Xbox One News thread

Discussion in 'Xbox One' started by DieH@rd, Feb 25, 2013.

1. gruja

gruja I am God of War

5,337
    573
    113
    Ff je bio nintendo i super nintendo igra,meni bilo smesno kada sam video da to prave za psx i kako su tada iz squaresofta govorili da im je to primarna i jedina platforma ja sam se krstio...
    Najveci kiks je sony napravio sto je dopustio da konami pretvori iss2 tj pes u multiplatform i kao takvim ga svake godine ucini sve gorim i realno kresha,ipak je to vila neka maskota i osnova za ps logo j sam so y jbg tu su debelo zasrali,danas kada kazes kresh niko nema pojma alj zato cim se spomene super mario i moj komsija od 5 gidina je odma rekao nintendo...
    Jbg cinjenicno stanje je da su sa zastitnom maskotom u kanalu i tako ce im i biti a meni licno je najvise zao sto su ace combat isto napracilj kao kultiplatform ,cak je aestica xbox 360 exkluziva ako se dobro secam...
    Puno dovrih ne odlicnih ali dovrih igara je sony pustio u vodu ,realno sta su doneli dobro?Infamuous,blodbone,uncarted,mag(masive action game koji je propao a nije ni izasla igra),LBP,resistance,heaw only sword,lair,motorstorm mozda jos koji novi ip ,gledao sam da racunam samo od ps3 ali realno meni se svideo lair,resistance,uncharted i motorstorm.
    Infamuos ,blodbone,teravejovi i lbpovi i ta cuda mi nisu nesto bila zanimljiva i to nisu igre koje ce neko pominjati posle pet deset godina...Motorstom kao i da nije nikada postojao,resistance isto,lair da ne spomjnjem nema tu vise te temeljnosti i agresivne reklame nekako sve to ide klimavo...
    Ulaze se u neka vr sranja i vr igranje koje je manje vise glupost kao i 3D i onaj kinetic i move i zazivece otprilike kao biciklovi na severnom polu...
    Oni sto je jako bitno je da su konacno sa ps4 promenili ergonomiju kontrolera sto realno manje vise i nije bilo potrebno stim da su opet sjebali trigere i nisu uradili u principu nista...
    Box tj microsoft mi tu dosta prednjaci jos od 360 osim dpada koji je i na one rdjav ali bolje resen(koliko toliko).
    Voleo bi da uleti atari agresivno sa nekim novim cudom i dizajnom bar na nivou nintenda swicha ,cisto da i oni imaju neki vid konkurencije i da se nekurce vise sa tim kako nisu uveli nista novo od predatavljanja orginalnog wiia...
    Kada smo vec kod preotimanja ipjeva i studia,microsoft je kupio rare a jel prave oni nesto za one osim onog kiler instikta sa launcha?

Послато са Lenovo K50-T5 уз помоћ Тапатока

2. nikola22

nikola22 EmuGlx Veteran

3,433
    490
    83
    Ako kupim xbox one sa FH3 igrom na disku,da li i ta verzija na disku moze da se koristi i na win 10 ili to vazi samo za digitalne verzije igre?

3. Wahad

Wahad Prekidać 4 Life! Administrator

9,748
    1,363
    113
    Samo za digitalne.

4. Omega

Omega N64 je đubre

13,359
    1,417
    113
    Kupi bundle sa digitalnom verzijom igre.

5. Omega

Omega N64 je đubre

13,359
    1,417
    113
    Mislim da KI nisu oni pravili već su nekom trećem studiju ustupili licencu. Kako god KI Definitive Edition je solidna igra a sadrži i arkadne verzije KI1 i 2 što je dobar bonus.
    Zadnje na čemu su radili su bili Kinect naslovi za X360 a za Xbox One nisu napravili nijednu igru, tek sljedeće godine (Sea of Thieves).

6. voja87

voja87 Well-Known Member

8,267
    1,124
    113
    koliko ja shvatam ljudi koji su radili na nekim legendarnim igrama su davno otisli iz rare-a, nije to isti studio dugo

gruja likes this.
  7. gruja

gruja I am God of War

5,337
    573
    113
    Da zaista steta,imali su odlicne platforme na n64 u svoje vreme rare tim je cvetao ali vremenom su nekako propali,viva pinata je isto njohova za 360,meni se jako svidela igra snake litle i rale za mega drive sto su napravili remake inace je orginalno bilo za nes mada sam ja to picio na sega klonu svojevremeno ali kada sam na jednom rodjendanu kao klinac to igrao na mega driveu ostao sam bez daha jos u kooperativu

Послато са Lenovo K50-T5 уз помоћ Тапатока

8. shin-boyan

shin-boyan Well-Known Member

3,607
    671
    113
  9. vetar

vetar Well-Known Member

4,704
    575
    113

Ako ima posebna tema za ovu igru neka neko prbaci.

nikola22 likes this.
  10. nikola22

nikola22 EmuGlx Veteran

3,433
    490
    83
    Uz onaj novi Metro ovo mi se najvise dopalo na MS konferenciji sa E3.

11. Vampir

Vampir Well-Known Member

1,295
    70
    48
    Sutra je ms na gamescomu jer ce biti oficijalni thread?

12. Zuti Bar

Zuti Bar Active Member

550
    103
    43
    Xbox One u Japanu prodaju kao 4K BlueRay Player koji eto usput pokreće i video igre. Još su naknadno dodali kako se radi o Minecraftu?! Ironija sudbine je da je maskota najjače konzole na tržištu kockasta igrica koju može da pokrene bilo kakav stari uređaj.

https://alllgamesdelta-1.s-ul.eu/ddHdv5Bp

13. DieH@rd

DieH@rd Winter Knight Staff Member Administrator

26,632
    1,819
    113
    ^ Makar nije Day1 verzija konzole iz 2013. :)

14. Ace

Ace 1.000.000

2,531
    334
    83
    Ne vidim šta je tu loše, Xbox se tradicionalno mršavo prodaje u Japanu jer su Japanci uvek preferirali domaće proizvode a Xbox jeste najpovoljniji uhd bluray player koji pritom može i da pušta igre. Uostalom i ps2 je reklamiran u Americi kao cheap dvd player za average Joe-a i zahvaljujući tome se i prodao koliko se prodao.

A komentar za Minecraft da je "kockasta igrica" da bi se umanjio značaj i banalizovala jedna od najboljih i najpopularnijih igara koja se pojavila u ovoj deceniji zvuči kao da je pisao neki novinar iz Kurira koji je igr(ic)e video samo na mobilnom telefonu.

Dcer, gruja and Omega like this.
  15. Zuti Bar

Zuti Bar Active Member

550
    103
    43
    Zaboravio sam da ste alergični (uvredljivi) na termin "igrica" u bilo kom kontekstu. Mada se na tu temu može pričati danima, ovde to ne bi imalo nikakvog smisla.

16. Timemaster

Timemaster Caelondian

9,274
    896
    113
    oh please, do tell. bas me zanimaju kontraargumenti

17. Wahad

9,748
    1,363
    113
    (in)patiently waiting

18. darkado

darkado EmuGlx veteran

5,635
    936
    113
    Tvrdoglavost je argument. Postoje ljudi koji jednostavno nece da menjaju navike.

Sent from my MI MAX using Tapatalk

19. voja87

voja87 Well-Known Member

8,267
    1,124
    113
    jako fino dizajnirana konzola, bas laka za sklapanje

20. YOTH

YOTH Active Member

399
    211
    43
    Izgleda kao kad bi Sony izbacio PS2 Fat classic.

21. eufrat

eufrat Well-Known Member

2,016
    693
    113
    Da li XO (PAL) može da čita X360 igru (NTSC)? Podrazumeva se da je igra backward compatible.

Sent from my LG-H990 using Tapatalk

22. Omega

Omega N64 je đubre

13,359
    1,417
    113
    Na gaf-u sam pročitao da može.

eufrat likes this.
  23. Wahad

9,748
    1,363
    113
    Naručio XOX Project Scorpio ^^

nikola22, Dcer, Ace and 2 others like this.
  24. eufrat

eufrat Well-Known Member

2,016
    693
    113
    Jel' 220€ ok cena za nov Xbox One S (1TB)?

25. Wahad

9,748
    1,363
    113
    Strpi se još par nedelja pa ću prodati ja moj perfektno očuvan za normalne pare.

eufrat likes this.
  26. Omega

Omega N64 je đubre

13,359
    1,417
    113
    Jeste ako dolazi voucher za neku igru u paketu.

27. eufrat

eufrat Well-Known Member

2,016
    693
    113
    Halo Wars 2 koji nažalost isn't my cup of tea.
    Anyhow čekamo Wahada i njegovu "ponudu" :)

28. nikola22

nikola22 EmuGlx Veteran

3,433
    490
    83
  29. eufrat

eufrat Well-Known Member

2,016
    693
    113
  30. nikola22

nikola22 EmuGlx Veteran

3,433
    490
    83
    500gb se lako da prosiriti a ACU svako danas ima.Bio je na cdkeysu prosle godine za 2-3e.Mada ipak tesko da ima negde jeftinija nova konzola kod nas.Mozda je ipak bolje kupiti od Wahada,njegov je sigurno kao nov.

eufrat likes this.
  31. voja87

voja87 Well-Known Member

8,267
    1,124
    113
    eksterni usb 3 hard ionako ima bolje performanse od internog

32. eufrat

eufrat Well-Known Member

2,016
    693
    113
    Nema mesec dana kako sam uzeo eksterni HDD za PS4, nemoj sad i ovo :D

33. voja87

voja87 Well-Known Member

8,267
    1,124
    113
    2tb bese? ne moze da se podeli, pola xbone pola ps4...?

34. eufrat

eufrat Well-Known Member

2,016
    693
    113
    Da i ne može.

Share This Page