1. powered by Surfing Waves

World of Warcraft (Battle for Azeroth is next!)

Discussion in 'PC Gaming and hardware/software' started by TheNick, Jul 14, 2011.

1. TheNick

TheNick FIGHT! Staff Member Administrator

19,526
    2,265
    113
    Da zapocnemo WOW temu i ovde, ako neko jos uvek igra. Novi raid mi deluje cool ali jednostavno ne zelim da gubim vreme u WOW-u preko leta, mozda napravim neki comeback na jesen-zimu videcu vec.

Anyhow specijalno za vas bivse kolege WOW nerdove evo jedne fancy opcije na novom EmuForumu... WOW item lookup sa wowheada ;) Just use

Code:
    [wowitem][/wowitem]

Recimo... [wowitem]Shadowmourne[/wowitem] mouse over it ;)

Have fun!

2. TheNick

19,526
    2,265
    113
    Also ovo ce biti totalni lol kad izadje kasnije ovog leta

http://www.youtube.com/watch?v=oL-YTcnWBPI

3. No_LiMiT

No_LiMiT Deus Vult

1,423
    145
    63
  4. TheNick

19,526
    2,265
    113
    Ne znam ni ja se ne secam? Neka sranje igra u kojoj sam proveo 2009. godinu i deo 2010 ;)

5. Vampir

Vampir Well-Known Member

1,340
    87
    48
    Otisao sam na njihov sajt i video sam da nude besplatno igranje sve do 20tog levela. Videcu ponovo da dam sansu igri ovih dana.

6. TheNick

19,526
    2,265
    113
    Da besplatan je trial uvek bio samo sada ne istice posle 10 dana, ali imas sva stara ogranicenja trial naloga, samo su digli level cap sa bese 10 na 20.

7. No_LiMiT

No_LiMiT Deus Vult

1,423
    145
    63
    A do 20tog levela nista neces vidjet, mozda s goblin ili worgen za koje su ubacili fun zone.

8. TheNick

19,526
    2,265
    113
    ...ali neces moci da ih igras jer oni dolaze sa trecom ekspanzijom, na trialu mislim da mozes samo one rase i klase iz vanile da napravis.

9. No_LiMiT

No_LiMiT Deus Vult

1,423
    145
    63
    True true, screw wow, iako me je nostalgija uvatila danas dok sam pricao s old school drugom...

10. Nyarlathotep

Nyarlathotep Pimmelmann

10,547
    1,565
    113
    Mene je uhvatila nostalgija, hteo sam da farmujem, al' me brzo proshlo.
    Mooooozhda se vratim igri kad se pojavi sledetja ekspanzija, al' sumnjam, do tad tje, nadam se, Diablo 3 da se pojavi.

11. No_LiMiT

No_LiMiT Deus Vult

1,423
    145
    63
    GW2 BEJBE, i SWTOR par mjeseci zbog price barem

12. greenman

greenman #Senior

969
    65
    28
    Zadnje oružje koje sam koristio bio je [wowitem]Blade of the Burning Sun[/wowitem] kao elf mage, dok jedan brat klinja tauren paladin ima [wowitem]Soul Blade[/wowitem] i slično jake iteme (mada je igrao puno više, odlučujuća je i razlika u naseljenosti servera, što više gužve to bolje za grupne poduhvate).

13. Nyarlathotep

Nyarlathotep Pimmelmann

10,547
    1,565
    113
    http://www.youtube.com/watch?v=nkt0sn_BVcM

lol, lich king solo ... deathknight ofc, ko drugi ? :D

14. No_LiMiT

No_LiMiT Deus Vult

1,423
    145
    63
    Dobar mi je DK bio, steta sto ga duze ne igrah.

Al svejedno, KING IS DEAD, WoW is OVAAAR.

15. Nyarlathotep

Nyarlathotep Pimmelmann

10,547
    1,565
    113
    ^
    iako se slazhem sa tobom, par miliona igracha bi da popricha sa tobom xD

16. No_LiMiT

No_LiMiT Deus Vult

1,423
    145
    63
  17. TheNick

19,526
    2,265
    113
    Sve ih je manje, ostace samo oni najhardcore freakovi na kraju jer pobogu thats their whole life (sup Maka).

18. Nyarlathotep

Nyarlathotep Pimmelmann

10,547
    1,565
    113
    ^
    oni koji ne zhele da priznaju da igra vetj par godina postaje sve vetje djubre i jedine drugare imaju u igri :3

meni je i dalje zabavan wow, tj. levelovanje i farmovanje golda, al' ne dovoljno da platjam za to.

19. grunt

grunt Celeb Freak

15,236
    2,243
    113
    Jos uvek se nije pojavio bolji MMO sooo ne vidim cemu ova pametovanja ovde lol

Normalno da ti je dosadila igra koju igras non stop ko manijak vec 3-4 godine haha

20. TheNick

19,526
    2,265
    113
    http://www.youtube.com/watch?v=i2c_dLIQ53I

21. Nyarlathotep

Nyarlathotep Pimmelmann

10,547
    1,565
    113
    ^
    Niche, Teodoris ti hackovao acc na emuglx il' shta ?

22. RaiDeR

RaiDeR Romanes Eunt Domus

117
    20
    18
    Ja ne znam da li da nastavim. Isplati li se uplatiti 13e sada?

23. Nyarlathotep

Nyarlathotep Pimmelmann

10,547
    1,565
    113
    Pa, ako mislish da tje ti biti zabavno, i ako imash plan shta da radish u igri, shto da ne ? :)

also, ovo deluje veoma zanimljivo:

For the record, the international codes 009 and 041 only seems to appear on Blizzard's online games trademarks. This isn't a book or anything like that. It appears incredibly likely based on previous trademarks obtained by Blizzard that this is the next expansion.

24. Kuroigetsuga

Kuroigetsuga New Member

9
    0
    0
    Kao sto rece nyarla veoma zanimljivo.
    [video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=F3WGdj9L5co[/video]

25. Panzer

Panzer Travis Bickle

649
    23
    18

Normalno da ti je dosadila igra koju igras non stop ko manijak vec 3-4 godine haha

Cekamo SWTOR, projekat ima veliki potencijal i sve izglede da zauzme minimum 2 mesto na MMO sceni.

26. obro

obro New Member

575
    0
    0

Cekamo SWTOR, projekat ima veliki potencijal i sve izglede da zauzme minimum 2 mesto na MMO sceni.

Ti se salis ili da? Sto vise vidim snimke to mi vise izgleda kao WoW kloncina sa pricom. A ako cemo iskreno ko koji qurac igra MMO zbog price? Mislim...MMO se igra zbog gameplay-a. A pogledaj gameplay iz TOR-a. Mislim igraci sa lightsaberima se tuku po glavi pet minuta dok lik sa pucaljkom puca u zivuljku koja je na po metra od njega. Ne znam ako ista bude konkurencija wow-u to ce biti Guild Wars 2

27. TheNick

19,526
    2,265
    113
    Kakva bre ekspanzija lol... bolje bi im bilo da to Panda ostrvo dodaju u sledecem patchu.

28. TheNick

19,526
    2,265
    113
  29. grunt

grunt Celeb Freak

15,236
    2,243
    113
    INSTANT BUY!!!!

FOR PANDARIAAAAA!!!!!

Kada izadje ova ekspanzija WoW ce se ponovo igrati thats for sure :)

30. zdravkelja

zdravkelja Member

8,504
    1,398
    113
    Ne igram WoW, ali meni su Pandareni win. Obozavam Warcraft univerzum, konacno ce i Pandariu da prikazu :)

31. DieH@rd

DieH@rd Winter Knight Staff Member Administrator

28,831
    2,520
    113
    Pande su trebale biti dodate u Burning Crusade-u, ali hteli su da expansion bude mracniji. Spomenuse ovaj fact juce.

32. Koder

Koder Horizontalni serklaž

2,905
    86
    48
    Ozbiljno? Ja sam jedini koji se smejao do suza kada je video Kung Fu Pandu u igri? :)

33. grunt

grunt Celeb Freak

15,236
    2,243
    113
    Pandareni postoje u warcraftu mnogo duze nego kung fu panda lol

34. Koder

2,905
    86
    48
    Ali to su pande. :D

35. Banezza

Banezza Clever Title

302
    75
    28
    Hahahahaha kada sam sinoc video najavu za pandu, pomislio sam da je neka prvoaprilska sala...
    WOW stvarno umire, bas "steta" :D

Zanima me sta ce ga ubiti, Guild Wars2 ili SWTOR ?

36. TheNick

19,526
    2,265
    113
    Imaju navodno 10-11 miliona subscribera, realno ako imaju i 7-8 dobri su, ova ekspanzija ce da spasi ili dokrajci WOW.

37. grunt

grunt Celeb Freak

15,236
    2,243
    113
    Hmm swtor wow u svemiru nista drugo stoga nema sanse da ga ubije.
    A gw2 sto vise vidim od igre manje mi se svidja, bice skroz OK mmo, al opet nema sanse ni dent neki da napravi wow-u.

Jedino sto ce "ubiti" wow je vreme, jednostavno kako vreme bude prolazilo sve manje ce ga ljudi igrati i to je to, nema potrebe za nekim konkretnim razlogom.

38. Nyarlathotep

Nyarlathotep Pimmelmann

10,547
    1,565
    113
    Jedino sto ce "ubiti" wow je vreme, jednostavno kako vreme bude prolazilo sve manje ce ga ljudi igrati i to je to, nema potrebe za nekim konkretnim razlogom.

Ovo, jesu oni izgubili mnogo predplatnika u Cata (pa i mene) al' i dalje masa ljudi igra tu igru, a tako tje i da ostane, sumnjam da tje se u skorije vreme pojaviti "WoW-killer".

39. TheNick

19,526
    2,265
    113
    Bice najmanje jos 2-3 ekspanzije dok WOW ne izgubi poentu skroz... necemo ga se jos dugo resiti. MoP moze da privuce jos igraca a zamisli neku sledecu ekspanziju Emerald Dream recimo do lvl100 ;)

40. Nyarlathotep

Nyarlathotep Pimmelmann

10,547
    1,565
    113
    Mozhda sledetja bude neshto sa motjnim warlockom Sargerasom i gorutjom legijom. To bi bilo awesome!

41. Chaos212

Chaos212 Old one

574
    22
    18
    Mozhda sledetja bude neshto sa motjnim warlockom Sargerasom i gorutjom legijom. To bi bilo awesome!

Warlock Sargeras? That's a new one. Btw vi svi izgleda gubite poentu zasto ni jedan mmo nije bio "wow killer" jer znamo svi da je bilo solidnih mmo-a. To je jednostavno zato sto ljudi nisu spremni da napuste wow gde imaju likove u koje su ulozili stotine sati svog zivota. To je to. Nista manje, nista vise.

42. Nyarlathotep

Nyarlathotep Pimmelmann

10,547
    1,565
    113
    ^
    http://www.wowwiki.com/Sargeras

Character class Warlock, Sorcerer, Fighter, Warrior

eto :)

43. TheNick

19,526
    2,265
    113
    Rekose juce na Lore Q&A panelu da ni sami ne znaju sta ce sa Titanima da rade, da ce ta prica da se rastegne... Uglavnom ono sto se dalo zakljuciti iz cele price je da su far from over bice najmanje jos 2-3 ekspanzije lol

44. Chaos212

Chaos212 Old one

574
    22
    18
    ^
    http://www.wowwiki.com/Sargeras

Character class Warlock, Sorcerer, Fighter, Warrior

eto :)

Deeee sta ti gledas boze RPG-RP klasifikaciju.... Ovako nikad cuo ni procitao da neko prica o Sargerasu kao warlocku. Cak ni na wiki stranici koju si naveo, to nemoj da gledas uopste...

@Nick

Daj boze da ova expanzija bude TOTALNI promasaj i da se odluce da naprave WC4. Mada su sanse za to 0.0000001%. Prica u wow-u je izgubila svakog smisla propala je skroz, sad i dalje nerfuju gameplay.... Treba da uvedu novi age restriction ALL ABOVE 13 years and 65 IQ are forbidden to enter WoW and newest expansion Mists of Ne00baria...

45. Nyarlathotep

Nyarlathotep Pimmelmann

10,547
    1,565
    113
    ^
    ne razumem se ja u warcraft univerzum :p
    ja sam tamo prochitao da je lock ^_^

46. Koder

2,905
    86
    48
    Mozda ce sledeci lik biti oversized kokoška. :D

47. TheNick

19,526
    2,265
    113
    @Nick

Daj boze da ova expanzija bude TOTALNI promasaj i da se odluce da naprave WC4. Mada su sanse za to 0.0000001%. Prica u wow-u je izgubila svakog smisla propala je skroz, sad i dalje nerfuju gameplay.... Treba da uvedu novi age restriction ALL ABOVE 13 years and 65 IQ are forbidden to enter WoW and newest expansion Mists of Ne00baria...

Pa ne znam bas, od te kuknjave kako je vanila bila super nastala je Cataclysm ekspanzija... gde su narokali tezinu opet i vratili stari content pa su krenuli ljudi da ostavljaju WOW. Mists of Noobaria ili PANDA LAND kako ga zovu sad ce biti pun pogodak siguran sam, a planiraju jos ekspanzija sve dok WOW pravi pare bice ih nebitno koliko ljudi igra.

48. No_LiMiT

No_LiMiT Deus Vult

1,423
    145
    63
    Odgledah dosta videoa s blizzcona i jako mi se igra wow, mada s obzirom da ovo nece prije septembra iduceg(po mojoj procjeni) nista od toga

49. Nyarlathotep

Nyarlathotep Pimmelmann

10,547
    1,565
    113
    Ma dobijamo pande mi u Q1 sledetje godine :)

50. TheNick

19,526
    2,265
    113
    4.3 do kraja godine verovatno u decembru na dan izlaska SW mmo-a :) ...a Pande pa razumno bi bilo ocekivati neki launch na prolece ali Blizzard je to, ne bi me cudilo da stvarno otegnu do sledeceg septembra.

Share This Page