Super Mario Run

Discussion in 'Mobile gaming' started by vetar, Sep 7, 2016.

1. Super Simke 64

Super Simke 64 I hate haters!!!!

4,053
    698
    113
    Izgooglao sam da se to vidi preko Google Walleta, a kada sam otišao tamo piše mi da ne mogu da ga vidim jer nisam u državi u kojoj je podržan. Gmail mi je podešen na Srbiju to je sigurno, kada je izašao prvo nisam mogao da skinem Super Mario Run zbog države tako pretpostavljam da sam i na Google Playu Srbija.

Mada, sve cene su mi dolarima, tako da ne znam. :)

EDIT: U Google Paymant centru piše da sam Srbija.

Što pitaš, ti ne možeš da kupiš a hoćeš?

2. Timemaster

Timemaster Caelondian

9,325
    914
    113
    Da. Ja sam srbija, i ne dozvoljava mi da registrujem karticu na gugl novcanik. Kurve

3. zdravkelja

zdravkelja Member

7,721
    972
    113
    Hmm, svasta, meni je godinama Intesa internet povezana na google wallet i kupovao sam stvari na play storeu.

4. Timemaster

Timemaster Caelondian

9,325
    914
    113
    Probacu onda ponovo, nema mi druge :)

5. darkado

darkado EmuGlx veteran

5,744
    988
    113
  6. Blue

Blue ....................

10,850
    405
    83
    Ako ništa igra stvarno ima premium vibe za casual mobile igru tako da ne mogu da kažem da ne vredi te pare iako ih ja ne bi dao.

7. Super Simke 64

4,053
    698
    113
    Vidi ti to bolje sa bankom ako opet ne bude radilo.

I, za svaki slučaj, ne mislim ništa loše, moraš imati i neke pare na njoj (min 1 evro) kad je prijavljuješ. :)

8. Super Simke 64

4,053
    698
    113
    Nije baš da ne postoje kvalitetne igre i za mobilne telefone. Problem je što ih većinom uništava free to play sistem, koji od zanimljive igre pravi mučno iskustvo ili odere budale. Kad sam primetio da sam posčeo da trošim min 10 evra po jednom izlasku za vikend, a najčešće i dosta više, 10 dolara mi nije pretstavljalo mnogo za ovu igru. Al me boleo onaj 1 dolar koji mi uzeo Google Play :)

9. Wahad

Wahad Prekidać 4 Life! Administrator

9,844
    1,455
    113
    Ja sam kupio ovo day one za iphone

Sent from my iPhone using Tapatalk

10. Game Over

Game Over -INSERT COIN-

327
    52
    28
    Ja sam prosle godine kupovao preko Google Play preko Intesa Internet kartice ali od jula, avgusta se nesto desilo i prosto je odbijalo da saradjuje.
    Pre par meseci sam izbrisao sve podatke sa naloga o karticama i promenio adresu stanovanja na USA, izguglao sam neku random zemlju i ulicu.
    Zatim dodao tu istu karticu iz Intese i sad radi regularno. Trosim stotine dolara mesecno LOOOOL

11. Timemaster

Timemaster Caelondian

9,325
    914
    113
    Proradilo je samo od sebe, uzeti i rayman i mario :) obozavam ove runnere, narocito kada se juri 100% content :)

12. Blue

Blue ....................

10,850
    405
    83
    Kupio i ja Super Mario Run, jbg nešto je kvrcnulo, prvenstveno to što sam hteo da vidim kako uopšte ide plaćanje preko Play Store jer može da se desi da mi zatreba u budućnosti za non-entertainment stvari. Takođe, nekako mi je igra delovala kao da baš ima osećaj full Mario igre iako je za mob i došlo mi da im dam pare.

Znam da ću da gorim u paklu što sam dao pare za mobile igru a nisam nikad dao ni dinar za neku portable console igru ali šta da se radi. :)

13. Timemaster

Timemaster Caelondian

9,325
    914
    113
    Napokon završio sve nivoe koje sam uspeo da pootključavam, svi novčići skupljeni i pokupljeni i u bonus nivoima. Igra je stvarno dobra, nažalost, imaće uvek loše ocene jer big n traži da se plati $10 za ovo, trebalo je malo pametnije ovo da odrade, makar malo više nivoa besplatno da daju. Posle svih pređenih nivoa, nije velika motivacija da se igra "multiplayer" naročito posle 200 partija kada naučite čak i sve random generisane staze napamet. I dalje, mnogo dobro sam se zabavio, šteta što nema nigde zapisano koliko sam sati proveo u igri, ali verujem da je mnogo :D Sve u svemu, dobro potrošenih $10 na aplikaciju :D

Super Simke 64 likes this.
  14. Super Simke 64

4,053
    698
    113
    Meni ostao jedan zeleni novčić u pretposlednjem levelu i ceo poslednji level. Zbog Twin Peaksa možda ni danas neću uspeti da je pređem.

Koji ti je Player ID? Pošalji mi na PM ako hoćeš pa da se trkamo. :)

15. Timemaster

Timemaster Caelondian

9,325
    914
    113
    Vec sam izbrisao igru, nisam hteo dalje da je drzim na telefonu, zamenio sam je sada sa rayman run :)

16. Super Simke 64

4,053
    698
    113
    Ne smeš da mi izađeš na crtu

17. Timemaster

Timemaster Caelondian

9,325
    914
    113
  18. hiawata

hiawata Relic

211
    41
    28
    Da li je igra vezana za uredjaj ili nalog. Odnosno kad predjem na drugi Android telefon da li moram da kupujem igru ponovo?

Takodje iz iskustva, vredi li igra uloženih para? Koliko sati treba da se predje, a koliko da se kompletira?

19. Maxa

Maxa opsa!

8,359
    2,094
    113
    naravno da je vezana za nalog brt :lol:

20. Super Simke 64

4,053
    698
    113
    Nisam proveravao ali mislim da je igra vezana za nalog, mislim da sve aplikacije na Google Playu moraju biti takve.

Sad, ja sam igrao baš dosta i dosta se zabavio, nije mi žao para ali sam očekivao više. Igra se prelazi za 2h, možda i kraće (ako misliš na zadnjeg bosa), ali da se kompletira trebaće ti mnooogo sati, a nekako je dizajnirana da se retko nerviraš prilikom restartovanja levela. Multiplayer isto u početku oduševljava i više nego singleplayer (pisao sam o tome), ali posle nekog vremena mi je i on dosadio, više ne igram igru.

Poenta, ima ovo Nintendo šmek, ali je ipak daleko od pravih Nintendovih igara.

21. hiawata

hiawata Relic

211
    41
    28
    Imaš li cime da potporiš ovu tvrdnju?

22. Timemaster

Timemaster Caelondian

9,325
    914
    113
  23. Omega

Omega N64 je đubre

13,441
    1,450
    113
    Baš lol.

24. Maxa

Maxa opsa!

8,359
    2,094
    113
    pa šta znam... čitav koncept funkcionisanja android, a i ios operativnih sistema?

25. zdravkelja

zdravkelja Member

7,721
    972
    113
    Mislim da su sve aplikacije univerzalno vezane za nalog, bar ono sto sam ja kupovao. E sad, kad god pise Nintendo, tu ne mozes biti siguran :D

26. Maxa

Maxa opsa!

8,359
    2,094
    113
    jedino što može je da skine igru sa shopa, ali sumnjam da im se to isplati...

27. CTOJAH

CTOJAH A GDE JE PC!?!?!?

3,932
    650
    113
    Da li je neko pokrenuo Super Mario Run na BlueStacks i ako DA kako ?

28. hiawata

hiawata Relic

211
    41
    28
    To bi znacilo da mozes da delis igricu na neogranicen broj telefona obzirom da Android telefoni podrzavaju visestruke naloge i da ti nalozi mogu biti aktivni na vise uredjaja istovremeno. Da li je iko probao da kupi igru na jednom uredjaju i da je koristi na drugom ili jos bolje na oba istovremeno? Znam da sam čitao početkom godine vest da su na iOS-u tome nekako stali na put ili bar planirali tako nesto, ali ne mogu da nadjem clanak.

Last edited: Aug 9, 2017

Share This Page