1. powered by Surfing Waves

Saber Rider 3DS

Discussion in 'Nintendo 3DS' started by DieH@rd, Jul 23, 2011.

1. DieH@rd

DieH@rd Winter Knight Staff Member Administrator

28,078
    2,279
    113
    Tim koji pravi ovu igru i dalje nema publishera, i jos uvek nije oficijelno najavljena za 3DS, ali navodno oni i dalje rade na igri i definitivno oce da je izdaju za 3DS. Evo prvih screenshotova [izgleda od PC verzije].

Also, cisto da vam se isplati dolazak u ovaj thread, pogledajte stari intro once again. Nemoze da skodi. :D

http://www.youtube.com/watch?v=LKxWl4PcBY4

2. TheNick

TheNick FIGHT! Staff Member Administrator

19,035
    2,117
    113
    Nemaju izdavaca a imaju li licencu ili prave ovo onako za svoju dusu u trailer park studiju?

3. DieH@rd

28,078
    2,279
    113
    Mislim da ce uskoro ova franshiza postati "free domain" koliko je old. :D

Teoretski, mislim da imaju dozvolu da naprave ovo, mada ne bi me cudilo da je u putanju grupa studenata koja nema pametnija posla. Ipak se igra pravi u nemackoj, najvecem domu SR fanova.

4. TheNick

TheNick FIGHT! Staff Member Administrator

19,035
    2,117
    113
    Znaci da ocekujemo german dub :)

5. DieH@rd

28,078
    2,279
    113
    There will only be german dub. :lol:[hr]
    Shit just got real. Upravo saznah da na igri rade 2 nemca - Manfred Trenz [kreator Turrican igara sa C64] i Chris Huelsbeck [koji je radio muziku za Turrican i par igara iz tog doba].

My interest haz gone up.

6. DieH@rd

28,078
    2,279
    113
    Evo i prvog snimka iz igre, u pitanu je pre pre pre alpha snimak napravljen za testiranje scenarija [storyboard testing].

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Jhiy9TUK1fA[/youtube]

7. Snake-Eyes

Snake-Eyes Charlie Mike

2,507
    41
    48
    There will only be german dub. :lol:[hr]

Nije frka, radice sub ekipa koja je radila za seriju:D

8. dsst

dsst fdggg

3,530
    707
    113
    cim sam video Saber Rider ruka mi je automatski pomerala mis i kliknula na thread
    moracu ovo da probam jbt deluje kao toliki promasaj da ne moze biti lose.
    kao materijal za neku AVGN epizodu

9. gruja

gruja I am God of War

6,141
    798
    113
    Ako je izasao woltron za psn,moze i ovo :)

10. Otaku

Otaku

370
    9
    18
    aaajoj boze kad se samo setim ovoga ko klinac :D saaaaber riiider and the star na na...

gruja likes this.
  11. IsaoOkava

IsaoOkava Active Member

487
    41
    28
    Vreme je da se tema o ovoj igri oživi i prebaci u odgovarajuću sekciju. Došlo je do velikih promena od prvobitnog koncepta, a meni najvažnija promena je što igra izlazi i za Dreamcast. Na zvaničnom sajtu dostupna je demo verziju za PC/Linux/MacOS i Dreamcast sisteme.

Dodao bih još da Dreamcast demo možete odigrati preko nullDC emulatora, pa ko voli nek proba.

12. gruja

gruja I am God of War

6,141
    798
    113
    Jel moze demo za dc da se odigra preko sd loadera za dc?

Послато са Lenovo K50-T5 уз помоћ Тапатока

13. IsaoOkava

IsaoOkava Active Member

487
    41
    28
    Nisam probao jer ne posedujem isti tako da ne mogu odgovoriti na to pitanje.

14. CTOJAH

CTOJAH волим да ми лижу шупак

4,203
    742
    113
    U principu volim 2D/2.5D igre (platformske,shutere,run&gun,puzzle,vs fight...) pa tako i ovu ocekujem. Ali... ...ALI moraju se debelo potruditi ako zele da ovo na nesto lici. Kao sto je sad, prilicno je plitak gejmplej, malo se toga desava na ekranu i izgleda prilicno lako i trivijalno. Jedino za sada prolazi "nostalgija" faktor, a to je malo :(
    Igra me strasno potseca na Sunset Riders sa arkada (maznuli su mnogo toga od ovu igru), s'tim sto je arkadni aparat Bog Bogova za ovu novu igru... ...zalosno.
    Ne daj Boze da uporedim sa Metal Slug-om ! Primer kako treba da izgledaju nove 2D run&gun igre su recimo Cuphead koji je fantastican i jedva cekam da izadje; ili Kraut Buster za NeoGeo koji takodje izlazi ove godine !

P.S. Saber Rider izlazi i za PC Engine !!! (sudeci po logou na naslovnoj strani)
    http://www.saberridergame.com/

Share This Page