1. powered by Surfing Waves

Kako se nekada relamiralo :)

Discussion in '8-bit kompjuteri' started by Carnex, Feb 3, 2016.

1. Carnex

Carnex Jetrena Pašteta

5,018
    1,057
    113
    Eh, sećam se jedne ovake VHS kasete koja mi je davno došla ruku. Hype and missinformation oldchool way

Last edited: Feb 3, 2016
    ljubomir likes this.
  2. Black_Waltz

Black_Waltz Moderator

5,310
    524
    113
    Da sam video ovo početkom devedesetih, oči bi mi bile ko tanjiri :D

voja87 likes this.
  3. howler

howler Well-Known Member

2,766
    771
    113
    Eee zasto missinformation? Na videama je prikazan autenticni gameplay, nije ko danas. Otvoris Gamespot IGN... dobijas bullshots namesto screenshots, Otvoris Youtube dobijas GCI movies umesto gameplay video i do dana izlaska nemas pretstavu sta ti zapravo placas za te 59$....Znaci bilo je takvih slucajeva...tako da ovo starije reklamiranje je daleko transparentije

4. Carnex

Carnex Jetrena Pašteta

5,018
    1,057
    113
    Reklama je za spektrum, C64, Amigu i Atari a preko 75% igara sa arkada su snimci arkadne verzije :)

ljubomir likes this.
  5. howler

howler Well-Known Member

2,766
    771
    113
    Ahaaaam... Zato gledam igre i svi su mi nekako.....sa zivlje bolje :D pogtovo zapazio Robocop koji na tom videom nije ni malo kakav ga ja pamtim.
    Ah well nisam ja nesto iskusio te ere gaminga... '95 uzeo NES, '99 PS1, sve pre toga mi je strano :p

6. Kraken

Kraken Disco Bean

9,673
    1,788
    113
    Kad uporedim sa nekim trashom sto sad izlazi, ovo je i dalje igrivije decenijama kasnije.

7. CTOJAH

CTOJAH волим да ми лижу шупак

4,197
    747
    113
    Video bas prikazuje fer reklamiranje - uvek stoji na ekranu iz koje je verzije snimak; dok tvoj OP je "missinformation" !
    I jos nesto, naslov teme je pogresno ispisan sto doprinosi jos vecoj neozbiljnosti.

8. Timemaster

Timemaster Caelondian

10,861
    1,847
    113
    Ozbiljno :lol: ?

Maxa likes this.

Share This Page