1. powered by Surfing Waves

Novi "Metroid prime" za 3DS koji smo svi cekali??

Discussion in 'Nintendo 3DS' started by Otaku, Jun 18, 2015.

1. Otaku

Otaku

370
    9
    18
    Igra je izasla, da li je spin-off ili zapravo prime serijal ne znam, ali znam da se meni licno igra nije dopala. Zapravo igra mi je interesantna, ali ovo nije Metroid za koji ja znam i kojeg volim.

Sta vi mislite?

Ne mogu da ne pomenem kakvu reakciju je dobila igra, negativnu reakciju od fanova serijala. Pogledajte samo dislajkove na zvanicnom nintendovom kanalu na yutjubu za ovu igru (ispod link) u odnocu na lajkove.... iskreno, sto se mene tice, nisu morali da se trude oko toliko lajkova, moglo je ostati na nuli sto se mene tice, ne bih se bunio uopste.

Neki govore kako je igra zanimljiva, imaju pravo, interesantna je, moze biti, samo da ne pise metroid a pogotovo ne Prime u naslovu, ali sta je tu je. Sta je meni jos fascinantnije bilo je to da igra izlazi TEK 2016. godine... hajde da je zaista dobra pa da je cekam nego ovo... mislim metroid + bubbleheads... i dont know... :3

Sta je po meni jos gore je cinjenca da sam (i drugi fanovi) cekao 5 godina za novu metroid igru (neki ne racunaju other M pa kazu 10 godina) i onda ovo. Svo to uzbudjenje, strpljenje, treba im vremena i OVO! U svakom slucaju, metroid nikada nije tako cesto izlazio ali kad izadje zasija SVAKI put PUNIM sjajem, PUNIM!

Prime hunters za DS je bio ok, ali to je igra koju uopste ne volim i ne racunam je u metroid ja licno, ali kad sam video ovu hunters mi se iskreno dopada.
    Dakle cekati toliko dugo i dobiti ovo....procenite sami uostalom... ako uskoro planiraju da izbace ili najave pravi metroid za 3DS ovo nece biti nikakav problem nadam se...

I DS je imao pinball metroid prime ali je makar postojao i hunters, avantura.

Takodje postoji i peticija da se igra ukloni!
    a sto je jos zanimljivije je to da se vec 12,263 ljudi potpisalo!!! dok citate ovaj text mozda ih ima i vise...

Eto tako...sta vi mislite o ovome? :)

Last edited: Jun 18, 2015
  2. zdravkelja

zdravkelja Member

8,334
    1,302
    113
    Troll announcement dostojan Hashimotoa.

Otaku likes this.
  3. Zuti Bar

Zuti Bar Active Member

591
    177
    43
    Taman sam mislio da otvorim temu "Zasto svi mrze Metroid Prime: Federation Forge?!" ali odlično sto je već otvorena. Nisam se mnogo naigrao Metroida. Tacnije odigrao samo jedan komad u zivotu. Ali me iznenadio ovoliki hejt Nintendovih fanova. Zaista ne viđa se cesto. 57000 dislike, 6000 like. Pronađoh podatak da se pise peticija kojom bi zaustavili razvoj igre i da ju je već potpisalo 12500 ljudi. Jbg, kapiram da im unistise djetinjstvo.

Otaku likes this.
  4. dsst

dsst fdggg

3,598
    782
    113
    cim sam video trejler uzivo, osetio sam patnju i bes miliona fanova. mene licno ne dotice, nisam neki ljubitelj serijala itd., ali u svakom slucaju toliki hejt nije opravdan : / doduse Nintendo should have known better. znali su da fanovi iscekuju novi, pravi Metroid. mogli su nazvati igru drugacije bar.

5. CTOJAH

CTOJAH волим да ми лижу шупак

4,203
    744
    113
    Moje misljenje je sledece:
    Da su ovu igru nazvali "ubaci ime po zelji" samo ne Metroid, ovo bi bila jos jedna prosecno-dobra igra u 3DS biblioteci, nista vise-nista manje.
    U OP (koji je prilicno konfuzno napisan, da ne pominjem i gramaticki/stilski raspad) nije navedeno sta to ne valja u igri : gfx/snd/playability/story ?!
    Osim naravno, besramnog koriscenja poznatog imena/brenda s ciljem zgrtanja para.
    Znaci igra je sasvim OK, nije OK Big N i njihov odnos prema fanovima !

Otaku likes this.
  6. Super Simke 64

Super Simke 64 I hate haters!!!!

4,516
    843
    113
    Razočarali su me Nintendo fanovi. Nintendo uvek pravi vanserijske igre i to bi oni najbolje trebali da znaju. Trebali su da sačekaju da izađe. Ne znam kakvu to grafiku očekuju od 3DS-a. Biće nekad Metroida i za kućne konzole, trebali su da sačekaju ovo i da uživaju.

7. Omega

Omega N64 je đubre

14,585
    1,938
    113
    Metroid Fusion grafiku. Nintendo živi od svojih fanova i trebali bi ih poslušati s vremena na vrijeme.

Otaku likes this.
  8. dsst

dsst fdggg

3,598
    782
    113
    ne zale se ljudi na grafiku, Simke, vec na podjebavanje fanova : ) a to da Nintendo UVEK pravi vanserijske igre je, pretpostavljam, subjektivno, mada mislim da cak ni sam ne verujes u to. imaju oni pun kurac forgettable igara. i ovo ce biti jos jedna od njih, po svemu sudeci.

Otaku likes this.
  9. Otaku

Otaku

370
    9
    18
    Nije to HATE aman ljudi smarate sa tom reci, to je disslike and dissapointment, sadness lol xD

pa bogami ni grafika nije bas bajna, ali nije to stvar kao sto kazes...

Jesi mozda igrao Resident evil revelations za 3DS? Ne?....vidi kakva grafika moze da bude na 3DS-u...i to je jos igra od pre 3 godine! i da ne pominjem da je u 60FPS... :)

A evo sta je glavni i odgovorni rekao za bubble head likove, sto meni nema smisla jer je metroid prime hunters za DS bio sa normalnim likovima a imao je jos manj ekran..pa ne kapiram izjavu. thats bulshit!
    Nesto tu smrdi....oh da, bull shit smrdi xD

Inace, bio sam razocaran na pocetku i bas se iznervirao, cak sam i peticiju potpisao lol ali sam iskulirao...dzabe se nerviram i potpisao sam ono iz sledeceg razloga:

prvo (dakle pricam o trejleru ako neko kaze..alo ovo jos nije gotova igra ko zna sta ce biti)
    Dakle prvo da se razumemo, ovo je spin off metroid prime univerzuma (izuzmimo bubble head likove) i jeste prime univerzum jer se prica nadovezuje i govori o necemu iz tog serijala.

Drugo nema niti metroida niti samusa u trejleru i nista sto bi podsecalo na metroid.

Trece, ovo mi lici na monster hunters u svemiru

Cetvrto ima ljudi kojima bi se dopala ova igra, ja bih voleo da je probam, jer ionako nema novog metroida, ovo je neka lizalica da se zasladim nije glavno jelo

peto nintendo nakon 8 godina cekanja i zudnje fanofa (mene) da izbaci bilo kakav NOVI metroid da osetim tu atmosferu jeidnstenu za tu igru i E3 veliki dogadjaj, oni daju ovo?!
    Ne moze prvo slatko pa onda rucak.

sesto ima igrac/ljudi koji ma se ova igra mozda dopada i trebali bi da je probaju, igraju i mozda se vise serijal sam priblizi mladjim generacijama i bude simpatican japancima jer kod njih ionako nije popularan metroid kao van njega kako sam ja cuo, a japanci vole chibije.

A ono blast ball...pa...svemirski fudbal..ne volim fudbal. toliko o tome :p

Nema izgovora za ovo, ali tako je kako je. svakako jos jedna metroid igra u serijalu, sto je super :)
    Samo idalje cekam zapravo Metroid igru!

Last edited: Jun 21, 2015

Share This Page