NOVA Atari konzola ?!

Discussion in 'General Next-Gen (Multiplatform)' started by CTOJAH, Jun 17, 2017.

1. CTOJAH

CTOJAH A GDE JE PC!?!?!?

3,391
    506
    113
    abcdef likes this.
  2. Omega

Omega N64 je đubre

12,963
    1,235
    113
    Ako i bude nešto od ovoga biće u stilu NES Mini-ja imo.

3. gruja

gruja I am God of War

5,101
    520
    113
    Zasto da ne?Mislim da su dosta jaki da mogu sebi to da priuste a u ps2 eri njhove igre su kmale dosta dobru grafiku i endzin,drajver i transformers armada su bas dobro izgledali,mislim da je transformwrs armada cak ps2 exkluziva.

Послато са Lenovo K50-T5 уз помоћ Тапатока

4. Omega

Omega N64 je đubre

12,963
    1,235
    113
    Prije će biti kolekcija A2600 igara nego bilo šta iz šeste generacije.

5. CTOJAH

CTOJAH A GDE JE PC!?!?!?

3,391
    506
    113
    Ako izbace nesto sto nece biti retro isprdak, valjda ce ciljati na tekucoj (osmoj) generaciji. (Mada ovo sa "generacijama" je izgubilo smisao zadnjim potezima MS i Sony, a i Nintendo se nesto nije nosio generacijski. Switch je handheld konzola sa mogucnoscu da se usteka u TV, ali ajt neka im bude "hybrid" a Wii i
    Wii U su osetno kaskali u njihovim "generacijama")

6. stale

stale bowel disruptor

3,093
    528
    113
    Meni ovo vuče na retro milking sa tim resetkicama I drvetom

Sent from my 6055P using Tapatalk

Omega likes this.
  7. Wahad

Wahad Prekidać 4 Life! Administrator

9,604
    1,314
    113
    Nova konzola za hipstere, ne znam sta se palite.

Na zalost....

Sent from my iPhone using Tapatalk

Matt likes this.
  8. howler

howler Well-Known Member

1,983
    283
    83
    Aaa daj nisu valjda toliko blesavi da isporuce ovakva sranja :D

9. CTOJAH

CTOJAH A GDE JE PC!?!?!?

3,391
    506
    113
    Last edited: Jun 18, 2017
  10. Omega

Omega N64 je đubre

12,963
    1,235
    113
    Ovo može valjati isključivo ako bude uber jeftino i ako hw podržava flash-ovanje u stilu NES Mini-ja.

11. Super Simke 64

Super Simke 64 I hate haters!!!!

3,696
    594
    113
    2. igra na slici je bila sranje i kada je izašla, ne znam koja je 3., ali igra na 1. slici nije nikakvo sranje, to je Pitfall!, možda i najbolja igra svog vremena i igra koja je definisala žanr side-scrolling platformi.

gruja likes this.
  12. howler

howler Well-Known Member

1,983
    283
    83
    Tacno i predstavlja nesto sto ne mozes komercijalizirati nakon 40 godina od svog izlaska, kao so recimo Holivud ne moze komercijalizirati doba nemskog filma.

Slava Atarija je u to sto su bili pioniri i zacetnici jedne nove vrste zabave i zato Atari ima kultni status i ljudi nose majice sa njihov logo pritom ne osecajuci se kao podvizna pokretna reklama.

Bas zbog tog statusa imaju shanse progurati kakav takav PC hardver koji ce funckionirati sa licenciranje third party igara. Uostalom na samog sajta imate Dev contact info namenjen za programere.
    I nije da nemaju ekskluzive. Samo Alone in the Dark i Neverwinter Nights su dovoljan razlog za kupovinu konzole. :)

http://i.4cdn.org/v/1497686206655.png

Last edited: Jun 19, 2017
  13. Elvir79

Elvir79 The fun starts here

1,995
    224
    63
    Pokusaj komercijalizacije hitova, cak i onih prastarih imas i kroz primere drugih kompanija. A da ne pominjemo primere kroz rimejke. Ocigledno moderni AAA gaming dozivljava blagu prezasićenost, te se igraci okrecu i drugim alterantivama, upravo kroz nostalgican pristup.

14. forsaken demon

forsaken demon Svemirski Modulator

4,444
    60
    48
    Ovo mu dođe kao neki naslov iz Blica ili Informera. :D
    Odakle njima novac za tu tehnologiju koju imaju Sony i MS ili čak i Nintendo? Mislim da za ovako nešto trebaju velike investicije...

15. gruja

gruja I am God of War

5,101
    520
    113
    Pa vidi sega je uvek bila siromasnija od nontemda a noje da im je problem bila finansija pa da su napustili konzolni gejming,doduse treba tu love ali oni recimo na arkadama u japanu razvaljuju...
    E sad atari cime se bavi trenutno pojma nemam ali ocigledno umaju neki priliv novca kada sebi to mogu da priuate,muslim akl je sega izbacila sega mega drive2 mini,nevidim zasto to ne bi mogao atari ili mozda cak i amiga ili nebitno ko jos?

Послато са Lenovo K50-T5 уз помоћ Тапатока

16. Zuti Bar

Zuti Bar Active Member

516
    83
    28
    Mislio sam da napišem šta iskreno mislim o Atariu i njegovim konzolama, ali onda mi pade na pamet da je u današnjem svijetu daleko mudrije biti "politički korektan".

Last edited: Jun 20, 2017
    Super Simke 64 and gruja like this.

Share This Page