1. powered by Surfing Waves

All Day/Night Thread

Discussion in '3ELEKTRONIKA' started by Blue, Jul 14, 2011.

1. Ace

Ace 1.000.000

2,885
    614
    113
    Ova fotka je pobedila :lol:

2. Carnex

Carnex Jetrena Pašteta

4,689
    810
    113
    Tip na Novom Zelandu upao u 2 džamije i ubio preko 40 ljudi snimavši sve goproom što je posle okačio na net. Ono šro ovu vest čini, potencijalno, posebno lošom za nas je da je krele slučap "Karadžiću vodi srbe svoje" dok se vozio ka prvoj džamiji kao i da je ispisao srpska imena po oružiju.

TheNick likes this.
  3. SolidSnake88

SolidSnake88 Well-Known Member

1,498
    1,048
    113
    Ispisao je zapravo imena raznoraznih vladara koji su se borili protiv Turaka, kao i poprišta bitaka sa datumima. Očigledno čovek ima neki problem sa muslimanima pa su mu "uzori" svi koji su se tukli sa njima kroz istoriju. Ali zato komšije iz FBiH već nalaze srpsku umešanost u sve to.

Ili što bi rekao Fiko iz "Složne braće":

4. eufrat

eufrat Well-Known Member

3,384
    1,346
    113
    Video sam, užas. Opet ćemo mi biti indirektni krivci.
    A balije na netu doživljavaju opšti meltdown, kuknjava i pljuvanje, žene i djeca ba, srbočetnici najveća govna blablabla...

Sent from my HTC U11 using Tapatalk

SolidSnake88 likes this.
  5. shin-boyan

shin-boyan Well-Known Member

5,054
    1,300
    113
  6. darkado

darkado EmuGlx veteran

7,101
    1,589
    113
    Eh da je otisao u zivotnu skolu

Sent from my Pocophone F1 using Tapatalk

7. TheNick

TheNick FIGHT! Staff Member Administrator

20,409
    2,601
    113
  8. Carnex

Carnex Jetrena Pašteta

4,689
    810
    113
    Ironija je da se grad zove ChristChurch

9. Super Simke 64

Super Simke 64 I hate haters!!!!

4,953
    971
    113
    Idioti i bolesnici sa obe strane su doživeli katarzu posle ove vesti.

10. Maxa

Maxa opsa!

10,168
    3,210
    113
    a tek ovaj maloumnik (ceo thread pročitati)

11. eufrat

eufrat Well-Known Member

3,384
    1,346
    113
    Iskreno, ne želim da čitam, nemam ni snage ni volje.

Revan, SolidSnake88 and grunt like this.
  12. TheNick

20,409
    2,601
    113
    Kad mudze terorisu levica prica nije to islam to su usamljeni slucajevi

Sent from my iPhone using Tapatalk

SolidSnake88 likes this.
  13. Maxa

Maxa opsa!

10,168
    3,210
    113
    a izgleda da je suština ovo zapravo

14. SolidSnake88

SolidSnake88 Well-Known Member

1,498
    1,048
    113
    Već su obrisali originalni upload sa Kocayine kanala, a nije isključeno da će i ceo kanal da ugase.

15. drablj

drablj Stalker

1,001
    199
    63
    ne znam kakva je situacija tamo daleko, ali ne bi mi bilo zao da je pobio ove zatucane muslimane koji se odmah zale. nema veze sto sam ja iz srbije i srbin nego cisto da se geni ovakvih retarda ne odrze na svetu. nisam vidjao da se ovako detaljno izvestava i buni kad je klao boko haram, ali znamo za maltene svakog mrtvog iz amerika, londona, pariza, berlina...

16. shin-boyan

shin-boyan Well-Known Member

5,054
    1,300
    113
  17. zdravkelja

zdravkelja Member

8,918
    1,626
    113
    Ljudski otpad. Preleteo sam onaj njegov retardirani manifest, lik je ladno koristio 4/8chan copy pasta meme-ove u njemu, pa me i ne cudi da je krenuo sa meme pesmom.

SolidSnake88 likes this.
  18. Teoreticar

Teoreticar El Profesor

2,783
    778
    113
    Prvo je bio komunista, pa anarhista, pa libertarijanac, pa eko-fasista... Skoro ko nasi politicari...
    Pokusavam da shvatim kakve ove politicke filozofije imaju dodirne tacke?
    U stvari, pokusam da shvatim bilo sta... posto mi sve izgleda random? Ili je bas to poenta...?

19. Maxa

Maxa opsa!

10,168
    3,210
    113
    lik je 4chan memelord.

stale likes this.
  20. TheNick

20,409
    2,601
    113
    Objasni to TELEGRAFU i INFORMERU :D

21. Carnex

Carnex Jetrena Pašteta

4,689
    810
    113
    Nisam lično čitao manifest ali sam slušao više ljudi koji obično pokušavaju da budu neutralni. Po njima u manifestu stoji zakopano da je tip ovo uradio u stvari ne bi li izazvao novi talas besa, zahteva i pristiska od medija i aktivista aleričke "krajnje levice" sa ciljem da to dovede do zakona i pravila koji su nepodnišljivi za američku desnicu te da dođe do pravog građanskog rata. On je veći manijak nego što sam mislio.

22. Teoreticar

Teoreticar El Profesor

2,783
    778
    113
    @Carnex
    Nije bilo logicnije da to uradi u USA onda?

Okej, ali je ovaj naoruzan kalasnjikovim, ne tastaturom...

23. Carnex

Carnex Jetrena Pašteta

4,689
    810
    113
    Jeste ali čovek ne živi u SAD zar ne? Osim toga u manifestu stoji da želi da preživi svoje akcije i da vidi rezultate što takođe čini SAD mnogo manje privlačnom. I ako gledaš vesti i pratiš socijalne mreže efekat je donekle postignut. Verovatno je i činjenica da je Novi Zeland jedno od najmirnijih mesta na planeti, ili je makar tako u glavama velike većine ljudi, doprinela reakciji.

Ja se jedino nadam da ovo ne rezultuje ispunjenjem svih njegovih planova. Sa te strane mi je drago da to nije učinio u SAD jer mogu samo zamisliti rakciju da pukne vest da dolaze rasisti/nacisti/fašisti/ubaci popuratnu frazu ovde iz inostranstva da čine aktove terorizma.

Naravno pod uslovom da je celo tumačenje manifesta tačno.

Last edited: Mar 16, 2019 at 11:01 AM
  24. eufrat

eufrat Well-Known Member

3,384
    1,346
    113
    Nekako stičem utisak da ćemo mi (Srbija) između ostalih opet najebati, ni krivi ni dužni.

25. Teoreticar

Teoreticar El Profesor

2,783
    778
    113
    @Carnex
    Trump je u Beloj Kuci, ne neki demokrata.
    Izbori za demokrate su relativno daleko, a ni ne znam da je neki kandidat ekstreman sto se tice registracije i/li oduzimanja oruzija (mada ne pratim).

>>Novi Zeland jedno od najmirnijih mesta na planeti, ili je makar tako u glavama velike većine ljudi, doprinela reakciji.
    Mislim da vecina Amerikanaca ne bi mogla da pronadje Nove Zeland na mapi, a uostalom tamo zive samo hobiti.
    Ako nije u USA, ne zanima ih.

A iskreno ako ovakav lik moze da izazove pad Zapadnjacke kulture, mozda nije ni vredna spasavanja...

26. Carnex

Carnex Jetrena Pašteta

4,689
    810
    113
    OK, ja se ne sećam da sam naveo vladu ide u mojim komentarima. Vlada SAD je trenutno ludilo za sebe ali ne mislim da je ona uračunara u celu priču. Naravno pod uslovom....

Ne znam baš da li je poznavanje geografske pozicije neke države ima apsolutno ikakve veze sa reputacom iste. Kladim se da takođe ne mogu da nađu Srbiju ali da imaju prilično jasno mišljenje o njoj. Ili o Hutuima i Tutsijima na primer.

A što se tiče spašavanja kulture... ne vidim ništa bolje na horizontu stog, koliko god usrana bila deluje najbolje...

27. Teoreticar

Teoreticar El Profesor

2,783
    778
    113
    Hteo sam da kazem da bi eventualno ovako nesto moglo da pripomogne nekom dekokratskom extremicaru na demokratskim izborima u USA, ali da je za to prerano. I da Trump/republikanci sigurno nece doneti znacajan anti-gun zakon.
    #YangGang

28. Carnex

Carnex Jetrena Pašteta

4,689
    810
    113
    Slažem se sa tobom oko toga. Ali ne moraš da ciljaš na sam vrh vlasti ako želiš da dalje širiš rascep između već podeljenih frakcija. Lokalni zakoni puput onog u Njujorku koji daje slobodu sudijama da kažnjavaju za korišćenje pogrešnih ličnih zamenica na osnovu ličnog uverenja o nameri osobe koja ih je izgovorila možgu biti podjednako efikasni.Pored toga ne treba zaboravi ni na privatne kompanije sa velikom moći poput socijalnih mreža kao i raznih učesnika u platnom prometu (MasterCard i Chase Bank na primer su već otvoreno prekidali svoje i tuđe veze sa osobama sa desničaskim političkim viđenjima)

Lično mislim da je mogućnost da federalna vlada donese anti-LGBT zakon u bilo kom obliku totalno van realnosti danas. Najbliže je prišla Trampova verifikacija pravila da vojska neće plaćati za operacije promene pola za osobe koje aktivno služe u vojsci jer se zahvat vodi kao neobavezna elektivna operacija.

29. TheNick

20,409
    2,601
    113

30. eufrat

eufrat Well-Known Member

3,384
    1,346
    113
    Tenzija

31. zdravkelja

zdravkelja Member

8,918
    1,626
    113
    Ono kad treba Bosko da te spasava od Vucica...

Teoreticar likes this.
  32. eufrat

eufrat Well-Known Member

3,384
    1,346
    113
    Kako god, gori od ovoga ne može biti.

33. Carnex

Carnex Jetrena Pašteta

4,689
    810