1. powered by Surfing Waves

3DS Pomoc - sva pitanja u vezi 3ds-a postavljati ovde

Discussion in 'Nintendo 3DS' started by sqall, Sep 15, 2011.

1. howler

howler Well-Known Member

2,580
    657
    113
    Uzmi, nije lako, al moze da se hakuje

Super Simke 64 likes this.
  2. grunt

grunt Celeb Freak

16,631
    2,989
    113
    @Super Simke 64
    Iskreno meni su XL verzije 3DS konzola previse pikselizovane. A sto se 2DS tice imas ih kod nas za iste pare (jos unapred softmodovani) sto bi se pobogu cimao iz USA, aj da prodaju novi za 40$ or smth :D

Super Simke 64 likes this.
  3. Omega

Omega N64 je đubre

15,274
    2,206
    113
    o2DS je najbolji 3DS. :D

4. Super Simke 64

Super Simke 64 I hate haters!!!!

5,106
    1,025
    113
    Običan ili XL? Ili je neka fora koju ne kapiram? :)

5. dsst

dsst fdggg

3,913
    1,022
    113
    obican je naj-potcenjeniji, koji je najbolji to je diskutabilno, ali o2DS je up there.

6. Omega

Omega N64 je đubre

15,274
    2,206
    113
    Uzmi o2DS (non-XL), 32GB microSD i pošten DS flash cart i uz nativnu GB/GBA podršku imaš šta igrati narednih 10 godina.

7. GameBoyFan

GameBoyFan Active Member

306
    185
    43
    Izašla je prevedena igra sa japanskog na engleski Ni no Kuni za Nintendo DS.

Ko ne zna, radi se o prelepoj RPG avanturi koju je radio Level 5 (profesor Lejton) i studio Gibli zajedno, izašla 2010 godine u Japanu samo.

Uz patch za igru na engleskom jeziku dolazi i kompletno prevedena pdf knjiga od 350+ strana koja je neophodna za igranje i koja je i bila jedan od razloga zašto igru japanci nisu izbacivali za američko ili evropsko tržište.

Igram je na Ace3ds kartici i radi mi sve normalno.

Velika preporuka!!

https://gbatemp.net/threads/ni-no-kuni-translation-eng.373770/

Last edited: Dec 17, 2018
    Omega, Ratanook and dsst like this.
  8. dsst

dsst fdggg

3,913
    1,022
    113
  9. GameBoyFan

GameBoyFan Active Member

306
    185
    43
    Downloadovaćeš i ovu verziju, od oko 100+ MB pa ćeš uporediti. Ja sam stavila i na telefon i na iPad pa tako igram.
    Ova verzija pdf knjige je direktno prevedena sa japanske verzije DS igre. Neverovatno je odrađena, ne postoji ni najmanja naznaka da je to neko prerađivao, bogata je tekstom i grafički je sve savršeno uklopljeno. Prosto je neverovatno da se neko toliko iscimao za nešto što je free svima.

10. Ratanook

Ratanook Active Member

399
    98
    28
    Kako da nateram neke stare igre sa DS-a da prorade na Ace3ds Plus kartici (recimo Dark Spire, Contact i sl)?
    Kad pokrenem igru dugo stoji LOADING i ništa se ne dešava. Skidao sam nekoliko verzija ali sve isto.

11. grunt

grunt Celeb Freak

16,631
    2,989
    113
    Koji firmware(kernel) koristis na kartici ? Neki official ili neku verziju wood-a ili nesto trece ? Za vecinu flashcart-ova moze da se koristi par verzija FW-a sa razlicitim nivoom kompatibilnosti, probaj da nadjes na gbatemp neki drugi FW.

Recimo ja sam bio ovo koristio na nekom r4 klonu.

https://gbatemp.net/threads/retrogamefan-updates-releases.267243/

12. Ratanook

Ratanook Active Member

399
    98
    28
    Onaj zvanični Wood. Neke igre koje mi ranije nisu radile na nekom r4 klonu sad normalno rade ali zato ima i obrnutih slučajeva. Probaću drugi kernel, da ako proradi.

13. Blinker

Blinker Kinslayer

376
    61
    28
    Ja koristim vec godinama YSMenu, nisam siguran da l' radi na Ace cardu, pa probaj ako moze. Dobar je ako ti kartica ima time bomb takodje.

Ratanook likes this.
  14. todorko

todorko New Member

18
    2
    3
    Ja isto imam Ace3DS Plus i pokrecem bez problema te dve igre. Wood V1.62 kernel.

Ratanook likes this.
  15. Ratanook

Ratanook Active Member

399
    98
    28
    Isti i ja koristim. Probaću da formatiram karticu pa da ponovo namestim. Hvala svima.

Share This Page