1. powered by Surfing Waves

Battlefield V [PS4/Xbox One/PC] 19. Oct 2018.

Discussion in 'General Next-Gen (Multiplatform)' started by DieH@rd, May 16, 2018.

1. grunt

grunt Celeb Freak

15,752
    2,452
    113
    Ja sam posle 40tak sati MP-a u BF1 pokrenuo kampanju i samo rekao NOPE, probao sam sve kampanje po jednu misiju i jednostavno ubijanje AI nema smisla kada su tu zivi ljudi :D

stale likes this.
  2. Jörmungandr

Jörmungandr ALL GLORY TO THE HYPNOTOAD

2,309
    856
    113
    BF1 kampanja je bukvalno glorified tutorial. Pogotovo ona capture the flag misija sa tenkom :)

3. Wahad

Wahad Prekidać 4 Life! Staff Member Administrator

11,146
    1,982
    113
  4. stale

stale bowel disruptor

3,589
    864
    113
    Jel ima ovo na nekom bf popustu?

5. Wahad

11,146
    1,982
    113
    Nema.

Evo još par klipova i dominacije veverica. Igra je STVARNO mnogo dobra. Vraćaju se BF3/4 mehanikom napucavanja, što je do jaja. Jako fluidan i rewarding gameplay.

I jedan Hail Mary za kraj :D znači savršeno bačen tank buster.

https://xboxdvr.com/gamer/wahadinho/video/64223933

I da, otključao sa Epic skin za pušku koju koristim u poslednje vrmee najviše. Što se tiče tih skinova, ništa nije preterano, ali naravno da je ”epic” skin Gold Plated :D.... Većinu partija sam ili prvi ili drugi na serveru. Igram dosta agresivno, ali ne frontalno, što se vidi na klipovima. Problem je što retko ko razmišlja taktički u igri i svi se zalepe za jednu poziciju i pucaju kao moroni.

stale likes this.
  6. grunt

grunt Celeb Freak

15,752
    2,452
    113
    Uzecu isto kao BF1 kada bude 5 eur :D

7. stale

stale bowel disruptor

3,589
    864
    113
    Ja sam razmisljao da pazarim sad po full, al ipak cu sacekati 20-25$. BF1 mi je jos uvek dovoljno zabavan.

grunt likes this.
  8. eufrat

eufrat Well-Known Member

3,114
    1,251
    113
  9. Wahad

11,146
    1,982
    113
    Očigledno ne pratiš market ovih dana.

Svaka igra koja je izašla u proteklih par meseci ima manju prodaju od prethodnika U RETAILU do 80%.

Pogledaj malo izveštaje, obrazuj se :)

EDIT: Kraj ove godine i ova sezona je specifična po tome što većina gamera ostavljaju retail izdanja sa strane i uzimaju digital sve više i više. Apsolutno svaka igra (sem RDR2 koliko sam upućen) ima iste rezultate, od 40% do 80% manje retail prodaje ALI prodaja in general nije manja od prethodnika, šta više, bolja je za dosta veliki broj naslova.

Sledeće godine će situacija biti još gora za retail, i tako dok se ne iskoreni.

10. eufrat

eufrat Well-Known Member

3,114
    1,251
    113
    Ko je sada butthurt?

Obrazuj se, really? Sad se vređamo? Jel si toliko daleko instant spreman da ideš zbog jebene igre? Okačim vest i tuđ sprdnja komentar, and this is what I get?

Sent from my HTC U11 using Tapatalk

Giga and grunt like this.
  11. Wahad

11,146
    1,982
    113
    Omajgad.

Po tvom komentaru, vidim da te još guza boli zbog RDR2. Ja nisam lepkom i umno vezan za ni jedan naslov kao neki članovi ovde, za konzole ili igre.

Jebe mi se za prodaju iskreno, nisam ti ja vetar i ostala družina. Samo je malo degutantno da pored 10 igara koje su izašle do sada, ti izdvajaš jednu igru koju si već hejtovao ranije i stavljaš ”rezultate prodaje u retailu”.

Ako kačiš nešto, pročitaj o tome šta kačiš. Ako kačiš rezultate prodaje, pogledaj da li je to možda trenutno normalno u industriji retail igara. Dođeš i zalepiš i odeš i to je to. Vidim da nisi upućen, pa ti kažem, obrazuj se oko prodaje ako hoćeš da ulaziš u raspravu, gugluj i vidi šta se trenutno dešava u industriji?

Toliki ti je ego da ne možeš da prihvatiš kritiku kada lupneš nešto? Daleko idem jer nemaš pojma o čemu pričaš? Really? To je sada vređanje? Stvarno? Really?!

Čudi me što to nisi stavio za AC Odyssey, Call of Duty i sve ostalo. Bukvalno net bruji o manjim retail prodajam za svaki AAA naslov u proteklih par meseci. Ti si na Eri, pa bi trebao da vidiš to.

Na primer:

Activision: If you don't like what we're doing, then don't buy the game.
    Fanbase: OK
    Activision: Wait...

Praviš senzaciolističke postove, hvataš se za hate train za neke kliše naslove kao svake druge godine (BF je uvek na udaru), dok iste rezultate za druge, ignorišeš.

Fora je što si došao ovde samo da zalepiš i kažeš ”haha”, ako me razumeš :).

Čak je i loša fora :lol: možeš da je upotrebiš za bilo šta šta se dešava u industriji.

Inače, izgledao je kao izolovani komentar potsmejavanja nečega što se svuda dešava. ”Potsmejavanje” je valjda ”zajebancija” tj tvoj cilj, tako?

Kažem ti, loša ti zajebancija jer se svuda dešava to. A kopiranje tuđih fora je još gore.

Smisli neku originalnu ;)

12. Maxa

Maxa opsa!

9,768
    2,916
    113

voja87 and Omega like this.
  13. shin-boyan

shin-boyan Well-Known Member

4,709
    1,184
    113
    Asertivno, nema sta. Tacno mi dodje zao sto i ja nemam mekane vestine :).

14. Jörmungandr

Jörmungandr ALL GLORY TO THE HYPNOTOAD

2,309
    856
    113
    Eh sad, nećemo se lagati :)

grunt likes this.
  15. Wahad

11,146
    1,982
    113
    Jedina igra koja je meni savrsena je God of War :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

grunt likes this.
  16. Wahad

11,146
    1,982
    113

napokon!!!! 3,4,5 sam kompletirao, 1 nisam ni igrao prakticno.

Ovaj poslednji achievement je jebeno pretezak. 20h sam jurio bombarderom....

17. shin-boyan

shin-boyan Well-Known Member

4,709
    1,184
    113
    Cudno mi da niko nije komentarisao cinjenicu da je moguce igrati kao nacista u SP.
    Ovaj forum obicno obozava slicne teme.

18. Wahad

11,146
    1,982
    113
    Danas je izasla kampanja i vecina igraca i kriticara kazu da je najbolja BF prica do sada

19. voja87

voja87 Well-Known Member

10,460
    1,949
    113
    sad jbg ako nije crnac ili zena...

Jörmungandr likes this.
  20. eufrat

eufrat Well-Known Member

3,114
    1,251
    113
    Žena crnkinja jevrejka nacista :D

Sent from my HTC U11 using Tapatalk

21. voja87

voja87 Well-Known Member

10,460
    1,949
    113
    lezbejka naravno, mora da je lezbejka

22. stale

stale bowel disruptor

3,589
    864
    113
    Eno ga delux za 40e za stare BF igrace, a nova godina dolazi, hm :D

23. Teoreticar

Teoreticar Well-Known Member

2,453
    652
    113
    @Wahad
    Kakva je prodaja na kraju?
    Da li su ranije poceli sa popustima nego prethodnih godina?

24. forsaken demon

forsaken demon Svemirski Modulator

4,489
    99
    48
    Mislim da je BFV još jedan od onih naslova gde se ,,digla kuka i motika" bez ikakvog razloga. Mislim, okej, nije bezrazložno, ali je nebitno potpuno (jer od BF ne očekujem da me uči istoriji). Ako je prodaja slabija onda je to zbog toga.
    Igra je fenomenalna, meni je mnogo interesantniji od BF1, ali bih vama koji niste nabavili igru preporučio neki popust (sve ispod $40 deluje okej), jer imaju još dosta da je peglaju pa ćete lakše prihvatiti da je polu-završen proizvod, a za par meseci očekujem da će biti baš strava.

25. WickedlNl

WickedlNl EmuGlx website editors

2,301
    1,061
    113
    Realno, da su izbacili trejler prvi kao sto je bio za BF1, gde se prikazuje mracna strana rata a ne zenski superheroji sa amazonskom shminkom i kukom umesto ruke, danas bi definitivno bili daleko ispred CODa sto se prodaje tice. Njihov drugi trejler za BF5 je na primer bio odlican, odlicna muzika, fokusirano na rat a opet prikazali i koje zensko ali u realnijem okruzenju. Jbg, sami se zajebali. Na kraju morali odloze igru, par modova nije bilo ni spremno cak i kad je izasla igra a BR mod i dalje niko ne zna sta se desava. COD je samo dosao, doduse maksimalno ispoliran i pokupio sve sto je realno mogao BF.

26. stale

stale bowel disruptor

3,589
    864
    113
    Ja sam pazario. I ovako je BF jedino što trenutno igram, pa sam im dao koji evro.

forsaken demon likes this.
  27. forsaken demon

forsaken demon Svemirski Modulator

4,489
    99
    48
    Možda i odigramo poneku onda. :) Biće ti fun sigurno, samo očekuj da je prepuno bagova i da igri treba sigurno još par meseci rada da je ispeglaju, jer je izdata nezavršena.

stale likes this.
  28. Wahad

11,146
    1,982
    113
    Rece covek koji je kupio sve CoD igre od ps3 ere :lol:

29. WickedlNl

WickedlNl EmuGlx website editors

2,301
    1,061
    113
    Racunaj i pre toga al tad sam bio strogi PC player :D inace igrao sam vishe BF1 nego COD IW i WW2. Preko 180 sati, cak sam i i hteo da uzmem BF5 dok svo ovo sranje nije krenulo i onda izvalio same shit ko BF1. Bice to $20 za mesec dana.

30. Wahad

11,146
    1,982
    113
    Uh mnogo je bolji V od 1 ali stvarno.

Daj igri sansu jer nista od onog trailera nije u igri, ili ako jeste, totalno je marginalno. Bukvalno neprimetne stvari na svakoj mapi. A kolorit nije drecav kao u prvom traileru.

Ako ti se svidjao 4, ovo ce ti se svideti jos vide. 1 ima najgori MP, cak je i Hardline bio zanimljiviji

WickedlNl likes this.
  31. stale

stale bowel disruptor

3,589
    864
    113
    Evo utisaka posle par dana. Igra je dosta drugačija u odnosu na Bf1, koga sam vas dosta igrao pre ovog. Mnogo se lakše gine, ali i lakše ubijaju neprijatelji. Često mi se desi da samo odjednom padnem da ni ne skontam ko me je ubio. Izgleda je neki bug gde imaš osećaj da te je oneshotovao neko sa smgom.

Neprijatelje je dosta teže primetiti, jer se više stapaju sa okolinom, a nema ni spotovanja, osim sa reconom. Uglavnom sam bio u donjoj polovini tabele.

Danas udjem odigram par partija, vidim bolje mi ide. Taman se ponadao da sam naučio malo igrati, kad vidi dice izmenio ttk :/ kontam da su to i uradili zbog novih igrača i smanjenja frustracija.

32. Wahad

11,146
    1,982
    113
    TTK i TTD (Time to Death) nisu u syncu.

Na tvom ekranu deluje kao da te neko ubije jednim metkom iz SMG-a a na ekranu tog lika, on te pucao neko vreme i pogađao. Nije to lag niti nešto drugo, nego baš taj sync. Čitao sam dosta o tome, tebi npr treba da ubiješ nekoga 280mls računajući 30ms lag i 20ms sa TV-a npr, to je 230 u igri. Dok njemu registruje da je mrtav za 50-100ms manje zbog svega šta se dešava na serveru, njegovog laga i laga njegovih kontrola.

Ovo je prvi put da ima taj problem, a nastao je kada su promenili TTK.

To koliko su promenili je bukvalno pitanje po milisekundama, ali eto toliko se oseća u praktičnom gameplayu.

Share This Page