1. powered by Surfing Waves

Prolećna sezona 2018 - FMP is bak

Discussion in 'Anime / Manga / JDrama' started by l3fty, Mar 21, 2018.

1. l3fty

l3fty Član biblioteke

1,770
    83
    48

Kao što naslov kaže:
    Full Metal Panic! - Invisible Victory - Konačno dođe i ovo na red da se vidi.
    Gundam Build Divers - "Kupite VR, igrajte VR, VR je odličan" - U svakom slučaju 3ća gundam layer sezona je pred nama.
    FLCL Progressive - Haruko is bak takođe, ovaj put da zbunjuje srednjoškolku neku umesto osnovca prethodno. Ako je prva sezona bila o pubertetu osnovca, da li će ova sezona biti o "avanturisanju" srednjoškolke? Suzdržavam se od ikakvih nada da se ne razočaram previše.
    High School DxD HERO - Nekako sam mešanog mišljenja oko ovoga zbog ovog novog studija, odoše iz onih oštrih seksi linija u tešku loptastu moetinu, neke od devojaka liče na nešto, ali Xenovia bre liči na neku izopačenu moeštinu ajoj bre.
    Tokyo Ghoul:Re - Treća sezona koja služi više onima koji se pale na "kul" borbe bez ikakve smislene priče posle žešćeg kasapljenja materijala u prve dve sezone. Negde sam pročitao da će kao ovaj put biti bolji sa adaptiranjem, samo kad urade 4tu sezonu sa munjevitim preskakanjem svega do kraja Re mange.
    Gun Gale Online - Mora se privući još igrača u Gača (lutrijsku derotinu) igru, ovaj put sladkim djevojkčicama koje igraju VR pucačinu.

Aaaaa, da, tu je i sledeća sezona Boku no Hero Academia koja ima 25 epizoda, to bi trebalo da pokrije zbivanja do one razvaljotke valjda.

kuzman likes this.
  2. drablj

drablj Stalker

957
    181
    43
    od novih cu sigurno gledati jedino golden kamuy, ali ima dosta zanimljivih nastavaka. mislim da svi najvise cekamo fmp :) .

3. Roronoa Zoro

Roronoa Zoro OMAE WA MO SHINDEIRU!

2,885
    188
    63
    FMP sam čekao tolike godine i jedva čekam, samo da ne zaseru sa animacijom

obavezno se gleda:

novi Lupin III
    Megalo Box
    Hinamatsuri, svako poglavlje je suvo zlato, mnogo očekujem od njega, solidan izbor VA
    Cutie honey universe

ako mi se dopadne posle prvih ep:

Otaku ni Koi wa Muzukashii
    Tachibana-kan to Lie Angle
    Uma Musume: Pretty Derby

4. Maxa

Maxa opsa!

9,437
    2,727
    113
    auuuu, ne sećam se kad je ovoliko udarnih serijala bilo u jednoj sezoni.
    many shonen sports (major 2nd, tsubasa!), fmp, flcl, megalo box, boku no hero academia i još nešto se tu provuklo...

5. sCARfiNGer

sCARfiNGer Немој Тата Роговима

1,612
    280
    83
    Zaboravili ste remake LOGH. Ali i bolje što ste, podbačaj je. Zasad se prate Megalobox, Kamuy, FMP i FLCL kad počne.

6. Maxa

Maxa opsa!

9,437
    2,727
    113

zdravkelja likes this.

Share This Page