1. powered by Surfing Waves

Novosti iz sveta stripa

Discussion in 'Comics / Books' started by stale, Jul 23, 2011.

1. Maxa

Maxa opsa!

11,394
    4,160
    113
    kao što reče cipak, klikneš na strip da se doda u korpu, i pojavi se :)

2. Carnex

Carnex Jetrena Pašteta

5,159
    1,154
    113
    Po samom naslovu mogu da zaključim da je prevod truba. Šteta što ne unajme nekoga ko je sposoban da shvati suštinu teksta.

3. voja87

voja87 Well-Known Member

12,662
    3,163
    113
    da niste vec ulogovani, jos im na sajtu pise "Da biste mogli da on-line kupujete, potrebno je da ste registrovani i ulogovani". meni nema nigde dodaj u korpu, poiskljucivao sam sve adblockere za svaki slucaj

4. stale

stale bowel disruptor

4,133
    1,296
    113
    Lakse otici do njih :D

nikola22 likes this.
  5. voja87

voja87 Well-Known Member

12,662
    3,163
    113
    Naruceno preko telefona. Desktop i mobilna verzija sajta komplet nemaju veze jedno sa drugim

Goro Manjina likes this.
  6. grunt

grunt Celeb Freak

17,707
    3,836
    113
    Ma nemojte da me tripujete nema dugmeta za dodaj u korpu ako nisi ulogovan na sajt nisam valjda bas toliki slepac :D

Na naslovnoj strani ima sekcija Darkwood Izdavacki program i tu je GiS i imas da kliknes detaljnije i tamo samo slika, a ispod ima sekcija najnovija izdanja opet GiS tu i cak ima cena, ali jedino na sliku mozes da kliknes i to je poveca i to je to.

Dajte copy paste tacno link gde bi kao trebalo da ima dodaj u korpu :p

7. Timemaster

Timemaster Caelondian

10,969
    1,966
    113
    Ako grunt bas ne bude uspeo, ja cu da odem do darkwooda i da mu kupim primerak :)

Goro Manjina and grunt like this.
  8. grunt

grunt Celeb Freak

17,707
    3,836
    113
    Ma kao sto sam napisao ja ni ne bi da kupim samo sam tvrdoglav :D Moram razresiti do kraja ovo da li ima tastera za korpu kada nisi ulogovan ili ne :D

Ali hvala tajm <3

Da ne bude bas skroz spam post, da li jos uvek izdaju hrvati Marvel stripove, ranije sam kupovao na trafikama njihova izdanja Xmen i ostala bagra i onda samo nestalo, vise nasi ne uvoze ili ne izdaju vise ?

Kako bi voleo da imam viska novca kupovao bi TONE stripova samo zbog awesome art-a, ali su tako jebeno skupi za nas bedne srbe :( Uvek se ko majmun napalim kada gledam ovakve videe :D

Last edited: Aug 15, 2019
    Goro Manjina likes this.
  9. voja87

voja87 Well-Known Member

12,662
    3,163
    113
    maxa i ostali gledaju mobilnu verziju sajta, tamo ima odmah ispod dodaj u korpu

10. Cipak

Cipak RPG Fan

1,717
    413
    83
    Nisam ulogovan 100%. Probao u Operi, Firefoxu i Exploreru ispod svake slike ima dugme dodaj u korpu. Naravno sve to na kompu na mobilnom nisam ni probao.
    Stvarno ne znam sta je kod vas u pitanju ali meni radi sve normalno.

11. grunt

grunt Celeb Freak

17,707
    3,836
    113
    Inace skontao sam gde je zapelo oko ubacivanja u korpu :D

Darkwood ima 2 sajta https://www.darkwoodprodavnica.rs/ koji sam ja gledao posto je taj bio linkovan :)

A takodje imaju http://darkwood.co.rs/ koji je vec moderniji i na njemu ima dodaj u korpu iako nisi registrovan.

MYSTERY SOLVED.

Sad jos pitanje zasto imaju dva sajta :D

voja87 likes this.
  12. Goro Manjina

Goro Manjina FETCH COMMANDO

1,861
    1,240
    113
    Bukvalno, ja sam samo jednom uspeo da uzmem Age of Apocalypse Omnibus, još par sam planirao i dok sam se nakanio rasprodali se. Plus Age of Apocalypse posle izdali na srpskom:lol: Sad se nadam da će ovde izdati neke od tih serijala koje nisam kupio tipa War of Kings i svašta još.

nikola22 and grunt like this.
  13. nikola22

nikola22 EmuGlx Veteran

4,945
    1,515
    113
    Verujte,zajebano je biti kolekcionara konzola i stripova u isto vreme :D Dobro pa nemam bas neki socijalni zivot razvijen :)

stale likes this.
  14. grunt

grunt Celeb Freak

17,707
    3,836
    113
  15. stale

stale bowel disruptor

4,133
    1,296
    113
    Sta znam meni srpski nije problem, ok ne moze se sve bas dobro prevesti, ali uglavnom su ok prevodi. A sto se Darkwooda tice imaju super izdanja po jako korektnim cenama.

Goro Manjina likes this.
  16. nikola22

nikola22 EmuGlx Veteran

4,945
    1,515
    113
    Najveci problem kod domacih izdanja je prevod imena likova.Pogotovo kod Carobne Knjige,svi osim najpoznatijih heroja se prevode.Pa tako dobijemo,Baklju,Coveka Mrava i Osicu,Doktora Usuda it'd.... Sto je katastrofa.Ostalo je uglavnom ok.

grunt likes this.
  17. grunt

grunt Celeb Freak

17,707
    3,836
    113
    Doktor Usud ahahaha kontam da su nasi prevodi dobri zbog dodatnog komicnog smeka :D
    Svakako bi mnogo radije da je sve na engleskom.

Sa kog je bese sajta FD porucivao za sve nas usa stripove pre sto godina ? :D

18. nikola22

nikola22 EmuGlx Veteran

4,945
    1,515
    113
    Bookdepository mislim,odatle sam uzimao Diznijeva izdanja.Besplatna je dostava i brzi su.

19. grunt

grunt Celeb Freak

17,707
    3,836
    113
    Ako ista budem narucivao to ce biti ovo, samo da nadjem $$$ negde na ulici :D

20. Goro Manjina

1,861
    1,240
    113
    Socijalni život je neutralisan zbog kupovine igara, blu rej filmova i serija plus stripova povremeno:D

nikola22 likes this.
  21. 9dots

9dots Active Member

326
    120
    43
    @grunt
    Saga hardcoveri su ovih dana na popustu na Bookdepository, tipa 30 i kusur evra, pre neki dan sam šmekno.
    Al ništa od toga za mene, soc život sam zamenio za skupljanje Lego minifigs :D

grunt likes this.
  22. Maxa

Maxa opsa!

11,394
    4,160
    113
    isto, evo screenshot, nakon klika na dodaj u korpu, stvori se ovaj zeleni red gore sa dugmetom korpa. (btw, sajtu sam pristupio tako što sam u google ukucao darkwood i otišao na prvi link :D)

Cipak likes this.
  23. grunt

grunt Celeb Freak

17,707
    3,836
    113
  24. zdravkelja

zdravkelja Member

9,845
    2,303
    113
    Ispostovacu DW, narucio.

nikola22 likes this.
  25. stale

stale bowel disruptor

4,133
    1,296
    113
    @grunt pogledaj kako izgledaju absolute izadanja. To je tek perverzija. Ja skupljam absolute sandmane, sad sam na 3/4(5).
    Sto se bookdepository-a tice meni su ovi sa carine za stripove svaki put naplatili pdv pa treba i to uracunati.

Goro Manjina likes this.
  26. Goro Manjina

1,861
    1,240
    113
    Nije baš noviji video, ako je kačen maknuću, zanimljivo svakako.

stale likes this.
  27. stale

stale bowel disruptor

4,133
    1,296
    113
    Fala, nisam gledao taj. Super je i ovaj o nastanku image comicsa

28. Goro Manjina

1,861
    1,240
    113
    Ovaj Watchman više-manje ali Mračne Noći i Betmena koji Se Smeje uzimam

Rodilo likes this.
  29. nikola22

nikola22 EmuGlx Veteran

4,945
    1,515
    113
    Ubija CK sa izdanjima ove godine.Uspevam da ispratim best of marvel zato sto sam poceo na vreme da uzimam.U petak cu da odem po Watchmena(manji format) i da vidim kako su odradili te nove DCje.

30. Goro Manjina

1,861
    1,240
    113
    Ja best of marvel uzimam samo probrano, sve nema smisla.

31. nikola22

nikola22 EmuGlx Veteran

4,945
    1,515
    113
    Onda imam rupe u kolekciji :D
    Uglavnom su svi best of marvel do sada bili dobri ili barem znacajni dogadaji za univerzum.
    Kako preskociti Dolazak Glaktusa,Noc kada je umrla GS,Anhilusa,Winter Soldiera itd....

32. Goro Manjina

1,861
    1,240
    113
    Ma stoji, neke sam i pre čitao, neke imam u stranoj varijanti (age of apocalypse) a neki me ne zanimaju jednostavno. Super serija u svakom slučaju.

nikola22 likes this.
  33. forsaken demon

forsaken demon Svemirski Modulator

4,561
    133
    63
    Da potvrdim da je bio book depository lol. :D A uzimalo se i sa mycomicshop u srećno vreme kada su davali free shipping za narudžbine preko $100.

Jbga, tek sad primetih. :D

Rodilo, stale and grunt like this.

Share This Page