1. powered by Surfing Waves

Perfect Viewer (android)

Discussion in 'Comics / Books' started by grunt, Nov 9, 2015.

1. grunt

grunt Celeb Freak

14,679
    2,048
    113
    Prvo moram reci da je odlican program za citanje stripova na android-u, ali imam jedan cudan problem sa njim.

Neke stripove kada otvorim on interno resize-uje slike na neku smesnu rezoluciju pa kada ih zumiram sve bude mutno do zla boga... Kada na tabletu raspakujem tu arhivu i otvorim QuickPic-om sve bude OK, mogu da zumiram ko lud i jos uvek sve bude ostro. Probao zapakovati nazad umesto u rar u zip, isti problem, probao samo par stranica tog stripa da zapakujem i opet PV tvrdi da je actual size neka smesna rezolucija... Popizdeo sam. Od 30-40 stripova sto su mi trenutno tamo 10tak tako zeza ostale mogu da zumiram kako valja. Ne kontam, a ne mogu na netu da nadjem neki normalan forum za ovaj app, pa reko mozda je neko ovde imao slicni problem i ako jeste neko resenje mozda ? Ako ne onda neka alternativa za drugi program ?

2. Timemaster

Timemaster Caelondian

9,786
    1,213
    113
    Ja se nisam suocavao sa takvim problemom na perfect vieweru :-( da nije do formata? Nemam pojma, nagadjam, moji su svi .cbr format

3. grunt

grunt Celeb Freak

14,679
    2,048
    113
    Ekstremno je tripozan problem, kao sto napisah probao sam da repack-ujem ceo strip u drugi format, samo par slika u novu arhivu, al PV jos uvek tvrdi da su slike u tim arhivama ~720p reze iako su vise oko 3000*4000 lol

Morao sam citati te stripove otpakovane iz QuickPic-a :D Mislim nije ni to toliko lose, al nema pamcenja gde sam stao, itd.. :D

4. Maxa

Maxa opsa!

9,017
    2,476
    113
    da nije neki drugi format slika, tipa .png?

5. darkado

darkado EmuGlx veteran

6,428
    1,293
    113
    Comicrack ljudi :) Zahvalite mi posle :D

6. grunt

grunt Celeb Freak

14,679
    2,048
    113
    Hmm Comicrack sam koristio pre sto godina na PC-u bio je poprilicno fancy, aj probacu ga.

@Maxa Heh nope jpg lol Kazem da je cudan problem, denies all logic :D

7. grunt

grunt Celeb Freak

14,679
    2,048
    113
    Urgh comic rack radi uzasno na mom tabletu.. sve koci zapinje... optimizacija nula, a o tome da reklame smaraju ne pricam, jeste da nema ovaj bag sa velicinom slike, ali neka hvala :D Jos su podesavanja ravna nuli kada se poredi da PV-om. Tako i da radi smooth bi bio 3 koplja ispod. Nesto tako prosto kao sto je biranje kojeg filtera pri zoom-u da koristi ne mogu da nadjem wtf na kakvim drogama je lik bio sto je pravio ovaj program :D

Last edited: Nov 9, 2015
  8. darkado

darkado EmuGlx veteran

6,428
    1,293
    113
    Pa full verzija grunte, kakvi adovi crni :)

9. grunt

grunt Celeb Freak

14,679
    2,048
    113
    Ti bi da piratujem jel da xD Aj bas cu skinuti full da vidim na sta lici.

10. darkado

darkado EmuGlx veteran

6,428
    1,293
    113
    Koristio sam oba i comic rack je ostao kao superiorniji app, moguce da nisam zahtevan kao ti ali nekako mi je bio i organizovaniji i lepsi a i intuitivniji.

11. grunt

grunt Celeb Freak

14,679
    2,048
    113
    Fala bogu izvalio sam sta je problem kod PVa nekako se ukljucio neki low memory mode... Koji se nalazi skroz na dnu u miscelanious delu opcija lol Uvek sam preskakao taj deo xD Sad sam uber happy posto je program fantastican. Ako neko bude iskusio problem sa kvalitetom slika nek proveri tu opciju xD Odo sad nazad na citanje da se bacim.

12. Bahamut

Bahamut Well-Known Member

1,185
    225
    63
    ^ Je l' govoris za Perfect Viewer ili Comic Rack?

13. Maxa

Maxa opsa!

9,017
    2,476
    113
    pa napisao je PV, ili ti Perfect Viewer. :)

14. Bahamut

Bahamut Well-Known Member

1,185
    225
    63
    Ma to PV nije bilo juce, tako mi svega :D

Share This Page