1. powered by Surfing Waves

Online Kupovina

Discussion in 'EmuGlx Hangout' started by ktulu, Aug 4, 2011.

1. ktulu

ktulu kwatz!

446
    0
    0
    Bio je sličan topic na starom forumu, pa rekoh da otvorim jedan ovde.
    Nikad nisam kupovao preko neta niti imao karticu/račun u banci :D.

Kako kupovati sa shopto.net, dvd.co.uk, play-asia.com ili na steam-u, gog-u, gamersgate itd? Koje banke su najpovoljnije? Kakve i koje kartice koristite? Koja su vaša iskustva i kako stoje stvari danas?

Možda bi mogli i da napravimo neku preglednu listu sajtova/načina plaćanja i uspeh istog.

Internet! Shut up and take my money! :D

2. Stanisinjo

Stanisinjo Duh sa śekirom

6,156
    214
    63
    E ovako, ja koristim Visa Electron karticu CKB banke (iz CG sam, za SRB ce ti detalje o bankama reci neko drugi) vec sigurno 4,5 godina. Sa njom sam do sada imao na stotine (bukvalno) trgovanja preko raznih sajtova. Radi i na PS3 PSN-u sto je dodatni plus.

Sto se smih sajtova tice, igre za PS3 (ranije i PSN i LIVE poene) kupujem preko shopto-a, zato sto su jednostavno daleko najefikasniji kad je isporuka u pitanju. Prosjecno vrijeme cekanja igre narucene preko ovog sajta je 7 dana. Desavalo mi se da mi je igra stizala cak i za 4 dana. Najduze sto sam do sad cekao je 15 dana. Cijene su im korektne, prije svega sto brzo po izlasku igre (mjesec dana) imaju price drop.

Na dvd.co.uk uglavnom kupujem ostale elektronicke zezalice i accessoriese za konzole. U pocetku (prije 3 godine otprilike) kad sam saznao za ovaj sajt, iskljucivo sam narucivao preko njega. Povoljne cijene, fast & secure delivery su mi davali povoda za to. Napomenut cu da sam odavde uzeo 2 fotoaparata, par SD, MMC, XD i ostalih kartica, 3,4 torbe za lap top, par kontrolera za x360 i ps3 itd, i roba mi nikada do sada nije ocarinjena (ne znam kako vi u srb stojite sa tim, al koliko sam cuo to je malo rigoroznije). Ono sto me trenutno najvise odbija kod dvd-a jeste veoma spora dostava. Naime u zadnjoj godini desavalo mi se da na robu cekam po mjesec ipo, dva. Doduse oni imaju pravilo da ako za mjesec dana ne dobijes item, salju ti novi, tako da sam par puta dobijao duplu stvar, pa sam ih ili poklanjao ili prodavao. Tako da znate, strpljen, spasen :p

Sa ovom karticom sam par puta kupovao i na britanskom amazonu, ali samo neke sitnije stvari koje salju za CG, cekamo bolje dane i PAY PAL za ovo.

Eto detaljnije sam iznio neka moja iskustva vezana prije svega za ova dva sajta koji su nama gamerima najinteresantnija. Takodje ima jos jako web shopova na kojima sam trgovao, pa ako nekog nesto zanima o nekom posebno, mozda bih mogao da pomognem i posavjetujem.

3. WolfDC

WolfDC Well-Known Member

1,632
    75
    48
    Ako su igre u pitanju moj predlog je zavvi http://www.zavvi.com/ pošto manje više imaju ist cene ko i shopto ali zato ne naplaćuju poštarinu tako da vas sve izadje nekih 2.50 funti jeftinije.[hr]
    A što se tiče plaćanja moj predlog je za Erste Bank Gift karticu. Sam uplaćuješ kolko ti treba, samo otvaranje je relativno brzo i ne tolko skupo: trebatui samo lična karta i 250 dinara za otvaranje, mada je minimalna uplata 1000 dinara. Znam da Ćira time plaća WoW pretplatu a funkcioniše i na PSN-u za direktnu kupovinu svega i svačega.

4. boombar

boombar New Member

297
    0
    0
    Ako vas interesuju knjige i stripovi: bookdepository.com
    Cene su fine, besplatna dostava, nema carine. Tu sam uzeo par stripova i knjiga za drugove. Imaju cesto i neke popuste.

5. No_LiMiT

No_LiMiT Deus Vult

1,433
    148
    63
    ^ evo gledah na checkout i nema Srbije? Mada znam da je prije bilo a CG nema ._.

6. forsaken demon

forsaken demon Svemirski Modulator

4,491
    100
    63
    Bila je Srbija sigurno, naručivao sam od njih stvari.

7. Krompir

Krompir Active Member

579
    68
    28
    Igre trenutno kupujem samo sa dvd.co.uk.Rokovi dostave su mnogo rastegnuti, jednom mi je igra stigla za 5 dana, a u aprilu-maju čekao sam čak 32 dana na Killzone 3.Povoljno ja što na igre skuplje od 23 (ili 21 funtu, na znam tačno) odbijaju 16-17% od cijene pa su igre jeftinije nego što stoji na sajtu....
    Probao bih i shopto ali nemam karticu koja prolazi kod njih....
    Kao sekundarni sajt za kupovinu koristio sam i sendit.com.Međutim pošiljke nikada nisu dolazile ispod 14 dana.U jesen prošle godine čekao sam mjesec dana na Heavy Rain, zatim jedna igra nije stigla, pa sam tražio zamjenu, poslali su mi sasvim desetu igru, onda se pojavila prva pošiljka.Vratio sam im zamjenu, da li je stigla do njih, čisto sumnjam....
    Dok sam imao Entropay karticu dvaput sam kupovao sa play-asia (druga pošiljka stigla za deset dana, haha), ali koliko sam vidio skuplji su od evropskih onlajn prodavnica, tako da mogu da posluže za neki raritet ili ako neko ne želi da čeka evropsko izdanje igre.
    Inače Entropay karticu sam otkazao jer su mi skinuli oko 7,5 E zbog ''neaktivnosti''...
    Generalno, onlajn kupovina igara je najbolja moguća stvar za igrače u manjim sredinama.Ja trojku ne bih ni kupovao da nije ovakvog načina nabavke igara....
    Na benchu sam dobio link za jednu onlajn prodavnicu knjiga iz Beograda, ali mi nisu odgovorili na mejl, mada za iznos poštarine mogao sam vjerovatno da pratim prevoz do Beograda...

8. ktulu

ktulu kwatz!

446
    0
    0
    Hvala svima na korisnim odgovorima. Bilo bi dobro i da pomenete na koji nacin obavljate kupovinu (koja banka, kartica itd).

9. WolfDC

WolfDC Well-Known Member

1,632
    75
    48
    Erste Bank Gift Kartica

10. boombar

boombar New Member

297
    0
    0
    evo gledah na checkout i nema Srbije? Mada znam da je prije bilo a CG nema ._.

Nemoguce. Pre nedelju dana mi je stigla knjiga od njih.
    Sto se tice kartice: Banca Intesa Internet kartica. U sustini VISA debitna kartica.

11. forsaken demon

4,491
    100
    63
    ERSTE Gift deluje odlično, verovatno ću nju uzeti za MK DLCove, ali za Banca Intesa karticu ljudi kažu da može sa njom da se otvori Paypal nalog(naravno to nije baš legalno).

12. ogisha007

ogisha007 Buvljak master

201
    13
    18
    Ja koristim VISA karticu Vojvodjanske banke. (neki grci su ih sada kupili, ne znam kako se sad zove...)

Narucivao sam sa dealextreme-a, mp4nation-a, amazona, bookdepository, kupovao elektronske delove/delove za gitaru kao i placao vise stvari na internetu (avionske karte, igre). Nije me izneverila. :D

Jedino sto me kod njih nervira je to sto kad uplacujes pare na racun, ne rade instant refresh stanja, nego moras cekati do uvece. Neki software idiotizam. :/

13. forsaken demon

4,491
    100
    63
    Ja koristim VISA karticu Vojvodjanske banke. (neki grci su ih sada kupili, ne znam kako se sad zove...)

Zovu se Vojvođanska Banka opet, zvali su se Bank of Greece, ali su onda vratili ime, samo je logo sad u plavoj boji. :D
    Pre su je isticali kao pouzdanu karticu.

14. Blue

Blue ....................

11,619
    672
    113
    Znači erste gift kartica šljaka za US PSN?

A kako se posle prebacuju pare sa kartice na PSN,
    iz PSN Store-a?

15. WolfDC

WolfDC Well-Known Member

1,632
    75
    48
    Da.odes na add funds pa pratis instrukcije.

16. boombar

boombar New Member

297
    0
    0
    ali za Banca Intesa karticu ljudi kažu da može sa njom da se otvori Paypal nalog(naravno to nije baš legalno).

Please continue :)

17. forsaken demon

4,491
    100
    63
    Pisao je SK o tome čak, ne mogu da se setim procedure, valjda će se javiti neko. Fora je da se stavi BiH ili Hrvatska kao zemlja, a ostali podaci kao na kartici, pošto sistem samo to proverava, a ne i zemlju.

18. Timemaster

Timemaster Caelondian

10,287
    1,456
    113
    Pisao je SK o tome čak, ne mogu da se setim procedure, valjda će se javiti neko. Fora je da se stavi BiH ili Hrvatska kao zemlja, a ostali podaci kao na kartici, pošto sistem samo to proverava, a ne i zemlju.

@boombar: upravo ovako

19. Stanisinjo

Stanisinjo Duh sa śekirom

6,156
    214
    63

Ja sam negdje prije godinu, dvije pokusao tako nesto da kupim (ne mogu se sjetit na kome sajtu je bilo), stavio zemlju BiH, skinuli su mi pare sa racuna, a sjutra mi je stigao mail da je napravljena provjera i da ja ne zadovoljavam kriterijume, tako nekako i vratili su mi pare. Moram priznati da sam bio srecan kad je prvo proradilo al eto nije me dugo drzalo :)

20. Ragnarok

Ragnarok EmuGlx Veteran

328
    6
    18
    1) Erste Gift kartica je odlican izbor za online kupovinu zbog izuzetno niskih troskova odrzavanja i implementirane 3D autentifikacije.

2) Za kupovine igara ja licno preferiram shopto. Imaju niske cene, igre stizu izuzetno brzo, carina ih nikada ne zakaci i imaju iOS app koji mi olaksava kupovinu kada nisam blizu PC-a.

3) dvd.co.uk je navodno dobar izbor zbog jos nizih cena, ali ja licno ga nisam testirao.

4) Erste banka radi sa UK PSN-om. Ukoliko ti treba DLC za EU igre, ovo ti je najbolji izbor.

5) play-asia izbegavaj osim ukoliko nemaju neku bas vrhunsku kombinaciju. Diskovi znaju da stizu po 20+ dana i mene je licno zakacila carina. Cene su im vrlo visoke, mada cesto dele voucere sa popustima.

21. Kraken

Kraken Disco Bean

9,673
    1,787
    113
    Nekad bilo, vise ne radi pri registraciji vec samo onima koji su se registrovali ranije.

22. boombar

boombar New Member

297
    0
    0
    implementirane 3D autentifikacije.

Sto znaci... sta tacno?

23. Ragnarok

Ragnarok EmuGlx Veteran

328
    6
    18
    Za shopto ti treba 3D autentifikacija. To je dodatni sloj zastite koji sluzi za sprecavanje zloupotrebe (citaj: kradje). Mada, prilikom kupovine sa iOS appa nije mi trazio 3D proveru.

24. zdravkelja

zdravkelja Member

8,832
    1,575
    113
    Ja koristim Visu banke Intesa i odgovara mi. Radi na svim sajtovima osim na ShopTo, a radi i na PSN-u :)

Pored svih sajtova koje ste naveli, imam dobra iskustva sa PlanetAxel, bivsi AxelMusic http://www.planetaxel.com/
    Dobar sajt za stvari kojih nema u Evropi. Mada ljudi nesto kukaju da cekaju po mesec dana, meni uvek stizalo za dve nedelje :)

25. boombar

boombar New Member

297
    0
    0
    Mislio sam sta je konkretno razlika u odnosu na standardnu internet karticu.
    Odgovor ovde: http://en.wikipedia.org/wiki/3-D_Secure
    Razlika je sto uz trocifreni kod postoji i password koji se mora "pokazati" pri placanju.

26. Mik Drone

Mik Drone Member

634
    6
    18
    Evo da pitam i ovde, zanima me da preorderujem The King of Fighters XIII za PS3, i uz preorder se dobijaju 4 CD-a sa soundtrackom. Evo linka na amazonu:

http://www.amazon.com/King-Fighters-XIII-Playstation-3/dp/B0054IN5AA/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1314003002&sr=8-1

Ima mozda jos neko zainteresovan za ovo, i ima li mozda nekoga da ima neki info, povoljniju ponudu i sl? Zanima me jer ne znam koliko bi kreteni na carini mogli da mi uzmu kinte okvirno (da da, znam za njihov kaubojski nikad se ne zna fazon, ali opet, barem neka okvirna cifra bi trebalo da postoji) ...

27. Timemaster

Timemaster Caelondian

10,287
    1,456
    113
    Mislim da ti niko ne ume reći ni okvirnu cenu. Evo, ja ću da probam sa... 1000din. pa se tako navodi, kad već okvirno tražiš. Više od toga će teško biti, a sve manje od toga će te usrećiti :) Auto sugestija ;)

28. Mik Drone

Mik Drone Member

634
    6
    18
    Mislim da ti niko ne ume reći ni okvirnu cenu. Evo, ja ću da probam sa... 1000din. pa se tako navodi, kad već okvirno tražiš. Više od toga će teško biti, a sve manje od toga će te usrećiti :) Auto sugestija ;)

Thnx :). Ma ok, nisam ni ocekivao da ce mi neko navesti nesto precizno :)
    Pitao sam vise zbog toga, ako je neko narucivao preko amazona isto tako neku igru, koja ima slicnu cenu i tako neki preorder bonus kao ova, pa da podeli svoja neka iskustva. Tih 1000 din npr i mogu da progutam, ali licno, vise i zbog principa nego zbog para, ne bi hteo ovim nasim olosima na carini da dam i jedan jedini dinar.

29. forsaken demon

4,491
    100
    63
    Bilo je neki fazon porez + neka neki fiksni trošak, ali da, kontaj od 1000 do 1500 da bi mogla da bude carina. U principu dešavalo se da carine i jedan disk, igru, ali su meni i neke mnogo veće stvari prolazile, tako da je puka sreća u pitanju.

30. Mali Zmaj

Mali Zmaj Member

64
    0
    6
    @Mik
    Amazon ne salje PS3 igre u Srbiju :(. Samo knjige, audio diskove i filmove.

31. forsaken demon

4,491
    100
    63
    Hm, eto vidiš, nisam nikad naručivao, mislio sam da se svi diskovi podrazumevaju. :/

32. Mik Drone

Mik Drone Member

634
    6
    18
    Bilo je neki fazon porez + neka neki fiksni trošak, ali da, kontaj od 1000 do 1500 da bi mogla da bude carina. U principu dešavalo se da carine i jedan disk, igru, ali su meni i neke mnogo veće stvari prolazile, tako da je puka sreća u pitanju.

Thnx za info :) Tja dobro, videcemo sta ce biti po tom pitanju, 1000-1500 din cu i moci da izdrzim.

@Mik
    Amazon ne salje PS3 igre u Srbiju :(. Samo knjige, audio diskove i filmove.

Citao sam o tome, pa su ljudi onda spominjali kako su ipak dobijali neke stvari koje inace ne bi trebalo da dobiju. Spominje se e-ducan kao posrednik, poslao sam im mail sa opisom itema koji bi da narucim, pa cemo da vidimo sta ce da mi odgovore.

33. forsaken demon

4,491
    100
    63
    Čekaj, jesi probao ove britanske sajtove od kojih svi naručuju? Nemoj da te deru ti iz e-dućana...

34. Mali Zmaj

Mali Zmaj Member

64
    0
    6
    Igra jos uvek nema datum izlaska za Evropu. Mozda je bolje da saceka Evropski datum izlaska nego da baca pare na ove iz educana. Siguran sam da ce biti slican preorder bonus kao i u Americi.

35. Mik Drone

Mik Drone Member

634
    6
    18
    Čekaj, jesi probao ove britanske sajtove od kojih svi naručuju? Nemoj da te deru ti iz e-dućana...

Isprobao sam sve ovde navedene sajtove, i samo na amazonu i na play-asia postoji mogucnost preordera :(

Igra jos uvek nema datum izlaska za Evropu. Mozda je bolje da saceka Evropski datum izlaska nego da baca pare na ove iz educana. Siguran sam da ce biti slican preorder bonus kao i u Americi.

Vidis, meni bi to bilo interesantno, ali, izdavac za Evropu je Rising Star Games, koji izdaju jako malo kopija, koje jesu ultra super collectors edition verzije igre sa gomilom bonusa, no cene za ta izdanja su ogromna. Koliko sam video, za KOF XIII planiraju da cena bude 75 evra....

Ok, koliko vidim, e-ducan je bolje da izbegavam.

36. Mali Zmaj

Mali Zmaj Member

64
    0
    6
    @ Mik
    Znam da play-asia.com salje u Srbiju. Proveri da li bi i ovo poslali kod nas.
    http://www.play-asia.com/paOS-13-71-bp-49-en-70-3w1p.html

37. zdravkelja

zdravkelja Member

8,832
    1,575
    113
    Kupi odavde, provereno salju

http://www.planetaxel.com/list?searchMediaType=&searchstring=king+of+fighters&searchType=narrow&cid=&order_dir=desc&orderby=point

38. forsaken demon

4,491
    100
    63
    Ako ti ništa ne upali, mogu ja da ti naručim sa eBaya kada izađe ako hoćeš.

39. Mik Drone

Mik Drone Member

634
    6
    18
  40. ktulu

ktulu kwatz!

446
    0
    0
    Evo i ja da se pohvalim da sam uzeo Erste Bank Visa Gift Card i potrošio par evra na Steam-u :). Sve je prošlo bez problema.
    Interesuje me jedna stvar vezana za ovu debitnu karticu - da li je moguće da se ostvari refund, u slučaju da se nešto naruči pa onda cancel-uje?

41. djurovski

djurovski New Member

319
    1
    0
    Ajde ovako, evo i ja planiram da se bacim u vode internet narudžbi, raspitao se, i kod na u BiH postoje Visa gift kartice Erste banke. Sad, ja sam totalni laik oko tih stvari pa će možda zvučati banalno. Konkretno, kad izvadim tu gift karticu određenog iznosa, da li mogu dodati novac na nju ili su to kartice za jednokratnu upotrebu?
    Drugo, može li neko napraviti pregled cijena poštarine sa popularnih sajtova, tipa shopto, dvd.co.uk, game.co.uk.
    I na kraju, kod narudžbi više igara, one dolaze u paketu ili šalju svaku posebno, pa tako za svaku dramče lovu? Npr. Game.co.uk ima ponudu korištenih igara, pa bi naručio više naslova odjednom, a ako svaku posebno pakuju i uzimaju poštarinu posebno onda mi i nema neke koristi.
    Veselim se odgovorima...

42. ktulu

ktulu kwatz!

446
    0
    0
    Mogu da ti odgovorim na ovo prvo. Možeš da uplaćuješ koliko hoćeš i koliko puta hoćeš. S tim da, kada prvi put vadiš karticu, treba ti lična karta, oko 200 din i minimum 1000 din uplate na karticu.

43. djurovski

djurovski New Member

319
    1
    0
  44. Krompir

Krompir Active Member

579
    68
    28
    Nisam 100% siguran, ali mislim da pošiljke šalju odvojeno, ako se ne varam game.co.uk ne šalje u Srbiju i Crnu Goru pa ne znam kako oni posluju...
    Poštarina sa shopto zavisi jeli izabrana pošiljka sa praćenjem ili ne (4,5 ili 7,5 funti, neka me neko ispravi ako sam pogriješio).
    Dvd.co.uk je naplaćivao 1,4 funti poštarine kada sam zadnji put kupovao kod njih.
    Usput, stigao mi je Chrono Cross OST poslije 15 dana sa play-asia:bouncing::bouncing::cool::cool:.

45. zdravkelja

zdravkelja Member

8,832
    1,575
    113
    Kupi odavde, provereno salju

http://www.planetaxel.com/list?searchMediaType=&searchstring=king+of+fighters&searchType=narrow&cid=&order_dir=desc&orderby=point

E hvala puno, provericu ovaj sajt :)

Hvala inace svima na pomoci :) Videcu prvo da izvucem Visa Gift Card od Erste Bank sto su mnogi ovde preporucili (nazalost, u mom gradu nemaju ekspozituru :( ).

Samo jos da ti kazem da moze da se desi da cekas i 3-4 nedelje... Ali su pouzdani. Meni je stiglo posle tacno 2 nedelje, a verovatno bi i ranije da nije bio vikend.

46. forsaken demon

4,491
    100
    63
    ...Interesuje me jedna stvar vezana za ovu debitnu karticu - da li je moguće da se ostvari refund, u slučaju da se nešto naruči pa onda cancel-uje?

Raspitaj se sa bankom, veliki deo kartica funkcioniše sa refundom, ne znam kako je za tu gift karticu, ali bi trebalo da može refund da se radi.

Drugo, može li neko napraviti pregled cijena poštarine sa popularnih sajtova, tipa shopto, dvd.co.uk, game.co.uk.

Svaki sajt mora da ti da kompletan račun pre završetka narudžbine, dakle možeš da vidiš sve troškove, samo pazi da ne odeš predaleko (obično je to taster complete order), pažljivo čitaj sve i nije problem.

I na kraju, kod narudžbi više igara, one dolaze u paketu ili šalju svaku posebno, pa tako za svaku dramče lovu? Npr. Game.co.uk ima ponudu korištenih igara, pa bi naručio više naslova odjednom, a ako svaku posebno pakuju i uzimaju poštarinu posebno onda mi i nema neke koristi.

Zavisi od prodavnice do prodavnice, lagera, da li naručuješ u predprodaji itd. Opet i to bi trebalo da se vidi na računu pre kompletiranja narudžbine. Amazon recimo lepo napiše koliko paketa će da ide i zašto, koliko uvećavaju troškove poštarine itd.
    Nisam radio ni sa jednim od navedenih sajtova.

Veselim se odgovorima...

:D

47. Mik Drone

Mik Drone Member

634
    6
    18
    Samo jos da ti kazem da moze da se desi da cekas i 3-4 nedelje... Ali su pouzdani. Meni je stiglo posle tacno 2 nedelje, a verovatno bi i ranije da nije bio vikend.

Ok i nije mi frka oko toga, taman mi i odgovara da kasnije stigne.

Mogu da ti odgovorim na ovo prvo. Možeš da uplaćuješ koliko hoćeš i koliko puta hoćeš. S tim da, kada prvi put vadiš karticu, treba ti lična karta, oko 200 din i minimum 1000 din uplate na karticu.

Hm, ja sam na sajtu procitao da je minimalna uplata 1000 din, no ako to nije tacno, super. Kakvo je stanje sa samom uplatom, verujem da je nju moguce izvrsiti bilo gde (ne mora iskljucivo u ekspozituri Erste bank)? I eventualno podizanje para sa kartice, da li je isto moguce bilo gde, ili mora kod njih?

48. ktulu

ktulu kwatz!

446
    0
    0
    Koliko sam razumeo, samo prvi put je minimalna uplata 1000 din, mada je moguće da je to uopšte dozvoljeni minimum.
    Meni su rekli da dolazim u ekspozituri Erste Bank kako bih uplaćivao još para na karticu, šta znam.

49. forsaken demon

4,491
    100
    63
    Pa mora u ERSTE.

50. ktulu

ktulu kwatz!

446
    0
    0
    @fd, thanks za odgovor btw :D.

U vezi refunda, pitao sam jer sam se malko zeznuo kad sam probao da naručim Brink Steam Code sa G2PLAY. Priznajem da sam glupo postupio, but what the hell, you live, you learn. Brink je bio negde 17€ plus gratis Metro 2033. Ispalo je da su mi skinuli 23€. Ispade da plaćanje ovom Visa Gift Karticom ide preko moneybookersa (kod kojih nemam account, niti znam kakva je situacija s tim servisom). Moneybookers mi je isprva izbacio grešku (inače mislim da se redirectuje na hrvatski sajt, mbu.hr) ali drugi put mi je prihvatio narudžbinu. Zatim su mi iz G2PLAY slali jedno 5 različitih mailova gde me pitaju za IP, da li sam koristio proxy, traže ličnu kartu, razne dokaze itd. zbog čega sam hteo da batalim celu stvar.
    Posle 24h i nekoliko mailova, iz G2PLAY su mi odgovorili da su mi refundirali tih 23€. Tog dana sam pozvao banku da proverim stanje na računu ali nije još bilo refunda. Čitajući i ovu temu, pretpostavio sam da je problem što je bio petak pa sam nazvao danas banku i sve je ok. I gots my moneys back.

Nemam iskustva sa online kupovinom te je cela priča ispala bezveze. Ipak, refund works. :D

Share This Page