Martial Arts & MMA Talk

Discussion in 'Wrestling & MMA' started by stale, Jul 19, 2011.

1. TheNick

TheNick FIGHT! Staff Member Administrator

18,477
    1,822
    113
    Idemoooo

Sent from my iPhone using Tapatalk

2. Darth Revan

Darth Revan Active Member

434
    83
    28
    Meh... sreca pa se sam od sebe probudih, da sam za ovo ostajao budan...

Flojd mora da je stavio pare na 10 rundu... Inace vec od 3 Konor je izgledalo da ce samo od umora da padne

Last edited: Aug 27, 2017
  3. WickedlNl

WickedlNl EmuGlx website editors

1,767
    736
    113
    Ocekivano. Floyd je master. Nisam imo gde gledam live prenos al sam navato neki stream likova koji live komentarishu. Kakav bias, stvarno su mislili da ce Conor da pobedi.

Ovo Floyd radi ceo zivot. Jedini razlog zasto je Conor vodio prve 3 runde je zato sto je Floyd to dopustio da bi ga izmorio i na kraju odradio fatality. Za coveka koji ima 40 godina i 50 tucha bez poraza....god damn.

4. Undenis

Undenis A true patriot...

1,102
    556
    113
    Najskuplji sparing u istoriji :)

5. Ace

Ace 1.000.000

2,531
    334
    83
    Konor realno nije imao šanse, možda da je imao par boks mečeva pre ovoga da više uđe u fazon. Meni je delovalo da je Flojd planski odugovlačio zbog gledalaca i sponzora.

Undenis likes this.
  6. voja87

voja87 Well-Known Member

8,267
    1,124
    113
    svaka cast conoru, zadao je vise problema floydu od gomile profi boksera...dok nije crkao, posle polovine vec je bio gotov. ja bi gledao revans, mozda bi conor imao vise goriva u drugom pokusaju
    inace odugovlacio jeste ali ne milsim da je floyd bas namerno primao udarece u pocetku, posto je primao neke ciste udarce. trebalo mu je vremena da se opusti a conor je bio super brz

7. DieH@rd

DieH@rd Winter Knight Staff Member Administrator

26,632
    1,819
    113
    OK je bio Connor u prvoj polovini meca, drzao je Floyda daleko. Ali ocekivano, Floyd ga je previse izmorio i onda ga je samleo.

Iznenadjujuce dobar showing Connora, ali treba mu jos vezbe da bi izdrzao punih 12 rundi na nogama.

8. darkado

darkado EmuGlx veteran

5,635
    936
    113
    Sranje borba realno, u svakom trenutku se videlo da je tu samo jedan bokser. Drugi bi vrlo lako bio diskvalifikovan da nije u pitanju ova egzibicija. Dobar spektakl ako nista drugo.

Sent from my MI MAX using Tapatalk

9. voja87

voja87 Well-Known Member

8,267
    1,124
    113
    taj sto ne izgleda kao bokser je fino ispogadjao boksera...sugar ray komentarise kako je impresioniran koliko je conor solidan bokser a ovde neka filozofiranja

Maxa likes this.
  10. WickedlNl

1,767
    736
    113
    Pazi nije Conor dosao iz olimpijskog trcanja na 100m pravo u boks. On je "fighter". Ne znam zasto bi neko pomislio da nema sanse da pipne Floyda kada u svom fajterskom sportu je poznat kao striker. Znaci uvek je imao snagu i preciznost i to sto se sada bacio na boks ne znaci da sve ono sto je pre naucio da nista od toga ne moze da iskoristi ili da je uspeh sto je nalupao Floyda par puta. Da nije, bilo bi sramota jer to onda znaci da lik nema pojma da se bori.

Ali jasno kao dan, Floyd je izbegavao kontakt prve 3 runde jer je znao da Conor nema staminu za 36 minuta. Jedva je preziveo 25 min i to samo jednom. Floydu je 12 rundi ko dobar dan. Ne mislim da je Floyd dopustio da ga Conor solidno zvekne vise puta nego ga je pustio da se ispuca jer em je Conor tezi bio za skoro 15kg em je ultra jak u startu. Kad tad ce sa te zvekne kolko god ti bezao.

Ne zaboravimo da je Floyd skoro 3 god u penziji, 40 godina, lik svako vece blejo u svom strip klubu do jutarnjih sati i ne samo da je pobedio nego TKO. Nesto sto godinama nije uradio. Mada to je zato sto je vecinom samo bio odbramben borac. Sto sam kaze, kada kreces u napad ocekujes uzvratne udarce.

Tako da po meni Conor nista nije specialno uradio jer od samog starta nisam smatrao njega kao amatera. Na papiru jeste ali covek lomi glave levo i desno i to sto odjednom mora da ima 1.5kg teze rukavice ne znaci da vise ne zna kako da nekoga zvekne. 99.9% sam sigiran nece biti rematch jer Floyd ima savrsenih 50-0 rekord, ako verovati zaradio preko 300mil sa svim uracunatim prenosima, dokazao da ne moze niko da ga takne i najbolje od svega obostrano je bila odlicna borba. Prava za kraj karijere a ne sa Pakijaom tuga.

11. stale

stale bowel disruptor

3,220
    619
    113
    Realno obijca su dobili ono što su hteli 100+ miliona dolara. Floyd 50-0 i TKO, Conor izdrzao 10 rundi I jos "ostao na nogama". Kontam da se neće ni vraćati u Ufc ako nastavi da kapa boks para.

Sent from my 6055P using Tapatalk

12. WickedlNl

1,767
    736
    113
    Sam je reko na press konferenciji posle mecha da nece vise da se bavi boksom i vraca se nazad u MMA. Mada ako uleti ponuda siguran sam da ce da se predomisli, na primer ovaj Paulie fajt ima potencijala :D

13. voja87

voja87 Well-Known Member

8,267
    1,124
    113
    heh Paulie njega bi voleo da izubija...ali koliko je imao donekle uspeha protiv boksera floyda toliko ne bi imao protiv npr ggg-a, tako neki borci bi ga unistili
    ps: da gomila je milsila da ga conor nece ni pipnuti jer floydu ni mnogo bolji bokseri nisu mogli nista...conor je imao vise uspeha (dok nije crkao) protiv floyda od npr canela sto je neverovatno

14. stale

stale bowel disruptor

3,220
    619
    113
    Fora je sto je Floyd bio nekarakteristicno ofanzivan I manje oprezan nego protiv recimo Pacmana, jer se nije toliko plašio Konora

Sent from my 6055P using Tapatalk

15. Darth Revan

434
    83
    28
    Mislim da je to to za Konora, sto se tice boksa. Izgubio je od legende, tek u desetoj rundi, poraz, koji je vrijedniji nego vecina pobjeda koje je imao u UFC.

16. Undenis

Undenis A true patriot...

1,102
    556
    113
    Sad revans u oktagonu sa mma pravilima let's do it! :)

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

Darth Revan likes this.
  17. Darth Revan

434
    83
    28
    Mozda bi za milijardu pristao :)

Undenis likes this.
  18. voja87

voja87 Well-Known Member

8,267
    1,124
    113
    ...i tu bi izgubio odmah u prvoj rundi

TheNick likes this.
  19. Carnex

Carnex Jetrena Pašteta

3,955
    373
    83
    Konor je pametan. Iskoristio je trenutak kada je na vrhu popularnosti i napravio pare o kojima je u UFC mogao samo da sanja. I pokazao se dobro u meču. A Mayweather je lepo zaokružio svoju karijeru i rezultatski i finansijski. Čak je i publika dobro prošla. Ništa bolje nisam ni mogao ni očekivati.

TheNick, Maxa and voja87 like this.
  20. TheNick

TheNick FIGHT! Staff Member Administrator

18,477
    1,822
    113
    Svi su pobedili pa i kladionice :)

21. drablj

drablj Stalker

902
    129
    43
    golovkin - alvarez nereseno :lol: kako su namestili ovo da svi koji se klade puknu pare :lol: fer bi bilo 7-5 ili 6-6, ali 10-2 :confused: dokle ce vise ovu kretenku da pustaju da sudi... na golovkinovom mestu bih sada prihvatio mec sa sondersom za poslednji pojas, onda se povredio i penzionisao. cekali su da napuni 35 godina, pa im je i to malo bilo. sad hoce da izgubi sa 36 i da od toga naprave veliku stvar i jos vecu zvezdu od alvareza. ja bih sve njih lepo izradio i otisao u penziju :D . ovaj mec je doneo dovoljno para, a ocigledno ne bi mogao u ovim godinama da bude odlican u super srednjoj kategoriji.

22. voja87

voja87 Well-Known Member

8,267
    1,124
    113
    super je bio canelo samo sto to nije mogao da odrzi svih 12 rundi. ggg se posteno izpromasivao ali je jbg kasnije radio dosta vise
    btw gledao sam onaj ocajan snimak sa mmashare-a, nisam nigde mogao da nadjem mec za razliku od conor vs maywether koji je bio odmah ujutru na piratebay-u

23. Maxa

Maxa opsa!

8,233
    2,017
    113
    kakav jebeni potez! realno je najbolji fajter.

24. voja87

voja87 Well-Known Member

8,267
    1,124
    113
    ...mozda sam pogledao 2 njegova meca...zato sto je mali, gomila ljudi zato i ne gleda njegove meceve, jbg bezveze ali je tako, interesatnije je gledati 2 lika od 100kila kako se biju nego 2 od 50

25. Maxa

Maxa opsa!

8,233
    2,017
    113
    fun fact, streamuje pubg :lol:

26. WickedlNl

1,767
    736
    113
    Might Mouse je vec 3 godine ako ne i vise na Twitchu tako da je poznat streamer.

Share This Page