1. powered by Surfing Waves

REDLINE

Discussion in 'Anime / Manga / JDrama' started by l3fty, Aug 11, 2011.

1. l3fty

l3fty Član biblioteke

1,775
    83
    48
    REDLINE(AniDB|Wiki)

Genre: Racing

Plot
    The most dangerous and exciting car race in the universe is held only once every five years. And that's tonight. The competitors are lined up at the starting block. In his vehicle, JP, the most daredevil driver on the circuit, is ready for the green light. Female driver Sonoshee, with whom he is secretly in love, is also on the starting line. She will stop at nothing to get on to that podium. In this race, not only is anything possible, but also anything is allowed. In fact, their adversaries have modified their vehicles to equip them with highly destructive weapons; with such participants, it is hardly surprising that Redline is forbidden by the authorities, who will try anything to halt the proceedings. These speed addicts have to put themselves in mortal danger to achieve their aim: eternal glory for those who finally mount the podium.

Lični Komentar: Ovo mu dođe nešto kao NFS sreće Twisted Metal sreće Carmageddon. Lično mi je nekako jača Yellowline trka od glavne, verovatno zbog bolesno dobrih scena utrpanih u onih par minuta, dok je glavna takođe razvaljotka, sa dozom Carmageddona.

http://www.youtube.com/watch?v=j9fhQVMzlC0&feature=related

2. Roronoa Zoro

Roronoa Zoro OMAE WA MO SHINDEIRU!

2,923
    198
    63
    skinuo sam DVD.iso, ali puca na 7mom minutu isto tako DVD-rip programi samo toliko odrade

3. ultranova

ultranova Killer Instinct

1,066
    14
    38
    Znam za ovo ali nigdje nisam mogao naći da skinem....

4. l3fty

l3fty Član biblioteke

1,775
    83
    48
    Ja sam skinuo onaj sa nya/tt-a, u delovima, i radi bez ikakvih problema, odgledao ceo film danas bas.

5. Roronoa Zoro

2,923
    198
    63
    verovatno se nije dobro raspakovalo, skidam o5. početak obećava

6. l3fty

l3fty Član biblioteke

1,775
    83
    48
    Spajas sa HJS splitter/joinerom.

7 minuta je mozda onaj kratki preview koji je visio unaokolo vec neko vreme pa ti program hvata taj umesto glavnog filma za enkode, odradicu neki privremeni sopstveni rip da se radi preko noci, videti kako ide.

Loadovao ISO u demonu, pustio dvd u mpcu, u meniju ukljucio eng subove i pustio film, rokaza :D. Doduse subovi nisu bas, najbolji, navikao na fansubove kvalitetne itd :D.

7. l3fty

l3fty Član biblioteke

1,775
    83
    48
    Rip izasao, evo i dvd pilot videa, nema spojlera za sam film, ali ga je lik iz nekog razloga obrnuo u 2 kruga:

http://www.youtube.com/watch?v=djk2AsbDa6w

8. voja87

voja87 Well-Known Member

10,287
    1,892
    113
    izbacuje mi samo leve filmove...moze neki link, po mogucstvu hd:)

9. Roronoa Zoro

2,923
    198
    63
    nema HD za sada, samo DVD-rip:

Code:
    http://www.nyaa.eu/?page=download&tid=236044

10. Zegota

Zegota Zegota

1,363
    134
    63
    Upravo sam odgledao 1080p rip. Odličan je, preporuka za sve koji gotive ludosti ala Dead Leaves, Mind Game, Trava, Aachi and Ssipak itd.

11. Nyarlathotep

Nyarlathotep Pimmelmann

10,547
    1,565
    113
    auu, nashao sam ovo na bakaBT, odlichan kvalitet slike i zvuka, ovo moram da gledam! Dead Leaves i Aachi and Ssipak su mi bili pure awesomeness, a ako je ovo nalik njima, kao shto paranoid kazhe, MORAM odgledati.

12. l3fty

l3fty Član biblioteke

1,775
    83
    48
    Heh, good good evo bas pripalih Yellow line temu dok postujem ovaj post, a mislim da cu mozda da obrnem i trku za koju je doticna tema.

I da, stvar ima taj opusten i bezbrizan osecaj kao i gorepomenuti filmovi, sa tonom sankcionisanog nasilja tu i tamo.

Meso za mlevenje su ovde snage Roboworlda :D, Gosn Predsednik mu dodje onaj napredniji mutant iz Aachija :D.

13. voja87

voja87 Well-Known Member

10,287
    1,892
    113
    malo pre sam skinuo 720p snimak, nisam jos odgledao al sam isao malo na premotavanje, fenomenalan crtez/ animacija, ovo skoro nisam video...barem u necem novijeg datuma

14. Maxa

Maxa opsa!

9,631
    2,861
    113
    dead leaves, ači i šipak?
    moraću da bacim pogled...

15. grunt

grunt Celeb Freak

15,509
    2,363
    113
    Ajde da posle par godina pogledam neki anime, zanimljivo deluje :)

16. Nyarlathotep

Nyarlathotep Pimmelmann

10,547
    1,565
    113
    ^
    Dobar je, poslednja scena je lulzy skroz, meni barem :)
    Grunt, vreme je da se vratish u ANIME PRO dane. ;)

17. grunt

grunt Celeb Freak

15,509
    2,363
    113
    Tesko, kada vec min 2 godine nisam hentai gledao onda sta reci lol

18. nedjon

nedjon Primogenitor

263
    10
    18
    Redline rastura. Potpuno ispunjena dva sata.

19. sCARfiNGer

sCARfiNGer Немој Тата Роговима

1,618
    291
    83
    Hiperkinetički spektakl. Meni su lude reference. Trava i Shinkai su jedni od trkača, a onaj uplakani gej kiborg što ih juri je omaž Ichi the Killeru. Redline trka je takav clusterfuck kakav nisam davno video.

20. grunt

grunt Celeb Freak

15,509
    2,363
    113
    HOLY SHIT THIS IS PURE AWESOMENESS !!!!!

Znaci ne pamtim kada me je neki anime ovako odusevio !!

Kada ovako nesto pogledas jos vise ti muka dodje kada poredis sa 90% animea sto ide na TV-u :(

21. l3fty

l3fty Član biblioteke

1,775
    83
    48
    Zato ovo poredis sa vise budzetnim bioskopskim anime filmovima, kao sto su Akira, Gits 1 i 2, porediti bilo koji od jacih dugometraznih anime-a sa tv anime serijalima je smejurija.

22. DieH@rd

DieH@rd Winter Knight Staff Member Administrator

29,203
    2,613
    113
    Upravo sam pogledao 10gig Thora release, odlican je film. Zadnjih 20 minuta su bili INSANE! :lol:

23. l3fty

l3fty Član biblioteke

1,775
    83
    48
    Treba da uzmem HDD za koji dan, pa mozda i skinem tu verziju da odvrtim :D.

24. Carnex

Carnex Jetrena Pašteta

4,331
    639
    113
    Posle mnoooogo vremena rekoh da odgledam nešto što je mi je mnogo puta opisano kao čisto remek delo i nisam bio razočaran. Odavno sam prestao da pratim anime i samo povremeno čitam par mangi ali Redline me je odvalio od života. Svemu je pomogao projektor i 5.1 zvuk ali ovo je stvarno jedno od remek dela animea iako je priča totalno isprazna i ceo film nije ništa sem kolekcije fantastičnih demonstracija dinamike u animaciji. 12/10

grunt and DieH@rd like this.

Share This Page