1. powered by Surfing Waves

Rcm jig

Discussion in 'Nintendo Switch' started by SrEbRnI, May 17, 2018 at 11:42 PM.

1. SrEbRnI

SrEbRnI Member

231
    15
    18
    Uspeo sam da nadjem jednu firmu da odstampa na 3d stampacu jig za switch. Dobio sam 6 komada (1 probni + 5 minimum) za narucivanje. Sto se samog dela tice ok je odradjen. Mozda bi samo blago trebalo proci smirglom uz ivicu da onako klizne ali u sustini ide bez nekog velikog otpora. Rupice su bile bas sitne, bukvalno da prodje licna kroz nju, ali sam uzeo burgiju od 1mm i prosirio je. Za probu sam uzeo 3 tanke zice iz kabla, umotao ih i provukao kroz rupe. Radi bez problema i ulazi u deo gde ide kontroler. Uz jig naravno ide i par komada zice jer nje imam za izvoz. :) Ako neko hoce da podelimo troskove nek mi se javi u inbox. Mozemo i da se nadjemo u Bg ako neko hoce licno da preuzme. Vikendom sam obicno u bloku 45 posle 17, ili radnim danom predvece na konjarniku. Mogu i da posaljem postom, ali to bi bilo najverovatnije tek u ponedeljak. [​IMG]

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk

2. Oblakoder

Oblakoder Active Member

757
    98
    28
    Brate mili pa imas temu za potencijalni emulator i za hakovanje Switcha. Cemu sad thread i za ovo? :D

3. darkado

darkado EmuGlx veteran

6,429
    1,293
    113
    Procitaj post pa spamuj oblace.

Sent from my MI MAX using Tapatalk

4. Oblakoder

Oblakoder Active Member

757
    98
    28
    Naravno da sam procitao. O ovim stvarcicama se uveliko diskutuje u temi za hakovanje Switcha pa ne vidim razlog da otvara novi thread samo za ovu stvarcicu. Vec je otvorio thread da bi postavio par pitanja u vezi Switcha, koja je inace mogao da pita u temi za Switch, a sad i ovo. Valjda je svima cilj da forum bude uredjen, a ne da pravimo nepreglednu sprdacinu :)

5. Omega

Omega N64 je đubre

14,340
    1,887
    113
    Donekle se slažem, ovo je trebalo u oglase (možda).

6. Maxa

Maxa opsa!

9,022
    2,481
    113
    dobro je uradio. nema poente ovo u oglase...

7. SrEbRnI

SrEbRnI Member

231
    15
    18
    Slobodno brisi temu ako mislis da nije na mestu. Prepakovacu je u drugi thread.
    A mozes i onu sa pitanjima ako ti bas bode oci.

8. Oblakoder

Oblakoder Active Member

757
    98
    28
    Ja ti kazem dobronamerno, kao sto sam ti rekao za onaj thread sa par pitanja u vezi Switcha, da ne moras da pravis nove threade kad vec imas postojece za takvr stvari. Zamisli kad bi svako tako radio, pa to bi bilo mali milion threada i bilo bi jako nepregledno za pratiti...

9. Timemaster

Timemaster Caelondian

9,787
    1,213
    113
  10. eufrat

eufrat Well-Known Member

2,567
    1,033
    113
    Svi i dalje misle da je Nick glavni na forumu :D

Sent from my HTC U11 using Tapatalk

Blue and Maxa like this.
  11. Maxa

Maxa opsa!

9,022
    2,481
    113
    s kojim ti autoritetom to govoriš? ako nije dobio upozorenje od adminitrativnog tima, šta ti ima da glumiš policiju?

svakako je pravljenje novih threadova dobrodošlo, ne moraju da postoje samo pile-up teme. eliminišu se samo potpuno retardirani threadovi, što ovaj svakako nije.

12. Oblakoder

Oblakoder Active Member

757
    98
    28
    Ajde necemo preterivati, kakav crni master moderator, ja bih se zadovoljio sa titulom Nintendo Switch moderatora :)
    Naravno, bez obzira sto sam objektivno gledano u pravu, zbog odredjenih predrasuda vi cete radije podrzati javasluk i nered na forumu nego priznati da sam u pravu :)

13. SrEbRnI

SrEbRnI Member

231
    15
    18
    Ma opusteno. Meni ne smeta. Da sam planirao da zaradim na malom delu plastike svakako bih ga stavio u oglas kao i na kp. Ali posto ih dajem za 100 dinara, od kojih 30 ide na postarinu smesno je da ih stavljam tamo. Nema porebe da se dalje raspreda da li je trebalo ili nije otvarati novi thread. Kome je potreban deo nek se javi, u suprotnom tema samo ide u off.

14. Oblakoder

Oblakoder Active Member

757
    98
    28
    Sa istim onim autoritetom sa kojim i drugi memberi pokusavaju da glume pandure, diktiraju pravila, pozivaju na banovanje, na brisanje odredjenih postova, nametanje njihove volje itd... :)

15. SrEbRnI

SrEbRnI Member

231
    15
    18
    A sad si me bocnuo pa moram da dodam da objektivno i nisi u pravu. Ja licno vise volim puno threadova pa da biram sta zelim da citam a ne da trazim u 800 strana. Ali 100 ljudi 102 misljenja. Kao sto sam rekao ako administratorima smeta slobodno nek brisu uz napomenu da treba da stoji na drugom mestu.

16. Maxa

Maxa opsa!

9,022
    2,481
    113
    Samo ga ignoriši...

Sent from my D6503 using Tapatalk

Omega, eufrat, ivamark and 2 others like this.
  17. Oblakoder

Oblakoder Active Member

757
    98
    28
    Ja volim kad ima puno threada ali za bitne stvari kao sto su igre i neke vazne stvari u vezi Nintendo Switcha.

Savetujes njega da me ignorise, a ti se prvi kacis na skoro svaku moju poruku?
    Evo ja tebe savetujem da ti mene ignorises :)

18. nikola22

nikola22 EmuGlx Veteran

3,927
    800
    113
    Ako neko treba da bude Switch moderator TO SAM JA,jedan od retkih objektivnih tamo ili mozda Omega i Darkado... svejedno je.Ti ne mozes,N fanboj si i nisi objektivan.

TwiSteR likes this.
  19. SrEbRnI

SrEbRnI Member

231
    15
    18
    I svaku temu oteras u off. :)

TwiSteR likes this.
  20. ivamark

ivamark Well-Known Member

4,502
    974
    113
    Totalno je svejedno ko moderator bez ban privilegija.
    Nece nas ogrejati sunce dok je Oblak na forumu. :lol:

21. Oblakoder

Oblakoder Active Member

757
    98
    28
    Realno i objektivno gledano to treba da bude Vetar, a ne neki Sony fanboj koji poseduje Nintendove konzole, cisto zato sto mu se tako moze. Pljujete sve sto je od Nintenda i onda se pravdate kako imate Nintendove konzole. Kakve to veze ima, pa imao sam i ja sve predhodne Sony konzole, imacu i buduce, ali to ne menja cinjenucu da mi je Nintendo najdrazi :)

22. shin-boyan

shin-boyan Well-Known Member

4,260
    977
    113
    Darkado objektivan kada se priča o N? Dobar vic.
    Omega bi bio dobar moderator na celom forumu :)

vetar and Omega like this.
  23. Oblakoder

Oblakoder Active Member

757
    98
    28
    Omega ajde i nekako ali Nikola i Darkado :D :D :D

24. nikola22

nikola22 EmuGlx Veteran

3,927
    800
    113
    1. i najvaznije Objektivan sam!
    2.Imam switch i igrao sam sve sto vred na njemu(Odiseju,Zeldaru trenutno igram i MK i DK na Wii U (iste su igre ako nisi znao))
    3.Strog ali pravedan
    Dobrovoljno se javljam za moderatora u Switch delu foruma :D

25. Oblakoder

Oblakoder Active Member

757
    98
    28
    Ako obecas da me neces banovita pravicu se da nisam napisao predhodnu poruku :D

26. Omega

Omega N64 je đubre

14,340
    1,887
    113
    Dajte meni da radim recenzije ekskluziva, obećavam da nijedna neće dobiti više od 7-8 bez obzira na platformu. :D

Da se vratimo na temu: imam pristup resin printeru, kontam da isto može poslužiti ali koji je trenutno najbolji i prihvaćeni template za jig?

shin-boyan and vetar like this.
  27. SrEbRnI

SrEbRnI Member

231
    15
    18
    Ovaj sto sam ja nasao je u stl formatu onaj sto pinovi idu sa strane. Sad sam krenuo na posao ali pusticu ti veceras link. Covek je napravio 3 verzije, za spajalicu, obicnu tanju zicu i bez loga. Ova dva imaju logo. Àko sam dobto razumeo ovog lika sto mi je stampao trebaju tanje noozle na stampacu ali mislim da ima promer koji je potreban na sajtu. Saljem veceras ako ne nadjes.

28. Omega

Omega N64 je đubre

14,340
    1,887
    113
    Pročitao sam da spajalica metod nije 'zdrav' za joycon pinove pa je bolje ići na tanju varijantu.

29. SrEbRnI

SrEbRnI Member

231
    15
    18
    A mozes ibda odstampas za spajalicu da bi bile vece rupe pa da provuces zicu. Pogotovo ako nemas sitnije noozle.

30. vetar

vetar Well-Known Member

5,303
    789
    113
    Izvinjavama se za ponovni offtopic, Omega je objektivan u smislu da je prilično kritično i negativno nastrojen prema svemu a ne samo prema Nintendo temama.
    Mislim da je jedan od objektivnijih ljudi ne samo u Nintendo temama nego uopšte na forumu @shin-boyan,
    pošto ne samo da u običnim postovima nego čak ni u raspravama ne naginje ni jednoj strani,
    skoro svi ostali manje-više naginju jednoj ili drugoj strani u kritikama, hvaljenju ili uopšte.

Last edited: May 18, 2018 at 1:32 PM
    Cipak and shin-boyan like this.
  31. darkado

darkado EmuGlx veteran

6,429
    1,293
    113
    Darkado je pre neki dan lizao switch cart. Objektivno ukus zapaljene gume dolazi prekasno. Dete ako hoce da ga proguta, nece ga nista spreciti.

Oblak je kancer ovog foruma. Svi koji ne misle kao on su soni fanbojevi iako je recimo kod mene u kolekciji odnos nintendo i soni konzola bar duplo na strani nintenda. 20+ samo gejmbojeva.

32. SrEbRnI

SrEbRnI Member

231
    15
    18
    Evo linka
    https://www.thingiverse.com/thing:2877484/#files

Omega likes this.
  33. Oblakoder

Oblakoder Active Member

757
    98
    28
    Darkado tvoj stav prema svemu sto nije Sony dovoljno govori da si fanboj, a to sto ti se moze pa imas sve konzole to je vec nesto drugo. Ja sam do sad posedovao sve Sony konzole ali to takodje ne menja cinjenucu da sam ipak clan Nintendo sekte :)
    Ono sto mene razlikuje od tebe je sto ja ne mrzim druge konzole, njihove igre i smem da izjavim da ce mi biti veliku uzitak da odigram PS4 ekskluzive, a recimo da ne bih imao nista protiv da odigram Halo 5 i druge cenjene Xbox One igre :)

Jedno mi nije jasno, kako to da neko ko toliko mrzi Nintendo, njegove igre i sve sto je vezano za tu kompaniju kupuje njihove konzole? :)

34. darkado

darkado EmuGlx veteran

6,429
    1,293
    113
    Tako sto si retardiran.
    Ti jedini ovde pricas o mrznji jer svako ko ne misli kao ti, automatski mrzi.

Last edited: May 18, 2018 at 10:10 PM
    sqall likes this.
  35. sqall

sqall Active Member

843
    102
    43
    i sta bi na kraju ide li u switch hack thread ili ne???

36. Oblakoder

Oblakoder Active Member

757
    98
    28
    Ne znam o cemu pricas? Ja sam pun ljubavi prema celoj gaming industriji i nemam nameru da se raspravljam sa tobom :)

37. darkado

darkado EmuGlx veteran

6,429
    1,293
    113
    To sto stavis smajli na kraju posta ga ne cini nintendo remek delom.

38. eufrat

eufrat Well-Known Member

2,567
    1,033
    113
    :) smajli je open air trademark (Nintendo Co., Ltd.) za neupućene

Sent from my HTC U11 using Tapatalk

Blue, darkado and Oblakoder like this.

Share This Page