1. powered by Surfing Waves

Legion [FX] [2017- ]

Discussion in 'Movies / TV shows' started by DieH@rd, Feb 12, 2017.

1. DieH@rd

DieH@rd Winter Knight Staff Member Administrator

31,373
    3,615
    113

TV kanal FX [u vlasnistvu FOX-a] i Marvel su napravili prvi X-Men suphero show nalik nijednom drugoj seriji. Prati veoma lud zivot sina Profesora X-a, koji je u stipovima bio opisan kao shizofrenicar cije mnoge interne licnosti u njemu bude razlicite supermoci. U ovoj seriji on postaje svestan da njegova shizofrenija nije samo bolest, vec da je on zaista u sebi ima moci koje su itekako stvarne. Luda produkcija, jos ludji storytelling style, odlicna glumcka postava i vojstvo od strane showrunnera Noah Hawley-a cine ovaj show zaista unikatnim.

Serija je poceka sa emitovanjem ove nedelje, a S1 ce imati 8 epizoda.

grunt likes this.
  2. nikola22

nikola22 EmuGlx Veteran

4,734
    1,303
    113
    Naravno skida se odmah,superherojstine nikad dosta :)

3. Black_Waltz

Black_Waltz Moderator

5,292
    505
    113
    Pogledao in vivo, i posle samo prve epizode, mogu da kažem da mi je žao što ni jedan X-men film nije bio ovako zabavan.

4. stale

stale bowel disruptor

3,973
    1,144
    113
    Definitivno drugačije i zanimljivo. Videćemo šta će biti dalje.

5. Maxa

Maxa opsa!

10,989
    3,834
    113
    Pilot je odličan, samo se nadam da će nastaviti u istom maniru.

Sent from my D6503 using Tapatalk

6. Adanos

Adanos Fart Baron

409
    99
    28
    Veoma zanimljivo, pogotovo mi se svidja mracna nota sa Demonom zutih ociju. Samo se plasim da ne bude suvise corny. Sve je bilo odlicno do poslednjih 5 minuta i preview-a za sledecu epizodu sto me je malo izbacilo iz postavljene atmosfere.
    Mada
    moguce je da sve sve ovo jos uvek desava u njegovoj glavi i da su ovi likovi sto su dosli da ga spasu samo neke od njegovih persona i da je jos uvek u sobi za ispitivanje.
    To bi bilo veoma zanimljivo

7. stale

stale bowel disruptor

3,973
    1,144
    113
    Moram reci da serija kida. Samo mi nije jasno u kom periodu se defava radnja. Sve je kao u fazonu 70tih, a opet neke division stvari su hightech. Nesto mi se cini da je negde bilo i mobilnih telefona, mada mozda gresim. Kontam da je mozda neka alt univerzum fora.

grunt likes this.
  8. grunt

grunt Celeb Freak

17,294
    3,491
    113
    Pogledao 4 epizode.

My god kako ovo kida !! Naprosto mi je fantasticna serija, def nesto najbolje i najoriginalnije sto sam gledao.

Glumci odlicni, scenografija i muzika fenomenalni.

A prica zamrsena na urnebesan nacin. Jedva cekam dalje da gledam.

9. Maxa

Maxa opsa!

10,989
    3,834
    113
    uh, negde od polovine, pa do pretposlednje epizode tako zamara, bukvalno su mogli da strpaju dešavanja u jednu, do dve epizode. mislim, ispalo je ok, ali brate...
    nikako da pogledam i poslednju epizodu.

10. Efendija

Efendija зимница мајстор ™

4,702
    757
    113
    Не знам, мене је усхићење почело убрзано напуштати у последњим епизодама. Било боље у лудара трипу :lol: Добра серија у сваком случају.

11. grunt

grunt Celeb Freak

17,294
    3,491
    113
    Meni je predobra serija. 5-ta epizoda za sada ubedljivo najbolja u sezoni. 6-ta doduse "najlosija", stavio sam pod navodnike zato sto su ostale vrh vrhova tako da mi je i najlosija epizoda iznad vecine drugih serija :) Muzika i visuals su naprosto fantasticni !!

Aubrey Plaza kida obozavam sve scene snjom :)

Ova scena mi je sabila, predobro su umiksali pesmu i kasnije njen remix !

Last edited: Apr 12, 2017
  12. Wahad

Wahad Prekidać 4 Life! Staff Member Administrator

12,175
    2,517
    113
    Meni uopšte nije legla serija :(

13. grunt

grunt Celeb Freak

17,294
    3,491
    113
    My god sedma epizoda, pa ne znam da li sam ikada gledao ovako nesto dobro, wow. Ko da su za mene krojili seriju, absolute perfection !!!

EDIT

Odlicno finale. Damn son likovi koji stoje iza ove serije zasluzuju da uzivaju u svim blagodetima dobrih droga/pica/zena(muskaraca) :D

Zadnja scena ahaha I think it likes you, smile, aaa WTF :D

Last edited: Apr 12, 2017
    stale likes this.
  14. DieH@rd

31,373
    3,615
    113
    Dobra je serija, bas ludo sklopljena. Sad treba docekati S2.

15. Revan

Revan Well-Known Member

1,650
    889
    113
  16. DieH@rd

31,373
    3,615
    113
    The mindfuck continues!!!

17. nebojsa986

nebojsa986 ...

2,027
    391
    83
    Odgledao pilot, svidjaju mi se glumci osim plavuse i setup price, ali editing mi je bas los, ne toliko objektivno los koliko mi se ne svidja taj stil, odgledacu jos koju da vidim da li mogu da se naviknem.

18. ∞beSkraj∞

∞beSkraj∞ Active Member

888
    105
    43
    DObar pilot. Nadam se da ce nastaviti istim kvalitetom :D

19. ∞beSkraj∞

∞beSkraj∞ Active Member

888
    105
    43
    jos jedna ep i zavrsavam...definitivno najbolja superherojska serija koju sam gledao, nisam ocekivao mind fuck od serije :D

grunt likes this.
  20. nikola22

nikola22 EmuGlx Veteran

4,734
    1,303
    113
    Konacno!
    Legion.2017.S02E01.iNTERNAL.720p.WEB.x264-BAMBOOZLE

DieH@rd likes this.
  21. grunt

grunt Celeb Freak

17,294
    3,491
    113
    Shit son druga sezona odlicna, skroz na nivou prve, svaka im cast.

Toliko fantasticnih momenata i mind tripova ukomponovani sa predobrim audio/vizuelnim dozivljajem da se retko vidja i u filmovima, a kamoli serijama. Fantasticna gluma se podrazumeva, bas su predobrog glumca nasli za Farouka tj Shadow King-a.

Zadnja epizoda pokidala, pogotovo zadnjih 2 minuta FUCK YISS.
    konacno je David sutnuo tu glupu plavusu i odabrao pravu ribu :D Aubrey je bila so damn fine ponovo :)

stale likes this.
  22. Revan

Revan Well-Known Member

1,650
    889
    113
  23. Cipak

Cipak RPG Fan

1,668
    365
    83
    Skoro odgledao prve dve sezone. Sta reci ako treca bude bar priblizno na nivou prve dve bice uzivanje gledati.

24. Goro Manjina

Goro Manjina Well-Known Member

1,291
    743
    113
    Zaboravio sam na ovo , moraću drugu da overim, prva je bila rock solid

∞beSkraj∞ likes this.
  25. ∞beSkraj∞

∞beSkraj∞ Active Member

888
    105
    43
    dobre me podsetiste na drugu sezonu :D

26. grunt

grunt Celeb Freak

17,294
    3,491
    113
    Zavrsena FANTASTICNA s3 !! I ujedno i sama serija.

Ovo mi je definitivno jedna od najboljih serija koju sam ikada gledao. Toliko smeka retko koja serija ima. Apsolutno savrsena audio/vizuelna prezentacija, unikatni i otkaceni likovi, toliko skroz originalnih fora i fazona, jednostavno serija ostavi trajni utisak na tebe !!

Legion you will be missed, ali hvala autoru serije/piscima i glumcima na ovoj ludoj voznji !!

PS
    Switch <3<3<3 Em je riba super cute, jos je i ekstra talentovan artist !

PSS
    https://tenor.com/9jmh.gif

Last edited: Aug 17, 2019
    stale and Goro Manjina like this.
  27. ∞beSkraj∞

∞beSkraj∞ Active Member

888
    105
    43
    Gledam 10. ep druge sezone, mogu reci da jedva gledam koliko me je nesto usporena sezona u odnosnu na odlicnu prvu. Mislim dobra je ali baas smaraju u dosta momenata

28. ∞beSkraj∞

∞beSkraj∞ Active Member

888
    105
    43
    Posle malo je reci fenomenalne prve sezone serija krece nizbrdo. Posle druge (sve u svemu bolne i dosadne sezone za gledanje) stize treca malo manje bolna. Usrase toliko jednu od mozda IMO seriju koja je potencijalno mogla i biti najbolja superherojska koju sam gledao. Ne znam ni sam kako sam izdrzao da odgledam druge dve sezone. Sve u svemu 4/10. za mene je ovo bio los trip. Daj boze da ne useru The Boys :D

Goro Manjina likes this.

Share This Page