1. powered by Surfing Waves

Sajtovi sa informacijama o stripovima

Discussion in 'Comics / Books' started by grunt, Dec 12, 2014.

1. grunt

grunt Celeb Freak

14,684
    2,050
    113
    Interesuje me da li znate neki sajt koji ima podatke za dugoizlazece stripove koji imaju po 50 + brojeva pa da ne bi sve od pocetka citao svaki takav ima grupe brojeva koje su neka cilina, npr od broja 26 do 32 je jedan story arc i mozes da ga skines tako odvojeno i procitas.

Da li ima neko mesto gde bi tako nesto mogao da saznam ? Cita mi se neki strip ni sam ne znam kakav, pa odem na moj godinama omiljeni topic na warezbb gde svaki dan kace sve zivo, pa tamo razgledam, ali osim onih kratkih sto imaju 5-6 brojeva vecina su stripovi koji idu godinama, pa bi da pronadjem neku tacku odakle mogu da ih krenem, a da nije bas od pocetka, posto su ti linkovi za dl vec mrtvi, a nemam pojma odakle drugde da skidam te starije.

2. grunt

grunt Celeb Freak

14,684
    2,050
    113
    Niko nista ? Ah well valjda moram da google-am ondak za svaki serijal pojedinacno.

Inace ovaj sajt sam pronasao da mi pomogne sa podacima kada je koji broj izasao/koliko brojeva ima u serijalu i slicno.

https://www.comixology.com/

3. Zegota

Zegota Zegota

1,363
    134
    63
    Comixology ti je ok u slucaju da strip ima digitalno izdanje. Ja uglavnom izguglam za svaki naslov. Za mange je tu mangaupdates.

4. Tiniri

Tiniri Byrsonima crassifolia

301
    57
    28

Share This Page