Zelda Skyward Sword problem

Discussion in 'Nintendo Wii' started by dglisha, Mar 20, 2017.

1. dglisha

dglisha New Member

12
    0
    1
    Posedujem softmodovanu konzolu sa motion remote plus,i javlja mi se problem u vise igara ali najvise me iritira sto je bas kod ove igre.Naime,radi se o tome da prilikom startovanja igre remote funkcionise kako treba,ali prilikom odabira imena i naravno ingame remote sensor je bukvalno neupotrebljiv.Ostali dugmici funkcionisu super.Probao sam kalibraciju,zamene baterija,razlicite verzije igre i nista.Napominjem da mi se ovo desava i u nekim drugim igrama gde se koristi motion sensor.Ako neko zna da pomogne bicu mu mnogo zahvalan!

Last edited: Mar 21, 2017
  2. vetar

vetar Well-Known Member

4,781
    591
    113
    Meni deluje kao defektan hardver, da li ti kontroler ima ugrađen Motion Plus ili Motion Plus imaš kao dodatak za kontroler?

3. dglisha

dglisha New Member

12
    0
    1
    Ugradjen motion plus.Na pocetku igre takodje ima deo gde se koristi motion i radi bez problema.Slicno mi se desava i kod sport resort igre gde u nekim igrama npr archery,motion ne reaguje uopste

4. dglisha

dglisha New Member

12
    0
    1
    Sad nesto gledam...Otprilike igre koje sam probao,a pri tom ne funkcionise motion kako treba,su sve igre koje zahtevaju motion plus dodatak,tako da je pretpostavljam do hardvera.Na motion kontroleru stoji napisano da ima ugradjen motion plus.Probacu jos sa igrom Red Steel 2,vidim da i ona zahteva pomenuti kontroler.

5. dglisha

dglisha New Member

12
    0
    1
    Sad sam probao i Wii Play,igra zahteva motion plus,i problem je isti.Jedva se i prave neki pokreti u igri.Znaci da je problem u hardveru.

6. vetar

vetar Well-Known Member

4,781
    591
    113
    Ako je problem samo do igara koje koriste Motion Plus onda je problem do kontrolera, manja šanse su da je do senzor bara.

7. dglisha

dglisha New Member

12
    0
    1
    Da samo je problem do igara,odnosno ingame u igrama koje zahtevaju motion plus.Da li je moguce na ovaj vec postojeci motion nakaciti motion plus dodatak,da ne bi kupovao nov remote?Cini mi se kao jeftinija varijanta ako je izvodljivo.

8. dglisha

dglisha New Member

12
    0
    1
    Evo sad probao i Red Steel,i sve je ok do trenutka kada treba da se koristi mac,i tada je wimote ne upotrebljiv.

9. Super Simke 64

Super Simke 64 I hate haters!!!!

4,053
    698
    113
    Wii Play ne zahteva motion plus.

10. Ace

Ace 1.000.000

2,545
    343
    83
    Verovatno je mislio na Wii Play Motion, ona zahteva.

11. Super Simke 64

Super Simke 64 I hate haters!!!!

4,053
    698
    113
    Do sada nisam ni znao da ta igra postoji. :)

12. dglisha

dglisha New Member

12
    0
    1
    Naravno,mislio sam na wii play motion

Share This Page