1. powered by Surfing Waves

The Legend of Zelda: Tri Force Heroes

Discussion in 'Nintendo 3DS' started by dsst, Jul 7, 2015.

1. dsst

dsst fdggg

3,739
    884
    113

Based on the visual styles of The Wind Waker and A Link Between Worlds, The Legend of Zelda: Tri Force Heroes is a cooperative action-adventure game in which three players play different colors of series protagonist Link and join forces to fight enemies and solve puzzles. Alternatively, a single player can play the game using artificially intelligent doll-like companions that can be controlled with the touchscreen, though the main mode does not support two players without a third.

ne znam zasto su ljudi ovoliko izignorisali ovu igru, meni deluje previse zabavno. taj ALBW "engine" mi je bio uzasno prijatan za koriscenje, udaranje stvari macem je iznenadjujuce satisfying s obzirom da se svodi na spamovanje jednog pokreta, a imas i gomilu drugih zavrzlama po obicaju, bombe, luk i strela itd koje sve rade posao besprekorno. jedino sama estetika nije bog zna sta, nazalost.

igra takodje dosta paznje poklanja modi - kjut kostimima koji imaju sopstvene funkcije.

kad izadje ovde bismo mogli da organizujemo neka grupna igranja preko skajpa (racunam da igra nece imati voice chat), bice super sigurno.

2. Solesoslav

Solesoslav Member

540
    13
    18
    Bedno sto nece moci samo 2 player multi.

3. vetar

vetar Well-Known Member

5,780
    915
    113
    Igra stiže 23. oktobra, novi Artwork

4. sqall

sqall Active Member

863
    109
    43
    Ja kao okoreli zelda fan prvi put u svome zivotu nemam zelju da odigram novu Zeldu,znam da je ovo vise kao four swords mozda i bude cool ali uopste nisam uzbudjen.
    Dok sam za novu WiiU Zeldu kupio WiiU.

vetar likes this.
  5. Omega

Omega N64 je đubre

14,772
    1,993
    113
    Moli boga da Zelda uopšte izađe za WiiU. :D

6. sqall

sqall Active Member

863
    109
    43
    Ne sekiram se,za razliku od sony-ja sto najave to izbace cak i ako bude bilo kao TP i don't mind bitno je da se ja igram po Hyrule-u. :*

7. vetar

vetar Well-Known Member

5,780
    915
    113
    Slažem se, deluje kao four swords ove generacije plus što je igra za handheld tako da nemam neku želju da igram ovo, uprkos tome siguran sam da je igra vrlo zabavna, a kažu da je igra odlična čak i kada igra samo jedan igrač.
    Ako naredna Nintendo kućna konzola bude puštala 3DS igre, definitivno ću je probati. :)

8. ivamark

ivamark Well-Known Member

4,903
    1,231
    113
    imam 3 koda za demo ako je neko zainteresovan.Takodje se ostvaruje 10% na kupovinu digitalne verzije.

9. svarog84

svarog84 Member

109
    6
    18
    Ja sam zainteresovan za jedan ako moze :)

edit:
    Dobio sam i ja mail od Nintenda, imam i ja 2 viska ako nekom treba...

Last edited: Oct 15, 2015
  10. vetar

vetar Well-Known Member

5,780
    915
    113
  11. dsst

dsst fdggg

3,739
    884
    113
    uzasno zabavna igra, bas haotican MP. uopste mi ne smeta grind, nekako svaki put ispadne drugacije iako su kratki nivoi. i obozavam fashion koncept, to mi je jedna od najbitnijih stvari u igrama inace :) samo je steta sto nema vise kostima i sto nisu customizable.

ponekad fali voice chat kad neki igrac zabaguje, ali mislim da bi to i resilo neko crtanje po mapi, sta znam.

Share This Page