1. powered by Surfing Waves

PlayStation 3 novosti

Discussion in 'PlayStation 3' started by Omega, Nov 10, 2011.

1. Omega

Omega N64 je đubre

14,673
    1,978
    113
  2. WolfDC

WolfDC Well-Known Member

1,622
    75
    48
    E ovo se čekalo: Jak and Daxter trilogija ne ovaj topic :p

Bilo bi lepo kada bi još ubacili i Jak X pošto ni to nije bila loša igra.

3. Timemaster

Timemaster Caelondian

9,947
    1,272
    113
    Možda će ovime da me napokon nagovore da probam tu igru, jer me nikad nije privlačila, previše sam u to vreme igrao Ratcheta i Crash Bandicoota. Nadam se da će dobro to odraditi

4. Blue

Blue ....................

11,390
    607
    113
    Ovo bi moglo u sticky.

5. Krompir

Krompir Active Member

579
    68
    28
    Pozdravljam ovu vijest:).Istini za volju Jak&Daxter serijal se sastoji od šest igara, pitanje je šta će biti sa Daxter, X Combat Racing i Lost Frontier....
    Veliki sam ljubitelj Jak 2: Renegade mada me je igra u pojedinim djelovima dovodila na ivicu živaca:mad:.Ali misije su toliko raznovrsne i zanimljive da sam igru prešao jedno 3-4 puta.

6. gruja

gruja I am God of War

6,313
    852
    113
    E ovo se čekalo: Jak and Daxter trilogija ne ovaj topic :p

Bilo bi lepo kada bi još ubacili i Jak X pošto ni to nije bila loša igra.

To je ono sa trkama, to je najbolja igra tog tipa na ps2, igrao sam i crash raing na ps2 ali, nije ni blizu starijim delovima a ovo je bilo extra i dan danas cepnem koju na ps2 :)

7. Omega

Omega N64 je đubre

14,673
    1,978
    113
    Znaci nedostaju nam jos nekoliko HD kompilacija. Po meni su to Ratchet and Clank "kvadrilogija", FFXII, GTA 3/VC/SA, Onimusha, Kingdom Hearts, a moze i Timesplitters.

8. sicokralj

sicokralj Member

127
    4
    18
    Volio bih takodje Yakuzu i Ratchet and Clank, i PS2 horore koje nisam nikad odigrao kao sto su fatal frame i Sirena , Rule of Rose

9. Krompir

Krompir Active Member

579
    68
    28
    Igre kao što su Fatal Frame, Forbiden Siren i Rule of Rose mogu samo da se pojave na PSN-u, na diskovima vrlo, vrlo teško.Nedavno su na američkom PSN-u počeli da nude PS2 naslove, standardno Evropu trenutno niko i ne pominje...

10. djurovski

djurovski New Member

319
    1
    0
    Mogli bi nam ponuditi nešto konkretnije u vezi Jak serijala a ne to igranje sa emocijama, prezirem HD rimejkove iako i sam planiram nasjesti na čitavu papazijaniju (MGS HD i SOTC + Ico HD). Igrao prva dva u serijalu, The Precursor´s Legacy jeste genijalna igra a Jak II po meni to nije, jednostavno to naguravanje sa letjelicama po uskim prolazima mi je dobrano igralo po živcima, a tek ova misija:

http://www.youtube.com/watch?v=sohfkrUQaZY

Ninja Gaiden na ovo dođe k´o tutorijal, najgore tu snimio i sledećim učitavanjem odma ide misija. 50x, vadi disk, o zid, puče disk, prvi i zadnji put u igraćoj karijeri. Ratchet & Clank je bio bolji.

11. voja87

voja87 Well-Known Member

9,960
    1,766
    113
    fina vest, tri dela su mi bila odlicna drugo nisam odigrao, verovatno najlepse igre na dvojci

12. Krompir

Krompir Active Member

579
    68
    28
    Mogli bi nam ponuditi nešto konkretnije u vezi Jak serijala a ne to igranje sa emocijama, prezirem HD rimejkove iako i sam planiram nasjesti na čitavu papazijaniju (MGS HD i SOTC + Ico HD). Igrao prva dva u serijalu, The Precursor´s Legacy jeste genijalna igra a Jak II po meni to nije, jednostavno to naguravanje sa letjelicama po uskim prolazima mi je dobrano igralo po živcima, a tek ova misija:

http://www.youtube.com/watch?v=sohfkrUQaZY

Ninja Gaiden na ovo dođe k´o tutorijal, najgore tu snimio i sledećim učitavanjem odma ide misija. 50x, vadi disk, o zid, puče disk, prvi i zadnji put u igraćoj karijeri. Ratchet & Clank je bio bolji.

Naravno da se sjećam ove misije, briljantna je:D:D.Ključ je u tome da se ne rotira kamera već samo treba pratiti mapu i kad pokaže da se protivnici približavaju s leđa raspaliti naslijepo ''van ekrana''.
    Čudno, ja se u dosta igara mučim i na ''normal'', naravno i u Jak 2 je često bilo stvarno teško ali sam se toliko unio u igru da mi je bilo zadovoljstvo igrati.
    Neke nove Jak igre može da bude samo od nekog drugorazrednog Sony studija i to za PS Vitu....Mislim da se od svih Jak naslova samo prvi stvarno dobro prodao, Naughty Dog se sigurno neće vraćati na serijal...

13. Stanisinjo

Stanisinjo Duh sa śekirom

6,156
    214
    63
    Onimusha i Kingdom Hearts u HD-u su ono cemu se ja nadam u skorijoj buducnosti.
    Jak & Dexter su mi jedni od najdrazijih likova u igrama i jedan od omiljenih serijala, drago mi je da cu imati prilike da ih opet odigram u HD-u.

14. Snake-Eyes

Snake-Eyes Charlie Mike

2,507
    41
    48
    FFX je jedna od najboljih igara na dvojci, i to bih voleo da vidim u HD mixu sa FFXII:)

15. Omega

Omega N64 je đubre

14,673
    1,978
    113
    Posten remake bi bio FFX, X-2 i XII, sve na jednom disku, a ne ovako jedna po jedna.

16. Snake-Eyes

Snake-Eyes Charlie Mike

2,507
    41
    48
    Licno bih preziveo bez X-2:) ali svakako sve u jednom paketu.

http://www.youtube.com/watch?v=thsnDqQu0mQ

Ovim bi zaradili najvise kesa:)

17. Omega

Omega N64 je đubre

14,673
    1,978
    113
    Pa ako u toku sljedece godine nista ne najave u vezi FFVII remakea (kada bude 15 godina od izlaska igre), sumnjam da cemo i vidjeti tu realizaciju. Osim ako ne cekaju 20. godisnjicu i novi konzolaski hardver, u sta sumnjam.

18. Snake-Eyes

Snake-Eyes Charlie Mike

2,507
    41
    48
    To su bile price u koje vise i ja ne verujem. Ali nice bi bilo prebaciti igru na sledecu gen:)

19. voja87

voja87 Well-Known Member

9,960
    1,766
    113
    pa ovu grafiku samo i moze next gen, secam se vremena kada sam stvarno mislio da je ps3 sposoban za tako nesto, a sad vest

http://www.lensoftruth.com/confirmed-metal-gear-solid-5-is-in-development/

mgs5 :shocked: sad kao glumim iznenadjenje

20. DieH@rd

DieH@rd Winter Knight Staff Member Administrator

28,822
    2,518
    113
    Pa nije ni cudo, spremao je onaj novi multiplatform engine... Uz malo srece bice za nextgen konzole. :D

21. grunt

grunt Celeb Freak

15,232
    2,237
    113
    Kojima prodana dusa ima da stanca mgs dok god bude para :)

22. Nyarlathotep

Nyarlathotep Pimmelmann

10,547
    1,565
    113
    Kojima prodana dusa ima da stanca mgs dok god bude para :)

taj rad, njegovi unuci tje da nastave MGS, uveren sam.

23. DieH@rd

28,822
    2,518
    113
    Mislim da se tu Konami najvishe pita. Ipak im je to jedna od retkih uspesnih franshiza.

24. Omega

Omega N64 je đubre

14,673
    1,978
    113
    Ugh, neke fransize nazalost nikada nece umrijeti. :(

25. Stanisinjo

Stanisinjo Duh sa śekirom

6,156
    214
    63
    Iskreno dok god Kojima pravi MGS bit ce remek djelo, iako mislim da je ovo vec silovanje, ali vidjet cemo...To je ipak serijal koji mi je najblizi srcu i ne mogu ne osjetiti neku radost zbog ove vijesti :)

26. grunt

grunt Celeb Freak

15,232
    2,237
    113
    Ja jedva cekam VGA da vidim Raidena kako SECKAAAAA bas me zanima kako je odmakla igra.

27. DieH@rd

28,822
    2,518
    113
    Ja hocu da vidim kako Rose preko codeca smara Raidena. :) Again.

28. Kraken

Kraken Disco Bean

9,673
    1,787
    113
    Kojima je isprani autor, tzv one hit wonder. Secam se kad sam bio klinac i kad je jos kod mgs1 pricao da je igra veliki hit ali da zeli i da izbaci druge originalne igre pa kako je u pripremi igra u kojoj kad jedanput pogines vise ne mozes da igras naslov. I tako je imao jos par revolucionarnih izjava kojima je pokusavao da dokaze da je genije kojem je mgs samo prolazni projekat.
    A u stvari je cris carter video igara kojem snake ne moze da ode, za razliku od duhovnija i andersonove. I to je jedino sto ga izdvaja iz mora one hit wondera- nema glumaca da ga otkace i nateraju da smisli i nesto novo. Sto je za njega extra posto nista novo velicine mgs-a ne bi ni mogao da smisli.
    Sto se mene tice, pun mi je mgs-a i silovanja fransize.

29. DieH@rd

28,822
    2,518
    113
    Bice bash previshe ako jos jedna MGS igra bude imala neku varijaciju psycho mantisa, sniper wolfa, ravena i sl. Jest da jos uvek nismo videli igru koja je opisala kako je BIG BOSS okupio tu ekipu [moglo bi to u peace walker 2], ali radije bi hteo da MGS5 ima neki svez i nov storyline. Ne bih se bunio kada bi smo vodili BOSS-a u WW2.

30. Krompir

Krompir Active Member

579
    68
    28
  31. WolfDC

WolfDC Well-Known Member

1,622
    75
    48
    Neka samo odrade ko Sly kolekciju i nemožeš se žaliti.

32. grunt

grunt Celeb Freak

15,232
    2,237
    113
    Hahaha da li ce biti ijedna igra sto nece dobiti kobajagi remaster :D Umesto da konzola pusta PS2 igre i da ima ugradjen hardverski render u visoj rezoluciji pa da ljudi lepo igraju svoje stare originale, neeee :D Jedina pozitivna stvar iz ovoga bi bila da kolekcija izlazi i na x360 pa da xbotovi mogu da vide sta su propustali u ps2 eri.

33. Omega

Omega N64 je đubre

14,673
    1,978
    113
    Ovo im je i dugorocno bolje rjesenje jer nece morati trositi vrijeme i resurse za PS2 emulator na PS4.

34. DieH@rd

28,822
    2,518
    113
    Hahaha da li ce biti ijedna igra sto nece dobiti kobajagi remaster :D Umesto da konzola pusta PS2 igre i da ima ugradjen hardverski render u visoj rezoluciji pa da ljudi lepo igraju svoje stare originale, neeee :D Jedina pozitivna stvar iz ovoga bi bila da kolekcija izlazi i na x360 pa da xbotovi mogu da vide sta su propustali u ps2 eri.

Puna emulacija PS2 hardvare-a nije moguca ni sa jednim cpu/gpu kombinacijom danasnjice. PS2 je jednostavno imao prevelik bandwith izmedju svojih komponenti, napravise ga tako ludo da i dalje nemoze niko da mu pridje.

PC emulator se trudi, ali daleko je od savrshenog. I dalje nemozemo da igramo Sly/Ratchet igre.

35. Krompir

Krompir Active Member

579
    68
    28
  36. sicokralj

sicokralj Member

127
    4
    18
    Nesto kao Smash Bros samo sa likovima iz Sony igara

37. fluffy

fluffy Active Member

766
    221
    43
    http://www.sugardvd.com/ps3

mhm pr0n @ ps3 :D (valjda je move compatible....zbog....errr...lakseg "rukovanja")

38. nikola22

nikola22 EmuGlx Veteran

4,158
    924
    113
    Sad videh da ima update na fw 4.0.

39. DieH@rd

28,822
    2,518
    113
    Aka VITA update, nisu dodali nista posebno.

40. Omega

Omega N64 je đubre

14,673
    1,978
    113
    Dva teasera za nepoznatu PS3 ekskluzivu koja bi uskoro trebala biti objavljena:
    http://www.lastofus.com/

Postapokalipticni setting (sudeci po naratoru), jedva cekam da vidim o cemu se radi.

41. nikola22

nikola22 EmuGlx Veteran

4,158
    924
    113
    Ovo je nesto sa zombijima sigurno.

42. Omega

Omega N64 je đubre

14,673
    1,978
    113
    Moze biti Resident Evil 6. Srecom nije Walking Dead, jer su to najavili da ide multiplatform.

43. DieH@rd

28,822
    2,518
    113
    lastofus.com je domen koji je registrovao SCEA, a i Geof sa gametrailersa je spomeno da Sony sprema shokantnu excluzivu.

44. Omega

Omega N64 je đubre

14,673
    1,978
    113
    Moze biti i Half Life 3 (u slucaju da je Dr. Freeman progovorio) ili Left 4 Dead 3. To bi bio megaton.

45. Timemaster

Timemaster Caelondian

9,947
    1,272
    113
    Left 4 Dead 3 bio bio užasan potez, e, a HL3 bi bio istorijski momenat :)

46. grunt

grunt Celeb Freak

15,232
    2,237
    113
    Nema sanse ni da je re6 ni hl3, kada ovako pokusavaju nesto da hajpuju uglavnom bude mlak rezultat na kraju :D

47. gruja

gruja I am God of War

6,313
    852
    113
    Resistance 4 ?

48. Timemaster

Timemaster Caelondian

9,947
    1,272
    113
    kada ovako pokusavaju nesto da hajpuju uglavnom bude mlak rezultat na kraju

milijardu posto tačno

49. shin-boyan

shin-boyan Well-Known Member

4,497
    1,122
    113
    Da li su ekskluzive vise uopste i bitne?

50. Timemaster

Timemaster Caelondian

9,947
    1,272
    113
    Pa, pošto se istima kvalitet iz godine u godinu smanjuje, nisu

Share This Page