1. powered by Surfing Waves

Pitanje u vezi prodaje Vite

Discussion in 'Sony PlayStation Vita' started by WickedlNl, Feb 16, 2019.

1. WickedlNl

WickedlNl EmuGlx website editors

2,612
    1,270
    113
    Razmishljam da se otarasim svoje Vite a posto sam usput pokupio podosta igara zanima me samo sta se desava sa njima nakon sto otkazem svoj account?

Pretpostavljam da i one nestaju. El znaci isto i za PS+ igre i za kupljene sa store-a posebno? Accounti je povezan sa PS4 tako da nemam nameru da podelim svoje detalje sa nekim pa cu da prodajem.bare bones sto bi se reklo.

Za kolko realno moze da se proda takva vita sa modernim FW (nema haka) i sa standardnom sd od 32 beshe?

2. Teoreticar

Teoreticar El Profesor

2,901
    831
    113
    Skini je sa wireless-a i proveri koji verziju OS-a imas za pocetak.

3. WickedlNl

2,612
    1,270
    113
    To znaci nema veze sa FW? Ja sam ga regularno apdejtovao a vitu uzeo pre 3-4 god. Aj sadcu je napunim pa da vidim. Settings?

4. howler

howler Well-Known Member

2,695
    732
    113
    PS Account na Viti je vezan na samoj kartici. Konzola nema nikakve veze sa tim.
    Cini mi se mozes poinstalirati nekoliko igara kolko da napunis karticu a PSN account mozes ubaciti u offline mode i obrisati password.
    Igre i njihov account licensing ce biti prisutni tako cini mi se funkcioniralo bi sve to bez opasnost da nekome das full credentials od tog tvog akaunta

Ja mislim to bi bilo dobar starting point za prodaju... kao evo imas par igara, zabavi se sa njih pa kad ti dosade formatiraj Mem Card i ubaci svoj account.

WickedlNl likes this.
  5. WickedlNl

2,612
    1,270
    113
    3.69 mi je FW. A sta ako na primer se sign outujem sa Vite, obrisem automatic password. Znaci mislis da ce sve igre biti available al ako oce nesto novo stave onda moraju da prave drugi account?

EDIT:

skinuo sa wifi i i ostale samo 4 igre :D meh ok al aj recimo sa 64gb karticom, i lumines + Mgs hd fizicka kopija. Za koliko moze?

6. howler

howler Well-Known Member

2,695
    732
    113
    Da bas tako nesto. Probaj.

Inace 3.69 je non hackable. zajedno sa zadnji 3.70.
    Trebalo bi iduci mesec izaci nesto.. Namanje dva razlicita tima (theFloW & Team XYZ) imaju spreman hack samo se ceka... Sta se ceka, pitaj boga... valjda Vita EOL, Mart 2019.

7. Teoreticar

Teoreticar El Profesor

2,901
    831
    113
    Ako bas hoces max vaule, sacekaj i vidi da li ce biti hack-a. Kao sto howler rece, samo si jedan update od hackable verzije.
    Prodas Vita Memory Card i kupis SD Adapter i SD Card. (trebalo bi da je cena originalne kartice veca od SD-a)
    I kad je hakujes prodaj je sa "Nintendo Mod-om" ili tako nesto da se mi ovde smejemo, a ti da $profitiras$.

8. zdravkelja

zdravkelja Member

9,453
    2,003
    113
    Mislim da ce biti hack za svaku buducu verziju FW-a, doslo se do tacke da Sony samo odlaze neminovno, hack je samo pitanje vremena.

9. WickedlNl

2,612
    1,270
    113
    Ok al realno, ako dam fresh vitu sa 2 igre i 64gb karticom? Kolko moze da se uzme. Pitam jer moguce napravim neki dil za nesto drugo pa zbog kesha pitam.

10. howler

howler Well-Known Member

2,695
    732
    113
    Vita + 2 Games - 90-100€
    64GB Vita Card - tesko da ces postici dobru cenu za njoj...30-40€

WickedlNl likes this.

Share This Page