PS3 pitanja

Discussion in 'PlayStation 3' started by grunt, Jan 25, 2012.

1. Timemaster

Timemaster Caelondian

9,125
    813
    113
    nema sanse nijedna nasa kartica na psn ni u jednom slucaju. samo kodovi :(

Ace likes this.
  2. Ace

Ace 1.000.000

2,506
    298
    83
    @Timemaster - tnx man, da li imaš preporuku gde je najbolje uzimati te kodove?

3. Timemaster

Timemaster Caelondian

9,125
    813
    113
    Ja koristim cdkeys, nikad nisam imao problem sa njima :)

Ace likes this.
  4. Bravo

Bravo New Member

19
    0
    3
    Da ne otvaram novi topic, sta je sa Personom 5 :D ima li neki link za psn ili iso? Igra je izasla juce za US i EU.

5. darkado

darkado EmuGlx veteran

5,321
    758
    113
    Sreca pa je neko ovo bumpovao da ne trazim sto godina.

Imam i ja jedno pitanje, od tri superslima jedan je newest of the new model i ima laser sa jednim lensom dok ostali imaju sa dva.

Problem je bas u tom najnovijem, nece cita br a ps1 diskove cita kao car. Da je neki od ovih sa dva lensa bilo bi jednostavno, riknuo br laser lens al ovom sto ima jedan lens a bira tip medija ne znam kako da pristupim.

Ima neko ideju za troubleshooting?

Sent from my MI MAX using Tapatalk

6. Chodex

Chodex Well-Known Member

1,155
    160
    63
    Stvarno, sta je sa Personom 5? Vidim izasla 4 aprila i ima brutalne ocene. Neko vise da napise nesto?

7. DieH@rd

DieH@rd Winter Knight Staff Member Administrator

25,980
    1,621
    113
    Nema je za sad.

8. Chodex

Chodex Well-Known Member

1,155
    160
    63
    Ja cu da je probam za nekih sat vremena. Nikakvo iskustvo nemam sa serijalom, ali next gen igra sa ovakvim ocenama na ps3 konzoli je kao flasa hladnog Knjaza u pustinji. ;;)

9. DieH@rd

25,980
    1,621
    113
    Nije to nextgen igra, to je samo crossgen JRPG koji je bila u proizvodnji primarno za PS3 velik broj godina. Ne moras imati znanje o ranijim igrama da bi igrao ovu, svaka nova igra ima nove glavne likove i okruzenje [kao i Final Fantasy serijal].

Nego, jel na zapadu uopste izasla engleska PS3 verzija od P5? Secam se nekih vesti davno da ce PS3 verzija izaci samo u japanu, dok ce ostatak sveta dobiti samo PS4 verziju...

10. Chodex

Chodex Well-Known Member

1,155
    160
    63
    Pa kada ima na svim torentima (eng verzija) predpostavljam da je to to.

Послато са GT-I9105P уз помоћ Тапатока

11. DieH@rd

25,980
    1,621
    113
    Chodex likes this.
  12. Cipak

Cipak RPG Fan

1,409
    196
    63
    Jutrs me zove jedan poznanik seli se i prazni podrum. Kaze mi imam neke konzole ostavio mu brat koji se pre par godina preselio u Svedsku. Odem do njega da vidim o cemu se radi. Kad ono PS3 phat 80gb i Xbox Clasic sa jednim kontrolerom i svim kablovima. Covek mi ladno pokloni konzole posto njega to uopste ne zanima.

Konzole bile nekoliko godina u podrumu pretpostavljao sam da su neispravne. Povezem Box na TV kad ono radi cak je u drajvu ostalo neko sranje od WTA Tenisa. Ucitao igru bez problema kontroler ispravan. Sve radi kao sat. Kada sam ga ocistio od prasine vizuelno je pa skoro u mint stanju. Radovao sam se ko malo dete. Ionako sam planirao da nabavim jedan Xbox za kolekciju.

Povezem PS3 na TV i on radi kao sat. Tih ne greje se puno ucitava diskove odlicno. Mucio sam ga jedno 2 sata sa GT 6 radio bez problema. Ostavio sam kontroler da se puni pa da proverim kakva mu je baterija ipak je dugo bio u podrumu. Konzola nije mint ima ogrebotina ali nista preterano strasno. Pa sam razmisljao posto imam jedan slim za orginale. Da ga modujem, cipujem ili sta vec treba posto bih igrao neke Jrpg igre do kojih je kod nas tesko doci.

Posto znam da su ti stari modeli podlozni kvarovima. Interesuje me da li se isplati takva investicija u jednu staru konzolu? Model je CECH-K04 80 GB hard. Ako neko ima iskustva sa ovim modelom neka napise svoje utiske. Ili je bolje da kupim vec modovani slim vidim da su im cene dosta povoljne po oglasima?

Ratanook, grunt and gruja like this.
  13. gruja

gruja I am God of War

5,067
    506
    113
    Ja sam uzeo slim 3.55 sa jednim dualshokom i 320 gb hard diskom za 11000 din,2504b model.
    Tako da generalno po meni se ne isplati,imao sam dva bucka i oba su vrisnula od istog kvara (yld) sad posto si konzolu dobio dzavaka onda ti se u jednu ruku i isplati da je modujes jer te nije nista kostala,inace xbox kecevi su majka sto se tice kvaliteta,mozda i najkvalitetnija konzola ikada proizvedena.
    Moj savet ti je ako je updejt ispod 3.55 da ga sam cipujes a ako nije onda ga prodaj sto pre dok je jos ispravan

Послато са Lenovo K50-T5 уз помоћ Тапатока

Cipak likes this.
  14. darkado

darkado EmuGlx veteran

5,321
    758
    113
    Taj se ne isplati uopste a i ovi dundjeri domaci nece da rade 80gb phat. Cuvaj ga za kad ti se igra ps2 :)

Sent from my MI MAX using Tapatalk

Cipak likes this.
  15. Cipak

Cipak RPG Fan

1,409
    196
    63
    Hvala na odgovorima ljudi. Ipak cu ga ostaviti u rezervi ako mi slim slucajno rikne. A i sredjujem polako retro kutak pa ce lepo da izgleda na polici. A sto se PS2 igara tice trenutno imam 4 PS2 konzole i odlican CRT TV.
    A za igre koje je tesko nabaviti na disku uzecu neki modovani slim kad su vec cene dosta povoljne koliko vidim.

gruja likes this.

Share This Page