1. powered by Surfing Waves

Martial Arts & MMA Talk

Discussion in 'Wrestling & MMA' started by stale, Jul 19, 2011.

1. stale

stale bowel disruptor

3,853
    1,029
    113
  2. sCARfiNGer

sCARfiNGer Немој Тата Роговима

1,628
    309
    83
    Hendo se digao u tešku kategoriju? Uh, biće gusto, Hendo je odličan rvač, ali i ima ubojitu desnicu. S obzirom da je Fedor u silaznoj putanji, biće tu negde ujednačeni. Jao, vidi Lawlera, lik je ladno moje godište ili mlađi, a mlatio se u UFC još početkom 2000- tih.

3. stale

stale bowel disruptor

3,853
    1,029
    113
    Ja sam se nadao da ce Fedor da skine visak kilograma i da se bori u LHW. Ocigledno je bilo iz borbe sa Silvom da ne moze da se nosi sa "divovima" u HW pa sam kontao da bi logican potez bio silazak u nizu kategoriju, kad vec ne moze da se povuce.

Najtuznije bi bilo da ga Hendo nokautira :(

I Lawler i Kennedy su dobri borci mozda pobednik dobije sansu za revans sa Jacareom.

4. TheNick

TheNick Administrator Staff Member Administrator

21,388
    2,911
    113
    E ovaj thread se cekao! 30. jul is the day, a 28. jula Bobby Lashley se bori ponovo, ima priliku da preusmeri svoju karijeru u borbi sa Eddie Sanchez-om. Evo full carda za taj event http://en.wikipedia.org/wiki/Titan_Fighting_Championships_19 Bice fun pogledati kao zagrevanje pred Strikeforce.

5. Koder

Koder Horizontalni serklaž

2,932
    99
    48
    Ne znam. Licno se nadam pobedi Fedora, ali ma koliko trenirao, jednostavno, nema motivaciju da pobedi. A i sto bi, dovoljno je bio na vrhu. U protekle dve borbe, i ujedno dva poraza, kao da su ga terali da se bori. Dok su mu protivnici naravno bili napaljeni, ipak, dobiti Fedora - velika je stvar.

6. stale

stale bowel disruptor

3,853
    1,029
    113
  7. TheNick

21,388
    2,911
    113
    Sad sam tek video na njegovoj Wiki strani da zapravo ima samo jedan loss

8. stale

stale bowel disruptor

3,853
    1,029
    113
    Sad sam tek video na njegovoj Wiki strani da zapravo ima samo jedan loss

Da lik je bas zver. Posto ne pratim wrestling nisam imao pojma ko je lik. Tek kasnije sam video da je bio pro wrestler.

Evo jedan dobar yt kanal:
    http://www.youtube.com/user/GracieBreakdown

likovi su malo iritantni, ali se moze dosta stvari nauciti iz njihovoh klipova. Uvek volim da pogledam njihov breakdown posle nekog veceg event-a.

9. stale

stale bowel disruptor

3,853
    1,029
    113
    http://www.youtube.com/watch?v=M1yBw6jTaM0

10. TheNick

21,388
    2,911
    113
    Bice to interesantan fight, cant wait. Lashley u cetvrtak.

11. stale

stale bowel disruptor

3,853
    1,029
    113
  12. TheNick

21,388
    2,911
    113
    Smor...

13. TheNick

21,388
    2,911
    113
    Upravo pogledao Strikeforce, Eurosport 2 je ponovo prenosio uzivo i u HD-u... event je manje vise bio smor, zenski sampionat posebno ali title change je bio pravo iznanedjenje. Sto se tice main eventa

HENDO WINS 1ST ROUND KO ... fanovi se zale da je stoppage bio previse rano, ali posle gledanja reprize 4-5 puta skapirao sam sta je sudija video... i doneo je pravu odluku. Fedor nije rekao da se povlaci ali sta ce biti dalje sa njegovom karijerom zavisi samo od boga naravno... as usual. Ovo mu je inace prvi KO u karijeri i to od dosta starijeg i lakseg lika... Fedorovim fanovima zelim da nastave da zive, sutra je novi dan, dont jump.

14. stale

stale bowel disruptor

3,853
    1,029
    113
    Upravo pogledao Strikeforce, Eurosport 2 je ponovo prenosio uzivo i u HD-u... event je manje vise bio smor, zenski sampionat posebno ali title change je bio pravo iznanedjenje. Sto se tice main eventa

HENDO WINS 1ST ROUND KO ... fanovi se zale da je stoppage bio previse rano, ali posle gledanja reprize 4-5 puta skapirao sam sta je sudija video... i doneo je pravu odluku. Fedor nije rekao da se povlaci ali sta ce biti dalje sa njegovom karijerom zavisi samo od boga naravno... as usual. Ovo mu je inace prvi KO u karijeri i to od dosta starijeg i lakseg lika... Fedorovim fanovima zelim da nastave da zive, sutra je novi dan, dont jump.

Ja sam pogledao sad samo glavni borbu, a ostatak cu kad dodjemkuci :)

FUCK!!!! Desilo se bas ono cega sam se u bojao :( Imao sam u jos pre borbe osecaj da ce ovako proci. Prvo nisam ni skonao sta se desilo. Video sam da je Hendo dosao Fedoru iza ledja i nije mi bilo jasno sto je sudija zaustavio tek sam na replay-u video da je Fedor primio zestok aperkat koji ga je zestoko osamutio. Mozda je borba i mogla da se nastavi, jer se Fedor brzo oporavio pa je mozda moglo proci kao Beri i Kongo, al sudija definitivno nije pogresio. Jbg ako se sad ne povuce ne znam sta uopste hoce. 3 poraza za redom su jasan znak da je vreme.

15. sCARfiNGer

sCARfiNGer Немој Тата Роговима

1,628
    309
    83
    Jbg, trebao je da ode na vreme. Vidi se da nema motivaciju da se dalje dokazuje, dok svako želi Fedorov skalp.

16. TheNick

21,388
    2,911
    113
    Pa ne znam meni je bas ovoga puta delovao kao da je motivisan i u mnogo boljoj kondiciji nego u prethodne dve borbe... ovaj trening video gore recimo i nacin kako se kretao u ringu u ovom mecu me je podsetio na njegove good ol days al jbg opet se zaleteo i to ga je kostalo.

17. stale

stale bowel disruptor

3,853
    1,029
    113
    Pa ne znam meni je bas ovoga puta delovao kao da je motivisan i u mnogo boljoj kondiciji nego u prethodne dve borbe... ovaj trening video gore recimo i nacin kako se kretao u ringu u ovom mecu me je podsetio na njegove good ol days al jbg opet se zaleteo i to ga je kostalo.

Apsolutno se slazem. Vidi se da je trenirao. Ovaj put je isao i u holandiju da se sprema. On je zeleo pobedu i bio je dobar, ali jednostavno nije video taj udarac, tj. nije ga ni ocekivao, a udarac ga je pogodio tacno u bradu i nije mogao nista da uradi. Posle se dosta brzo oporavio, ali ga je par udaraca opet vratilo na pod. Jbg it's always the punch you don't see coming :(

18. stale

stale bowel disruptor

3,853
    1,029
    113
    Zuffa je cut-ovala Overeem-a i jos 3 borca iz Golden Glory-a (medju kojima i Coenen-ovu koja im je do juce bila welterweight sampion). Mogu tek da zmislim sta ce biti kad budu ugasili ceo Strikeforce.

http://www.bloodyelbow.com/2011/8/4/2342960/ufc-strikeforce-alistair-overeem-golden-glory

19. TheNick

21,388
    2,911
    113
    Overeem ce u UFC samo tako, pre ili kasnije.

20. stale

stale bowel disruptor

3,853
    1,029
    113
    Pazi ne verujem da su raskinuli ugovore da bi presli u UFC, jer je jedan od njih vec bio u UFC-u. Vise mi se cini da su se ovi iz GG nesto posvadjali sa Danom.

21. TheNick

21,388
    2,911
    113
    Ne znam za ostale ali za Overeema je bilo rumora da vec imaju planove za UFC fighte do kraja godine, sad vec ne znam.

22. stale

stale bowel disruptor

3,853
    1,029
    113
    Dana objasnio u cemu je problem, mada sam njemu davno prestao da verujem :D
    http://www.youtube.com/watch?v=jhBbr9Atvwc

UFC 133 je bio odlican! Bas dosta dobrih borbi. Ovakav event volim da vidim :)

23. TheNick

21,388
    2,911
    113
    Pogledao sam UFC 133, main event mi je jedino bio cool ostalo tu i tamo, mada kako zna da bude ponekad... dobro je bilo, dosta stoppages-a

24. Stifler

Stifler New Member

318
    1
    0
    [video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=UPpH_iqI5i8&feature=player_embedded[/video]

25. stale

stale bowel disruptor

3,853
    1,029
    113
    [video=youtube]http-~~-//www.youtube.com/watch?v=UPpH_iqI5i8&feature=player_embedded[/video]

Mozda je Kimbo trebao da preskoci MMA i okusa se odmah u boksu. Boks je svakako slicniji onim backyard borbama :)
    Kimbo je svakako napredovao kako fizicki tako i tehnicki.

26. Stifler

Stifler New Member

318
    1
    0
    Boks mu najvise i lezi, videcemo kako ce biti u sledecim mechevima kada mu daju malo iskusnijeg/boljeg borca, ali dobar debut ipak. :D

27. stale

stale bowel disruptor

3,853
    1,029
    113
    UFC 134 recap:
    Ceo event mi je bio odlican. Puno odlicnih borbi i svi su dali sve od sebe da zadovolje publiku.

Nog vs Schaub
    Navijao sam za Nog-a Schaub-a nikad nisam voleo. Ocekivao sam da ce se obojica boriti maximalno dobro, jer su imali odlicnu motivaciju. Nog da ostane u igri, a Schaub da pobedi jos jednu legendu.

Kako mi je drago sto je Nog pobedio. Svi su ga vec otpisali i ocekivali da ce posle ove borbe u penziju, ali covek je stvarno borac.

Forrest VS Shogun

U ovoj borbi stvarno nisam znao za koga da navijam. Obojica su mi odlicni. Shogun vise kao borac Forrest kao lik. Znao sam da borba nece biti dosadna.

Samo sto nisam ocekivao ovako brz kraj. Kontao sam da ce Shogun agresivno da krene, a da ce Forrest traziti rupe u napadu i iskorititi snagu i to sto ima veci reach. Malo sam se skenjao sto je tako prosao

Silva vs Okami

Ovde sam ocekivao da Okami iskoristi Sonnen-ovu taktiku i da ce se boriti slicno kao on. Ipak i treniraju zajedno. Od Silve sam oceivao da dobije Okmaija preciznim udarcima i odlicnim tajmingom.

Borba je bila WTF!?! Silva nije covek! Ono raditi protiv top level protivnika. Jbt kao da ih zacara. Jos kad krene da se glupira sa onim karate forama... ludak!

Paulo Thiago vs Mitchell

Za ovoh Mitchella sam prvi put cuo kad sam gledao ko ce se boriti. A Thiaga volim, jer je odlican borac plus je brazilski specijalac :)
    Ocekivao sam da ce Thiago pobediti i drago mi je da je pobedio posle 2 poraza.

28. TheNick

21,388
    2,911
    113
    Napokon jedan stvarno dobar UFC ppv, nekako se sve poklopilo tacno kako treba. Silva lik mi i dalje nije jasan kako uspeva sve ono, za sledecu borbu treba da ga kloniraju stvarno.

29. stale

stale bowel disruptor

3,853
    1,029
    113
    Napokon jedan stvarno dobar UFC ppv, nekako se sve poklopilo tacno kako treba. Silva lik mi i dalje nije jasan kako uspeva sve ono, za sledecu borbu treba da ga kloniraju stvarno.

Voleo bih da njegova sledeca borba bude sa Brianom Stanom ili neka unifikaciona sa Jacareom. Borba sa GSP-om mi se sve vise cini kao los potez. Mislim da bi ga Anderson lako dobio, visi je za glavu od GSP i tezi jedno 10-ak kila. GSP ima jos par potencijalnih borbi ako dobije Diaza (Condita ako dobije Pena, revans sa Fitchom...)

30. TheNick

21,388
    2,911
    113
    Sad se ceka Rampage vs Jones, jako bi cool bilo videti ludog Rampage-a kao sampiona

31. stale

stale bowel disruptor

3,853
    1,029
    113
    Sad se ceka Rampage vs Jones, jako bi cool bilo videti ludog Rampage-a kao sampiona

Pre toga je polufinale Strikeforce GP-a. Mada me vise interesuju ostale borbe. Jacare brani titulu, Feijao, Roger Gracie protiv King Moa sto ce mu biti najveci test do sada i bas me interesuje kako ce se pokazati, jer mu je standup realno los dok mu je bjj mozda i najjaci. U svakom slucaju ocekujem dobar event.

Sto se tice Jones vs Rampage, obojica me prilicno nerviraju, al kontam da ce biti dobra borba, prednost ipak dajem Jonesu. Od ostalih borbi samo zelim da Sanchez izgubi, njega bas ne mogu da smislim.

32. stale

stale bowel disruptor

3,853
    1,029
    113
    http://www.youtube.com/watch?v=w5Beh6fEJVs

Prejak trailer :)

33. TheNick

21,388
    2,911
    113
    Dobri su, dobar hype :)

34. stale

stale bowel disruptor

3,853
    1,029
    113
    Izgleda da se za 30. decembar sprema Brock vs Overeem! Naravno pod uslovom da Overeem potpise za UFC, a 99% ce potpisati.

35. TheNick

21,388
    2,911
    113
    AU KOJI FTW bi to bio! ppv ce se prodati, oborice sve rekorde :)

36. Koder

2,932
    99
    48
    Ugovoren je mec Lesnar vs. Overeem. :)

37. stale

stale bowel disruptor

3,853
    1,029
    113
    Ugovoren je mec Lesnar vs. Overeem. :)

Da, cim je procurio info odmah su i potvrdili.

Nick Diaz je izgubio sansu za welterweight titulu. Nije se pojavio na par promotivnih konferencija i Dana ga zamenio Carlos-om Condit-om. Carlos mi je super borac i mozda bi cak i voleo da dobije GSP-a ili da ga makar malo motivise da zavrsi borbu. U svakom slucaju ne bih voleo da opet bude 5 rundi bez uzbudjenja.

38. Stifler

Stifler New Member

318
    1
    0
    Izgleda da ce fedor sledeci loss da ima od Jeff Monsona:

http://www.usatoday.com/sports/mma/post/2011-09-06/jeff-monson-fedor-fight-set-for-nov-12/546122/1

39. stale

stale bowel disruptor

3,853
    1,029
    113
  40. TheNick

21,388
    2,911
    113
    ...i to jos u sred Rusije, ovo je must win za Fedora, mada na jako niske grane je spao. Istog dana bice Cain vs Junior fight, daleko interesantniji heavyweight bout.

41. stale

stale bowel disruptor

3,853
    1,029
    113
    Malo hype-a za subotu.
    http://www.youtube.com/watch?feature=player_profilepage&v=Q6OySLPRQfo

UFC FN25 je bio dobar. Bilo je par odlicnih borbi.
    Dok je SF koje bio nedelju dana ranije, iako je bilo dobrih borbi, bio razocaravajuc. Ovaj event je prikazao pravo stanje SF-a, tj. da je na samrti. Svi sampioni su uveliko presli u UFC, broj gledaoca je bio katastrofalan, TV rejting takodje. Jbg UFC unistava konkurenciju i Bellator je verovatno sledeci :(

42. TheNick

21,388
    2,911
    113
    Za par sati krece... UFC 135, fuck yeah, Rampage za sampiona

43. Koder

2,932
    99
    48
    Fuck no, Jones ostaje sampion. :)

44. stale

stale bowel disruptor

3,853
    1,029
    113
    Fuck no, Jones ostaje sampion. :)

Kontao sam da ce Jones pobediti, al nisam znao da ce biti toliko dominantan. Also zao mi je sto Hughes nije uspeo da zavrsi karijeru pobedom, a bio je dobar na pocetku runde.

45. TheNick

21,388
    2,911
    113
    Pa bio je dominantan jer Rampage kao da nista ozbiljnije nije ni pokusavao... bas sam se razocarao, al videcemo kako ce se snaci sa Evansom next time.

46. stale

stale bowel disruptor

3,853
    1,029
    113
    Pa bio je dominantan jer Rampage kao da nista ozbiljnije nije ni pokusavao... bas sam se razocarao, al videcemo kako ce se snaci sa Evansom next time.

Jednostavno nije mogao da pridje. Jones ima jako dugacke noge i ruke, a na raspolaganju ima dosta razlicitih udaraca kojima je jednostavno drzao Rampagea na distanci. Boriti se protiv takvog lika je jako zajebano.

Rashad je bio Jonesov sparing partner dok su obojica trenirali kod Jacksona i verovatno ga veoma dobro poznaje, pa ce verovatno imati neku pripremljenu strategiju. Nismo jos videli kako Jones podnosi batine.

47. stale

stale bowel disruptor

3,853
    1,029
    113
    Napokon sam stigao da pogledam cele prve dve epizode novog TUF-a. Ovo ce biti najbolja sezona do sad!! Likovi su odlicni, a Mayhem nije normalan :D

48. TheNick

21,388
    2,911
    113
    Debeli Roy Nelson prebio Cro Cop-a

49. WickedlNl

WickedlNl EmuGlx website editors

2,589
    1,249
    113
    Eeee jbg, steta za poslednji Mirkov fajt.

50. Koder

2,932
    99
    48
    Nije ni imao sanse Cro Cop. Nije isti kao ranije, a Nelson nije nimalo los borac. Kada ga Dos Santos nije mogao dokrajciti kao covek u tri runde, mislim da to dovoljno govori. :)

Share This Page