Sta igrate na xbox 360?

Discussion in 'Xbox360' started by hellboy, Jul 13, 2011.

1. Maxa

Maxa opsa!

8,233
    2,017
    113
    brate ukucaj u google us proxy i to ti je to :)

2. Wahad

Wahad Prekidać 4 Life! Administrator

9,748
    1,363
    113
    Za 2min mozes da nadjes ili free vpn program ili proxy resenje, ne budi lenj :)

3. voja87

voja87 Well-Known Member

8,267
    1,124
    113
    poceo sam malo vise da igram xbox 360 igre posto izgledaju odlicno na ovom tv-u, pa da malo ozivim temu
    presao sam the darkness, igra sa odlicnom atmosferom, muzikom i super pricom ali je skroz, kako da je opisem...gruba mozda, fps je bas los, pada ispod 30 redovno (ne znam kako je na ps3 posto je to losija verzija), kontrole isto, lik ne moze da trci tako da lutanje nivoima smara a to je dobar deo igre. rekao bi da je istrazivanje i razgovor sa likovima velik koliko i samo napucavanje...nastavk sam presao davno, mozda i njega skinem ali za pc

4. gruja

gruja I am God of War

5,337
    573
    113
    Vidis meni je recimo kec koji sam opeglao na ps3 dok jos nije bio hakovan bio bas extra dok mi je dvojka nekako rekao bih bila sklepana na brzaka...

Послато са ALCATEL ONE TOUCH 7047D уз помоћ Тапатока

5. Maxa

Maxa opsa!

8,233
    2,017
    113
    valja pročitati strip, simpa je. pogotovo prvi volume.

gruja likes this.
  6. gruja

gruja I am God of War

5,337
    573
    113
    Nisam ni znao da strip uopste postoji tj da je igra po stripu,mada ja bas i nisam neki lik koji cita stripove ali prezivecu valjda (ako sam mogao da citam sve robokapove mocu i ovo)

Послато са ALCATEL ONE TOUCH 7047D уз помоћ Тапатока

Maxa likes this.
  7. Dendy Somari Comrade

Dendy Somari Comrade Active Member

738
    159
    43
    @voja87
    Meni je taj Riddick-ov engine bas specifican. Svetlosni efekti su mi super. Par igara koje su ga koristile izgledaju dosta drugacije od svega ostalog na X360. Nisam presao Darkness, ali sam probao demo i secam se da je na tom planu igra na mene ostavila vrlo dobar utisak. Osim toga, privukao me je i gameplay. Trebao bih da je predjem. Prosle godine sam zavrsio Escape From Butcher Bay na X360 i tom prilikom sam napravio ove screenshotove:

voja87 and Maxa like this.
  8. voja87

voja87 Well-Known Member

8,267
    1,124
    113
    Riddick, fear pa i quake 4 imaju taj slican izgled, nisam sad gledao wiki da li koriste isti endzin. meni se to osvetljenje dopada problem je optimizacija. pre darkness-a sam presao geow judgment i ako je xbox mogao to da gura manje vise stabilno the darkness bi trebalo da tera bez ikakvih problema u zakucanih 30 fps-a.
    btw skinuo sam drugi deo i isto kao ranije ne svidja mi se preterano ovaj cel shaded izgled, umesto mracnog filma sad imamo sareni crtani film...

9. Dendy Somari Comrade

Dendy Somari Comrade Active Member

738
    159
    43
    Da, slicno izgledaju, ali nije isti endzin. Ovaj koriste samo Riddick i Darkness 1. Nije bas fer poredjenje sa Gears Judgmentom (za koji se slazem da izgleda sjajno, posebno okrsaj sa poslednjim bossom), jer je igra izasla mnogo kasnije. Vise bi smisla imalo poredjenje sa Gears kecom. Meni ovaj Riddick sa poligon count-om Xbox igre iz 2004 zbog osvetljenja izgleda lepse od vecine X360 igara koje koriste Unreal 3. Darkness 2 takodje koristi Unreal endzin, zato sto je tu igru nazalost radio neki drugi razvojni tim. Steta, jer osim dobre tehnologije, developeri Riddicka i Darknessa su imali i interesantne gameplay ideje.

Last edited: May 25, 2016
    Maxa likes this.
  10. voja87

voja87 Well-Known Member

8,267
    1,124
    113
    geow sam samo uzeo kao primer za sta je sposoban xbox. sto se tice gameplay-a trebalo je tu dosta stvari da se ispegla u darkness-u, imao sam osecaj da igram staru igru zbog nekih gluposti

11. voja87

voja87 Well-Known Member

8,267
    1,124
    113
    ponovo malo ozivljavanje, uzeo da igram lost odyssey, nahvaljena igra...poginuo 3x kod prvog boss-a, katastrofa... mozda da ipak krenem halo 4 a ovo batalim
    inace igra nije izgledala nesto preterano ni kad je izasla, ima tako lose senke da bi radije imao krug ispod likava

12. Omega

Omega N64 je đubre

13,359
    1,417
    113
    Misliš na onaj "katapult" na početku? Mene nije nijednom ubio. :)

13. voja87

voja87 Well-Known Member

8,267
    1,124
    113
    a ma ne, mislim na griffina na planini

14. TheNick

TheNick FIGHT! Staff Member Administrator

18,477
    1,822
    113
  15. voja87

voja87 Well-Known Member

8,267
    1,124
    113
    12 jebenih godina, jos se secam na svrsavanje na pgr3 i kameo slicice iz screenfun-a
    ps: svaka cast geniju koji zna sve ove brojke iz kviza

gruja likes this.
  16. darkado

darkado EmuGlx veteran

5,635
    936
    113
    Ja bih se cak slozio da je ona prva varijanta bez hdmi-ja retro :)

Sent from my MI MAX using Tapatalk

Share This Page