1. powered by Surfing Waves

Prolećna anime sezona 2017 - Eno onog Titana nanovo

Discussion in 'Anime / Manga / JDrama' started by l3fty, Mar 20, 2017.

1. l3fty

l3fty Član biblioteke

1,770
    83
    48
    Sliku sam stavio pod media tag, IMG nece da ucita nesto ni na chrome-u ni na firefox-u.

Još jedno proleće, još prolećnih serijala, još ovo pršti od Napada na Titane S2, Berserka PostM S2 (valjda), Moje kerojske akademije S2, ima čak i serijal o ćelavom kaluđeru koji obljubljuje bedru mladu, ma ima svega kod japanaca.

Lično jedva čekam Mač Oratorije, muzika bi trebala da bude podjednako dobra njenom bratskom serijalu, dok sam malo zabrinut za kvalitet i obim borbi u tamnici, mada obzirom da žestoko reklamiraju i proširuju materijal, trebalo bi da bude na pristojnom nivou.

Ima i ovaj Shingeki no Bahamut gdi je neko djevojkče u glavnoj ulozi, mada se provlače ova dvojica pajtaša tako da ne bi trebalo da postane samo oduševljavanje male sa ljijepim djavolima (bukvalnim).

A da, dolazi nam i Boruto (ako se ne varam čita se kao Bolt dobio ga je po ujaku) da malo raspali po borbenim mađijama po vanzomaljcima koji su odnekle sleteli na planetu ko i njegova prapra baba i jošte neki. Baš me zanima da li će muzika u početku da se vrati korenima ili odvrnuti šugavu ozbiljno muljavu muziku druge polovine koja me nervirala po prvoj noti.

2. drablj

drablj Stalker

957
    181
    43
    ima par zanimljivih nastavaka od kojih mi je najbitniji natsume. blame ce valjda biti dobar. od novih su mi makar malo interesantni:
    - gin no guardian - opet neki sao
    - sakurada reset - charlotte meets snafu
    - seikai suru kado
    - zero kara hajimeru mahou no sho
    - alice to zouroku

3. Efendija

Efendija зимница мајстор ™

4,605
    694
    113
    Нацуме по седми пут, The Eccentric Family S2 (Uchouten Kazoku), Bahamut S2, јбт све сами наставци али добро, наћи ће се нешто ново као и увек.

snafu део ми се свиђа међутим шарлоттттт јоооооооој... оверићу.

4. Roronoa Zoro

Roronoa Zoro OMAE WA MO SHINDEIRU!

2,882
    188
    63
    gledaće se:

Alice to Zouroku
    Souryo to Majiwaru Shikiyoku no Yoru ni... (kratke su ep pa zašto da ne), a izboj je adult manga što je +
    Ren`ai Boukun
    Eromanga Sensei

i naravno titane s2, pošto sam gledao prvu + idelno za trolovanje fanova kao nekad sa code geass s2

5. zdravkelja

zdravkelja Member

8,498
    1,393
    113
    Titani ce sad malo sporije krenuti pa posle krece akcija, uglavnom bi trebalo bolje da bude od prve sezone.

6. Haseo

Haseo Hands off the panda!

2,275
    203
    63
    S obzirom na hype koji se godinama gradio dok su se smislili da nastave anime, fanovi ce pomreti od radosti.

Sent from my iPhone using Tapatalk

7. Maxa

Maxa opsa!

9,432
    2,723
    113
    boruto svakako.
    berserk isto.
    to mi je najzanimljivije, a ispratiće se i ostali nastavci. od novotarija, ništa me nije zagolicalo, ali videćemo kad krene.

takođe, thunderbolt s2 i kuroko finale, može.

8. voja87

voja87 Well-Known Member

9,960
    1,766
    113
    sta je boruto, nastavak na shippunden? ne secam se kad sam zadnji put gledao naruta

9. Maxa

Maxa opsa!

9,432
    2,723
    113
    Boruto je narutov sin, logično. :)

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk

10. l3fty

l3fty Član biblioteke

1,770
    83
    48
    Gundam Thunderbolt epizoda 5 je izasla i moze da se pogleda na youtubeu direktno ili nadje na uobicajenom mestu. Ako imam jednu zamerku to bilo sto su preskocili Iovu fps avanturu sa apsolutno 0 pocetne opreme (aka gologuzi start).

Ironicno najavili su i novi Gundam u regularnom UC univerzumu, Gundam Twilight Axis, koji se desava sest meseci posle zbivanja u Gundam Unicorn-u.

Sad jos samo ostaje da najave koji ce biti sledeci nedeljni Gundam tv serijal, posto je Tekketsu ispao razocaravajuce los, nadam se novoj sezoni Build Fighters-a :D.

Usput je Netflix najavio svoj Death Note film, sve sa crnim L-om. Malo mi cudan izbor, ali ako moze da izglumi L-ove mentalne tikove kako treba, bice odlicno.

11. Efendija

4,605
    694
    113
    Друга сезона Rage of Bahamut је неописиво ђубре. Значи тако су се посрали по свему да је најбоље претварати се да ова сезона не постоји. Не верујем да су исти људи комплет тако уништили серију и испада да нису: главни/епизодни сценаристи су скроз нека друга стока. сунцевамјебемжарко

Ако неко случајно намерава погледати S2, немојте к'о бога вас молим.

Last edited: Oct 1, 2017
  12. l3fty

l3fty Član biblioteke

1,770
    83
    48
    Tvoja greška je bila što si očekivao da će priča biti koherentna u drugoj sezoni originalnog anime serijala, koje ako nemaju koherentno pisanje iza sebe obično završe nebulozno i razočarajuće.

Istina nisam pogledao više od dve epizode druge sezone, treba da bacim pogled na ostatak da vidim ima li išta dobro u sezoni ili ne.

13. Efendija

4,605
    694
    113
    Не слажем се, њихова је грешка што су променили поставу (99% сценариста). Крај прве сезоне јесте збрзан али је ремек-дело у односу на ово ђубре. Није у питању кохерентност приче (према првој сезони), стари ликови не личе на себе у важним тренуцима. Нови ликови су трагикомедија. Ладимо муда пола друге сезоне да би при крају све постало такав смехотрес да је јебено задивљујуће. Нисам се скорије оволико разочарао. Јебеш аниму.

14. l3fty

l3fty Član biblioteke

1,770
    83
    48
    Prva sezona je imala iza sebe tonu para i priča nije bila rastanjena na 24+ epizoda.

Čim sam video da će 2ga sezona biti 24+ epizoda očekivao sam razvodnjavanje, razvlačenje priče sa filler epizodama i generalno osiromašenje karaktera glavnih likova, što se po tvojem komentaru i desilo.

Na stranu što mi je ova glavna likuša u prve dve epizode nekako antisimpatična isto, i ne, ne spašava je ni to šta je :D.

Share This Page