1. powered by Surfing Waves

All Day/Night Thread

Discussion in '3ELEKTRONIKA' started by Blue, Jul 14, 2011.

1. Omega

Omega N64 je đubre

14,859
    2,024
    113
    Na jednom -2, na drugom -2.5, oba sa cilindrom. Dužina oporavka zavisi od osobe, meni je trebalo oko godinu dana da prestanem koristiti kapi, a nekome se vlaga vrati u normalu mnogo brže.

2. SolidSnake88

SolidSnake88 Well-Known Member

1,367
    952
    113
  3. howler

howler Well-Known Member

2,457
    575
    113
    SolidSnake88 likes this.
  4. eufrat

eufrat Well-Known Member

3,112
    1,249
    113
    Mora čojk da trenira, kakva žena, kakve p***e materine...

Sent from my HTC U11 using Tapatalk

5. voja87

voja87 Well-Known Member

10,460
    1,949
    113
    sad realno, bilo je tu drugih razloga sem cod-a...mada nadam se da ima dobre pare od tog jebenog cod-a

6. grunt

grunt Celeb Freak

15,752
    2,452
    113
    Lik odlicno izgleda, zaradjuje fino, radi sta hoce, a ta riba je klasican bimbo, nije da je izgubio nesto. Naci ce drugu istu takvu kad mu se cefne imho.

7. Super Simke 64

Super Simke 64 I hate haters!!!!

4,756
    921
    113
    Kao što Bahamut kaže: u Holivudu su sve veze i brakovi public stunt, u competetive gaming worldu zato postoje raskidi kao ovi koji su public stunt.

Suvišna je ova za geekove koji gledaju ovog lika na Twich-u, kvari mu reputaciju.

8. Aleksandar

Aleksandar Member

35
    64
    18
    Posto je na poslu trenutno zatisije zbog odmora, resio sam da napravim online emulator za game boy igre. Ono sto sam uspeo da zavrsim do sada je izgled emulatora, tek treba da mu se doda funkcionalnost, za sada jedino sto radi je power on i off za konzolu kada se klikne na njega dobije se animacia i zvuk kada se konzola upali, to sto sam uradio mozete videti na sledecem link https://lesa0208.github.io/game-boy-classic/

Matt, Blue, Timemaster and 3 others like this.
  9. YOTH

YOTH Well-Known Member

573
    396
    63
  10. voja87

voja87 Well-Known Member

10,460
    1,949
    113
    uzeo sam jutros da crtam nesto bezveze a nisam crtao 3god, bukvalno nisam nista nacrtao 3god...pa ono osecam kao da je ovo neki momenat...xd

Costanza and Mile88 like this.
  11. Wahad

Wahad Prekidać 4 Life! Staff Member Administrator

11,144
    1,981
    113
    Ja sam nekada davno pisao, puno lektora i nekih drugih da kažem poluamaterskih pisaca koje znam je reklo da je odlično, ali nisam nastavio, sada nema šanse da nastavim....

12. Mile88

Mile88 Well-Known Member

275
    522
    93
    Mozda ti se opet nekad zelja vrati za pisanjem, nikad nije kasno :)

13. TwiSteR

TwiSteR Well-Known Member

616
    315
    63
    Umro Oliver Dragojević, jutros oko 5h u splitskoj bolnici u 71-oj godini. Imao je rak pluća.

14. ivamark

ivamark Well-Known Member

4,970
    1,290
    113
    ima li gde kod nas da se kupi ovakav sundjer za postave u tablama? Ima li neki naziv specifican naziv posto nemam pojma kako da ga trazim uopste.

15. Maxa

Maxa opsa!

9,768
    2,916
    113
    jovcov, 9dots, voja87 and 1 other person like this.
  16. jovcov

jovcov Active Member

380
    141
    43
    VIdeo sam sinoc. Dobra stvar za njega.
    Kul je Mare. I ja sam skoro saradjivao sa njim nesto malo.

Maxa likes this.
  17. Maxa

Maxa opsa!

9,768
    2,916
    113
    Ja sam ga upoznao dok su Frontmen bili u istoj zgradi gde i moja firma, sjajna ekipa :D

18. jovcov

jovcov Active Member

380
    141
    43
    Ja radim sa likom koji je radio sa njima, pa sam ga preko njega upoznao. Mozda ga i znas, Aleksa Bracic. Kul umetnici :D

Evo da ga izreklamiram malo :D
    http://lexconcepting.tumblr.com/

Maxa and voja87 like this.
  19. Teoreticar

Teoreticar Well-Known Member

2,453
    652
    113
    "Sundjer za pakovanje", "sundjer table" itd

Mislim da imas u uradi-sam... a mozes uzeti i od ovih sto bas prave sundjere ili neko ko tapacira i slicno.

Samo racunaj da neces uspeti sam tako lepo da iseces bez alata.

20. Maxa

Maxa opsa!

9,768
    2,916
    113
    haha, aleksu sam zapravo prvog i upoznao, isto skroz dobar dečko i odličan umetnik. :)

jovcov likes this.
  21. voja87

voja87 Well-Known Member

10,460
    1,949
    113
    ...stvarno moram da uzmem neki wacom

22. Ace

Ace 1.000.000

2,801
    562
    113
    Ovde ga zovu block foam - http://www.sundjer-komfor.com/proizvod-19.htm

ivamark likes this.
  23. jovcov

jovcov Active Member

380
    141
    43
    Jeste, Aleksa je bas pro.

Skupi su ko otrov i retko ih ima polovnih. Ali ako mozes, sto da ne. Ja imam L i razmisljam se da zamenim za M varijantu, ako ne oslobodim prostor uskoro.

Video sam na discordu da ce vas par ici na gamescom, ja cu biti tamo isto, pa ako se odlucite mozda da se okupimo tamo. :)

Maxa likes this.
  24. voja87

voja87 Well-Known Member

10,460
    1,949
    113
    gledam ovaj intuos pro s samo se plasim da ne bude mali, m je skoro pa duplo skuplji
    milsim da je to vise nego ok za pocetak, nisma radio na tabletu ranije tj jesam na nekom i to pre vise od 10god, nije mi se svidelo uopste mada tada sam bio mnogo vise zadrt nego sada

25. jovcov

jovcov Active Member

380
    141
    43
    M je sweet spot za sculpt I za rad, ne znam za slikanje i crtanje šta je bolje. Kontam L zbog mesta za poteze, ali sve radi posao kad se naviknes. S će ti biti mali kontam.
    Jesu baš su skupi, 380 je najjeftiniji M na kp što sam nasao.

Sent from my VKY-L29 using Tapatalk

26. voja87

voja87 Well-Known Member

10,460
    1,949
    113
    jedno pitanje, da li je povrsina za crtanje ceo ovaj tamniji deo ili samo deo oznacen belim linijicama?

27. Timemaster

Timemaster Caelondian

10,130
    1,389
    113
    Bele linije

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

voja87 likes this.
  28. Jörmungandr

Jörmungandr ALL GLORY TO THE HYPNOTOAD

2,309
    856
    113
    Opet grmi na Svetog Iliju Gromovnika.
    Explain this, atheists?

29. voja87

voja87 Well-Known Member

10,460
    1,949
    113

30. jovcov

jovcov Active Member

380
    141
    43
    Bele, piše ti u spec uvek kolika je radna površina. Možeš pogledati i druge table. Kinezi prave dobre alternative. Huion I ugee su dosta popularni. Ne znam samo koliko je cimanje nabaviti to ovde.

Sent from my VKY-L29 using Tapatalk

voja87 likes this.
  31. grunt

grunt Celeb Freak

15,752
    2,452
    113
    Idemo new all time low za IGN lol

32. voja87

voja87 Well-Known Member

10,460
    1,949
    113
    heh ako ovo vide u ign-u gledam da ce ovaj filip da dobije otkaz ili ko je vec pisao

33. Teoreticar

2,453
    652
    113
    Cekaj vi to isto ne radite ovde?
    :D

34. dsst

dsst fdggg

3,783
    922
    113
    povukli su review, i ovo jeste sramotno, ali po mom misljenju osvetljava i cinjenicu da su reviewovi igara uopste izuzetno slicni, uvek napisani na isti suv i lenj nacin.
    cak sam na granici da poverujem da su poklapanja ovde puka slucajnost, s obzirom da revieweri skoro uvek koriste istu strukturu, fraze itd.

35. grunt

grunt Celeb Freak

15,752
    2,452
    113
    Slicno je OK, ali da bukvalno svaki deo opisa ide istim redosledom uz malo izmenjene recenice je ipak a bit too much.

36. Blue

Blue ....................

11,486
    639
    113
    Taj sajt ne postoji za mene otkad su odlučili da ja u stvari treba da čitam reviewe na hrvatskom.
    Najbolje da ću još da se cimam sa Proxy-em da bih čitao njihove plaćene reviewe. :D

ivamark and grunt like this.
  37. Revan

Revan Well-Known Member

659
    375
    63
  38. Jörmungandr

2,309
    856
    113
    Ja sam citao review za MotoGP 18 i delovalo mi je kao da autor nije ni pipnuo igru (ili upalio jednom na 5 minuta) vec samo prepisao tekst sa poledjine kutije :D

39. nikola22

nikola22 EmuGlx Veteran

4,267
    969
    113
    Koliko ja znam IGN se lako vrati na us\uk verziju,samo se u gornjem levom uglu izabere verzija.Mada to ne menja cinjenicu da su im opisi igara uglavnom losi i genericki pogotovo od kada je Pearce otisla.Ona je znala da napise ok review.

Last edited: Aug 8, 2018
  40. Teoreticar

2,453
    652
    113
    Da li su vam zaista ti review-i bitni?
    U najboljem slucaju procitam sta vi ovde napisete (kad je aktivan clan foruma pisac)...

Svi redovno pratimo E3 i ostale vece gaming dogadjaje, da propustimo neku AAA najavu skoro da nema sanse.
    Vec znamo sta svaki veci studio, publisher i ime radi obicno i nekoliko godina pre nego sto izadje igra.
    (neki od nas prate i brojeve prodaje i sl)

Za indies imamo svoje kanale informacija za manja imena i studije koje pratimo.
    Npr ovde nije ni spomenut Into The Breach od Subset Games-a (FTL) ili Spelunky 2 (Derek Yu). I to je totalno OK - (verovatno nikog) ne zanima kako izgleda svaki FTL brod i Patlidzan kraj u Spelunky-iju.

Evo cak i ovaj Dead Cells - igra je odlicna. Uzeo sam je jos dok je bila u alfi. DH mi je spomenuo, posto volim Rogue Legacy. I, i dalje najinteresatnija stvar vezana za ovu igru je - IGN blamaza oko koje i pricamo :)

Fanaticno citanje preview/review-a u SK i slicnim publikacijama mi je savrseno imalo smisla kad je dostupnost informacijama bila mala i/li nikakva. Sad kad direktno pratimo publishere/studije/ljude na socijalnim mrezama, kad imamo up to date info na wikipediji i kanale informacija tipa ovaj forum... cemu slusanje tudjeg review-a, kad vec imamo nase izgradjeno misljenje i kad smo vec odlucili da li cemo nesto igrati i bez review-a?

TwiSteR and Cipak like this.
  41. DragonOfTheEarth

DragonOfTheEarth Moderator

3,134
    404
    83
    Naravno da citanje review-a postaje sve manje bitno. Zato se i oni polako okrecu politici i zapaljivim temama jer nikako drugacije ne mogu da navuku ljude da kliknu na review pa polako krecu da panice.

42. voja87

voja87 Well-Known Member

10,460
    1,949
    113
    volim da cujem tudje milsjenje o prici i grafici samo sto postoji mnogo boljih opcija od ign opisa

43. Jörmungandr

2,309
    856
    113
    Ja recimo uopste ne pratim igru dok ne dodje nekih par meseci pred izlazak. Smor mi da se zamajavam i tri godine lozim na trejlere i bullshots. Dok ne pokazu actual gameplay za mene ta igra ne postoji :) Sem ako je nesto sto me bas zanima, a toga je sve manje.
    Pa mi review sluzi da saznam sve o igri.

44. Elvir79

Elvir79 The fun starts here

2,383
    323
    83
    Spomenut je i to bas u SK. Ja sam licno iz papirnog izdanja SK doznao o toj genijalnoj igri, definitivno ne sa foruma ili socijalnih mreza. Jedino zahvaljujući " šaci vucibatina, malim operativnim jedinicama ", mozemo procitati o takvim igrama. :)

https://www.sk.rs/2018/04/siop01.html

45. Teoreticar

2,453
    652
    113
    Ja sam znanje o Into the Breach-u vec imao kad sam se teleportovao u ovaj timeline pre izlaska igre.

darkado likes this.
  46. Elvir79

2,383
    323
    83
    Koji Timeline ? Ja pricam o opisima na ovdasnjim prostorima. Da opis je postojao i na IGN-u ali lepo je procitati recenziju jedne takve igre i kod nas.

47. Teoreticar

2,453
    652
    113
    Da si ti igrao Into The Breach ili bar da si pazljivo procitao tu rezenciju bio bi ti jasan koncept timeline-a.

48. Elvir79

2,383
    323
    83
    Da ti citas pazljivije moje postove bio bi ti jasniji koncept mog zakljucka.

49. Teoreticar

2,453
    652
    113
    Bas nikav komentar nisam imao o tome da ne treba da bude review-ova, sto na stranim a sto na domacim medijima.

Sve sto sam rekao se odnosilo iskljucivo na nas sa foruma (i slicne) koji redovno prate najave igara, upozati su sa industrijom, publisherima i studijima.
    Cak nije bio ni komentar, vec otvoreno pitanje -

50. Elvir79

2,383
    323
    83
    Meni da. Čak sam toliko perverzan i čangrizav da čitam recenzije na papiru...

Share This Page