1. powered by Surfing Waves

Streets of Rage 4

Discussion in 'General Next-Gen (Multiplatform)' started by DieH@rd, Aug 27, 2018.

1. DieH@rd

DieH@rd Winter Knight Staff Member Administrator

31,949
    3,964
    113
    Wowza! :D

A cult classic
    Streets of Rage, known as Bare Knuckle (ベア・ナックル Bea Nakkuru) in Japan, is a trilogy of beat 'em up games developed and published by SEGA in the 1990s.

Famously known for its non stop action and electronic dance influenced music - scored by Yuzo Koshiro and Motohiro Kawashima - the series has gained the status of cult classic throughout the years. It is considered one of the best beat 'em up series of all time. After many years, Axel and Blaze are finally picking up the fight where they left.

Featuring hand-drawn visuals from the team behind 2017’s gorgeous Wonder Boy: The Dragon’s Trap remake, Streets of Rage 4 builds upon the classic trilogy’s gameplay with new mechanics, a fresh story and a gauntlet of dangerous stages with a serious crime problem. Streets of Rage 4 recalls classic gameplay but it stands as an entirely original arcade-style romp thanks to the expertise of Guard Crush Games and Dotemu.

Whether players gang up with a friend or clean up the city solo, Streets of Rage 4 is a skull-bashing, chicken-chomping delight all set to a thumping soundtrack sure to get your blood pumping.

Features
    • The comeback of the legendary Streets of Rage series.
    • Beautiful graphics fully hand-drawn animated by the studio behind Wonder Boy: The Dragon’s Trap.
    • Classic gameplay enhanced with brand new mechanics.
    • Braised chicken served on a pristine plate.
    [​IMG][​IMG]

Platforms: TBA
    Release date: TBA

Aleksandar, voja87, jovcov and 3 others like this.
  2. Blue

Blue ....................

12,311
    1,033
    113
    Trailer je vrh, vizuelni stil na mestu, ovo će morati da kida!

Jedino ajde moglo je da bude više likova.

3. DieH@rd

31,949
    3,964
    113
    Ima vremena za unveil dodatnih likova.

4. nikola22

nikola22 EmuGlx Veteran

4,965
    1,527
    113
    Super vest,Bas se radujem nastavku jedne od mojih omiljenih 16bit fransiza.Koliko se secam od onog otkazanog SoRa za Dreamcast je nastao fighting Force valjda.

5. Ace

Ace 1.000.000

3,053
    741
    113
    Dobra vest ali nisam fan ovog vizuelnog stila

6. Blue

12,311
    1,033
    113
    Meni je baš OK, nije mi out of place za SoR iako odstupa od ranijih delova.

7. nikola22

nikola22 EmuGlx Veteran

4,965
    1,527
    113
    No Axel and Blaze no SoR.

8. darkado

darkado EmuGlx veteran

7,789
    1,988
    113
    Trend vadjenja serijala iz bulje continues. Ljudi koji rade na igri su skroz ok i fanovi, nece ovo biti tmnt reshelled srecom.

Sent from my MI MAX using Tapatalk

9. TheNick

TheNick Administrator Staff Member Administrator

22,888
    3,594
    113

10. Blue

12,311
    1,033
    113
  11. DieH@rd

31,949
    3,964
    113

Blue and TheNick like this.
  12. TheNick

22,888
    3,594
    113
    Igra deluje odlicno u pokretu, jasno je zasto imamo samo dva lika (za sada?) predetaljno su ih uradili, svi potezi su frame by frame kao u starim igrama. VERY NICE!

13. Zuti Bar

Zuti Bar Active Member

658
    229
    43
    Meni ovo djeluje više rao rimejk dvojke nego punokrvni nastavak. SoR Remake treba da služi kao neka osnova po pitanju gameplay-a, putokaz kuda bi serijal trebao ići. Nažalost djeluje da se ovde ponovo vraćaju korak nazad praveći klasično Streets of Rage iskustvo za nostalgičare.

SolidSnake88 likes this.
  14. TheNick

22,888
    3,594
    113
    Slazem se, alergican sam na to kad prave remake stare igre pa joj dodaju sledeci broj. Seca li se iko travestije zvane Sonic 4? Ajde ep2 je jos tu i tamo bio kao igra za sebe, ali onaj prvi, god damn. Kapiram da bi bolje ostao upamcen da nije imao taj broj.

15. Blue

12,311
    1,033
    113
    Valjda nece biti puki remake.

16. Matt

Matt Active Member

142
    106
    43

Sent from my iPhone using Tapatalk

17. Carnex

Carnex Jetrena Pašteta

5,163
    1,157
    113
    Ovo deluje mnogo bolje nego prvi video koji sam video od igre. Sada želim da je igram.

18. Maxa

Maxa opsa!

11,405
    4,179
    113
    samo je muzika sralje

rale, gruja and stale like this.
  19. SolidSnake88

SolidSnake88 Well-Known Member

1,752
    1,329
    113
    Meni se ovaj art style ne dopada za SOR igru. Nikako da se otmem utisku kao da gledam neku flash igru. Bolje da su zadržali onaj 16-bit izgled što se mene tiče ako su ostali u 2D beat 'em up fazonu.

Last edited: Aug 22, 2019
    TwiSteR, Matt, Ace and 1 other person like this.
  20. ivamark

ivamark Well-Known Member

5,656
    1,980
    113
    Art je kao stvoren za neku TMNT igru.

Revan and SolidSnake88 like this.
  21. Blue

12,311
    1,033
    113
    Kao flash igra je izgledala ona prva verzija, ovo je sada drastično bolje iako i dalje malkice vuče na flash.
    Kada bi bila samo malo više gritty mislim da bi rešilo sve probleme.

22. Zuti Bar

Zuti Bar Active Member

658
    229
    43
    SoR 4 ne treba da bude SoR Classic Edition, rimejk zajedničkog sadržitelja keca i dvojke. Igra bi trebala da bude krvavija, žešća, brža i teža od ovoga što vidimo. Neopterećena cenzurom konzervativne Evrope devedesetih godina. Uredu što su matori Axel i sisata Blejz i dalje tu. Što su kao zamjenu za Skate-a ubacili likušu sa gitarom (što niko nije tražio). Pored njih ja bi ubacio i jednog novog, muškog, mladog i snažnog heroja koji bi bar malo napravio odmak od opšte karikaturalnosti. Koji bi mogao i da ubija protivnike a ne samo da ih udara. Shiva bi trebao da bude nepobjediv ratnik, nalik finalnim glavonjama iz King of Fighters serijala. A ne neko koga žene šutaju iz zajebancije. Gejmplej mora da bude složeniji i dublji, a ne da se sve svede na dva tastera - jedan za skok, a drugi za udarac. Zar nakon skoro trideset godina nešto ne bi trebalo i da napreduje? Ova igra bi trebala biti obavezno štivo za širi krug igrača, a ne da ciljano prave igru namjenjenu matorim roditeljima da pokažu djeci kako su nekada igre bile cool. Kako god ja ću igru sigurno nabaviti i odigrati. Nadam se samo da nakon nje nećemo dobiti SoR 5 koji će u stvari biti Sor4 part 2 ili epizoda dva. Već da ćemo za promjenu zaista dobiti nešto novo, svježe i zanimljivo.

SolidSnake88 and nikola22 like this.

Share This Page