1. powered by Surfing Waves

Severed - 26. april

Discussion in 'Sony PlayStation Vita' started by Timemaster, Apr 15, 2016.

1. Timemaster

Timemaster Caelondian

10,973
    1,970
    113

Da nisam slučajno čuo na PS I love you XOXO da Colin i Greg pričaju o novom Vita naslovu od Drinkboxa, ne bih nikada video da ovaj dragulj u najavi postoji i još bolje, izlazi uskoro :)

Pošto obožavam dungeon crawling igre poput legend of grimrocka, ova igra je jedna od nekoliko što još uvek volim svoju Vitu :) Ako neko nije upućen:

Severed je dungeon crawling avantura iz prvog lica. Igrate kao Sasha, ratnica koja je krenula da traži svoju porodicu u nekom drugom uvrnutom fantazijskom svetu. Krećete se iz prostorije u prostoriju, otvarate u metroidvania stilu zaključana vrata i borite se sa neprijateljima. Borba je bazirana na touch screen swipe kontrolama i to na vrlo zanimljiv puzzle arcade način. Koliko sam razumeo, svet će biti otvoren i svaka zona će imati mesta zbog kojih ćemo hteti da se vratimo i otključamo nakon dobijanja nekih dodatnih sposobnosti ili unapređenja. Stil je VEOMA sličan Guacamelee stilu, kampanja će biti dugačka između 6-8 sati, a momci iz drinkboxa su rekli da neće igru naplaćivati 40$, biće jeftinija, samo još uvek nisu odlučili koja će biti cena tačno.

Nyarlathotep likes this.
  2. vrobec

vrobec Active Member

336
    29
    28
  3. Timemaster

Timemaster Caelondian

10,973
    1,970
    113
    ja planiram da kupim danas/sutra pa da se igra :)

4. Timemaster

Timemaster Caelondian

10,973
    1,970
    113
    God damn koliko je igra zabavna. Samo covek da sedne i place koliko je vita bataljena konzola a ovakvih igara moze mnogo vise da bude. Fenomenalna iskoriscenost touch screena u borbama. Soundrack malo slabiji od guacamelee, prica mracna da mracnija ne moze biti, metroidvania dungeon crawler... Uh, drinkbox, zasluzujete svaki dinar

Omega and grunt like this.
  5. grunt

grunt Celeb Freak

17,715
    3,842
    113
    Vita je odlicna platforma, steta sto je sony dozvolio da ode u propast.

Ovo def izgleda cool, koliko je igra uopste 20-30e ?

6. Timemaster

Timemaster Caelondian

10,973
    1,970
    113
    1900din iliti 12 funti :)

7. grunt

grunt Celeb Freak

17,715
    3,842
    113
    Fino,fino nije skupo. Ah well uzeo bi da znam da cu igrati u skorije vreme, al bi valjalo preci desetak drugih igara koje mi su mi u back logu za vitu xD

8. Kraken

Kraken Disco Bean

9,673
    1,788
    113
    Nije dozvolio vec je sam upropastio.

vrobec likes this.
  9. darkado

darkado EmuGlx veteran

7,770
    1,959
    113
    Cu kupim ovo, ionako planiram da priznam poraz lamulani ex, pa da ima.nesto da se igra :)

Sent from Huawei Ascend Mate 7

Share This Page