1. powered by Surfing Waves

PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS

Discussion in 'General Next-Gen (Multiplatform)' started by howler, Aug 15, 2017.

1. howler

howler Well-Known Member

2,457
    575
    113
    Koja su vam mislenja o PUBG?
    Zasto ovo govno od igre ima toliko igraca i sta ljudi vide u toj igri?

Battle Royale - Igra sacinjena od 90-100 igraca koja pocinje sa skakanjem iz aviona na jedan te isti teren sacinjen od gomila kuca drveta i livade.
    Igra u kojoj pogines u 10toj sekundti pa cekas nanovo 3 minuta za respawn.
    Ili hodas po mapi bez pritom da ispalis jedan jedini metak za nakon 20minuta kad konacno nadjes nesto bolje od metalne shipke da te neko cimne sa sniperom iz ogromne daljine.
    Ne verujem da postoji gljuplja igra na planeti. Pravi raj za kampere.

Aj da je bila bar tehnicki ispravna ali igra se raspada, pucaju shavovi na sve strane.
    Imam i5 2320, 8GB DDR3 RAM, R7 250X
    CPU 100%, GPU 100%, HDD 100%, RAM? pa jede 8GB od 8GB i ako podesim jace od low setiings i 720p dobijam pop up alert "Memory Low!" kompjuter se zakoci pa moram ubiti .exe iz Task Manager-a. Ne pomaze nit Paging file system. Hard disk ce da mi eksplodira u prvih 5min zbog ucitavanje i keshiranje fajlova iz igre
    Shlag torti je naravno texture glitch koji ga ima svaki treci igrac ali po nekom zombi brain wash low IQ propaganda pravilom sve je to opravdano od gaymerskom zaednicom sa obrazlozenjem kako je igra Early Access i da mogu preci preko toga zato sto je zabavna i kako ce investirati 1000€ u jace komponente zato sto nije stvar da se igra optimizira nego da se sklopi masihna koja ce razlagati higsov bozzon cestice i pored ostalo igrati PUBG koja graficki izgleda kao propali naslov iz 2005god.

29.99$

grunt likes this.
  2. grunt

grunt Celeb Freak

15,752
    2,452
    113
    Ne znam, ja sam pogledao par meceva koje igraju ljudi koji su kao dobri u ovoj igri, ono je smor zivi. Bukvalno gubljenje vremena, setas po mapi, krijes se, da bi samo iznenada umro i ajmo sve ispocetka, bukvalno u 1h igranja mozda bude 5 min zanimljivo. Ima toliko drugih online igara koje nude instant fun, zasto bi neko gubio dragoceno vreme na ovaj tip igre dunno, ali eto ocigledno da daje nekim ljudima satisfakciju da su dobri kada zbog uglavnom ciste srece pobede...

Efendija likes this.
  3. DieH@rd

DieH@rd Winter Knight Staff Member Administrator

29,403
    2,684
    113
    IMO, apsolutno fantasticna igra. Jos od doba CS1.6 nisam osetio ovoliko oduseveljenje sa online FPS igrom. Zaista ce ova igra promeniti dosta toga u sledecih par godina, bice zilion imitatora.

Svaka, ali bas svaka, partija prica svoju pricu. Svaki igrac moze proci kroz sito i reseto, zabavu, horor, tenziju, vristanje od srece, ma ludilo! :)

I sto je mozda i najbolje, svaki put na pocetku meca se skace u nepoznato. Bas je pravi battle royale. :) Mapa je fixna, ali avion leti drugom putanjom, ljudi doskacu na druge lokacije, itemi su randomizovani, i krug se suzava na unique poziciju. A kad se krug suzi... atmosfera je fantasticna. Nikad nisam imao 2 ista meca.

Broj taktika igranja je beskonacan, a tokom igranja uvek dolazim u iskusenje da radim impulsivne stvari.

Znaci gledao si par snimaka od ljudi koji su igrali 1000+ sati, i ja bi se smorio da gledam CS:GO meceve od Pro igraca koji uvek znaju sta ce da rade sledece. Predlazem da budes otvoren ka igri, pa ako nekad isprobas, videces i sam kakvo je.

4. Efendija

Efendija зимница мајстор ™

4,631
    703
    113
    Игра је досадна, технички распад (неоправдано високи захтеви, нема довољно оптимизације, early access чари). Једино ми занимљиво да гледам shroud лика на twitchu. Толико од мене :lol:

Omega, Jörmungandr and grunt like this.
  5. DieH@rd

29,403
    2,684
    113
    To je veoma slaba konfiguracija. Ako hoces da igras moderne igre, planiraj upgrade.

Inace, mislim da je igra OK optimizovana [posle zadnjih par patcheva], samo jednostavno, na ekranu je uvek puno stvari [openworld, tracking od 100 igraca], mora se imati jaci hardver.

6. eufrat

eufrat Well-Known Member

3,112
    1,249
    113
    Gledao sam na Twitchu par partija (koliko sam izdržao) i igra mi se uopšte ne dopada, deluje mi veoma repetativno i da brzo dosadi. O grafici da ne pričam, bljuc.

Sent from my LG-H990 using Tapatalk

7. Omega

Omega N64 je đubre

14,859
    2,024
    113
    Igra je teško đubre, u rangu Roblox-a.

disturbed likes this.
  8. Jörmungandr

Jörmungandr ALL GLORY TO THE HYPNOTOAD

2,309
    856
    113
    Kao i ostalo early access battle royale djubre, igra napravljena da se strimuje na twitchu, da debili vriste, skacu sa stolice i tako to kako bi privukli paznju jer je, iz nekog razloga, to ljudima (bolje reci deci) zanimljivo gledati.

shroud je zakon, samo je smorio sto igra ovo sranje stalno :)

9. Teoreticar

Teoreticar Well-Known Member

2,453
    652
    113
    >>na jedan te isti teren sacinjen od gomila kuca drveta i livade.
    U stvari ovo je jedna mapa, spremaju jos mapa koje su skroz drugacije dizajnirane. Mislim da je sledeca mapa u USA (neki jug).
    A i na ovoj mapi tesko da su pitanju gomila kuca od drveta i livade?
    Bas jasno su izdvojene vojne instalacije, dokovi, kuce, bolnica, skola, bazen, elektrana, streljana, rusevine?

>>Igra u kojoj pogines u 10toj sekundti pa cekas nanovo 3 minuta za respawn.

Pogines u desetoj sekundi ako hoces da ides u ratnu zonu. Apsolutno je na tebi da li ces da sletis u skolu/vojnu bazu...
    Imas opciju da sletis bilo gde, nadjes vozilo i odes gde nema nikog...

A ne cekas 3 min, vec 60 sekundi da poleti avion i to je to... Ipak ovo igra 100 igraca istovremeno.

>>Ili hodas po mapi bez pritom da ispalis jedan jedini metak za nakon 20minuta kad konacno nadjes nesto bolje od metalne shipke da te neko cimne sa sniperom iz ogromne daljine.

Nemas nista bolje od pajsera zato sto nisi lootovo.
    Sniperi i gadjanje na daljinu su ODLICNO uradjeni.
    Metkovi ne stizu instant, vec imaju fiksiranu brzinu (svako oruzije drugacije).
    Na svaki metak utice gravitacija.
    Ovo je jedna od retkih igara gde one dodatna obelezja (tackice) na sniperu itekako igraju ulogu.
    U zavisnosti od razdaljine, ne gadjas u cetar vec u odnosu na donje tacke.
    Takodje ako neko trci/vozi gadjas ispred. U zavisnosti od brzine biras tacku levo ili desno, tj offset.
    Puske jesu precizne, ali uopste nije naivno nisaniti sa njima.

Da ne spominjem da skoro nijedno oruzije nema instant kill?
    Mozda neki sniper iz crate-a, sa headshot-om.
    Ali ako stojis i ne mrdas na otvorenom bez slema - pa neko moze da te pogodi u glavu... to je onda vec tvoja greska...

>>Pravi raj za kampere.

Kakvo kampovanje? :)
    Prvo na pocetku NE mozes kampovati zato sto moras lootovati.
    Neces naci tek tako optiku/pusku/addon-one za pusku/slem/armor/meds
    Za sve to moras aktivno pretrazivati...
    Kad sleces negde mozes otprilike videti koliko ljudi tu sleti i gde bi evenutalno mogli da naprave sacekusu.
    Zvuk je odlicno uradjen i sve akcije su relativno glasne, ali treba biti skocentrisan i slusati odakle i koji zvuk dolazi.
    Kad krenu da se smanjuju krugovi velika vecina igrace se mora kretati.
    Sto dodatno daje dinamiku, gde nema mesta za kampovanje. Pogotovo ne kako zamisaljete od pocetka do kraja.

>> Bukvalno gubljenje vremena, setas po mapi, krijes se, da bi samo iznenada umro i ajmo sve ispocetka

Da, posto niko ne voli rogue like igre sa perma death :)

>>bukvalno u 1h igranja mozda bude 5 min zanimljivo

Apsolutno nije tacno.
    Od samog iskakanja iz aviona do poslednjeg malog kruga je dinamicna i zanimljiva non stop.

Bas je jasno igra podeljena u 3 faze
    Iskakanje + loot - U zavisnosti putanje aviona biras kada i gde ces da iskocis. Da li ici u opstu ratnu zonu gde ima puno opreme, manje zone gde ima manje neprijatelja ali i opreme ili negde uz put traziti vozilo i otici negde dalje i biti relativno siguran.

Repozicioniranje + taktiziranje
    Posle nekoliko minuta pojavljuju se zone gde svi igraci moraju doci.
    Izuzetno je bitno isplanirati kuda se kretati, gde zastati, sta pokrivati i slicno.
    Ako ces da trcis po poljani samo ka centru kruga i treba da te ubiju :)
    Ali isto tako se mozes kretati obodom kruga, traziti uzvisenja, sume, zaklon i slicno.
    Kad si okrenut ledjima plavim zidom (u vecini slucajeva) ti ne mogu prici odande, mnogo manju povrsinu treba da pratis i sl.
    Moras pretpostavljati kuda se drugi krecu, sta planiraju da rade i kako mozes najefikasnije to da iskoristis.

Zavrsnica - kad ostane 15 ili manje ljudi u vrlo malim krugovima
    Apsolutno ludilo, svi (ili bar skoro svi) imaju full opremu, svi moraju da se krecu pucnjava na sve strane. Cak i kad vidis nekoga tik pored tebe koga realno mozes ubiti, nije uvek to takticki najbolja odluka.
    Krug moze da zapadne bilo gde, od grada/kuca/objekata, suma, pa do livade. Sve ima drugaciji pristup, svaka zavrsnica je vrlo vrlo drugacija.

>> ali eto ocigledno da daje nekim ljudima satisfakciju da su dobri kada zbog uglavnom ciste srece pobede...

Sreca igra ulogu, ali uopste ne na taj nacin sto mislis.
    Igrac u prvih 5 minuta partije bez problema moze da obidje i nekoliko stotina respawn mesta za opremu.
    Sto igraci vise loot-uju statisticki svi ce teziti ka istoj opremi.
    Ne igras bingo sa jednim listicem, vec imas sto listica i svaki deseti ili dvadeseti dobija.

>> deluje mi veoma repetativno i da brzo dosadi

Ne razumem kako ovo moze biti repetativno u poredjenju sa CS-om ili bilo kojom slicnom igrom?
    Jedna mapa, ali je cilj i pristup svaki put drugaciji.

Undenis and stale like this.
  10. WickedlNl

WickedlNl EmuGlx website editors

2,301
    1,061
    113
    Ja nisam dosad probao al sad kada izlazi na PS4, nabavicu. Bem ga, mozda je interesantno bas zbog tog shunjanja. Realno mozes Rambo style jurish ali mislim da je mnogo interesantnije kada 100 ljudi random napada iz ko zna kakvih ne ocekivanih lokacija itd.

11. eufrat

eufrat Well-Known Member

3,112
    1,249
    113
    Nemoj braniti igru, it ain't worth it. A CS je najveće đubre koje sam ikada igrao u životu tako da i nije neko poređenje :)

Sent from my LG-H990 using Tapatalk

12. DieH@rd

29,403
    2,684
    113
    Ala sam se danas naigrao PUBG-a. :) Lots of close calls. Lots of dumb deaths. :D

13. howler

howler Well-Known Member

2,457
    575
    113
    Poboljsao sam se. Prosek su mi 2 ubistava po partiji. :)
    Onaj ko se dograbi do SMG ili assault rifle ima 100% shanse da prezivi u top 20. Ostalima crno se pishe... Sniper rifle jos nisam nasao.. Valjda su samo 3-4 na mapi
    Zanimljiv koncept. Vecina vremena provodis u trcanje shunjanje i posmatranje okoline ali se stvara dobra napetost i svako ubistvo i napredak na mapi samo pojacava tenziju.
    Ne svidja mi se sto se gameplay previse oslanja na faktor srece. Imao sam slucajeve kada zbog nedostatka dobrog oruzja sam posmatrao a nista nisam mogao uraditi jer recimo shotgun nije nesto sa kome ces lako da prodjes na vanjskim otvorenim prostorom. I nisanjenje u igri mi je cudno. Nemas nikakve training mape. Neznas koliki recoil imaju odredjene puske.

14. howler

howler Well-Known Member

2,457
    575
    113
    Aj koji kreteni. Totalno sjebali ionako vec sjebana igra. Nakon ovog update-a od 5GB pojavila se neka oscilacija u framerate-u. ako sam pre imao steady 50-60 fps nakon onog incijalnog clusterfuck-a dok padnes sa padobranom i ucitaju se teksture oko tebe.
    Sada tih 60 fps padaju do 20 fps i to se najcesce desava prilikom pokrete sa kamerom, razgledavanje okoline oko tebe. Kao da ne moze da postigne sa texture streaming-om. U gradici i mestima gde ima vise objekata je jos gore.
    Sada se i oficijalno moze reci da je igra broken.

15. DieH@rd

29,403
    2,684
    113
    Najbolje do sada. :D

Imao sam dobre krugove, al na kraju, lik na brdu sa SKS-om na koga je sleteo sledeci krug je imao cist pogled na sve nas [ja na mostu i njih par ispod mosta].

PUBG je danas inace oborio sve svoje prethodne rekorde.

16. WickedlNl

2,301
    1,061
    113
    Po ovim statistikama reklo bi se da si se sakrio i cekao da se 95% pobije i onda izleteo :D

17. DieH@rd

29,403
    2,684
    113
    Nasuprot, bio sam sleteo na totalno drugoj strani ostrva, pa sam dugo putovao sve do mosta koji vodi na military base gde sam napravio final stand kad je krug bec bio dosta smanjen. Bilo je to veliko putesestvije. :)

18. TheNick

TheNick FIGHT! Staff Member Administrator

19,960
    2,403
    113
    Jel ima ovde ozbiljnih igraca ovog sranja? Pitam za drugara ;) Treba mi za TV projekat.

19. DieH@rd

29,403
    2,684
    113
    Nyarla ima preko 150h u igri, ja igram samo rekreativno [vikendima].

20. WickedlNl

2,301
    1,061
    113
    Ovo kada dodje na konzole ce da bude Minecraft efekat. Preko noci, developeri ce postati bilioneri. PC hype pici punom parom, online community na konzolama je abnormalan.

21. DieH@rd

29,403
    2,684
    113
    PUBG je u zadnja 2 meseca krenuo da se jako siri u Kini, PC userbase ce definitinvo nastaviti da raste.

Inace, igra je skocila sa 10M prodatih kopija na 11M prodatih kopija za samo 6 dana [9. sept do 15. sept].

22. Wahad

Wahad Prekidać 4 Life! Staff Member Administrator

11,144
    1,981
    113
    Videćemo kako će MS iskoristititi to, koliko znam imaju oko godinu dana do PS verzije.

23. DieH@rd

29,403
    2,684
    113
    Iskoristice to slicno kao i sto je Sony to uradio sa Rocket League-om, osim sto ovde verovatno nece biti crossplay-a.

24. TheNick

19,960
    2,403
    113
    Yeah good luck u dovodjenju njega pred kamere :) Sta radi taj butthurt hermit jel ziv?

25. DieH@rd

29,403
    2,684
    113
    Neces se dobro provesti ako hoces nekog od EmuGlx ekipe da dovedes pred kamere. :)

Al sa druge strane, lako mozes organizovati online play, pa snimaj sebe kako igras sa njima.

26. TheNick

19,960
    2,403
    113
    Pa za sada su bili doktor i darkado :) wahad se pojavio takodje!

27. grunt

grunt Celeb Freak

15,752
    2,452
    113
    Igra neko jos uvek ovo ? Mozda pokleknem pa pazarim da mogu sa opravdanjem da pljujem :D

28. DieH@rd

29,403
    2,684
    113
    Igra se itekako.

29. grunt

grunt Celeb Freak

15,752
    2,452
    113
    Pa kacite neke utiske, slike itd...
    Vidim da ima neki wallhack sto se prodaje i za sada nisu jos poceli da banuju debile sto ga koriste :/

Sta se vise igra 3rd ili first person mod ?

30. DieH@rd

29,403
    2,684
    113
    Ja igram iskljucivo u First Person [igru istovremeno igra 1.5M igraca, koji god mod da igras matchmakeovaces se za 5sec], a sto se utisaka tice... sta reci. Fantasticna atmosfera, i svaka partija je totalno drukcija [drukciji let aviona, item spawnovi, raspored igraca kako i gde iskacu]. Nekad je bas haos, nekad je mirno, ali sa svakim krugom tenzija raste i svaki minut "raises the stakes".

A kad se igra u 2-4 igraca, mecevi postaju jos ludji, nekad zbog tenzije a nekad zbog zajebancije. :D Igra je bas nekako pogodila da moze biti igrana i ozbiljno i casual, da se uzivis ili da se zajebavas.

Ove nedelje radim poslepodne, ali svake veceri posle posla izmedju 23-00 igram PUBG, pa ono, cimaj da igramo zajedno. Tu su jos Nyarla i Teoreticar, pa mozemo mozda napraviti i full EmuGlx party. :)

31. grunt

grunt Celeb Freak

15,752
    2,452
    113
    Fuck it, uzecu sutra igru pa se javljam :/

32. Timemaster

Timemaster Caelondian

10,130
    1,389
    113
    :D[​IMG]

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

Undenis, Maxa and Rodilo like this.
  33. grunt

grunt Celeb Freak

15,752
    2,452
    113
    @Timemaster
    Jbg smorio me Njarla samo to pika svaki put kada ga uvatim online, isto tako me navukao na Overwatch koji sam igrao par nedelja i vise nikada nisam otvorio igru :D

34. grunt

grunt Celeb Freak

15,752
    2,452
    113
    And its done, zvanicno sam se posro sebi u usta kupujuci ovo. Nadam se da necu zazaliti mojih 25 eura previse brzo :D Stavio sam da se skida, odoh sada spavati posto sam upravo stigao iz nocne kuci :D

Dodajte me na steam-u mgkilla, tebe DH imam nisam siguran za teoreticara i howlera.

howler likes this.
  35. DieH@rd

29,403
    2,684
    113
    Ako iole dobro igras dobijaces dosta ingame coina za kupovinu chestova, i prodavati ih krajem nedelje kada su cene najvece. Da si igrao u periodu pre gamescoma, mogao bi lako nagrabiti GS chestova da totalno otplatis igru.

Inace, ako oces da se informises o igri i njegnim gameplay sistemima, za poceetak pogledaj izvestaje koje sprema ovaj lik
    https://www.youtube.com/channel/UCfK7qpS954pk14YvDCsWCuw

A ako hoces da vidis high level play, baci pogled na streamove od Shroud-a, Viss-a i DrDisrespect-a [da vidis kako rade management inventara, pucanje, kretanje po terenu, taktike].

Last edited: Oct 4, 2017
  36. Teoreticar

Teoreticar Well-Known Member

2,453
    652
    113
    Mislim da je bolje skupljati poene i cekati sledeci gamescon like chest, kupiti u igri day 1 i prodati day 1 na steam-u.

37. DieH@rd

29,403
    2,684
    113
    I to je viable taktika.

Community oko ove igre je ogroman, pa je totalno viable cimati se makar malo oko market-a jer nista se sa time ne gubi. Poene ce igrac svakako dobijati, a uz malo planiranja se mogu povratiti ulozene pare.

38. Undenis

Undenis A true patriot...

1,248
    728
    113
    Ja cu definitivno da pazarim PUBG smorio sam burazerov steam nalog. Inace i ovaj novi Fortnite od Epica nije los doduse je cartoonshader koji organski ne podnosim ali barem je free :)

39. grunt

grunt Celeb Freak

15,752
    2,452
    113
    Probao igru danas 2-3h.
    Prvo tehnikalije, po default-u igra radi u borderless windowed modu, stavim ja sve na Ultra, resolution scale na 100%. Udjem u igru 60fps ofc, ali je sve mutno hmmm. Onda se setim da sam i sa Paragonom i Fortnite-om imao taj problem iz nekog razloga Unreal 4 igre stave neku cudnu render rezoluciju, ako nisu u full screen nebitno sto je render scale na 100.
    Prebacim rucno u Full screen i 4k, igra vise nije mutna woot :D Ali FPS vise nije 60 :D Stavim sve na High i opet dobih 60 fps, a GPU usage sa 99% spadne na 75-80%, verovatno nije potrebno sve stavke na High spustiti za 60fps lock, ali who cares igra mi identicno izgleda na High umesto Ultra lol

Kada sam sredio tehnikalije krenem da igram, dok smo u avionu krenu neki retardi da vriste usi mi prokrvarile lol Drugi put odvrnuli neku mjuzu sve samo da ti smanje koncentraciju :D
    Sama igra je veoma cudna sa jedne strane bukvalno osecam da gubim vreme na glupost dok idem solo i trckaram ko debil sakupljajuci loot.
    A sa druge strane kada naletis na nekoga adrenalin skoci through the roof lol
    I posle brze smrti odmah posezes ka novoj partiji :D

Smara sto igra ne pamti region/tip igre...

Osecaj napucavanja je odlican, inventar je doduse nepregledan i ima previse sitnih itema u igri, trebace vremena da ih pocnem prepoznavati :)

Sve u svemu odoh da opletem jos koju xD

40. howler

howler Well-Known Member

2,457
    575
    113
    Prvih par sati igra ide na zivce posle polako se sviknes na gameplay i nema natrag :).
    Bitna stvar
    Ako hoces sigurica da stignes do top 20-30 recimo.. uvek ciljaj da budes u centru aktivne zone - taj beli krug...
    Ako hoces malo vise akcije od 1-2 ubistva tokom meca onda kretaj se po samoj kruznici i cekaj talas igraca koji trci da udje u njega.
    Ja sam recimo jedan od tih retkih igraca koji haraju iskljucivo vani na otvorenom a vecina se obicno zabarikadiraju unutar objekata i cekaju da im se posreci.
    Nema nista bolje od to da te strefi da nadjes 4X/6X scope u kombinaciji sa dobrom puskom. Popnes se na nekom brdom i cekas zrtve sa pritisnut levi Shift :D
    Predator mode - ON :lol:

grunt likes this.
  41. DieH@rd

29,403
    2,684
    113
    Grunte, iskljuci ingame vocechat u opcijama, to pali samo kada hoces nekoga da zajebavas tokom meca :D

Also, nemoj da vijas sve na ultra. Nema poente, cak i ako imas 1080Ti.

Ovo je nedavni bug, sredice to.

grunt likes this.
  42. grunt

grunt Celeb Freak

15,752
    2,452
    113
    Ok ova igra je gora od heroina xD
    Koliko uzas izgleda kada neko drugi igra toliko je ludilo kada ti pikas, pogotovo u Duo, kontam da je jos ludje u squad xD

Ovakve trzavice i ubrzavanja rada srca davno nisam iskusio :)
    Iako jos uvek ima bagova, nelogicnosti i rng utice na ishod svaki put kada umres jedva cekas da kliknes play ponovo xD

Totalni nolife je igra, nema sanse da nesto drugo sad igram, ode moj sp back log ponovo na pauzu :D

Undenis and DieH@rd like this.
  43. DieH@rd

29,403
    2,684
    113

Super Simke 64, Undenis and grunt like this.
  44. Blue

Blue ....................

11,486
    639
    113
    Kakva je igra što se tiče VRAM usage-a?

Drugar hoće da kupi grafiku samo za ovu igru pa ne znam da li da insistiram da se otvori za GTX 1060 3GB umesto 1050Ti 4GB?

45. darkado

darkado EmuGlx veteran

6,875
    1,499
    113
    Ako se otvara mora 1060 6gb

Sent from my MI MAX using Tapatalk

46. Blue

11,486
    639
    113
    Koja je skuplja od 3GB modela više nego 3Gb model od 1050Ti...

Nema love za to tako da mora jedna od ove dve.

47. DieH@rd

29,403
    2,684
    113
    2GB je minimum, ali mislim da je i to malo. 3GB ce mu verovatno biti dosta.

edit - falilo je svega par hiljada ljudi da PUBG veceras dostigne 2 miliona istovremenih igraca

Last edited: Oct 7, 2017
  48. Blue

11,486
    639
    113
    Svaka čast za Divinity.

49. DieH@rd

29,403
    2,684
    113
    Sveze lansirana igra, pa se jos drzi.

50. grunt

grunt Celeb Freak

15,752
    2,452
    113
    Meni je drago i za Warframe igra je imho najbolji f2p suter/grinder, a uskoro izlazi i huge destiny like update.

Share This Page