1. powered by Surfing Waves

The Legend of Zelda: A Link Between Worlds [3DS] [late 2013]

Discussion in 'Nintendo 3DS' started by DieH@rd, Apr 17, 2013.

1. DieH@rd

DieH@rd Winter Knight Staff Member Administrator

28,066
    2,276
    113
    Upravo najavise na Nintendo Direct-u, izlazi krajem ove godine. Jos nema YT trejlera.

2. Zegota

Zegota Zegota

1,363
    134
    63
    Uh, 3DS ima opasan line up igara. Vidim da ću morati da ga pazarim.

3. DieH@rd

28,066
    2,276
    113
    http://www.youtube.com/watch?v=6oaS9yBGbmU

4. dsst

dsst fdggg

3,530
    707
    113
    ovo sa link-grafitom na zidu mi se uopste ne dopada, a i generalno kolorit i estetika :/ uzimam kad izadje sigurno, u svakom slucaju, ajde, imam poverenja. mada ne razumem Link to the Past naziv ako nije rimejk ?

5. Mrmotinjo

Mrmotinjo Mrmot

66
    8
    8
    Uzimam definitivno ovo :D Cudnovato deluje, ali je skroz u stilu starog LTTPa (minus grafiti) :p

6. dsst

dsst fdggg

3,530
    707
    113
    a opet forsiraju 3d gimmick, kad ce da prestanu s tim *sigh*

7. shin-boyan

shin-boyan Well-Known Member

4,259
    977
    113
  8. gentlemen

gentlemen Yayoi ice cream

269
    56
    28
    Danasnji nintendo direct me je odusevio.
    Najvishe zbog SMT4 EU i Bravely Default, a sve ostalo je bio ogroman bonus.

9. TheNick

TheNick FIGHT! Staff Member Administrator

19,035
    2,117
    113
    Da su zadrzali istu grafiku prvog Link to the Past-a sumnjam da bi se iko bunio... Ne svidja mi se art direction u ovome ni malo, jos manje to sto nosi ime jedne od najboljih classic Zeldi.

10. dsst

dsst fdggg

3,530
    707
    113
    upravo tako a art direction je isti kao i u nintendo landu, mario igrama... ne lezi to nimalo zeldi :/ a jedva sam cekao 3ds zeldu, bedak. nadam se da ce mi promeniti misljenje dok izadje

11. waspfire

waspfire New Member

17
    0
    0
    Samo se nadam da ovo nije ona ’’Original’’ Zelda koja je odavno najavljena. Svi su iscekivali da bar Majora's Mask 3D bude najavljena (pogotovo ja,koji je nisam igrao). Zanimljivo izgleda...

12. Dcer

Dcer Well-Known Member

1,814
    74
    48
    Igra ce sigurno biti odlicna ali mislim da je Nintendo sto se tice Zelde bacio vise nade na Zeldu za Wii U posto sistem manjka sa igrama... 3DS ubija, ne pamtim ovakav priliv kvalitetnih igara za neki sistem u skorije vrijeme. Imaju neke glasine po netu da se sprema MM za 3DS ove godine. Sta li tek pripremaju za 3DS na E3 ako su sada ovo predstavili ...

13. vetar

vetar Well-Known Member

5,298
    788
    113
    Koliko sam video igra se ne zove Link To The Past 2, za sada se zove samo nova Zelda 3DS.
    Navedeno je da se igra dešava u istom svetu kao i Link To The Past.
    http://www.nintendolife.com/news/2013/04/new_legend_of_zelda_title_confirmed_for_nintendo_3ds_due_late_2013

Ovo sa crtežom Linka na zidu mi se mnogo dopada, vrlo zanimljiva ideja. :)
    Stvarno ogroman broj dobrih naslova za 3DS.
    Nikad nisam razmišljao o posedovanju 3DS-a, ali sam posle ovih najava (prvenstveno Zelde), počeo da razmišljam.

Šta li se sve sprema za Wii U. :)

14. Spidey

Spidey Marvel Knight

1,419
    152
    63
    ^ i ja sam se iznenadio i zaista mi se svidja kako izgleda ova Zelda. Nemam 3DS ali je vreme da kupim jedan x)

15. nikola987

nikola987 Well-Known Member

1,200
    72
    48
    Sta li tek pripremaju za 3DS na E3 ako su sada ovo predstavili ...

Verovatno nista... Pretpostavljam da ce ceo E3 posvetiti WiiUu, pa zbog toga nam daju toliko informacija o 3DSu sada.

16. kanex

kanex Member

155
    1
    18
    Ja isto ne ocekujem nista novo za 3DS na E3 sajmu, sem trejlera za vec najavljene naslove.
    Mada se ne bih bunio da najave i novi Metroid za 3DS :D

Sad mi pade na pamet, pokazace sigurno i 3DS verziju nove Super Smash Bros. igre.

17. gentlemen

269
    56
    28
    Ja isto ne ocekujem nista novo za 3DS na E3 sajmu, sem trejlera za vec najavljene naslove.
    Mada se ne bih bunio da najave i novi Metroid za 3DS :D

Sad mi pade na pamet, pokazace sigurno i 3DS verziju nove Super Smash Bros. igre.

koliko sam cuo zadnje, na E3 cemo samo da vidimo screenshottove iz smash-a za wii-u , nista vishe

18. DieH@rd

28,066
    2,276
    113
    http://www.youtube.com/watch?v=Wm_D5UrV-e0

19. DieH@rd

28,066
    2,276
    113
    Koliko sam video igra se ne zove Link To The Past 2, za sada se zove samo nova Zelda 3DS.

Na zapadu se igra zove samo "Legend of Zelda", a u japanu su bas stavili 2 na kraju starog naziva Kamigami no Triforce [Triforce of the Gods u japanu, A Link to the Past na zapadu]...

For all intents and purposes, ovo jeste Link to the Past 2.

20. nikola987

1,200
    72
    48
    [youtube]Ex6jLfChyPQ[/youtube]

21. TheNick

TheNick FIGHT! Staff Member Administrator

19,035
    2,117
    113
    Ok vreme je da napokon sednem i predjem Link to the Past pt1, pocinjao milijardu puta

22. Super Simke 64

Super Simke 64 I hate haters!!!!

4,422
    835
    113
    Ok vreme je da napokon sednem i predjem Link to the Past pt1, pocinjao milijardu puta

Neces se pokajati. Fenomenalna igra. Po meni igra koja je najvise bila ispred svog vremena ikada. I dan danas je kompleksnija i zanimljivija od 99% svih igara koje su ikada izasle.

23. MadHouse

MadHouse Haos picke ludilo

1,421
    64
    48
    Daj ja se nadao novoj nekoj Zeldi na fazonu skyward sworda kad ono Link 2 the past.. na koji sam potrosio sve zivce pre 5-6god.

24. waspfire

waspfire New Member

17
    0
    0
    Prvobitno je najavljeno da ce nova Zelda biti kao Twilight Princess i Skyward Sword, ali nista od toga. Za sad!

25. dsst

dsst fdggg

3,530
    707
    113
    pade mi na pamet mozda ce uz release ici i bundle 3DS XL zelda lim. edition, to bi bilo lepo : )

26. ivamark

ivamark Well-Known Member

4,495
    969
    113
    ako bude zeleni 3DS XL, vrlo rado bih penzionisao moj Zelda 3DS. :)

27. Omega

Omega N64 je đubre

14,333
    1,887
    113
  28. vetar

vetar Well-Known Member

5,298
    788
    113
    The Legend of Zelda: A Link to the Past 2 Will Run At 60FPS

"The game runs at 60FPS, while all the 3D games up till now have run at 30FPS. The faster the frame rate, the more stable the 3D effect."

http://www.nintendolife.com/news/2013/06/the_legend_of_zelda_a_link_to_the_past_2_will_run_at_60fps

29. MadHouse

1,421
    64
    48
  30. dsst

dsst fdggg

3,530
    707
    113
    "stabilniji 3d efekat" znaci da nece izlaziti iz 3d-a cim pomeris konzolu za milimetar?

31. Otaku

Otaku

370
    9
    18

Ne volis 3D efekat? :)

---
    Mnogo mi se dopada, nadam se da ce biti dobra :D Bas sam se prijatno iznenadio kad sam sasvim slucajno video. Ja reko neka zezancija od fanova kad ono ispostavi se da je zapravo nova zelda za 3DS.
    Ionako nisam bio odusevljen zeldama za DS :S bezveze su mi bile.

Ma ja samo cekam metroid za 3DS da me iznenadi :D

32. MadHouse

1,421
    64
    48

Ne volis 3D efekat? :)

---
    Mnogo mi se dopada, nadam se da ce biti dobra :D Bas sam se prijatno iznenadio kad sam sasvim slucajno video. Ja reko neka zezancija od fanova kad ono ispostavi se da je zapravo nova zelda za 3DS.
    Ionako nisam bio odusevljen zeldama za DS :S bezveze su mi bile.

Ma ja samo cekam metroid za 3DS da me iznenadi :D

Ne znam ko voli 3d. ne mozes da uzivas dok igras uopste sa 3d-om.
    ako bi bila 3ds konzola bez 3da za 5000din manje uzeo bih 2!

33. waspfire

waspfire New Member

17
    0
    0
    Meni se do sad samo u Super Mario 3D Land-u 3D svideo. U Revelations-u ghosting se stalno pojavljivao, a u Ocarina of Time je bio solidan, iako nisam uopste ukljucivao.

34. gentlemen

269
    56
    28
    3d bi bio ok da ne morash da konzolu drzish pod tachno odredjenim uglom da bi radio.

35. grunt

grunt Celeb Freak

14,679
    2,048
    113
    Meni je jedino u Mario Land 3D 3D bio dobar, a i tamo je posle odredjenog vremena smorio jer se ukocis sav drzeci konzolu na istom mestu u prostoru konstantno :D

36. vetar

vetar Well-Known Member

5,298
    788
    113
  37. dsst

dsst fdggg

3,530
    707
    113
    ko im je radio ovaj ogavan dizajn da mi je znati, cak i logo je gadan. a u igri mi nista nije estetski privlacno. pljuju na serijal, bar sto se izgleda tice

38. Zegota

Zegota Zegota

1,363
    134
    63
    Hmm, nisam nešto oduševljen. Loša reciklaža najbolje igre u franšizi.

39. vetar

vetar Well-Known Member

5,298
    788
    113
    Meni izgleda kao idealna igra za handheld konzolu.

40. grunt

grunt Celeb Freak

14,679
    2,048
    113
    Zasto vam se nesvidja ? Meni kada su je prvi put prikazali delovala jadno jer sam mislio da ce cela igra da se posveti ovom gimmicku sa lepljenjem na zidove, al sada vidim da to nije slucaj, meni bas super izgleda.

41. Zegota

Zegota Zegota

1,363
    134
    63
    S obzirom da sam relativno skoro ponovo prešao Link to the Past, prepoznajem gomilu recikliranih detalja. Ne sviđa mi se vibe jer mi LttP izgleda kao ozbiljnija igra. Plus je taj gazda kog su prikazali mnogo više strašniji u LttPu. Likovi izgledaju kao da se igra dešava u Miiverseu a ne u Hyruleu. Da imam 12 ne bih imao ništa protiv.

42. MadHouse

1,421
    64
    48
    meni se svidja,lepo je uradjena.

43. grunt

grunt Celeb Freak

14,679
    2,048
    113
    Nisam igrao original tako da nemam scim da poredim, a to da izgleda malo childish je istina, al nemora da utice na kvalitet igre.

44. nikola987

1,200
    72
    48
    S obzirom da sam relativno skoro ponovo prešao Link to the Past, prepoznajem gomilu recikliranih detalja.

Brkas pojmove, to nije reciklaza nego nostalgija (namerno prikazuju stvari koje svi znaju iz lttp) :)

Al ozbiljno, ova igra izlazi iskljucivo za fanove, i kao takva mora da ima stvari iz prethodne (plus se i nalaze u istom svetu)...

Ali ovo nikako nije rimejk, samo tek treba da prikazu kako se i koliko razlikuje...

Nintendo je cudan tako, wind waker izlazi za 3 meseca i oni na E3 sajmu nece da kazu sta su promenuli (kazu da ce javiti kasnnije?!?).

45. master_yoda

master_yoda EmuGlx website editors

1,635
    253
    83
    http://www.youtube.com/watch?v=UVr0lPHQm_c

46. Zegota

Zegota Zegota

1,363
    134
    63
    S obzirom da sam relativno skoro ponovo prešao Link to the Past, prepoznajem gomilu recikliranih detalja.

Brkas pojmove, to nije reciklaza nego nostalgija (namerno prikazuju stvari koje svi znaju iz lttp) :)

Al ozbiljno, ova igra izlazi iskljucivo za fanove, i kao takva mora da ima stvari iz prethodne (plus se i nalaze u istom svetu)...

Ali ovo nikako nije rimejk, samo tek treba da prikazu kako se i koliko razlikuje...

Nintendo je cudan tako, wind waker izlazi za 3 meseca i oni na E3 sajmu nece da kazu sta su promenuli (kazu da ce javiti kasnnije?!?).

Pa evo i po ovom demou koji je yoda okačio, sve je skoro pa isto. Ista igra u drugačijem ruhu. Dodat samo taj twist sa paper linkom, i par prepreka kojih nema u LttPu. Ne trudim se da budem objektivan, nazovi kako hoćeš. Tebi je nostalgija, meni reciklaža.

47. master_yoda

master_yoda EmuGlx website editors

1,635
    253
    83
  48. nikola987

1,200
    72
    48
    Nintendo se ne stidi rimejka, i da je hteo to, to bi i napravio :)

Da bi u ovoliko detalja pocetni svet bio isti, treba zapravo vise napora nego da su ga izmenili...

49. shin-boyan

shin-boyan Well-Known Member

4,259
    977
    113
    https://www.youtube.com/watch?v=eJ01Voi3Plk

50. grunt

grunt Celeb Freak

14,679
    2,048
    113
    Ekstra izgleda indeed.