Mobile phones general discussion

Discussion in 'Mobile gaming' started by Blue, Jul 14, 2011.

1. Jörmungandr

Jörmungandr ALL GLORY TO THE HYPNOTOAD

2,039
    572
    113
    Izgleda da je mts konacno shvatio da 1000MB nije 1GB pa sada imam 1024MB gipiresa a pre je uvek bilo 1000MB :)

2. DieH@rd

DieH@rd Winter Knight Staff Member Administrator

26,632
    1,819
    113
    MTS je takodje dodao da ko god placa "L" ili skuplju postpaid pretplatu, pored redovnog neta dobija i "one off" bonus 100GB besplatnog interneta koje moze da trosi valjda do polovine potpisanog ugovora [tih 100gb se trose tek kada se potrosi redovna mesecna kolicina koja se dobija sa pretplatom].

3. Maxa

Maxa opsa!

8,233
    2,016
    113
    posted dat just one page behind...

Rodilo likes this.
  4. Maxa

Maxa opsa!

8,233
    2,016
    113
  5. gruja

gruja I am God of War

5,337
    573
    113
    Ja sam sa mtsa presao na vip pre cetiri godine i prezadovoljan sam,inace nisam nikada imao ugovor u telenoru a iskewno ni nemam neku zelju,ponudq mobilnih im je uvek bila ocajna.

Послато са Lenovo K50-T5 уз помоћ Тапатока

6. Maxa

Maxa opsa!

8,233
    2,016
    113
    OSHIT! #switchkiller?

Timemaster likes this.
  7. Super Simke 64

Super Simke 64 I hate haters!!!!

3,977
    674
    113

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

8. Super Simke 64

Super Simke 64 I hate haters!!!!

3,977
    674
    113
    Sve je lepo Jobs rekao, jedino što treba dodati je da je i on zapravo "samo" genije marketinga, a ne genije tehnološkog dizajna kako mu se od smrti greškom (odnosno marketingom) prepisuje, i Apple je pre svega zbog marketinga od početka tu gde jeste, mada iPhone 1 je izgleda stvarno bio baš revolucion kada je izašao, ali ovo sada... lepo sažeto u prethodnom mom postu. Izvinite za double post, ali ovaj klip me baš oduševio sada i hteo sam da ga podelim sa vama. Ne računajući dosta podudarnosti sa Apple-om, sa čisto ekonomske uopštene strane ovo što kaže u klipu je baš tačno i poučno, i odlika svih najvećih kompanija (računajući i gamerske koje nas najviše zanimaju):

9. stale

stale bowel disruptor

3,220
    619
    113
    Pa i nisi bas u pravu. Steva je jako dobro znao šta je dobar proizvod i Apple jeste jako dugo bio taj koji postavlja standarde i koga svi kopiraju. iMac, iPod, iPhone, MacBook Air... sve su to proizvodi vrhunskog kvaliteta koji su doveli Apple tu gde je sada. Naravno, nije Apple izmislio tehnologije ključne za te uređaje, ali je uspeo da napravi proizvod koji ljudi zapravo žele da kupe. Problem je što mi se cini da danas kinezi uvode više inovacija od apple-a.

Sent from my 6055P using Tapatalk

Dcer, Ace and disturbed like this.

Share This Page