1. powered by Surfing Waves

Najgore PS1 igre (po vašem mišljenju)

Discussion in 'Sony PlayStation' started by SolidSnake88, Nov 21, 2017.

1. SolidSnake88

SolidSnake88 Well-Known Member

1,339
    934
    113
    Pošto smo oživeli temu sa omiljenim igrama, pade mi na pamet da napravim i ovu, da vidimo koje su najgore igre koje ste igrali na ovoj legendarnoj konzoli. Ja ću navesti nekoliko kojih mogu trenutno da se setim, mada su mi u sećanju naravno mnogo više ostale one dobre.

Rascal

Užasni 3D platformer sa još užasnijom kamerom, bukvalno skoro pa neigriva igra. Grafika je doduše bila solidna.

The Crow: City of Angels

Vrlo loš beat 'em' up rađen po vrlo lošem filmu.

Perfect Weapon

Za ovu do skoro nisam znao ni kako se zove, takođe je nekakav beat 'em' up u pitanju, znam da nisam uspeo da pređem ni prvi nivo zbog očajnih kontrola, kao i depleting health bar-a.

Virus: It is aware

Nekakav akcioni survival-horror. Spominjao sam je u temi o najboljim igrama kao jednu od najgorih koje sam igrao. Postoji i istoimeni sranje film.

Shadowman

Ova igra je na PC-u važila za dobru akcionu avanturu, ali ovaj PS1 port je očajan.

Ima ih još sigurno, samo ne mogu da ih se setim, ko zna gde su potisnute duboko u podsvesti. :D ;) Da čujem vaše kandidate za ovu neslavnu titulu.

grunt likes this.
  2. Super Simke 64

Super Simke 64 I hate haters!!!!

4,603
    883
    113
    Zašto si tako negativan.

3. SolidSnake88

1,339
    934
    113
    Nisam, simpatično mi je da prekopavam po istoriji i sećanjima, kako onim lepim, tako i ovim malo ružnijim. Mada ipak su igre u pitanju, pa mi je i to smešno sa ove distance. :)

4. gruja

gruja I am God of War

6,313
    852
    113
    Jbt meni shadowman bio super na ps1,ustvari samo sam i znao za tu verziju i za dreamcast(koju nisam nikada ni video kao i pc verziju)

Sent from my A40C using Tapatalk

5. SolidSnake88

1,339
    934
    113
    Meni je čak i tada bio loš, grafika je baš krzava i kockasta čak i za PS1 standarde, gejmplej još gori. A čini mi se da sam pre toga u nekoj emisiji tipa "Intro" gledao PC recenziju koja je delovala skroz okej. Mnogo kasnije videh da je PS1 port zapravo najlošiji od svih.

Uzgred, setih još jedne igre za listu "worst of".

Faktički cela igrea su QTE. Baš lame, kao i istoimena serija koju verovatno niko ne bi ni gledao da nije Pamele i njenog poprsja. ;)

Last edited: Nov 21, 2017
  6. Super Simke 64

4,603
    883
    113
    Ja se ne sećam da mi je bilo koja igra bila loša na PS1. Jednostavno kada sam to video, to je bila neka druga dimenzija, opčinila me 3D grafika, nisam video mane u gameplayu, jedino je ono što vidim bilo važno a sve mi je tada na njemu izgledalo nestvarno.

Zato valjda sada najmanje pažnje obraćam na grafiku, mislim da je to dečje posmatranje video igara, a tada sam imao 12-15 godina. Posle sam na ePSXe-u, kada sam na PC-u mogao da igram mnogo lepše igre, opet uživao u najboljim PS1 igrama, ali ovoga puta zbog gameplaya, što mi je danas gotovo jedino važno.

gruja likes this.
  7. gruja

gruja I am God of War

6,313
    852
    113
    Quaqe2 je u odnosu na pc verziju imao dosta losiju grafiku i manju rezoluciju ali je zato split screan mod izuvao.

SolidSnake88 likes this.
  8. SolidSnake88

1,339
    934
    113
    @Super Simke 64 I ja sam tako reagovao na PS1 igre kada sam se prvi put susreo sa njima, ali posle nekoliko godina igranja mnogih igara u raznim žanrovima naravno da sam mogao da razaznam koja je bolja, a koja lošija, i po gejmpleju i po grafici.

@gruja Za Quake 2 se slažem. Igrao sam i single player kampanju, ali mnogo više sa drugarima igrao split screen deathmatch. To i Unreal Tournament na Dreamcastu su mi bile preteče za Quake 3 Arena i CS kasnije na PC-u.

gruja likes this.
  9. voja87

voja87 Well-Known Member

9,959
    1,766
    113
    meni je the crow igra ostala u nekom lepom secanju, ne zato sto sam je igrao nego sto sam taj opis iz introa pogledao 100x, imao sam sve to na kaseti...verovatno sam tada i prvi put cuo za film, naravno nisam imao blage da je nastavak u pitanju

10. gruja

gruja I am God of War

6,313
    852
    113
    Ja nisam ni neki ljubitel filma i jos uvek ne razumem zasto ga ljudi dizu u nebesa(nislim na film za brendona je vec davno nebeska sudbina)
    Film ima valjda jos dva nastavka ako se dobro secam?

11. voja87

voja87 Well-Known Member

9,959
    1,766
    113
    millsim da ima 3 nastavka, sva tri su bezveze a kec mi je odlican. cak se sprema remake sa jason momoom

12. SolidSnake88

1,339
    934
    113
    Mene ni prvi film nije nešto oduševio, a pogotovo ova igra rađena po nastavku. Video sam da je i inače stavljaju među najgore PS1 igre ikada. Verovatno zato što si samo gledao, a nisi igrao ti je utisak pozitivniji nego što bi trebalo da bude. :)

gruja likes this.
  13. voja87

voja87 Well-Known Member

9,959
    1,766
    113
    ma da igra je katastrofa nego eto nistalgija

14. Super Simke 64

4,603
    883
    113
    Da, to sam zaboravio, The Crow je valjda film po stripu. Jedan od najboljih takvih filmova. Fenomenalan film. Jbg, film nema "smešne" one linere kao ovi danas, ali ima atmosferu kao mali broj filmova ikada. Mislim da je maska i gluma Brandona Lee-a u tom filmu uticala i na glumu i izgled Jokera u The Dark Knightu.

Nisam znao za tu igru na PS1.

15. SolidSnake88

1,339
    934
    113
    Dobro bre, batalite filmove, dajte vaša najgora gejming iskustva na PS1. :) Iskreno, očekivao sam veći odziv, a ispada da je tema mrtvorođena. ;)

16. voja87

voja87 Well-Known Member

9,959
    1,766
    113
    jbg verovatno jer niko ne zeli da igra djubrad:p
    sve sto sam uzimao je bilo fino ocenjeno a ono starije mi nije ostalo u secanju kao djubre tako da ne znam sta bi naveo

17. Omega

Omega N64 je đubre

14,673
    1,978
    113
    Ovo su jedne od najgorih igara koje sam igrao na PS1 (ima toga još samo da se sjetim naziva):

Last edited: Nov 21, 2017
  18. vetar

vetar Well-Known Member

5,625
    888
    113
    Ne znam za druge, ali ja iz tih starijih generacija pamtim samo igre koje su mi se svidele. :)
    Inače nikad nisam voleo teme tipa najgore igre, filmovi i slično.

19. SolidSnake88

1,339
    934
    113
    Egypt sam i ja igrao malo. Ne mogu da kažem da je đubre koliko to da takva igra nije bila baš tipična za konzole tada, a i bio sam premlad da bih mogao da je razumem i pređem. Više sam posmatrao starije drugare nego što sam je sam igrao. U maglovitom i čudnom sećanju mi je ostala.

Ovo drugo nemam pojma šta je. :)

20. gruja

gruja I am God of War

6,313
    852
    113
    Mortal kombat special forces.
    Street fighter ex plus 1 i 2
    Talicni tom i aladin 3d (velika djubrad u odnosu na 2d prethodnike)
    Bubsy 3D ultra ruzna igra
    Road rush 3D
    Ja licno kao pobednika bi naveo hellboy asylum (veliki sam obozavaoc hellboya ali igra na ps1 je toliko govno neopevano da mislim da skoro necemo videti nesto gore)

SolidSnake88 likes this.
  21. SolidSnake88

1,339
    934
    113
    Ovo je više neko lično iskustvo nego da pravimo top listu najgorih jer takvih već ima svuda po internetu. :)

22. Omega

Omega N64 je đubre

14,673
    1,978
    113
    Amerzone je slična po izvođenju, ali je 100x bolja igra, to sam igrao sa uživanjem.

23. zdravkelja

zdravkelja Member

8,498
    1,393
    113
    Takodje, nekako se poklopila da su oba ortaka koja su imala PS1 imali generalno dobre igre. Iako nismo znali koje vaze za dobre, uvek se poklapalo da dodjemo iskljucivo do dobrih stvari.

SolidSnake88 and gruja like this.

Share This Page