1. powered by Surfing Waves

Automobili

Discussion in 'EmuGlx Hangout' started by ELIPS, Oct 20, 2011.

1. Maxa

Maxa opsa!

9,545
    2,783
    113
    kakva zajedljivost i volujska tvrdoglavost, pa idi brt na ta elitna mesta koja nisu trash, šta ovde govnaš đonove među malim svetom, ko te zadržava? evo lepo ću da ga zamolim da te pusti... :lol:

2. Cipak

Cipak RPG Fan

1,563
    325
    83
    I ovo dokazuje sta da ima dosta ljudi kojima se svidja taj model. To je ok i nemam nista protiv toga ali meni je ruzan i to je to.
    Isto tako na internetu mogu iskopati mnostvo klipova i misljena za neke druge popularne modele automobila. I pokusati da te ubedjujem kako su to najbolji automobili ikad. Ali ne vidim poentu u tome.

Maxa likes this.
  3. darkado

darkado EmuGlx veteran

6,741
    1,429
    113
    Taj covek moze samo da laze, nema drugog objasnjenja. Dva sata u e46 su mucenje. Boli me djoka za moj pezo i isti takav jedan kao ti me je ubedjivao da mogu da stanem u njegov e46 325, parkirao pored mene, pomerio sediste nazad i kolenima sam klao volan. Covek se odmakao i rekao najplasticnije objasnjenje koje sam cuo u zivotu. Jebote, neko je povecao hatchbacka i shrik rayovao sedana. Potpuno je u pravu, mozes da aerodinamicno pricas sta hoces.

Sent from my MI MAX using Tapatalk

4. Cipak

Cipak RPG Fan

1,563
    325
    83
    Kako mozes biti siguran da nisam kompetetan i po cemu si ti kompetentan. Ponasas se kao da si popio svo znadje ovog sveta. Jednostavno mi se ne svidjaju automobili koji imaju mnogo ostrih ivica a takvi su skoro svi BMW modeli iz tog vremena. Meni se na primer mnogo vise svidjaju 911-ice od samih njihovih pocetaka pa do danas. Ali nemam nikakav problem sa tim da ti kazes da je 911 sranje. I sigurno ti ne bih trazio argumente zasto mislis tako. A sigurno ne bih dovodio u pitanje tvoju kompetentnost zbog drugacijeg misljena.
    U poslu sam sa automobilima skoro ceo zivot a nisam bas mlad. Pa nikada se ovde na forumu nisam kurcio kako znam vise od drugih i omalovazavao necija misljena ovde iako sam mislio da mozda nisu u pravu. I uopste mi nije jasno zasto sam se ukljucio u ovo raspravu sa covekom koji misli da je samo njegovo misljenje ispravno. A da svi ostali nisu kompetentni ili nemaju argumente.

5. Elvir79

Elvir79 The fun starts here

2,339
    316
    83
    Pa sada imas i topice/teme koji nisu trash. Problem je jedino sto su manjina. A ti nemoras da ih citas. Ni ovde te niko nije prozivao. Takodje, puno je ljudi otislo u zadnje vreme. Zapitaj se zasto. ;) Mene inace boli kita, imam svoja interesovanja cak i ovde ali i odredjeni korisni doprinos na sajtu. Za razliku od tebe.

Recimo u muzicki/metal topic ne svracam vise, jer si ga ti usmrdeo tvojim muzickim linkovima. :(

Last edited: Nov 11, 2017
  6. Elvir79

2,339
    316
    83
    Kako mogu da kazem da Porshe 911 sranje? LOL, pa to je potpuno razlicit koncept auta. 911 je zamisljen kao sportski dvosed, i samim tim, pruza jos bolju asistenciju na stazi. ALI, E30 M3 je pruzao i onu everyday upotrebljivost , zamisljen kao sportski sedan prilagodjen porodicnim potrebama.

Takodje, Vw buba je takodje bila obla, ali to nije znacio da se svakome svidjala.

Kao sto vidis, malo si se zajebao, jer takodje volim i stari Porsche. ;)

7. Cipak

Cipak RPG Fan

1,563
    325
    83
    Dao sam ti samo jedan primer odprilike kakav izgled automobila mi se svidja. Uopste nisam uporedjivao 911 i M3.
    I nisam se zajebao nista. Sve si shvatio bukvalno. Samo sam rekao da bi meni bilo ok da se tebi ne svidja auto koji ja vilim.
    Naravno da se svima ne svidja buba i to je u redu. To i pokusavam da ti objasnim svo vreme svako ima svije subjektivno misljenje o lepoti nekog auta.
    Jedna zanimljivost. Covek koji je dizajnirao Bubu je takonje i osnivac Porshea.

8. Elvir79

2,339
    316
    83
    Nisam nista shvatio bukvalno. Nego jednostavno, ne mozemo biti i nerealni upucivanjem negativnih kritika, pa makar one bile i totalno subjektivne prema objektima koji uveliko spadaju u Classic/old timer kategoriju tehnologije. Ajd sutra da ja udjem u ratni muzej i krenem da iznosim misljenja tipa, vidi ovaj Crveni Baron kako je ruzan i primitivan. U redu, imam prava da iznesem takav, ako me ta tematika pre svega ne zanima ali ispadam deguntatan, da ne kazem debilan. Ako me kapiras...

BMW E30 M3 je izradjen na platformi modela BMW E30 sedana auta, iz 1982 godine. 911 je vec tada vazio za egzotic car, i samim tim imao i vecu cenu. Prelistas li malo istoriju auta, uvideces da su i ostali sedani bili "kockaste" izvedbe. Takva je bila tehnologija izrade. Ipak, M3 je doneo punu aerodinamiku karoserijie i sada pojavi se neko sa stavom, da obicna kocka ipak prednjaci sa dizajnom. :confused: Takodje, sta je sa ostalim parametrima, vozne karakteristike, motor ?! Verujem da od kolicine hejta, neko nije ni pogledao snimak do kraja, nego je odmah krenuo na pljuvanje oko dizajna. :)

Danas je opet drugacije vreme, cak se malo i preteralo sa "oblinama", pa tako imas jedan Porshe Panamera, koji po meni spada u jedan od naodvratnijih auta danasnjice.

Na ovom linku lik je ipak uporedio 911 i E30 m3. Uz sve realne hvalospeve koje je uputio ka 911-ci, covek je na kraju ipak pokazao na E30.

http://oppositelock.kinja.com/a-brief-comparison-of-the-classic-911-and-e30-platform-1527532731

Ovo sam cuo dosta puta, ovde. :D Da je rekao BMW trojka je sranje, pisao bi "istinu" i ne bi bio potplacen i slicno.

Za cenu Pezoa imao si dobar E39. Eto ti resenja za noge. Ujedno proglasen za najbolji auto prema Top Gearu. ;;)

Evo i nasih recenzija.

9. disturbed

disturbed Well-Known Member

1,944
    604
    113
    I da je objektivno najbolje auto na svijetu ne vidim u cemu je problem ako se nekome ne svidja.

Teoreticar, Omega and eufrat like this.
  10. darkado

darkado EmuGlx veteran

6,741
    1,429
    113
    Previse sam potplacen od strane jevrejskog lobija za pet metara nemackog auta. E46 mi je daleko lepsi i parkiranje petice na novom beogradu ne bi proslo sa tim da me je samo jednom neko cuknuo dok sam bio na poslu.

11. Elvir79

2,339
    316
    83
    Naravno, isto tako ni ja vidim problem da napisem kontraargumentaciju.

Ovde imas topice u kojima imas sukobe misljenja. Kada se neko od ustaljene ekipe iz ciste dosade posere na odredjeni link, to je opravdano. Eto ima covek prava na svoje subjektivno misljenje. Recimo, Maxa i ovaj lik Stale u tome prednjace. Medjutim kada isto ucini neko ko je ipak "malo sa strane", to biva obelezeno kao trol, slucaj za ustanovu i slicno. Toga imas i u drugim temama, koliko hoces. U tome je problem. ;)

Neko se posrao/izneo je svoj stav na moj link, dobio je adekvatan reply. Very simple. :)

12. disturbed

1,944
    604
    113
    @elvir Ne znam ko ti se posrao na link ali stale je prvi odgovorio da je NJEMU auto ruzan, ne vidim kako je to problem ali ajde.
    I nemoj shvatiti ovo kao zajedljiv komentar ali pise se reply a ne replay. Razliciti su pojmovi u pitanju. FYI

13. Elvir79

2,339
    316
    83
    U brzini sam kucao replay. Ispravljeno. ;;)

Evo neka Stale iznese, koji to auto njemu nije ruzan auto iz 80tih godina ? I da li je odgledao snimak do kraja i sta misli o ostalim karakteristikama E30 M3 auta ?

14. disturbed

1,944
    604
    113
    Ali auto mu je ruzan, kako ce karakteristike pomoci da mu se misljenje promjeni? Znas onaj osjecaj kad vidis nesto na prvu I jednostavno ti je odbojno?

15. Elvir79

2,339
    316
    83
    Pa zato sto je to napisao iz ciste dosade, jer poput spomenute ekipe, ima razlicit ukus i ne ide mu u prilog da neko drugi okaci link sa drugacijom sadrzinom. :) Prelistaj malo topic, pa ces uvideti da na ostale linkove, nema takav stav. ALI KAO STO SAM REKAO, sve je OK! kuckaj, prdi, seri, kritikuj, hejtuj, ima svako prava na to..ali isto tako, ocekuj da ce ti biti odgovereno. :)

16. disturbed

1,944
    604
    113
    @elvir Malim dijelom se slazem sa tvojim misljenjem, forum dosta cesto ulazi u taj neki zajedljivi mod, poneki clanovi prednjace u tome. Bilo je mnogo gorih situacija pa nije eskaliralo a sad odjednom triggerujes zbog bezvezne crvene boje :) Nece nam biti bolje sa takvim stavom.

17. zdravkelja

zdravkelja Member

8,586
    1,436
    113
    Fora je sto Elvir uopste ne ume da vodi diskusiju, bilo da je muzika, komodor ili automobili, nego se vodi "sva misljenja su subjektivna i svi ukusi su subjektivni, osim mog koje je jedino ispravno" :D

Kakve li veze imaju karakteristike automobila sa tim da li je lep ili ruzan :lol:

In other news, Toyotu na prolece prodajem i bas se razmisljam cime cu je zameniti. Srecom, Elvir mi jos uvek nije dovoljno ogadio BMW, pa mi se cini da cu ga na kraju i uzeti. Najradije bi neku E30 kockicu u stilu one sto ima ortak, ali naci neku u normalnom stanju kod nas je gotovo nemoguca misija, tako da ce verovatno pasti ili E36 ili E46 u zavisnosti od toga sta bude moglo da se nadje. Srecom pa nisam stena kao Darko, stacu u njega :D

18. Elvir79

2,339
    316
    83
    :D :D LOL

Inace, koga bre zabole sa ruznocu/lepotu kada mu das gas kao lik na tom snimku i cujes zvuk motora?!

Takodje, ako planiras E30, kao sedmogodisnji vlasnik, mogu samo toplo da ti ga preporucim, pa neka bude i 316i. Samo odmah da znas, dobar primerak nije bas ni jeftin. Ali ako nadjes dobrog ili pak kvalitetno resaturianog, imas ces pravi deal. Mozes naci i u losijem stanju, pa da uz odredjena ulaganja, da ga dovedes u red. Za sva pitanja, i na sta sve treba da obratis paznju, tu smo! :)

19. zdravkelja

zdravkelja Member

8,586
    1,436
    113
    Bitno ili ne, ne vidim sta je problem da se prokomentarise da su ti spojleri ruzni.

316i je sporiji od moje Toyote, ne moze :D Ma bas je pretesko naci dobar E30. Ajde sto su svi presli >150.000km, mogu oni jos dva puta toliko, a ionako ne planiram da ga nesto dugo posedujem, nego sto je gomila ljudi divljala sa njima, jbg, takav je auto, vuce te da divljas. Da ne govorim o seljadiji koja je ugradila plin u njih :D

20. Elvir79

2,339
    316
    83
    Pa onda je ruzan i na Ferariju ? Iz istog perioda pa su spojleri slicni.

Ne znam na koju Corrolu mislis ? E30 316i verzija je imao doduse skromnih 105 konja. Nije neka snaga, ali u redovnom saobracaju je sasvim prihvatljivo, a uz voznju na visokim obrtajima imaces i prihvatljivu potrosnju, cak i bez plina. BMW zbog prenosa na zadnje tockova sa upregnutim, gotovo savrsenim menjacem (ovo kuckam iz iskustva), cak i u slabijim verzijima motora pruza solidan ugodjaj za volanom. Six cylindar engin su posebna prica ali imaju i vecu potrosnju. Od sestaka, 320i je solidan kompromis 130 konja. A imas i jacu 4 cylindar verziju, 318is, 140 konja. A ako hoces real hard core, moras imati malo vise kesa, i ako uspes da ga uopste i nadjes: E30 325i 170Hp, ili ti, "Poor`s man E30 M3" :D

21. zdravkelja

zdravkelja Member

8,586
    1,436
    113
    Na Ferariju to stoji, totalno drugi tip auta ;)

E90 liftback, 90 konja, ali je i 200kg laksa, pa ima bolje ubrzanje od 316i. Top speed mi tu ne igra neku ulogu. Hocu ozbiljnu masnu ovog puta, ispod 320i ne bih isao. Ali polako, ima fore do leta :)

22. Elvir79

2,339
    316
    83
    E30 316i je imao blizu 1100kg. Corolla E90, prema podacima su slicni. Medjutim, tesko da bi imao bolje ubrzanja iz mesta, jer bi izgubio na trakciji zbog prednje vuce, cim bi ga jace stisnuo. ;) Eventualno sa 4x4, ali ti modeli su bili ultra rare. Pogotovo ne protiv E30 316i modela posle 1987 godine , koji je imao modifikovaniji injection.

23. Cipak

Cipak RPG Fan

1,563
    325
    83
    Vidis meni je Panamera super i sutra bih je kupio da imam novca.
    Razlika je u tome sto ja nemam ni najmanji problem sto je tebi to "jedan od najodvratnijih auta danasnjice". I svakako mi ne bi palo na pamet da kazem da si nekompetentan i da trazim argumente zasto tako mislis.

eufrat and disturbed like this.
  24. Omega

Omega N64 je đubre

14,729
    1,987
    113
    Forum bi bio ugodnije mjesto kada se ne bi raspravljalo o stvarima koje pojedinci ne mogu priuštiti. :lol:

25. stale

stale bowel disruptor

3,536
    841
    113
    @elvir jos jednom dokazujes da sa tobom nikakva rasprava ne postoji. Bukvalno svaki put krenes da vredjas cim se neko se slaze sa tvojim superiornim misljenjem. Ova tema se zove Automobili, a ne "Elvirovo onanisanje na BMW". Okacio si video, ja sam ga pogledao i prokomentarisao. Ako ne zelis da ti "debili" komentarisu na post zamoli Nika da ti otvori posebnu temu (ili podforum) gde ces samo ti moci da postujes, svakako si to zasluzio svojim zalaganjem na sajtu.

26. Elvir79

2,339
    316
    83
    Panamera je samo mix Cayenne/Touareg platforme i Vw-a. Naravno, sa napumpanom cenom. To mozes videti cim podignes haubu. Jednostavno auto ima tu prenaglasenu vizuelnu muskulturu sa kojom cak i ne deluje da je iz Porsche fabrike, upravo zbog manjka te autotetnicnosti koja je krasila recimo Carrera modele. Cak sta vise, Audi A7 sa slicnim motorom koji i manje kosta, ni po cemu nije toliko inferiorniji u odnosu na prenapumpanu Panameru. Tu mislim i na izgled.

Eto ti argument! :)

Uvek mozes da pogledas i komentarises. Samo uvek budi spreman na odgovor. :) Notning more!

Prica se upravo i o takvim stvarima. E30/e36/E46 se mogu priustiti. ;)

27. Maxa

Maxa opsa!

9,545
    2,783
    113
    hahah, doprinosiš nepismenim recenzijama od tri, četiri pasusa koje su na nivou pismenog zadatka iz četvrtog razreda osnovne za koje ti treba lagana priprema od pet dana i koje nick kači jedino da bi punio fond opisa za c64 platformu. bilo bi pametno da se i ti ponekad zapitaš zašto si uvek sam u raspravi protiv više ljudi.

i za nešto što nemaš kapaciteta da skapiraš, ne moraš da zoveš smrdljivim, samo ispadaš smešan...

28. Cipak

Cipak RPG Fan

1,563
    325
    83
    I ovako mozemo do sutra. Na kapiras poentu mojih postova uopste. Tako da odustajem dalje od ove rasprave nema potrebe bilo sta pisati vise.

29. Elvir79

2,339
    316
    83
    LOL, ti ces davati misljenje o tome da li je text dobar ili nije? O Boze! Pa samo muzicki ukus ti se granici sa estetikom gradske kanalizacije. Jednostavnije reci, nisu mi textovi primamljivi jer se bave tematikom koje me se ukusom ne doticu pa makar bile pisane najboljom mogucom formom. A pogotovo, sto si odavno dobio nogu kao editor sajta, pa ajd malo da dodatno prospes hejt na ljude koji i dalje objave poneki text.

30. Maxa

Maxa opsa!

9,545
    2,783
    113
    hahahah, lepo je kad čovek živi u svetu mašte :)

31. Elvir79

2,339
    316
    83
    Utisci sa Benchmark foruma :

"btw, svideo mi se opis, vidi se da si pisao iz duše, a to stvarno cenim."

"Lep tekst i odlična igra, žanr koji jako volim, sve na svom mestu."

Utisci sa sajta :

"Svaka cast za tekst i igra je stvarno jedna od najboljih za c64 a i uopste mi je ostavila bas sjajan utisak koji i dan danas pamtim."

"Odlican opis. Skoro sam i zaboravio da je PoP2 postojao."

Utisci sa SK foruma :

"Jedna od meni najdrazih igara. Svidjaju mi se neki delovi teksta, pogotovo zakljucak sa kojim se u potpunosti slazem", etc..

Kao sto vidis, misljenja dosezu malo dalje od tvoje licne percepcije, kao i jedne te iste ekipe ovog foruma za cije misljenje me zabole. A isto tako, nije mi problem ni da se sa istom tom ekipom raspravljam, i guram svoje. :p

TheNick likes this.
  32. stale

stale bowel disruptor

3,536
    841
    113
    evo recimo kabrio verzija nema zadnji spoiler i prednji je manji i auto mi je dupo lepsi tako

Omega likes this.
  33. Elvir79

2,339
    316
    83
    @stale

Evo jel moze ovako, isti auto bez spojlera ? Odnosno, isti spojler mozes skinuti i nadograditi neki drugi po ukusu. Jel ti spojler toliko bitan u zivotu?! :D

34. Maxa

Maxa opsa!

9,545
    2,783
    113
    lepa su mišljenja.
    bilo bi lepo i da poštuješ i gramatiku i pravopis, kao što poštuješ ta mišljenja :)

darkado likes this.
  35. Elvir79

2,339
    316
    83
    A mogao bi i ti. Evo samo u poslednja dva posta imaš nekoliko grešaka.

A takođe, nemaš potrebe da iznosiš laži jer textovi koji se šalju, plasiraju se na sajt skoro u originalnoj formi, bez mnogo ispravljanja oko gramatike. Tako da ljudi nemaju previše posla oko ispravki. A niko ni ne tvrdi da su textovi primer savršene forme pisanja. Kuckaju se iz čistog entujaizma i to je sve. Za prve textove ok, bio sam taze u tom "poslu" ali su se vremenom stvari dovele u red. A i nisam bio jedini. :)

Again, ti si odavno pedaliran iz te priče tako da, poštedi nas komentarisanja textova u topicu Automobili. Mnogo troluješ u poslednje vreme, smanji malo! ;)

36. Maxa

Maxa opsa!

9,545
    2,783
    113
    šta? što ne stavljam veliko slovo na početku rečenice? :D

ne iznosim laži nikakve, ti ih iznosiš pričom da sam pedaliran, što je apsolutna neistina. voleo bih da znam samo jesi li sam to izmaštao u glavi ili te je neko slagao? :)
    a bolje da ti ne pričam kako je cela redakcija gledala na tvoje "tekstove"...

37. Elvir79

2,339
    316
    83
    A znas koliko me zabole kako je redakcija OVOG foruma, gledala na moje textove ?! :D Pa ja ih i nisam nikada kuckao zbog njih, vec zbog ljudi koje takav sadržaj interesuje a koji sa ovim forumom nemaju nikakvih dodirnih tacaka. Again, textovi su čist entuzijazam i ništa više.

Jel se bavis recenzijama na sajtu kao u pocetku ? Mozda sam pogresno protumacio. Ali mislim da odavno nisi u toj prici. Da li si sam digao ruke, ili je neko namerno prekinuo saradnju sa tobom... Sve u svemu, mani se komentirasanja mojih textova. :) Ne kuckam ih sigurno zbog tebe, a nisi u obavezi ni da ih citas. :)

38. TheNick

TheNick FIGHT! Staff Member Administrator

19,682
    2,304
    113
    Au a da splitujemo thread na drkanje na matori BMW hosted by Elvir? :)

Meni je ogavna ta "kockica" i profil ljudi koji se loze na istu. Jedino kao beater car za track / drift day ima smisla, ovako kolekcionarski bas mi nema nikakvu vrednost, ajde taj M3 sto je lepo ocuvan da razumem ali opet to meni licno takodje nema nikakvu emotivnu / nostalgicnu vrednost jer se nikad nisam lozio na isti. Znaci bez BMW fanboy naocara dobar jeftin auto da ga krljas i ne zalis vikendom na stazi.

Also, kako je prica dosla do opisa igara to mi nije jasno? :) Batalite to, AUTOMOBILI talk only!

Maxa likes this.
  39. Elvir79

2,339
    316
    83
    Nema potrebe splitovati temu, jer se tema bavila Automobilima. Medjutim neko je iz naleta dosade, prokomentarisao moj video, na sta je dobio adekvatan reply. Nakon toga usledilo je standradno kancerisanje pojedinaca po forumu, te smo došli i do samog sajta i opisa igara.

Last edited: Nov 12, 2017
  40. darkado

darkado EmuGlx veteran

6,741
    1,429
    113
    Neko je prokomentarisao tvoj video? Kako se usudjuje?

WickedlNl likes this.
  41. Elvir79

2,339
    316
    83
    Kada nekog (doticni komentator) tema zanima ili konkretni snimak , komentar bi odprilike izgedao ovako : " Hej, zaista retka zverka kod nas! Mada bi jos veca gotiva bila da je dobudzio neki malo drugaciji spojler. A recimo crna boja auta, bi bila pun pogodak! Inace, meni se posebno svidja doticni auto u Cabrio verziji! Sve u svemu, kapa dole kolekcionaru."

Ili jednostavno, ignorises post.

Sve drugo je klasicni trolling na sta je i dobio odgovor.

Misli o tome. ;)

42. darkado

darkado EmuGlx veteran

6,741
    1,429
    113
    to sto si ti napisao zvuci kao losa gejmboj reklama od pre 20 godina a ne realan odgovor.

grunt likes this.
  43. Elvir79

2,339
    316
    83
    Rekao sam hipotetički. Poenta je da tema/post izaziva u tebi interesovanje ili ne. Ako izaziva, postoji adekvatna forma komentrisanja prema odredjenom postu/ snimku ili ga ignorises. ;)

44. darkado

darkado EmuGlx veteran

6,741
    1,429
    113
    ti apsolutno ne shvatas poentu pa ne znam zasto se i trudim ali svako ima apsolutno pravo da mu se nesto ne svidja. nisi ti jedini sa ekskluzivom pa da smes da kazes da je panamera ruzna, to i tebe cini trolom po tvojoj logici.

45. Elvir79

2,339
    316
    83
    Apsolutno pogresno poredjenje! Ja sam Panameru prokomentarisao i izneo argument tek posle kada je krenula lavina rasprave, odnosno proistekle posle mog doticnog snimka. Da je neko od forumasa, nezavisno od ove price zakacio slican snimak sa Panamerom, ja bih ga mozda pogledao a mozda i ne. Auto mi je ruzan niti kao model izaziva u meni neko odusevljenje. Ipak, to bih precutao i zadrzao sa sebe i pored te cinjenice da imam apsolutno pravo da izrazim negativno misljenje i mozda tako iritiram onog ko je snimak postavio. U tome je sustina! ;;)

46. darkado

darkado EmuGlx veteran

6,741
    1,429
    113
    sustina je u tome da je samo tvoj problem ako te iritira to sto se neko ne slaze sa tobom.

Maxa and Cipak like this.
  47. Elvir79

2,339
    316
    83
    Sustina je takodje da utemeljena ekipa ima isto misljenje ili ukus oko odredjenih tema. Svako malo drugacije, biva docekano doticnim komentarima a posle se cude kada im na isti nacin odgovoris. To nije problem samo u ovoj temi. Again, konkretno u mom slucaju, ne mora se niko slagati sa mnom ali isto tako, ja cu mu argumentovano odgovoriti.

48. darkado

darkado EmuGlx veteran

6,741
    1,429
    113
    Gotovo, odustajem. Elvire, ne postoji teorija zavere, tvoj problem je sto ti licno shvatas neciji komentar da je bmw ruzan, niciji drugi.

49. Elvir79

2,339
    316
    83
    Ne diraj u BMW E30 M3. :D

50. Revan

Revan Well-Known Member

559
    326
    63
    Udavili ste za medalju.

TwiSteR, TheNick, grunt and 2 others like this.

Share This Page