1. powered by Surfing Waves

nextLevel

Discussion in 'Domaća gaming scena' started by Cyb0rg, Jul 26, 2011.

1. Cyb0rg

Cyb0rg New Member

29
    0
    0
    Jel citao neko ovaj casopis i kakva su vasa misljenja?

2. WolfDC

WolfDC Well-Known Member

1,628
    75
    48
    Odlican je casopis. Fin kvalitet i dobri tekstovi. Jedini minus je sto ga dobijamo sa mesec dva zakasnjenja.

3. likurg

likurg New Member

187
    1
    0
    Hrvati. Ni u snu.

Ne da ih mrzim, ali mi njihov novokomponovani rečnik para uši. Još da čitam - to nikako.

4. WolfDC

WolfDC Well-Known Member

1,628
    75
    48
    Iskreno rečeno nisma primetio neku razliku u odnosu na ranije. Čitam bez problema.

5. Cyb0rg

Cyb0rg New Member

29
    0
    0
    Moracu da kupim i samd a vidim kakav je :D

6. sqall

sqall Active Member

863
    109
    43
    Hrvati. Ni u snu.

Ne da ih mrzim, ali mi njihov novokomponovani rečnik para uši. Još da čitam - to nikako.

Dobro veliki srbine ovo je forum za sve koji ga razumeju a ne samo za srbe.
    Zato batali tu pricu molim te,pun mi je kurac ovde dole velikih srba,hrvata,crnogoraca i muslimana na forum dolazim da bi se opustio a ne da citam nebuloze.

Pricaj sta god hoces ali je casopis za tri klase ispred svih ostalih casopisa sto izlaze,kod nas u cg izadje do 10-15og nije ni to lose.

7. forsaken demon

forsaken demon Svemirski Modulator

4,486
    98
    48
    'Ajde malo da se smanji ta politička priča, to shvatamo ozbiljno ovde. Likurgov komentar stvarno nije na mestu.

8. ultranova

ultranova Killer Instinct

1,066
    14
    38
    Nisam jos gdje vidio vamo kod mene u gradu da kupim, ali kako sam cuo da je tim iz PSXa onda ni ne sumnjam ni malo jer je PSX bio definitivno najbolji magazine ikad. Kolko se cijene krecu, kolko bi bio ovdje u BiH?

9. WolfDC

WolfDC Well-Known Member

1,628
    75
    48
    Ovde je 230 rsd.

10. hellboy

hellboy New Member

212
    0
    0
    Kupio danas.Nije lose, jedino to sto malo kasni (i mozda mu je cena malo previsoka).

11. likurg

likurg New Member

187
    1
    0
    @Sqall - nauči da pričaš normalno pa postuj. U mom postu nema ni psovki, ni vređanje drugih (da Veliki Srbine ironično rečeno je vređanje) ni međuetničkog šovinizma ni bilo kakve politike. Isto sam mogao da kažem da mi ne leži neki Britanski časopis jer je na engleskom. Hrvatski je za mene postao stran jezik i to mogu slobodno da kažem jer imam dovoljno godina da se sećam našeg zajedničkog života. Pitam se koliko ti godina imaš godina s obzirom na post kakav si napisao.

@Forsaken Demon - moj komentar "nije na mestu" a vidi izražavanje Sqall-a. Pogledaj sve moje postove da vidiš da li i u jednom ima bilo kakvo vređanje, svađa, nipodoštavanje. Ni prema nekom članu, ni prema nekoj korporaciji, proizvodu i sl. Kamoli ne prema nekom narodu. Mislim Ku*ac bez opomene. I vi ste ozbiljan forum.

Moja je lična stvar da li mrzim nekoga ili ne. Nisam izneo da ih mrzim, čak sam se i ogradio, ali ovde ima očito previše članova koji bi da budu evropejci a rečnik im nije ni za Zabelu.

Za kraj - voleo bih da vidim na nekom kiosku u Hrvatskoj da može da se kupi neki naš časopis.

12. Gibli

Gibli New Member

10
    0
    1
    Jel se pojavio negde u BG drugi broj? Prvi sam procitao i svidja mi se kako je uradjen.

13. WolfDC

WolfDC Well-Known Member

1,628
    75
    48
    Izasao je idrugi broj pre jedno nedelju dve.

14. ELIPS

ELIPS Deadpool

2,727
    0
    36
    Likurg ti k'o da si Ivan Ivanovic :D I jedan i drugi ste u pravu, smirite strasti malo... I mene su provocirali pa se nisam toliko raspravljao, batalite prapucavanja.

Cuo za za casopis i kazu da je dobar, e sad sto je na hrvatskom, sto kasni i sto je po nekima skup to je drugo. Ako vam se ne svidja nesto, zaobidjite.

Btw, sorry za offtopic.

15. Stanisinjo

Stanisinjo Duh sa śekirom

6,156
    214
    63
    Nisam jos gdje vidio vamo kod mene u gradu da kupim, ali kako sam cuo da je tim iz PSXa onda ni ne sumnjam ni malo jer je PSX bio definitivno najbolji magazine ikad. Kolko se cijene krecu, kolko bi bio ovdje u BiH?

Ja sam uzimao skoro svaki broj PSX-a, kasnije GamePlay-a i vidim da ovog drugog vise nema na kioscima jedno pola godine. Znaci NextLevel je novi casopis sa starom provjerenom ekipom. Extra :)

16. anti-hero

anti-hero New Member

7
    0
    1
    Odlican je casopis, jako mi se svidja, kvalitet je sjajan, ko CKM za nerdove :3
    Samo je loshe shto kasni 2 meseca, u drugom broju je i bio ogroman poster!
    Nadam se da ce do 100 broja da izguraju!

Najbolje pohvale za ceo Nextlevel tim!

17. zdravkelja

zdravkelja Member

8,631
    1,463
    113
    Nisam ga vidjao kod nas, mada nisam ni obracao paznju mnogo.. Mislim da sam video jednom kod rodjaka i delovamo mi je prilicno dobro. :)

18. Kraken

Kraken Disco Bean

9,673
    1,787
    113
    Uzeo sam na futurinom kiosku treci broj da vidim, i sta znam. MEni je prevazidjen taj stil opisivanja igara na cetiri, pet strana. Mnogo vise mi lezi screenfun, koncizna prica pa koga zanima vise valjda ima net pa nek pogleda. Koliko god oni pricali jedan youtube snimak vise vredi od svih tih slika i texta. Takodje, casopis je 250 (ili 230 din, ne mogu sad da se setim) sto je bas jaca cena. Sve u svemu, mnogo para za 'artiju kad svi imamo net.

19. Naravno, mnogo para za 'artiju kad svi imamo net. Video sam casopis na trafici, kosta 25KN, sad bas me i mrzelo da desifrujem koliko je to dinara, ali zakljucio sam da je negde iznad 200, sto me je i odvratilo od kupovine, znam to po stripovima koje sam kupovao gde su cene bile izrazene samo u kunama i markama i evrima, msm taman posla da na jednom hrvatskom stripu stoji cena 150 RSD. Avaj, da se manem toga, imam jedno pitanje: Da li casopis podrzava igre za konzole kao bonus, ili forsira PC kao sto je to radio nas Gameplay(pa su bankrotirali), ili je objektivan, msm PC i Konzole zajedno?

20. Stanisinjo

6,156
    214
    63
    Casopis obuhvata sve igre, za konzole (i pc cini mi se), kao sto je radio hrvatski gameplaz prije njega.

21. Kraken

Kraken Disco Bean

9,673
    1,787
    113
    Sve ravnoprano obuhvata, kod nas dolazi remitenda sa mesec dana zakasnjenja. To nisam odmah primetio jer ne znam nazive meseca na hrv. al za remitendu je tek mnogo. U tech sferi bajate vesti ne vrede ni 2 a kamo li tek 230 dinara.

22. S obzirom da kasni toliko dugo, nema sta da trazi na nasim kioscima, jedino valja za igrace koji nemaju pristup internetu...

23. WolfDC

WolfDC Well-Known Member

1,628
    75
    48
    Tačno tako, časopis bi stvarno redovno kupovao da je aktuelan. Ovako sa dva meseca zakašnjenja nema šta da traži ovde.

24. Krompir

Krompir Active Member

579
    68
    28
    Stvarno kasni mnogo, ali ja ga svejedno kupujem da čitam detaljne najave igara jer uopšte nemam naviku da pratim najave na Internetu....

25. nikola22

nikola22 EmuGlx Veteran

4,215
    949
    113
    Evo ja danas uzeo broj 4,a vec je izasao i 5 u hrvatskoj.Odlican casopis.

26. Stanisinjo

6,156
    214
    63
    Ta ekipa ima sjajan stil pisanja, od psx-a, preko gameplay-a, pa sad do nextLevela! Jedino steta sto kasni.

27. Kraken

Kraken Disco Bean

9,673
    1,787
    113
    Jel ima opis tekkena 3 u ovom broju sto je stigao :lol:

28. ThinWhiteDuke

ThinWhiteDuke New Member

45
    0
    0
    Maloprije sam došao iz Zagreba, gdje sam pokupio peti broj časopisa. Moram vam priznati da sam ga kupio samo zbog Batman-a na cover-u i čisto da imam bilo šta čitati za vrijeme putovanja (profesionalna deformacija :D ). Odrastao sam uz PSX, ali već u vrijeme GamePlay-a batalio sam časopis. I dalje je to isti stari dobar filing koji sam oduvijek volio. Manje / više rubrike su identične s bivšim časopisom, ali bilo mi je poprilično drago što još uvijek imaju kolumnu Danijela Reškovca (Matrix iliti glavom u pijesak). Mislim da je u Bosni redovna distribucija.

29. mpx

mpx New Member

19
    3
    0
    Bok. Zanima me kako vam se čini Next Level u odnosu na Hacker, PSX i GamePlay časopise?

Iskreno meni je časopis dobar ali kao da mu nešto nedostaje. Btw nisam znao da su HR časopisi bili popularni u Srbiji. :)

30. Nyarlathotep

Nyarlathotep Pimmelmann

10,547
    1,565
    113
    ^
    jesu, ja sam uzimao PC play, Hacker i Bug. Meni su mnogo bili bolji od domatjih.

31. mpx

mpx New Member

19
    3
    0
    ^
    jesu, ja sam uzimao PC play, Hacker i Bug. Meni su mnogo bili bolji od domatjih.

A danas ništa ne izlazi od boljih časopisa u Srbiji?

Na internetu sam vidio postoji Screenfun.

Share This Page