1. powered by Surfing Waves

Sword Art Online [2012]

Discussion in 'Anime / Manga / JDrama' started by Timemaster, Sep 13, 2014.

1. Timemaster

Timemaster Caelondian

9,960
    1,283
    113
    Sword Art Online

Datum: 2012
    Broj epizoda: 25

2. Maxa

Maxa opsa!

9,461
    2,745
    113
    prvih 13, 14 epizoda je super, posle malo opadne kvalitet, ali generalno sam zadovoljan prvom sezonom.
    kod druge sezone sam odgledao samo prvu ep, premisa mi je malo smor, ali vide?emo u kom pravcu ?e se razviti pri?a...

3. Nyarlathotep

Nyarlathotep Pimmelmann

10,547
    1,565
    113
    Slozhio bih se s maksom, poslednja tretjina mi je bila slabija od prve dve, al' sam svejedno odgledao i uzhivao.
    Nikako da se nakanim da vidim S2.

Art mi je bio odlichan, borbe s bossovima takodje.
    Glavni lik mi se ne dopada mnogo, ali sam to ignorisao jer je Asuna awesome!
    Nastavi gledati Time, al' trebao bi se spremiti na blago razocharenje :3

4. l3fty

l3fty Član biblioteke

1,772
    83
    48
    Meni je bio dobar i Suguha online arc, dok je prenosna OVA epizoda koja premoscava prvu i drugu sezonu onako.

Drugu sezonu gledam kao punu PTSD komediju i zbog Sinon, kao i Dzedaj Kirita, posle GGO-a imaju samo onu u bolnici i ono kad Asuna nagovara svoju mati da se okane namestanja novih bracnih partnera.

Treca potencijalna sezona bi bila naduvana zato, Alicization opet odlazi u duboke virtuelne dubine, sve sa ubrzanim tokom vremena tamo (poreklo ideja za Accel World tehnologiju? ne bi me iznenadilo da je Kirito do guse umesan sa razvojem toga).

5. l3fty

l3fty Član biblioteke

1,772
    83
    48
    Sword Art Online S3 - Alicization PV

Obelodanjen jutros oko 4 ujutru na Anime Expo-u sve sa Kiritom koji je citao veoma sugestivne recenice sa ovim plavusanom dok je VA Asune morala da uleti i zastiti svoje godine onoga itd itd.

GGO heroina je isto bila na panelu, Kiriko (GGO Kirito-chan) je proglasena miljenicom, ne secam se da li su rekli koliko ce epizoda biti ali mora barem 24-25 epizoda za ovo minimum.

Share This Page