekken 3 tamo krajem devedesetih. Imalo fino drustvance ja par drugara i dve tri klinke. Posto smo igrali neke dve godine skoro svako vece stekli smo zavidan skil. Tada sam ukapirao da je najbolja odbrana od Edija da ga i sam masterujes. Nikako ne igrati defanzivno jel ce dobar igrac uvek naci nacin da probije tvoj blok. Sto se Hwoarang-a tice vrlo zajeban protivnik drugar je bio pravi majstor sa njim. Za njega sam primenjivao drugu taktiku defanziva i kontra. Isto i za njega vazi da bi se uspesno nosio sa njim moras i sam dobro da ga igras. Da znas kao pocinje i kada se zavrsava koja konbinacija da bi mogao pravovremeno da izvedes kontru.

7. DROGi

DROGi Active Member

191
    53
    28
    Hvala na savetima. To the practice then! :)

8. Coleras

Coleras Active Member

582
    94
    28
    http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=E6U_FZgI674
    Ne znam zasto se ovaj lik izgubio toliko kad je radio rewiev od igre!

9. shone93

shone93 Active Member

905
    186
    43
    Hwoarang je bio i moj omiljeni lik u tekken3 ali sam ga zvao dugonogi posto sam bio previse mali da bih procitao i razumeo njegovo ime :D. Meni je najveci smor bio da igram protiv onog malog dinosaurusa....taj mi je bas bio zajeb sa onim njegovim repom.

10. Super Simke 64

Super Simke 64 I hate haters!!!!

4,524
    846
    113
    Zato sto obozava ovu igru kao i ja! :)

Share This Page